plakát seriálu

Mr. Robot

(Mr. Robot)

Názory uživatelů

Schíza v IT světě

Mr. Robot je jedna z těch nejvychvalovanějších seriálových novinek letošního léta. Pokud vás baví IT svět, tak je Mr. Robot rozhodně něco pro vás. Všichni si chválí v podstatě dokonalé zpracování hackování a celé téhle problematiky. Já se v tom moc nevyznám, ale dám na odborníky a budu věřit tomu, že je to reálné zobrazení.

Pilotní epizoda mě dokázala zaujmout a to natolik, že jsem seriál zařadil mezi pravidelně sledované. Postupně však můj zájem o seriál začal uvadat a k finále jsem se dokopal až více než týden po premiéře. Po pilotu se totiž začal seriál vykrystalizovávat v něco dost temného a depresivního, kde v hlavní roli exceluje feťák s nejdivočejšími myšlenkovými pochody na světě a stíhá plánovat světový převrat. K tomu pak v závěru přišlo ještě několik překvapivých zvratů a hlavně ten nejzásadnější (ala Fight Club) jsem měl problém strávit. Samotné finále mě pak docela zklamalo, protože nenabídlo dostatek odpovědí a tak si ještě rozmyslím, jestli se ke druhé sérii vrátím.

Mr. Robot je rozhodně kvalitní podívaná, se skvělým hereckým koncertem Ramiho Maleka, ale zcela určitě svou temnou a depresivní náladou nepadne do oka každému.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
77 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Our democracy has been hacked

Na seriál som sa chystala už dlhšiu dobu. Ale až nedávne GG a mesačné voľno po skúškovom ma k tomu nejako dokopali a ja som sa ho rozhodla skúsiť. No a tak nastal ten čas, keď som si ho pustila. Spočiatku som bola mierne šokovaná a otrasená, postupne som si na to všetko však zvykla a tak môžem súhlasiť s názormi mnohým, že ide o jednu z najlepších noviniek minulého roka.

Presne opísať dej a všetko čo sa v seriáli udeje by bolo asi na dlhé lakte. Príbeh sám o sebe nie je nijak zložitý. Všetko sa to od začiatku až do konca točí okolo Elliota a jeho sveta. Sveta, ktorý je na jednej strane reálny a na druhej je zase len jeho fantáziou. Mr. Robot hovorí svojím spôsobom reálny príbeh o reálnom stave dnešného sveta. Svojím spôsobom to tak aj je (neklamme si). Trochu (dosť) je to šmrcnuté konšpiračnou tematikou, ktorá však nenudí ani na chvíľu. A ktorá patrí medzi tie premyslenejšie. Zápletka je vymyslená naozaj dobre. Všetko sa deje z nejakého dôvodu a každý čin má svoje následky. Okrem hlavnej dejovej linky, má divák možnosť aj sledovať mnoho či už menších alebo väčších postranných liniek, pričom každá má svoje odôvodnenie. Mr. Robot je zaujímavou zmeskou trileru, drámou, štipkou akcie a napätia a samozrejme zvratov. Zvratov, z ktorých niektoré sú naozaj zásadné a majú schopnosť danú situáciu úplne zmeniť. Seriál stavia okrem iného aj na samotnom hackerstve, ktoré nie je odbavené na úrovni „pár kliknutí a je to“, ale ide viac menej o jeho reálne zobrazenie. Atmosféra a celkový vizuál seriálu sú skôr na temnejšej a ponúrnejšej stránke, ale to je to orechové čo seriálu sedí a čo z neho robí kvalitku.

Čo seriálu nemožno odoprieť je vynikajúce herecké obsadenie. Rami Malek je pre rolu Elliota ako stvorený. Jeho myšlienkové pochody vás často krát donútia premýšľať nad tým čo je skutočné a čo je len výmysel. Jeho správanie a celkový spôsob jeho života nemusí niektorým ľuďom však sadnúť. Rovnako skvelo mu sekundujú však aj ostatné postavy. Síce sa seriál točí predovšetkým okolo Elliota, tak nik nie je obratý o svoj priestor a dostáva rovnakú šancu na vyjadrenie.

Mr. Robot je rozhodne kvalitným seriálom. A to vďaka svojmu príbehu, postavám, atmosfére či vizuálu. Určite však nie je seriálom pre každého. Čo jedných zaujme, druhých naopak nemusí. Netreba ho ale dopredu odsudzovať ale treba mu dať šancu aspoň pár častí, nech má šancu. Za mňa palec hore a už teraz sa teším na novú sériu.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Osobitý seriál...

...který není pro každého. Já sám zatím (3. díl) nevím jestli jó, nebo né. Ono je to totiž trošku psycho a to v různých směrech. Nicméně, musím uznat, že Elliot je vynikající postavou. Příběhově se to rozjíždí pomalu, ale atmosféru a potenciál to má, proto jsem seriál zatím nezavrhl. Mr. Robot je zřejmě kvalitním dílem, ale nejspíš to nebude můj šálek kávy. Až (a jestli) dokoukám první sérii, aktualizuji hodnocení.

UPDATE
Dokoukal jsem 1. sérii a tou končím. Mr. Robot mě nezaujal. Čekal jsem nějaký napínavý děj s informační válkou. Místo toho jsem se dočkal převážně psychologického dramatu. První čtyři díly jsem tak nějak přetrpěl, potom se ale seriál začal slibně rozjíždět a tak se dokonce na chvíli objevil v mých oblíbencích. Závěrečné díly mě ale zklamaly. Čekal jsem finále, okamžik, ve které hackeři udeří a vše se povede/nepovede. Tahle pasáž ale byla úplně vynechaná! Místo toho jsme viděli to co se už dělo nějakou dobu potom, Elliota, který je ještě víc mimo, než jsme si mysleli a překvapivou, ale celkem divnou totožnost mr. Robota. Finále tedy neuspokojilo, a už vůbec nenavnadilo na další sledování.
Jediná dějová linka, která mě celkově zaujala a u které jsem si ani jednou neřekl WTF, byla ta s Angelou Moss.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Ajaj

S01: První řada docela bavila. Schíza hlavního krdiny, hackování, zajímavé postavy, fajn rozuzlení.
S02: Druhá řada se nesla ve znamení stupňované nudy a dojmu, že kdybych nějaký díl vynechal, tak že bych si toho nejspíš ani nevšimnul. Bohužel sráží rapidně celkové hodnocení a seriál pasuje na seriál pro zhulenou levicovou mládež. Kromě toho vytáhla druhá série ještě jednu silnou kartu a to proměnlivou stopáž. V praxi to fungovalo asi tak, že několik skupin scénáristů soutěžilo, kolik do těch deseti minut děje narvou nudy a vaty, někdo jen půl hodiny, někdo s prstem v nose hodinu. Byl to naprostý zmar. Dokoukáno snad jen kvůli Grace Gummer, kterou jsem si zamiloval v Extantu.
S03: pod dojmem nadšených hodnocení jsem tomu dal ještě šanci. Spíše jsem se nechal nachytat na klasický efekt "sledovanost je skoro na nule, hodnocení leze do nebe", no aby ne, když už to hodnotí jenom skalní příznivci. Hodně věcí se zlepšilo, stopáž se znormálněla, dějově se to zklidnilo, scénáristům asi omezili příděly hulení. Ale jinak víceméně pořád stejné.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Vyborný scenár, ale zfetovaná kamera

Musím podotknúť že o tento seriál som zo začiatku nemala žiaden záujem prišiel mi strašne podivný a po prvej časti som sa na neho vykašlala. Ale teraz po roku som zhliadla s totálnym nadšením. Asi to so seriálmi veľmi skoro vzdávam :D O scenári niet pochýb, je síce zvláštny, mieša sa tam mnoho vecí a po nejakom čase má človek z toho guľáš v hlave ale musí sa tvorcom uznať že vedia ako nechať diváka napätého do ďalšej epizódy. Vedia sa pohrať s momentom prekvapenia a to je obrovské plus. Na druhú stranu takto podivnú kameru som ešte nevidela hlava uplne dole v rohu ale hlavne že vidím celý strop... Kameramani vôbec poznajú pravidlo zlatého rezu ? Na tú kameru si asi nezvyknem... Inak krásnych zaslúžených 80%

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Bez odbornosti bych do toho nelez.

