plakát seriálu

Powerless

(Powerless)

Názory uživatelů

O superhrdinech bez superhrdinů

Powerless je novinka, na kterou jsem se opravdu těšil. Hrdinové z komiksů jsou totiž už opravdu přemnožení a tak vítám něco, co si z nich bude dělat srandu.

Trailer se mi líbil a obsazení nemělo chybu. Danny Pudi, Ron Funches a Alan Tudyk jsou perfektní a dokážou být opravdu vtipní. Navíc je všechny mám rád z předchozích rolí. Když se k nim přidala ještě Vanessa Hudgens, tak bylo i na co koukat. První epizoda utekla jako voda a já jsem se u ní skvěle bavil.

Bavil jsem se tak dobře, že jsem nenacházel ani žádné chyby. Jenže tam samozřejmě byly a projevily se naplno v následujících epizodách. Původně jsem si myslel, že bude soupeřit o titul nejlepší novinky na velké pětce, ale to se nestalo. Sice jsem se bavil a byla to příjemná oddychovka, jenže to bohužel nestačilo.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Odstřelená oddychovka

Vpodstatě jednoduchá a příjemná odpočinková záležitost.
Sice jsem sondu do života powerless lidí ve městě, kde každou chvilku prolétně nějakej ten superhrdina, čekal trochu jinak, dalo se to pojmout více na vážno, více efektově, s více superhrdiny atd. Toto je víceméně sitcom na jednom fleku, ale to neznamená, že by se člověk nebavil nebo nudil.

Bohužel byl seriál odstřelen ještě před koncem první série. No, nějak tomu nerozumím, tolik divnejch věcí získává nové a nové série a tady si stanice nenajde ani jednu blbou hodinu, aby doodvysílala něco, co už je stejně natočený. No nic, je to škoda, seriál měl ve svém žánru určitě potenciál.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Osvěžující změna ve světě superhrdinů

Seriál byl přesně to, co jsem očekávala od náhledu: superhrdinská show, která není braná příliš vážně. Zdaleka mou oblíbenou částí je to, že seriál vzal svět plný superhrdinů, kde záchrana životů je každodenní (nudný) chleba a ukáže hlavním postavám, že to oni jsou ti výjimeční. Vtipné je, že kdyby se ukazovali antihrdinové tak často, jak se objevovali v seriálu - Arrow by měl nejspíš ještě 20 řad. Připomíná mi to trochu Steelheart od Brandona Sandersna, ačkoli tyto knihy jsou brány mnohem vážněji.

Také kostýmy a casting, atd., slouží perfektně celkovému k provedení show, tak jam má vypadat - jako komiks. Obvykle takovou věc nezaznamenávám, ale myslím si, že práce v zákulisí byla hodně na místě. Seriál velmi rostl a myslím si, že měl určitý potenciál. Samozřejmě ale, jak to bývá, tak zrušení mě bohužel nepřekvapuje.

60 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Správna oddychovka

Tento seriál je veľmi fajn, je vtipný, ľahký, a zaslúži si extra body za nápad. Nestáva sa často, že niekto príde z takto originálnym nápadom.

80 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Ďaľší seriál s DC hrdinami

Ale po zhliadnutí prvého dielu som ostala milo prekvapená. Vanessa v hlavnej úlohe očarujúca a milá ako vždy, dĺžka dielu vhodná pre takýto žáner. Dúfam, že ma ďalšími dielmi nesklamú.

90 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Nezaujal

Nevím proč, ale seriál mě nějak moc nezaujal. Vizuál vypadá celkem dobře, vadila mi trošku Vaneesa, kterou mám rád, ale na tuhle roli mi až tak nesedla. Nápad sice zajímavý, ale pro mě ne. Plus dávám za ředitele, ten mi přišel i chvilkama vtipný

30 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

powerless

nenadchne, neurazí, nezabaví, neunudí na smrť. raz za čas sa to dá pozrieť

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé