Plakát

Pán tygrů

(Tiger King: Murder, Mayhem and Madness)

Joseph Maldonado-Passage, přezdívaný Joe Exotic, je správcem a majitelem rozsáhlé zoo Greater Wynnewood Exotic Animal Park v Oklahomě. Chová zde na 200 tygrů a dalších zvířat, zaměstnává lidi, má desetitisíce návštěvníků ročně. Jenže ne vše je takové, jak se zdá. Joe je součástí sítě... [více]

2020 | USA | 45 minut | Netflix | Dokument / Krimi / RealityTV | 8 epizod | status: ukončeno v roce 2020
Poslední odvysílaná v ČR

1×08 – Pán tygrů a já

(premiéra 12. 4. 2020 – před 85 dny)
závěr série
Poslední odvysílaná

1×08 – The Tiger King and I

(premiéra 12. 4. 2020 – před 85 dny)
závěr série

Pán tygrů – O čem to je

Joseph Maldonado-Passage, přezdívaný Joe Exotic, je správcem a majitelem rozsáhlé zoo Greater Wynnewood Exotic Animal Park v Oklahomě. Chová zde na 200 tygrů a dalších zvířat, zaměstnává lidi, má desetitisíce návštěvníků ročně.

Jenže ne vše je takové, jak se zdá. Joe je součástí sítě obchodníků se zvířaty, prodává mláďata tygrů a šelem zájemcům z celých Spojených států. Vede excentrický život, zaměstnává bývalého drogového bosse, a peníze pro něj znamenají mnohem víc, než samotná zvířata. Hlavní konflikt pak nastává, když si Carole Baskin, majitelka neziskové organizace a zoo Big Cat Rescue na Floridě, dá za cíl tuto více chovnou farmu než zoo zavřít.

Joe Exotic to nenechá být. Tygří král se totiž mezitím změnil na diktátora, který jde přes mrtvoly. A nikdo v jeho okolí už nad ním nemá kontrolu.

True crime dokument je natočený podle skutečných postav a příběhů.

Trailer
Co říkají o seriálu ostatnívšechny zmínky

Bleskovky: Rychlý přehled z divného světa Pána tygrů: - Joeova ZOO byla oficiálně svěřena pod správu Carole Baskin, Jeff Lowe se bude muset vystěhovat. - Podle expertů je podpis na dokumentech díky kterým získala Carole majetek po svém nezvěstném manželovi padělek. S takovou to vypadá, že by si tvůrci našli snad i dost materiálu pro další řadu. před 4 týdny

Odyssea : tohle je ale fakt dokonalý! Tiger King: Murder, Mayhem and Madness před 6 týdny

Články k seriáludalší články
Pilot pod lupou
Info box
Stanice

Netflix

Délka

45 minut

Žánr

Dokument
Krimi
RealityTV
Minisérie

Země původu

USA

Roky vysílání

2020

První vysílání

20. března 2020

Ukončení seriálu

20. března 2020

Odkazy

IMDb.com
Oficiální stránka
Wikipedia (anglická)