Plakát

Vydrýsek

Česká televize přichystala do vysílání další pokračování řady úspěšných českých seriálů pro děti, ve kterých se můžeme setkat s krásou a zákony přírody. Protagonistou nového třináctidílného seriálu Vydrýsek je malá vydra říční, ohrožená šelma, která, přestože je chráněna zákonem, bývá často... [více]

2002 | Česká republika | 9 minut | Česká televize | Dětský / Večerníček | 13 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná v ČR

1×13 – O příchodu zimy

(premiéra 17. 1. 2003 – před 18 lety)
Poslední odvysílaná

1×13 – O příchodu zimy

Vydrýsek – O čem to je

Česká televize přichystala do vysílání další pokračování řady úspěšných českých seriálů pro děti, ve kterých se můžeme setkat s krásou a zákony přírody. Protagonistou nového třináctidílného seriálu Vydrýsek je malá vydra říční, ohrožená šelma, která, přestože je chráněna zákonem, bývá často nelegálně pronásledována rybáři a lovci.

S malým Vydrýskem prožijeme jeho první rok života a staneme se svědky všedních i mimořádných událostí: je chycen, utíká ze zajetí, učí se žít a lovit ve volné přírodě. Setká se s řadou zvířat, pozná přátelství, bojuje i o holý život, ale hlavně hledá svoji rodnou řeku Křemelnou. Dále jsme svědky života přírody v okolí českých řek, potoků, rybníků a přehrad. V seriálu je řada unikátních záběrů ohrožených druhů zvířat.

vypravěč
Info box
Stanice

Česká televize

Délka

9 minut

Žánr

Dětský
Večerníček

Země původu

Česká republika

Roky vysílání

2002

Na CZ obrazovkách

ČT2 (2018)
Rok udává poslední vysílání.

Související