Plakát

Kluci ze zámku

Po úspěšném Tuláčkovi a Pruhovaných kamarádech jsou Kluci ze zámku třetím hraným seriálem, který Václav Chaloupek napsal a natočil pro Večerníček České televize. Také tento seriál svědčí o vřelém a vážném autorově vztahu k přírodě a ke všem jejím obyvatelům. Tentokrát jsou to bažanti.... [více]

2000 | Česká republika | 8 minut | Česká televize | Dětský / Večerníček | 7 epizod | status: očekávaný konec v roce 2000
Poslední odvysílaná

1×07 – Setkání

(premiéra Kdysi dávno)
závěr seriálu

Kluci ze zámku – O čem to je

Po úspěšném Tuláčkovi a Pruhovaných kamarádech jsou Kluci ze zámku třetím hraným seriálem, který Václav Chaloupek napsal a natočil pro Večerníček České televize. Také tento seriál svědčí o vřelém a vážném autorově vztahu k přírodě a ke všem jejím obyvatelům.

Tentokrát jsou to bažanti. Malí i velcí diváci je budou moci sledovat od okamžiku, kdy se z vajíček vylíhnou jako malá bažantí kuřátka až do jejich dospělosti.
Určitě ocení i starostlivost chůvy - bažantí slepice Hedvábničky i jezevčíka Čiperky. Klidnými je určitě nenechá škodná - kuna Kudla, která se snaží malé bažantíky ulovit. Setkají se i s jinými zvířátky, která žijí na dvoře zámku, v zahradnictví, v parku i v lese za plotem.

Seriál se natáčel v areálu zámku Kozel, a proto se jmenuje Kluci ze zámku, a v bažantnici Dvora Lnáře.

vypravěč
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

Česká televize

Délka

8 minut

Žánr

Dětský
Večerníček

Země původu

Česká republika

Roky vysílání

2000

První vysílání

v roce 2000

Ukončení seriálu

v roce 2000

Na CZ obrazovkách

ČT2 (2019)
Rok udává poslední vysílání.

Související