Plakát

Marcella

Marcella je detektivka, které táhne na čtyřicítku. Po dvanácti letech se vrací do policejní jednotky, kterou tehdy opustila, aby se mohla věnovat rodině. Nyní však její manželství s Jasonem končí a hrdinka má chladné vztahy i se svou dcerou, která chodí do internátní školy. Marcella se... [více]

2016–???? | Velká Británie | 60 minut | ITV | Krimi / Drama / Thriller | 24 epizod | status: objednána 3. série
Poslední odvysílaná v ČR

3×08 – Episode 8

(premiéra 14. 6. 2020 – před 103 dny)
závěr série
Poslední odvysílaná

3×08 – Episode 8

(premiéra 14. 6. 2020 – před 103 dny)
závěr série

Marcella – O čem to je

Marcella je detektivka, které táhne na čtyřicítku. Po dvanácti letech se vrací do policejní jednotky, kterou tehdy opustila, aby se mohla věnovat rodině. Nyní však její manželství s Jasonem končí a hrdinka má chladné vztahy i se svou dcerou, která chodí do internátní školy. Marcella se tak vrací do práce, aby znovu dala svému životu smysl.

Shodou okolností se ve stejné době odehraje série vražd, které jsou propojeny s nevyřešenými případy starými více než desetiletí. Marcella je ihned přiřazena k těmto případům, jelikož na nich pracovala už v roce 2003. Vrah nikdy nebyl dopaden, je nacházeno stále více obětí, které zemřely stejným stylem. Jde o stejného vraha, nebo má policie tu čest s napodobitelem? Jak se hrdinka dokáže vypořádat s pracovními povinnostmi, když je nyní sama tak zranitelná?

Trailer
Marcella
Matthew
Články k seriáludalší články
Pilot pod lupou
Info box
Stanice

ITV

Délka

60 minut

Žánr

Krimi
Drama
Thriller

Země původu

Velká Británie

Roky vysílání

2016–????

První vysílání

4. dubna 2016

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)