1. séria: producenti nenechali nič na náhode a seriál silne podporili marketingom, takže bolo veľmi ťažké vyhnúť sa chválospevom s každej strany. Ja si však finálny názor robím až po samom vzhliadnutí a nenechávam sa ovplyvňovať vonkajšími vnemami. Príliš pozitívne kritiky ma zväčša skôr odradzujú. Napriek tomu zároveň cítim, že som sa tiež nechal stiahnuť viac reklamou ako seriálom samotným. Očakávania boli príliš vysoké a seriál ich nakoniec nie úplne naplnil. Myslím, že dokonale doceniť ho môžu len ľudia s IT odbornosťou (aspoň nejakou), ostatní to ale aspoň môžu predstierať. Osobne nevyhľadávam seriály, ktoré príliš spadnú so riešenie vzťahov, čo môže byť zabijakom druhej série. Zároveň sa môže ľahko zvrátiť na prepadák ak dvojku nepodporia reklamou tak ako sme to nechcene zachytili v čase pilotu.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Tell me you're seeing this too.

1. série - 65% - Potenciálu bylo tak moc, až bylo zklamání nevyhnutelné. Soustředěný Rami Malek, specifické prostředí neprůhledné hackerské tematiky, pohledná sousedka, nepředvídatelný aktuální stav hlavního hrdiny. Takhle nabitý pilot tu zkrátka nebyl dlouho, ale záhy se začalo ukazovat, jak moc vhodnější by byla samostatná minisérie. V deseti epizodách se všechno napětí postupně rozmělní, některé postavy svými zbytečnými linkami téměř ztratí opodstatnění (Wellick si z nečitelného prošel proměnou do fatálně nepochopitelného) a když dojde na velké revoluční činy, ztrácí děj paradoxně šťávu nejvíc. Ve druhé polovině sezóny už dokonce ztrácím pozornost ve všech linkách, ve kterých se nevyskytuje samotný Elliot a byť mu tvůrci přisoudili až neuvěřitelnou kombinaci psychiatrických diagnóz (nehledě na to, že s pomocí morfinu by z něj asi byl myšlení neschopný jedinec raz dva), Malek všechno odehraje tak dokonale, že hltám i to nejposlednější nervózní mrknutí do divákových očí. Druhá řada je obrovský risk, který může vyjít jen při pokusu o převrácení premisy do zcela nových rovin. Dějové skoky pomocí šokujících zvratů se totiž vyčerpaly za minutu dvanáct.

2. série - 70% - Snaha o další zásadní zvrat tentokrát vyznívá poněkud naprázdno, ale druhá série drží pohromadě překvapivě lépe. Napomáhá tomu jak ještě brilantnější Rami Malek, tak skutečnost, že zmizelý Tyrell nemá jak otravovat. Obecně mám ale s Mr. Robotem jeden zásadní problém, který mi kazí celý seriál. Jakkoli chápu jeho oblibu a touhu diváka pitvat se v každém záběru, nedokážu se zbavit pocitu, že se mi Sam Esmail snaží celou sérii dokázat hlavně to, jak dokonale cool jeho seriál je. Tuhle okatou snahu cítím z každého záběru, a i když mnoho scén skutečně formálně dokonalých je, dojmy jdou vzápětí dolů při do sebe zahleděných, nesnesitelně pomalých dialozích a bohužel i při zbytečných vedlejších linkách. Při účasti božské Grace Gummer mě to mrzí obzvlášť, ale přes tři hvězdy se stále vyšplhat nemůžu.

3. série - 70% - Matoucí manipulace s postavami (nešťastně málo Dom, šťastně málo téměř vykoupeného Tyrella), neúměrně protahovaná zápletka všech možných "stages", ale přesto s přimhouřenýma očima uspokojivý výsledek se specifickou a díkybohu dostatečně paranoidní a napínavou atmosférou. Stále mě nejvíc mrzí vlastní úvahy nad tím, jak dokonalou minisérií mohl Mr. Robot být a je místo toho jen mírně nadprůměrnou technopohádkou. Je otázkou, jestli mi čím dál víc vypulírovaná a vyšlechtěná vizuální stránka dokáže i v příštím roce vynahradit skutečnost, že mě Darlene nebo Angela přestaly bavit už před drahnou dobou.

4. série - 85% - Am I his monster? Nebudu lhát, při rozporuplném vztahu k seriálu samotnému a vzhledem k pauze mezi sezónami, která trvala téměř dva roky, jsem se už k dalšímu hackování neměl. Předchozí roky i přes nezpochybnitelnou kvalitu natahovaly ústřední zápletku neúměrně dlouho a jedinou možnou cestou vzhůru bylo soustředit se opět na jádro příběhu. A stalo se. Pryč jsou nekonečné teorie a fáze, Esmail píše až na drobné výjimky o hlavních postavách, o jejich nejistotách a o cíli, ke kterému příběh směřoval viditelně od samého začátku. V napínavých chvílích mi nervy šponuje až nesnesitelně, ve chvílích zvolnění pak dynamice vyprávění rozumím o poznání méně, ale v rámci celku do sebe věci zapadnou tak snadno jako nikdy předtím. Neodpustím si ale poznámku k extatickému vynášení do nebes jednotlivých epizod. Nezpochybňuji, že žánrově uzavřené díly berou dech, ale jak šokující dlouhodobé pointy, tak ty krátkodobé (mátová káva) jsou vidět už z dálky a žádné fascinované zírání na obrazovku se u mě proto nekoná. Pro mě tak na rozdíl od divácké většiny ony top okamžiky nesouvisí s věčně bezútěšnou náladou a koupání se v diagnózách hlavních postav, ale v příslibech naděje (letiště) nebo odzbrojujících katarzích (celé pečlivě budované finále).

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Fuck Society

Kde začít..
Když jsem začala seriál sledovat, nečekala jsem, jak moc se mi dostane pod kůži. Seriál poukazuje na to, kam naše společnost míří a jak se jeden blazinek snaží všemu zabránit, udělat svět pro ostatní lepší.
A jak ten blazinek se snaží udělat vše pro to, aby byl pro něj lepší.
První dvě řady, byly skvělé. Člověk si do posledního okamžiku nevěděl, proč a co vlastně a jak. Neměl v ničem jistotu.
Třetí série byla poněkud slabší, ale po oznámení, že 4. série bude konečná, jsem se těšila, jak to vše dopadne.
A 4. řada? Totálně mě rozsekala.
Už od první scény. Stálo to za to čekání.
Každý díl byl úžasný. Můj oblíbený byl 4/5. Ani jsem nedutala.
A konec byl .. božský.
Vysvětlil úplně vše. Zapadlo do sebe spoustu věcí a jestli tohle měli v plánu od začátku, tak klobouk dolů. Až jsem si poslední díl musela pustit ještě jednou, abych to znovu prožila ty pocity, které jsem z něho měla.

Hello friend ..

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Paranoia

Mr Robot na Vás dýchne svojí temnotou a už jste jeho. Celý seriál se táhne ve velmi ponurém duchu. Vše špatné, co jste si jen v hloubi duše myslely, se tu potvrzuje. Moderní technologie jako novodobé Danteho peklo.

Hlavní postava Elliot, narušený mladý muž, který nevěří nikomu a ničemu. Ani sám sobě. Jeho monology s imaginárním kamarádem, z počátku vcelku nevinné, se rozrůstají do obludných rozměrů. Elliotova neschopnost čelit světu kolem sebe, ho postupně dostává na dno svých psychických sil.

Z deseti epizod jsou dvě slabší, kdy to spíš připomíná halucinogenní výjev těžkého feťáka, kdy neježe Elliot neví co je reálné, ale neví to už ani divák. Přes to, to do děje zapadá. Dílky do sebe hezky zapadají a začíná opravdová jízda.

Poslední tři epizody jsou naprosto výjimečné. Co jste brali jako pevné postavy seriálu, se naprosto zhroutí. Nikde, nikde jsem neviděla takových zvratů, jako tady. Musela jsem si podpírat bradu, jak často mi padala.

Další postavy, které na mě nechali silný dojem, jsou Darlene a Tyrell. I ostatní postavy byli skvělé, ale tyto tři postavy pro mě byli stěžejní.
Darlene díky originálnímu šatníku a podstatnou roli v Elliotově životě. Bez ní by to prostě nešlo.
Tyrell... Psychopat. Loutka.

100 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Po dlouhé době konečně něco z mého žánru ...

Po dlouhé době konečně něco z mého žánru, v IT dělám a neskutečně jsem hltal každou minutu, každý dialog, prostě super. Co se věrohodnosti týče musím uznat, že autoři vědí, co dělají a co říkají, pochytil jsem sice jen jeden příkaz, který tam do konzole ťukal a to přesně 'ps aux | grep root', který mu poté vypsal spuštěné procesy pod rootem, což je správně! Ve většině seriálech jsou chyby, nesmysly (film Hacker) apod. ale tady se to zatím zdá být věrohodné. Doufám, že si seriál udrží laťku, těším se na další díly.

Btw: Třešničku na dortu tomu dodaly názvy epizod.

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
47 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Chaoticky dôkladné, úžasná kamera

Tento seriál ma veľmi príjemne prekvapil. Scenár je naozaj premyslený, dej správne dávkovaný. Je síce pravda, že už po niekoľkých častiach som si začala uvedomovať o čo ide a že veci nebudú tak, ako sa zdajú. Mnohé prezrádza najmä kamera, ktorá, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať, sa neriadi základnými kameramanskými pravidlami. No je to presne naopak! Zrezaný aktívny priestor hovorí občas viac než dialógy, je to obrazovo skutočne premyslené. Nie náhodou sú niektoré postavy komponované na stred a iné sú stlačené v rohu.
V neposlednom rade výborné herecké výkony. Rami Malek a jeho enormne veľké oči vedia čo je herectvo :D Klobúk dole. Nemôžem inak, než chváliť tento seriál a to aj napriek tomu, že nie som vôbec IT nadšenec.

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Spočiatku 100%, ale...

Áno, nepopieram, pilotný diel bol jednoducho famózny! Od notebooku som sa nechcela odtrhnúť, musela som to celé dopozerať naraz a to sa mi naozaj nestáva často. Takže z prvého dielu som bola nadšená a tešila som sa na ten druhý. Aj ten ma zaujal, opäť som ho zhltla. No pri treťom som sa pristihla, že pozerám, koľko minút ešte ostáva do konca. A takto to pokračovalo a zhoršovalo sa to až do 6 epizódy, kde som asi na 12 minúte vypla video a absolútne ma nezaujímalo, čo sa stane ďalej. A teraz už s určitosťou viem, že sa k seriálu nevrátim. Asi ma dejová línia nezaujala natoľko, ako ostatných.

Mínusy:
- Pre mňa nesympatický uhol kamery.
- Nesympatické postavy.
- Elliot? Nie, ďakujem.
- Nudné dialógy.
- Na mňa príliš veľa vulgarizmov a podobných vecí. Takéto veci mi nie sú príjemné.
- Dejová línia je nudná, mám pocit, že počas celého serálu sa nič nedeje. Toto je asi naväčšie mínus.

Plusy:
+ Názvy epizód.
+ Psycho myšlienkové pochody, nad ktorými sa zamýšlate, či ste skutoční. :-)
+ Máte pocit, že ste súčasťou príbehu.

Mr. Robot má určite aj dosť plusov, ale za mňa je hodnotenie skôr negatívne. No každému samozrejme padne niečo iné, takže fanúšikom tohto seriálu prajem veľa kvalitných sérií! :-)

50 %
73 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
47 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Seriál který by neměl utéct vaší pozornosti...

Luxusní seriál. Týpek co přemýšlí jak Dexter, a přitom je úplně z jiné kategorie (psychopatů).. Ne teď vážně. Už mě to začíná štvát, jak si každý myslí Člověk v IT=bez přátel, bez holky, a bez společenského postavení... Ale tomuhle (Týpkovi) to prostě věřím :D Každopádně herecký výkon onoho (Psychopata) je velmi dobrý... Tak samo i ostatní herci. Casting se prostě povedl. Hudba je dokonalá, akorát do budoucna věřím v nějakou tu větší porci akce. Chápu že nějaký tzv. IT odborník, je tam asi nebude kosit motorovkou, ale tak stát se může cokoli :D

Všem doporučuji, pro mě je to výborná náhrada za Dextera (i když po pilotu, to není lehké ohodnotit)... Možná časem změním hodnocení, ale pokud si to udrží kvalitu prvního dílu, tak snad nebude důvod...

100 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 21 lidí
hm
26. července 2015

Trochu zklamání :-(

Co se týče snahy o autentičnost z pohledu technických detailů, je to, i přes některé chyby, vysoký nadprůměr.
Jinak jsem ale čekal trochu něco jiného. Sliboval jsem si od toho příběh, dejme tomu, z univerzitního prostředí s normálními, schopnými a inteligentními lidmi(typ Sheldona Coopera pro mě splňuje tyto parametry). Bohužel z toho vylezlo jakési temné drama, plné feťáků a úchylů, kteří se, nevím proč, motají kolem počítačů a sítí... Doplňuje to, typicky americky vystresovaná a zadlužená až po uši, kamarádka z dětství hlavního hrdiny a už je z toho tak málem ďábelský koktejl plný deprese, kde se to pravé hackování tak nějak ztrácí.
Jediná mně sympatická postava je tam samotný tajemný Mr. Robot. Ten jediný mně tam případá normální a s nějakou vizí. Prostě hacker staré školy, který je snad světem kolem sebe tak totálně zhnusený, že kooperuje i s těmi nešťastníky kolem sebe, jen aby se dostal ke svému cíli... Postava je velmi dobře zahraná a má moje vřelé sympatie. Teoreticky by to mohl být nějaký bývalý kolega a přítel Elliotova otce(??)

60 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Zklamání

Seriál byl pro mě velkým zklamáním. Všechny postavy do jedné mě přestaly zajímat po druhé epizodě. Čekala jsem více akce, napětí a seriál mi přišel zdlouhavý. Spousta lidí je ze seriálu natšená, ale já prostě jejich natšení nezdílím. Souhlasím prostě s komentářem od arthurcz (kromě toho, že mě to přestalo bavit už od druhého dílu), mě se také podobně po prvním díle chtělo kouknout na druhý díl, ale po druhém díle mé natšení opadlo. Musím ale pochválit vnitřní hlas.
Jen bych chtěla zmínit toho chlapa, co chtěl hlavní postavu naverbovat do své firmy, protože se mi po druhém díle zdál jako nejdivnější postava v seriálu, což se asi nemělo stát. :/

50 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Mr. Robot?

Seriál mě hned ze začátku nadchl, takže jsem ho sjela maratonem, ale na konci jsem si uvědomila.. o čem to sakra bylo? Linka byla zajímavá a já nejspíše očekávala náhlý nával adrenalinu, ale nestalo se. Musím uznat, že konec byl opravdu zajímavý!
Ale bylo to spíše takové psychologické drama, ale zpracování na jedničku.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Hacker

Tak tohle je seriál podle mého gusta mám hrozně ráda seriály kde se člověk musí zamyslet přemýšlet o světě a moje oblíbené je to o Hackerech ze začátku jsem si myslela když tam hraje herec z Noci v Muzeu že to bude.. no představovala jsem si to jinak ale výsledek mě mile překvapil a jsem za to ráda ten herec mi příjde sympatický a celá ta jeho postava je směsice všech různých seriálových postav jak už tady někdo zmínil Dexter já v tom vidím i trochu Sheldona a další postavy je těžké hodnotit seriál po pilotu ale myslím si že tohle bude mít úspěch a že o tom ještě uslyšíme takže jen tak dál

100 %
54 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
46 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Docela zklamání

Když jsem viděla první část prvního dílu, byla jsem nadšená. Ale s poustupujícími epizodami mi čím dál více docházelo, že se tam prostě NIC NEDĚJE. On jenom bere svůj ňuňuťuťu, pořád žádná akce, nesympatické postavy, nechápu, proč se tam děje, co se tam děje... Takže za mě rozhodně ne. Skvělý potenciál, ale zkazili to.

40 %
53 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
47 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Fuck society.

Pro mě objev roku, možná i celé dekády. Kvůli tomuto seriálu jsem se narodil. Pilot jsem si pustil 3x za sebou, což se mi ještě nikdy nestalo. Je to až neuvěřitelně autentické a do detailu propracované. Nejvíc tomu ale dává hlavní hrdina aka Rami, který se u mě tímto výkonem vyšvihl do TOP desítky nejlepších herců, protože to, co tam předvádí, je prostě a jednoduše masakeeer! Co se mi také hodně líbí je zápletka, lepší snad ani vymyslet nemohli. Celé je to o konspiracích a iluminátech, bez konspirací a iluminátů, prostě paráda. Pokud jste navíc zaběhlí v IT, tak budete chrochtat blahem!

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
58 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Má vše, co by měl dobrý seriál mít

Seriál se mi vážně zalíbil hned po první dílu. Je tu ukázaná komplikovaná osobnost hlavního hrdiny, který přežívá ve světě, kterému nerozumí, a kterému vládnou zlí lidé, proti kterým se snaží bojovat.

Není to zrovna oddechovka, kterou by si člověk pustil po náročném dni. Téma je složitější, ale dokáže pohltit.
Mr. robot má všechno, co by měl mít dobrý seriál. Hlavní herec je opravdu dobrý, celé je to promyšlené a dokáže to člověka neuvěřitelně vtáhnout do děje.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Pro IT nadšence

Překvapivě mě tento seriál nadchl, zajímavá myšlenka, skvělé herecké výkony a děj. Ale asi by mě to bavilo více, kdybych rozuměla těm IT pojmům :)

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Psycho

Je to psycho, ale jakmile na to začnete koukat prostě Vás to strhne. Hlavní herec odvádí opravdu dobrou práci a i tak všichni ostatní. Po každém dílu si říkám: No ty kokos. Nemám ráda seriály tohoto typu. Ale tohle je prostě vyjímka. Pokud to nějak nepokazí, vřele doporučuji.

90 %
47 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Hodně divné.

Myšlenkové pochody postav jsou pro mne zcela nepochopitelné, jejich chování mne naprosto mate, vizuální podoba ve mně vyvolává depresi a celkově na mne tento pokus o hlubokomyslnost působí jako ztráta času. Zřejmě nejsem vyvolena porozumět. Naštěstí. U mne C.

0 %
41 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
41 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

IP adresa

218.108.149.373 no toto

80 %
11 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
22 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

Řekl bych asi toto......

zvláštní, rozhodně néé pro každého, nicméně pro mne ano.
V každém případě i když se to třeba nebude někomu zamlouvat,tak mají ve všem pravdu.

Jsme banda ovcí, která se dá zmanipulovat, lidi jsou nenažraný a svět je prohnilej.

Co s tím ? ...otz. již spíše pro mladou generaci.

100 %
10 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí