Mr. Robot

Mr. Robot (Mr. Robot) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

S01E01 - eps1.0_hellofriend.mov

Elliot: Vypadá to, že v serverech mají rootkit.
Angela: Co je rootkit?
Lloyd: Takový šílený sériový znásilňovač s velkým pérem.
Hlášku vložil: lukascoolarik

S01E01 - eps1.0_hellofriend.mov

Elliot: Terry Colby, technický ředitel. I přes fakt, že vede největší technologickou firmu, má Blackberry.
Hlášku vložil: lukascoolarik

S01E01 - eps1.0_hellofriend.mov

Ron: Hned zmizte, nebo zavolám...
Elliot: Policii? Chcete, aby našli vašich sto terabajtů dětské pornografie, kterou jsou nabídl čtyřem stům tisícům uživatelů? Já osobně doufal, že najdu nějaké sado maso. Víte, o kolik snazší by to pro vás bylo?
Hlášku vložil: lukascoolarik

S01E01 - eps1.0_hellofriend.mov

Elliot: (o Angelině příteli) Jsem cvok, když se mi nelíbí? Na Faceboku dal like mimo jiné Okamžikům rozhodnutí George Bushe, Transformers: Pomsta poražených a hudbě Joshe Grobana. Je nutné něco dodávat?
Hlášku vložil: lukascoolarik

S01E01 - eps1.0_hellofriend.mov

Shayla: Co máš v plánu? Chtěla jsem ti napsat na Facebook, ale nenašla jsem tě.
Elliot: Já nemám Facebook.
Shayla: Co? Proč ne?
Elliot: Protože ho nesnáším.
Hlášku vložil: lukascoolarik

S01E10 - eps1.9_zer0-day.avi

Elliot: Nejsi skutečný.
Mr. Robot: A ty snad jo? Je něco z toho skutečné? Podívej se kolem. Tak podívej se! Svět postavenej na výmyslech. Umělé emoce ve formě prášků, psychické války ve formě reklam, mysl otupující chemie ve formě jídla, manipulativní promluvy ve formě médií, ovládané a izolované bubliny ve formě sociálních sítí. Skutečnost? Chceš mluvit o skutečném světě? Ve skutečném světě nežijeme už od přelomu století. Odpojili jsme se od něj, snědli pytlík umělého jídla a zbytky jsme hodili do popelnice zvané lidské tělo. Žijeme v domech patřících korporacím, prodávaných za šílené ceny, které na nás vyskakují na digitálních displejích a hypnotizují nás do toho největšího spánku v dějinách lidstva. Musel bys hledat hodně dlouho, než bys našel něco skutečného. Žijeme v království sraček, ve kterém jsi žil už příliš dlouho. Takže mi nepovídej, že nejsem skutečnej.
Hlášku vložil: lukascoolarik

S01E08 - eps1.7_wh1ter0se.m4v

(Elliot se baví se svým imaginárním přítelem.)
Elliot: Všichni žijeme v paranoii toho druhého. To rozhodně nemůžeš popřít. Je to důvod, proč se každý každému vyhýbá? Musím se uklidnit. Kéž bych mohl být pozorovatelem jako ty. Pak bych mohl myslet klidněji. (zvolní krok a uklidní se) To je příjemné. Méně stresující. Ve skutečnosti mám pocit, že vidím všechno, vím všechno. Hm. Víš víc než já? To by nebylo fér, můj imaginární přítel by věděl víc než já. Takže, co bys teď udělal?
Hlášku vložila: phoboska

S02E03 - eps2.1_k3rnel-pan1c.ksd

Ray: Kontrola je tolik skutečná jako jednonohej jednorožec, co chčije na konci dvojité duhy.
Hlášku vložil: MrDorry

S02E06 - eps2.4_m4ster-s1ave.aes

Mr. Robot: Pravda je často bolestivá a lež je jediným lékem, protože příliš pravdy a upřímnosti tě zabije.
Hlášku vložil: lukascoolarik

S02E03 - eps2.1_k3rnel-pan1c.ksd

(Elliot je na křesťanské skupině.)
kaplanka: Podělíte se s námi, Elliote?
Elliot: (v hlavě) Ne, mám mozek na kaši
kaplanka: Bůh vám pomůže.
Elliot: Tohle dělá? Pomáhá? Povězte, proč nepomohl mému nevinnému příteli, který bezdůvodně zemřel, a pachatel je na svobodě? No dobře, drobnosti nechme stranou. Co ten nespočet válek, které se vedou kvůli Němu? No dobře. To náhodné a zbytečné vraždění nechme plavat. Co ta směs rasismu, sexismu a fóbií, ve které kvůli Němu jsme? A nemluvím jen o Ježíši, ale o všech náboženstvích. Exkluzivní skupiny spravující kontrolu, dealer, co lidem prodává drogu jménem naděje, následují ho jen závislí, co chtějí dávku sraček, aby nepřišli o svůj dopamin ignorace, závislí, co nechtějí přijmout krutou pravdu, že neexistuje pořádek, neexistuje žádná moc a že náboženství jsou jenom šířící se virus, který nás má rozdělit, aby nám šlo líp vládnout. Jsme pro ně jen platící fandové jejich chabého sci-fi. Proč mám sakra poslouchat cizího imaginárního přítele? Lidé věří, že jejich božstvo je nějaký klíč ke štěstí. Takhle si vás získá. Ani já nejsem tak na hlavu, abych té křivé realitě věřil. Do hajzlu s Bohem. Jako obětní beránek mi nestačí.
(Všichni kolem se na Elliota upřeně dívají.)
Elliot: (v hlavě) Prosím, řekni mi, že jsem to neřekl nahlas. Sakra. Řekl jsem to.
Hlášku vložil: lukascoolarik

S01E02 - eps1.1_ones-and-zer0es.mpeg

Vera: Připomínáš mi mě zamlada. Deprimovananej, mrzutej. Dokonce jsem se párkrát pokusil spáchat sebevraždu. Ale nikdy jsem se neříznul správně. Biologie mi zrovna nešla. Nenáviděl jsem se, pořád se nenávidím. Dlouho jsem si myslel, že je to moje slabina. Pak mi ale došlo, že v tom tkví moje síla. Lidi si myslej, že věděj, co je nenávist. To ale neví nikdo, dokud nezačne nenávidět sám sebe. A tím myslím fakt nenávidět. To je pravá síla.
Hlášku vložil: lukascoolarik

Filtr epizod