plakát seriálu

Rick a Morty

(Rick and Morty)

Názory uživatelů

You can run, but you can't hide, bitch!

Mám velice silnou potřebu použít spoustu vykřičníků, caps locku a náhodných negrafémových znaků k vyjádření toho, jak úžasná záležitost to vznikla pod taktovkou Justina Roilanda a Dana Harmona. Od prvního dílu jsem nebyla schopná ani na minutu odtrhnout oči od smršťi hlášek, referencí, ironie a nepochopitelné realističnosti, co na mě byla vysypána. A pokud bych toho náhodou schopná byla, přetáčení by vzhledem k tempu seriálu bylo nevyhnutelnou nutností. S každým dalším dílem jsem juchala za počítačem víc a víc a u druhé série jsem metaforicky umřela. Jednoznačně jeden z nejlepších seriálů, který jsem měla tu čest objevit. Nějakých deset procent z hodnocení si nechávám na následující série, protože tuším (a doufám), že když už si myslím, že to líp nejde, můj dech bude bez milosti vyražen znovu.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Po super prvej sérii prišla naprosto dokonalá séria druhá

Nielen na poli kreslených seriálov, ale na poli komediálnych seriálov obecne jeden z najoriginálnejších, najzvrátenejších, najnašlapanejších a hlavne najvtipnejších počinov. Gagy, situačná komika, vymazlené charaktery (nielen Rick a Morty, ale i Jerry je komediálny klenot) a taká smršť nápadov, že ma počiatočné nenadšenie prešlo veľmi rýchlo a seriál som zhltla na dvakrát. A v nečakane silných emocionálnych, dramatických momentoch si uvedomíte, že to nie je len nápaditá zábava. Cynický humor i citlivý prístup k postavám, mindfuck, paródia i pocta sci-fi žánru, no hlavne moja nová animovaná srdcovka.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

I'M MR MEESEEKS! LOOK AT ME!

Rick a Morty je pro mě naprosto dokonalý kousek. Mám rád animované seriály s tímto nápaditým humorem a Rick a Morty je pocta tomuto žánru. Výborné, různorodé epizody, Rick je výborný a Morty ho skvěle spolu s ostatními doplňuje. Myslím, že fanoušci tohoto žánru si zde přijdou opravdu na své. Pro mě asi nejlepší animovaný seriál "pro dospělé" současnosti (když vynecháme kultovní klasiky jako South Park a další).

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Rick a Morty

Já osobně mám rád animáky pro dospělé. V případě Ricka a Mortyho se jedná o další náhodný seriál, který jsem začal sledovat (v minulost to bylo Brickleberry), aniž bych ho dřív znal. Znovu jsem byl příjemně překvapený a všem, co vyhledávají animáky pro dospělé typu South park, Archer,Family guy a jim podobné, mohu doporučit.

Příběhově se pohybujeme v animovaném scifi, bohužel svět/univerzum nemá jasně stanovené stěžejní body a tak může působit zmatečně. Nicméně se jedná o animovanou scifi/komedii, tak se to dá dílu jednoduše odpustit.

Děda (profesor) Rick Sanchez bere svého vnuka Mortyho v každé epizodě na vesmírné dobrodružství, která má na konci epizody značné upozornění nebo ponaučení, ale není to nucené, možná si toho ani nevšimnete. Celkově se jedná o mix Back to the future a hvězdné brány v animované podobě.

Seriál na své epizody nenavazuje, ačkoliv postavy si minulost pamatují, až 3. série má tendenci návaznosti. Celkově se v seriálu ukazuje pravidelně 5 postav. Samozřejmě se jedná o zbytek rodinky - matku, otce a dceru. Každá postava má svou povahu a zvyknete si na ní.

Pokud vše shrnu, jestliže nemáte rádi animáky pro dospělé, tak se nezdržujte a dílko smažte z watchlistu. V opačném případě Vás čeká neskutečně bláznivá jízda s příjemnou animací.

80 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Pray for Mr. Poopybutthole

Nemam rád animovaný seriály. Nikdy mě nechytli Simpsonovi, ani Griffinovi, ani Futurama… Jako okay, občas se tomu zasměju, když to zrovna běží v televizi, ale je to furt ten samej humor a navíc já preferuju a obdivuju spíš umění herecké. Zkrátka to už chtělo někoho, kdo přijde s něčím novým, originálním, se svým vlastním stylem, bez ohledu na to, co zrovna frčí. A přesně tímto veledílem je pro mě Rick and Morty. Už od začátku se zkrátka přesně trefili do mýho vkusu a pak už mi stačily jen dvě odpoledne sledování a od tý doby čekání na třetí sérii. Abych jenom nechválil, jako malinký mínus beru počet dílů. 11 na sérii je prostě na díly po 20 minutách málo a je to hlavně škoda. Rozhodně je to ale lepší, než něco narychlo zplácat, dát to do televize a čekat, jestli se to chytne. Tohle je sice stručná, ale zato zaručená kvalita. Je to crazy, je to úchylný, je to bomba!

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Rick a Morty

Tento serial bud milujete, alebo zatratite. Svojsky humor, sialene pribehy. Kedze odjakziva mam rad sci-fi, je tato tema to prave orechove pre mna. Postavy maju jasne urcene svoje miesta a kazda sa hodi tam, kde je. Pochvalit musim aj vyborny cesky dabing.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé