plakát seriálu

QI – Na vše máme odpověď

(QI – Na vše máme odpověď)

Názory uživatelů

QI po česku

Na české poměry velice kvalitní a skutečně zábavní pořad. A vůbec nevadí, že to vlastně kopíruje původní britskou verzi, tu jsem tedy neviděl a proto nemohu srovnávat.

Humor je opravdu vtipný a na úrovni, není to ten laciný, trapný humor jaký vídáme v ostatních pořadech (samozřejmě ne ve všech).
I výběr hostů byl skvělý mezi nejlepší patřili Šmoldas, Kohák, Hezucký, ale i ostatní byli dobří, např. Knorr nebo Banášová. Koneckonců i Mareš jakožto moderátor nebyl špatný, na to jako ho jinak moc neberu, tady mi vůbec nevadil a celkem mu to i sedělo.

Teda, trochu mi vadila jedna věc - zmatek v bodování, přišlo mi, že tohle Mareš neměl vůbec promyšlené.

Byl jsem šokován, když jsem zjistil, že je pořad zrušen. To Češi neumí ocenit kvalitní zábavu? Doufám, že nějakým zázrakem bude opět obnoven.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Převráceno o 180stupňů

Ten, kdo určitě zná originál nemůže tento pořad nijak srovnávat s naší českou verzí. Leoš Mareš si ji velmi přivlastnil a překonfiguroval k obrazu svému. Pravda je, že britský humor je suchý a kvalitní a ne každý ho nějak může pochopit. To samé ale mohu říct o tom českém. Vysílací vlna se těch 11 epizod držela jen díky určitým hostům a bylo jen otázka času, kdy už diváky přestane bavit. Asi by si každý angličan při shlédnutí určitě řekl, jak může tato zábava dosahovat inteligentní výše. Pravda je, že nemůže. Češi se smějí maličkostem a někdy až trapnostem, které časem omrzí a v pořadu, kde jde hlavně o vědomosti, je to především smyčka kolem krku. Abych tento pořad přece jenom ocenila, tak samozřejmě je to nápad a přínos informací, ale bohužel, zase chválím jenom originál.

40 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

V pohodě...

Tak tento pořad je pro mě velikým překvapením. Měl jsem tu čest vidět pár velice zdařilých dílů se Stephenem Fryem a rozhodně musím říci, že koncept nastaven a zároveň i dodržen. Nejsem moc velikým vyznavačem pana Mareše, ale tato role mu sedí. Výběr hostů také nezklame ať už pan Šmoldas, či partička ze Stojáka zde mají svá místa jistá. Zkrátka absurdní show o absurdních otázkách ve velmi humorném duchu, kterého je, přiznejme si, v tuzemských televizních pořadech poskrovnu a každá snaha, ať už ne originální se počítá.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Škoda ho

Docela mě mrzí, že QI zrušili, protože já se u každého dílu pobavila, ačkoli jejich kvalita kolísala podle pozvaných osobností. Nejvíce vždy perlil Jakub Kohák - vůbec nerozumím, odkud ty myšlenkové pochody bere, ale jsou nepřekonatelné. Hádanky byly zajímavé a i když bych to do Mareše neřekla, tak celý pořad uváděl velmi dobře bez sebestředných poznámek. Pořad byl inzerován jako zábavný a skutečně takovým byl, bohužel pro diváky Cest domů apod. asi moc intelektuální nebo co... Umístění na Cool by bylo bývalo snad lepší cestou (vím, tam šly delší verze), ale to by zase asi nezaplatilo Mareše:)

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

QI

Opět se jednou jedné z českých televizí podařilo přijít s nápadem převzít úspěšný zahraniční pořad a prezentovat ho u nás. Jenže bohužel, do vkusu českého národa, pro který je letní hit Babovřesky a Kameňák, se tento pořad nehodí. Tohle by mělo sledovanost jedině v případě, že by se toho chytla nekvalitní TV sNová, co by z toho udělala rychlokvašku v papundeklovém studiu . Vážná škoda tohoto pořadu, mohli tomu dát druhou šanci se pořádně chytnout, stejně jako tuto šanci využila Partička

80 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

konečne niečo vydarené

Škoda, že to zrušili, ja som sa na tom parádne bavila... a zopár ludí ma milo prekvapilo, napr. o Kobzanovej som nevedela, že vie byť taká vtipná. Toto bola jedna z dvoch vecí, ktoré som ešte pozerávala v TV.

90 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

:)

:) úžasná podívaná,Mareš a Patrikem jsou famozní,jak v radiu tak v tv,palec nahoru

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí