plakát seriálu

Julie Lescautová

(Julie Lescaut)

Názory uživatelů

Tak to vidím já...

Tentokrát to nezvorali Němci, ale Francouzi. Stále stejné zápletky, stále stejné osobní problémy. Nuda a podprůměr. Styďte se...

Navíc ani v téhle kriminálce mi hlavní hrdinka není sympatická a její smích z konce každé epizody, kdy se objala s celou svojí rodinou, na ten nezapomemu. Seriál jak vystřišený z německé televizní stanice. Tentokrát po Francouzsku.

Je to hloupé, naivní, neoriginální... protivné. Nebaví mě to.

30 %
70 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

...

Nevím ani proč, ale tenhle seriál se mi líbí. Mám ráda detektivky a s tímhle seriálem jsem téměř vyrůstala. Líbí se mi, že je v každém dílu něco o rodině Julie. Viděla jsem i nejnovější díly a prostě se mi stále pořád líbí. Je zajímavé sledovat jak se za tu spoustu let ti herci změnili a nejvíc je to vidět na Sáře, která byla na začátku malá holka a teď je to dospělá ženská.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Julie mi dělá hezčí rána!

Dávám 100% z toho důvodu, že jsem v tomto případě hluboce ovlivněná nostalgií. Nejen, že jsem na tuhle kriminálku koukala sem-tam už na základní škole, ale když jí i teď aktuálně dávají na primě, natěšeně si vždycky zalezu do postele se snídaní a užívám si pohodu. Díly jsou sice dlouhé a v porovnání se seriály, které hodnotím za "stovku" trochu kvalitou nedostačující, ale... ale je to Julie a tu prostě miluju. Je sympatická, lidská a hrozně se mi líbí ten její vztah s podřízenými. Chová se přátelsky, ale umí i pořádně zařvat, jedná racionálně, inteligentně a to, že je díl třeba sem-tam slabší, to už dovedu kvůli tomuhle uplně přehlídnout :-D :-).

100 %
55 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
55 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Julie :-)

Pridavam se k tem, kteri na tomhle serialu "vyrostli". Sledovala jsem ho poprve nekde na stredni a fakt jsem vyhlizela dalsi dil. Moc se mi libi to, ze hlavni postavy se nekam posouvaji. Ze to nebyly jen jednotlive kauzy-pripady bez spojitosti. Kdyz se mrknu na to, jak byly obe holky male v prvnim dile a Sara v poslednim...
Uz jsem si tolik neuzila ty dve posledni serie, kdy se rozpadl stary tym, Julie odesla do Parize. A hlavni herecka uz rikala narovinu, ze je ze serialu unavena, asi ji uz ani nebavil a chce skoncit.
Nektere z tech poslednich dilu byly fakt drsne k jednotlivych clenum (hlavne ze stare party).

Za prvni serie jsem pro 100%,
kvuli poslednim davam 90%

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Máma polda

Ježíš Julie Lescaut je seriál na kterém jsem doslova vyrostla. Seriál je super jeden z prvních kriminálních seriálů kde je hlavní hrdinka žena, ale co víc je to i maminka dvou dcer. Její lidský a přátelský přístup k podřízeným je obdivuhodný. Je to bezva máma, bystrá komisařka. Véronique Genes odvedla výbornou práci role jí sedí jako prdel na kastról. Škoda jen, že se postupně původní tým rozpadl. První díly se mi líbí nejvíc, ale ty nové mají také své kouzlo. Můžu na to koukat pořád dokola.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Slabota

Stupidně vymyšlené kriminální případy - jeden jako druhý - naprosto neoriginálně a nerafinovaně vyřešené. Když k tomu ještě vezmu v potaz vedlejší dějovou linii, ve které o stupiditu soutěží hlavní hrdinka a její děti, dostanu podívanou, o kterou vážně nemám zájem.

30 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Slabší průměr

U tohoto seriálu mě baví pouze některé díly, většina ostatních dílu je nuda. Hlavně mi přijde že každá epizoda seriálu je strašně protahovaná, myslim si že kdyby každou epizodu o něco zkrátili tak by měl seriál větší sledovanost.
Také mi velmi vadí takové ty \"nepovedené vtípky\", lepší by bylo, kdyby tam žádně ty \"vtipy\" nebyly, protože těmi \"vtipy\" je seriál akorát ještě trapnější.

40 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

děs

tenhle seriál je utrpení! od farncouzů jsem moc nečekal ale tohle je fakt moc. Naprosto obyčejná tuctová detektivká, která se vleče jak.... Nejvíc frustrující je když lescautová začne tak vypnete televizi a jdete se projít ven a po hodině se vrátite a zjistíte že tam pořád stráší. Jeden z nejzbytečnějších seriálu vubec. 10% dávám jenom proto že jí sledujou rodiče tak abych jim udělal radost XD

10 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

horrible

Julie, N´Guma a spol. se opravdu nevyvedli. Tohle už tu bylo tolikrát, že nemůžeme čekat nic originálního.:( Teda já aspoň od tohoto typu seriálů nečekám nic, než nějakou "záhadnou" vraždu a Julie zachránkyni, která všechno vyřeší za pomoci svého týmu...
nic pro mě.

0 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Julie Lescautová

Celkem dobrý francouzský krimi-seriál, točící se kole Julie Lescaoutové, její rodiny a kolegů. Celkem dobrý seriál, ale nejvíc se mi líbily novější díly.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Julie, Julie

Francouzská klasika, která nás zásobuje mrtvolami už dvacet let. Rozhodně si nezaslouží hodnocení nižší než 50%. Pravda je to něco jiného než americké a britské krimi seriály, ale taky má své kouzlo, zvláště pro ty kdo pamatují komisaře Moulina. Zápletky jsou klasické, řekl bych obyčejné, scénáristé umě mixují dramatické, akční i humorné scény. K tomu všemu panorama Paříže, hodně patrné zvláště v posledních sériích. Možná bych vytkl trochu feministickou náladu, ale nic co by bylo nějak na obtíž. Jeden z mála seriálu, který je hodně uvěřitelný. PS na EN-GUMU se nedá zapomenout :)

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé