Plakát

Vyděděnci

(Outcasts)

Příběh odehrávající se v roce 2040 na nedávno objevené planetě. Vypráví osudy těch, kteří se na novém světě usídlili a byli nuceni bojovat o přežití. Tato planeta s podporou života tak, jak ho známe, je nyní domovem skupiny přeživších ze Země. Mají jedinečnou šanci začít znovu,... [více]

2011 | Velká Británie / USA | 50 minut | BBC | Drama / SciFi | 8 epizod | status: ukončeno v roce 2011
Poslední odvysílaná

1×08 – Episode 8

(premiéra 13. 3. 2011 – před 13 lety)
závěr seriálu

Vyděděnci – O čem to je

Příběh odehrávající se v roce 2040 na nedávno objevené planetě. Vypráví osudy těch, kteří se na novém světě usídlili a byli nuceni bojovat o přežití.

Tato planeta s podporou života tak, jak ho známe, je nyní domovem skupiny přeživších ze Země. Mají jedinečnou šanci začít znovu, poučit se z chyb, kterých se lidstvo dopustilo na Zemi a podle toho se také zachovat.

Děj začíná v okamžiku, kdy přilétá poslední transport ze Země. Všichni na jeho palubě očekávají zářnou budoucnost. Přinášejí sebou však také mnoho otázek - dokáží se oprostit od svých starých životů? Nebudou opakovat chyby, kvůli kterým byla domovská planeta zničena? Způsobí přílet nového kandidáta na budoucího vůdce křehkou rovnováhu? A především, dokáží společně vybudovat nový a lepší svět?

Richard Tate
Tipper Malone
Julius Berger
Fleur Morgan
Cass Cromwell
Stella Isen
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

BBC

Délka

50 minut

Žánr

Drama
SciFi

Země původu

Velká Británie
USA

Roky vysílání

2011

První vysílání

7. února 2011

Ukončení seriálu

13. března 2011

Dabing

CZ: existuje – detaily na DabingForum.cz

Tagy

zrušeno po první sérii, budoucnost

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)