Ranč U Zelené sedmy

Ranč U Zelené sedmy (Ranč U Zelené sedmy)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Seraphine313

21. února 2012

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Ranč

takový celkem zajímavý pohled do rodiny Kudrnových, která se za každou cenu snaží prospět společnosti a nechce zůstat na jednom místě aneb když se městská rodina přestěhuje na venkov. Samozřejmě je všechno podbarveno patřičnými lapáliemi, a zvrchu je to vše opepřeno babiččinými hláškami... celkově podívaná velmi zajímavě napsaná, i odehraná, dokonce ani dabing Mira Nogy mi nevadil, i když netuším proč ho vůbec dabovali, za prvé česko-slovenská manželství nejsou nijak výjimečná, a za druhé, Miro Noga nemá o moc jinou barvu ani tón hlasu jiný než Petr Rychlý.

Co mi na tomto seriálu trochu vadilo, byl nedotažený konec, po kterém bych si ještě pár "závěrečných dílů" dal, a občas až velká hloupost sestry Elišky.

Avatar uživatele
tanicka

3. ledna 2008

86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Paní Štěpánková

Je to takový milý seriál o rodince, která i vážné životní situace dovede řešit s humorem a kde se mají všichni rádi. Seriál je hezky udělaný. Role jsou dobře obsazené, ale přesto všechny svým hereckým uměním zastínila paní Štěpánková v roli babičky. Tato role je výborně napsaná a ještě lépe zahraná. Nevím, jestli by se u nás našla vhodnější herečka pro tuto roli než je paní Štěpánková.

Avatar uživatele
xxmartinxx

2. března 2008

57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Tak to vidím já...

Další česá hovadina. Dnes bych si o to ani kolo neopřel, ale jako malej jsem to sledoval a měl rád. A v posledních letech už jsem to neviděl, takže se můj názor nemohl pokazit.

Málokterý český komediální seriál mě opravdu dokázal pobavit. Tohle je jeden z nich. i tady ale platí, že kvalita by měla mít přednost před kvantitou, ale i tady se stalo, že čeští tvůrci neznají míru a tím kazí i náznak možnosti vytvořit něco lepšího.
Dnes bych tomu dal 10%-20%, ale za to, že mě seriál dřív bavil, dám hodnocení o hodně vyšší.

Avatar uživatele
saluckaf

5. března 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Babička 100%

Rodinné trampoty Kudrnových na farmě aneb měštáci na statku. Moc se mi líbí herecké obsazení rolí. Vtipné hlášky a spíš až takové vtipné popichování babičky no prostě super.

Avatar uživatele
cam15

8. března 2009

40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

geniální babička

Pěkný ranč, kupa zvířat, příliš chytrý tatínek, ekologicky založená maminka, tři dětičky, z toho minimálně s jedním lomcuje puberta, "invalidní" babička se skvělým ironickým humorem a soused pálící jeřábkovici. Jen jsem nikdy nepochopila proč manželka říká svému manželovi příjmením, to zní přece strašně, ne?? Dobrý český seriál

Avatar uživatele
ševča

13. února 2012

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Můj názor

Abych řekla pravdu, netroufla jsem si ani hodnotit jednotlivé epizody a to z jednoduchého důvodu. Kdysi jsem seriál měla ráda, dívala jsem se každý týden, ale to jsem byla dítě. Bylo by nefér hodnotit je podle tehdejšího názoru i podle dnešního. Už totiž dítě nejsem a nevidím v něm to, co kdysi. Možná bych v něm totéž neviděla, ani kdybych byla dítě teď a viděla ho. Už asi není to, co divácí dnes hledají.
Každopádně budu vždycky vzpomínat na babičku a Matěje a Studnou, což byly asi nejpovedenější dětské postavy ze všech českých seriálů, proto jsem si dovolila jaksi zprůměrovat tehdejší a dnešní hodnocení seriálu.

Avatar uživatele
konz

13. prosince 2007

18 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

...

Pohodovej serál u kterého sem se pokaždé nasmál. Akorát mě vždycky trochu štvalo že ty díly byly takové krátké

Avatar uživatele
pajam

17. ledna 2009

17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Ranc U Zelene sedmi

Jeden z mála českých serialů, který za něco stojí. I když námět je jednoduchý, pocedl se skvěle zpracovat a vyšel z toho dobrý serial, který lze vidět pořád dokola. No a hlášky babičky jsou třešnička na dortu.

Avatar uživatele
Zazulka

16. září 2008

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
11 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

moj názor....

Ktorý seriál je lepší??? nepoznám taký....len škoda, že som nevidela všetky časti...ale rada by som ho videla zas.

Avatar uživatele
Verik

21. února 2008

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Elis

Super seriál. Viděla sem snad všechny díly a žádný mě nezklamal.

Avatar uživatele
Adi

22. září 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Zelená sedma

Námět je zajímavý, rodinka se přestěhuje z města na vesnici a v podstatě se musí smířit s tím, že už to nebude stejné jako ve městě. Když to běželo v televizi, tak jsem se nemohla dočkat dalšího týdne, kdy běžel další díl. Nyní když se na to podívám, tak vidím to, jak se člověku může změnit názor na seriál, přijde mi nedotažený děj a trošku špatný výběr herců, no ale i tak tento seriál patří k těm lepším z českého seriálového světa.

Avatar uživatele
Alexiss21

15. června 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Ranč u Zelené sedmy

Rodinka čo sa rozhodne presťahovať z mesta a paneláku na vidiek do domčeku a stanú sa niečo ako "farmármi" (okrem iného). Keď ten seriál šiel v telke, žrala som ho. Pripomínalo mi to kus vždy leto na dedine. Veľmi dobré niektoré hlášky, babička svetová a s nadhľadom, mamička snažiaca sa žiť Bio. Otec pohodák. Dcéra Eliška, ktorá je sem tam dosť blbá :p A dvaja chalani, ktorí boli strašne zlatý. Vtedy tomu by som dala naisto minimálne 90%. Teraz je to už iné (aj vekom aj inými seriálmi ovplyvnená). Popravde ak by to dávali a náhodou na to narazím, tak isto si to pozriem :)