Rick a Morty

Rick a Morty (Rick and Morty) — 3. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
moonell

20. listopadu 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

You can run, but you can't hide, bitch!

Mám velice silnou potřebu použít spoustu vykřičníků, caps locku a náhodných negrafémových znaků k vyjádření toho, jak úžasná záležitost to vznikla pod taktovkou Justina Roilanda a Dana Harmona. Od prvního dílu jsem nebyla schopná ani na minutu odtrhnout oči od smršťi hlášek, referencí, ironie a nepochopitelné realističnosti, co na mě byla vysypána. A pokud bych toho náhodou schopná byla, přetáčení by vzhledem k tempu seriálu bylo nevyhnutelnou nutností. S každým dalším dílem jsem juchala za počítačem víc a víc a u druhé série jsem metaforicky umřela. Jednoznačně jeden z nejlepších seriálů, který jsem měla tu čest objevit. Nějakých deset procent z hodnocení si nechávám na následující série, protože tuším (a doufám), že když už si myslím, že to líp nejde, můj dech bude bez milosti vyražen znovu.

Avatar uživatele
IZFNP

18. října 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Po super prvej sérii prišla naprosto dokonalá séria druhá

Nielen na poli kreslených seriálov, ale na poli komediálnych seriálov obecne jeden z najoriginálnejších, najzvrátenejších, najnašlapanejších a hlavne najvtipnejších počinov. Gagy, situačná komika, vymazlené charaktery (nielen Rick a Morty, ale i Jerry je komediálny klenot) a taká smršť nápadov, že ma počiatočné nenadšenie prešlo veľmi rýchlo a seriál som zhltla na dvakrát. A v nečakane silných emocionálnych, dramatických momentoch si uvedomíte, že to nie je len nápaditá zábava. Cynický humor i citlivý prístup k postavám, mindfuck, paródia i pocta sci-fi žánru, no hlavne moja nová animovaná srdcovka.

Avatar uživatele
marsa777

15. října 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

I'M MR MEESEEKS! LOOK AT ME!

Rick a Morty je pro mě naprosto dokonalý kousek. Mám rád animované seriály s tímto nápaditým humorem a Rick a Morty je pocta tomuto žánru. Výborné, různorodé epizody, Rick je výborný a Morty ho skvěle spolu s ostatními doplňuje. Myslím, že fanoušci tohoto žánru si zde přijdou opravdu na své. Pro mě asi nejlepší animovaný seriál "pro dospělé" současnosti (když vynecháme kultovní klasiky jako South Park a další).

Avatar uživatele
davbolech

22. prosince 2015

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Pray for Mr. Poopybutthole

Nemam rád animovaný seriály. Nikdy mě nechytli Simpsonovi, ani Griffinovi, ani Futurama… Jako okay, občas se tomu zasměju, když to zrovna běží v televizi, ale je to furt ten samej humor a navíc já preferuju a obdivuju spíš umění herecké. Zkrátka to už chtělo někoho, kdo přijde s něčím novým, originálním, se svým vlastním stylem, bez ohledu na to, co zrovna frčí. A přesně tímto veledílem je pro mě Rick and Morty. Už od začátku se zkrátka přesně trefili do mýho vkusu a pak už mi stačily jen dvě odpoledne sledování a od tý doby čekání na třetí sérii. Abych jenom nechválil, jako malinký mínus beru počet dílů. 11 na sérii je prostě na díly po 20 minutách málo a je to hlavně škoda. Rozhodně je to ale lepší, než něco narychlo zplácat, dát to do televize a čekat, jestli se to chytne. Tohle je sice stručná, ale zato zaručená kvalita. Je to crazy, je to úchylný, je to bomba!