plakát seriálu

Riviéra

(Riviera)

Názory uživatelů

85 - 90 %

1.epizoda se mi moc nelíbila,ale seriálům dávám vždy i druhou šanci a dobře jsem udělala :)
Julia Stiles je úžasná a opravdu mě "baví", většina z postav má svým vlastním způsobem něco do sebe a i když mi přijde, že pár postaviček postrádá "výraz, život ..." nebo jak to nazvat ... ,dříve nebo později se nějak projeví, možná i překvapí ...

Mně osobně se seriál i přes pomalý rozjezd líbí, 6.díl mě i nečekaně překvapil ...

....prostě ano, seriál se mi líbí,baví mě nejen Julia Stiles, pozadí Fr. riviery a všechno to pozlátko kolem.... Vůbec jsem nečekala, že si mě seriál takhle získá, ale stalo se.

Dávám 85%. A i přes pomalé tempo na začátku rozhodně doporučuji vydržet ...

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Umění, intriky, velké prachy, Francie

Přes opravdu pomalý rozjezd si seriál postupem času vybuduje skvělou atmosféru a díl od dílu je zajímavějším. Na konci přijde rozuzlení a závěr, který není až tak dech beroucí jako zbytek seriálu. Člověk se může pokochat velkolepou podívanou. Francouzská Riviéra a její bohatí obyvatelé nám ukáží, jak se žije v luxusu a jaké jsou vztahy v tak komplikovaných (nejen) rodinách. Jistě, už jsme to viděli mnohokrát, ale stejně to stojí za to. Herecké výkony jsou velmi dobré, práce s kamerou naprosto dokonalá. Prostě pastva pro oči.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

40%

Viděla jsem zatím jen první díl a vůbec mne nenadchl. Je možnost, že se časem objeví zajímavá zápletka, ale zatím takový plytký děj. Sice krásné místa, moderní, ale moc to vtažení do děje nepomáhá. Zvláštní charaktery, trochu bez života. Sice to tak nějak vše zapadá, bohužel neoslní.

40 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

95%

U tohoto seriálu sem vůbec netušila co od něho čekat. Po 1. díle jsem myslela, že už nemá cenu, dívat se na další díly, ale naštěstí jsem byla zvědavá jak to celé dopadne, a především jsem byla zvědavá na Julii Stiles a teď jsem za to ráda, protože můžu jen doporučit.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

70 %

Po dvou odvysílaných dílech se mi seriál docela líbí. Julia je skvělá, domy, jachty, oblečení, to vše krásně dokresluje obrázek, jak si žijí boháči. Všechny postavy jsou trochu divné a každá má něco do sebe. Zatím dávám 70 % a uvidím, jak se to rozjede.

Po 1.dílu druhé série:
Začátek druhé série mě moc překvapil, je snad ještě podivnější a zvláštější než první série. Už se nemůžu dočkat, co nám druhá řada přinese.

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Slabý rozjezd....

První díl tohoto seriálu rozhodně nenadchne,protože se nechá hodnotit jako nezajímavý a tuctový,ale od druhého dílu seriál nabírá spád a dochází ke spoustě zvratů a odhalení.
Jako zlomový se nechá označit šestý díl,kde bude nejeden divák překvapen.vynikající herecké výkony hlavních představitelů a zároveň nádherné prostředí Riviery si ode mne poctivých 90% zaslouží.....

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí