Plakát

Outcasts

Příběh odehrávající se v roce 2040 na nedávno objevené planetě. Vypráví osudy těch, kteří se na novém světě usídlili a byli nuceni bojovat o přežití. Tato planeta s podporou života tak, jak ho známe, je nyní domovem skupiny přeživších ze Země. Mají jedinečnou šanci začít znovu,... [více]

2011 | Velká Británie / USA | 60 minut | BBC One | Drama / SciFi | 8 epizod | status: ukončeno v roce 2011
Poslední odvysílaná

1×08 – Episode #1.8

(premiéra 13. 3. 2011 – před 10 lety)
závěr seriálu

Outcasts – O čem to je

Příběh odehrávající se v roce 2040 na nedávno objevené planetě. Vypráví osudy těch, kteří se na novém světě usídlili a byli nuceni bojovat o přežití.

Tato planeta s podporou života tak, jak ho známe, je nyní domovem skupiny přeživších ze Země. Mají jedinečnou šanci začít znovu, poučit se z chyb, kterých se lidstvo dopustilo na Zemi a podle toho se také zachovat.

Děj začíná v okamžiku, kdy přilétá poslední transport ze Země. Všichni na jeho palubě očekávají zářnou budoucnost. Přinášejí sebou však také mnoho otázek - dokáží se oprostit od svých starých životů? Nebudou opakovat chyby, kvůli kterým byla domovská planeta zničena? Způsobí přílet nového kandidáta na budoucího vůdce křehkou rovnováhu? A především, dokáží společně vybudovat nový a lepší svět?

Stella Isen
Julius Berger
Richard Tate
Tipper Malone
Fleur Morgan
Cass Cromwell
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

BBC One

Délka

60 minut

Žánr

Drama
SciFi

Země původu

Velká Británie
USA

Roky vysílání

2011

První vysílání

7. února 2011

Ukončení seriálu

13. března 2011

Dabing

ANO – detaily na DabingForum.cz

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)