plakát seriálu

Sean Saves the World

(Sean Saves the World)

Názory uživatelů

Raising a teen. Managing a boss. It's hard to keep it straight.

Sean Saves the World aneb seriál o objímání. Opravdu, na nic jiného se zde nejde soustředit. V každém díle jsou v průměru dvě až tři objetí od srdce. Všichni se milují, až to hezký není.

Neříkám, že je to špatný seriál. Docela dost jsem se u něj nasmála. Vtípky sice nebyly ani trošku originální, ale koukat se na to dalo. Místy mi to přišlo jako show Jacka a Karen s Grace - Karen = babička, Grace = dcera. Celkově mi to přišlo hodně zvláštní, biologická dcera, která fandí taťkovi v pánských ohledech... Ale vztah mezi Seanem a matkou byl fajn, přirozený, takový, jak by to asi mělo ideálně vypadat ve všech případech. Nebát se dělat si ze sebe srandu, ale vyloženě nikoho neurážet a vzájemně respektovat postoje a názory.

Postavy mi nevadily. Seana mám ráda z Willa a Grace, tady byl stejný, jen trošku méně šílený. Megan se do sitcomu moc nehodí, spíš mi seděla ve Smash, ale neříkám, že jsem si rvala vlasy hrůzou nebo tak něco. Černoch tam byl vyloženě do počtu, protože přece každá komedie jednoho musí mít. No a šéf? Legendární! Tento typ postav je sice neuvěřitelně klišovitý, ale mě prostě nikdy nepřestane bavit. Řechtala jsem se u jeho kamenně vážné tváře a luxusních gagů. Co mě ale překvapilo, byla rodinka. Ani matka, ani dcera mi nepřišly otravné, což je u sitcomů, zvlášť rodinných sitcomů, velká rarita.

Celkově vzato mě ale zrušení Seana nemrzí. NBC komedie u mě většinou balancují mezi naprostou genialitou (Whitney) a nesnesitelnou nudou (The Office, Parks and Recreation). Sean nespadá ani do jedné kategorie, je to průměr, který vám nebude ničím vadit, ale zároveň ani nepřijdete na nic, kvůli čemu by vás zrušení mělo mrzet. Prostě příjemně strávený čas, ale jedním uchem/okem tam a druhým ven. Určitě bych řekla, že letos byly zrušeny lepší (zábavnější) novinky.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Sean je zkrátka Sean!

Tak nějak stále nechápu okamžité ukončení tohoto sitcomu. Ano, asi je těžké představit si Seana Hayese jako někoho jiného než Jacka z Will & Grace. Dlouhou dobu jsem čekala na to až si zase někde střihne hlavní roli. I když pracuje (skvěle) na Hot in Cleveland (kde si střihl i maličkou roli), vidět ho na obrazovce je prostě něco jiného.
Už po pilotním díle mě tento seriál nadchnul a vždy jsem se těšila na další díl. Ještěže vypustili do světa i poslední dva natočené díly, o kterých původně říkali, že je už neuvidíme. Sean nám v jednom z rozhovorů slíbil, že se dočkáme jeho kolegyně z W&G bravurní Megan Mullally, škoda, že jejich velký televizní "reunion" neuvidíme. Snad někde jinde.
Vtipy byly dokonalé a rychlé, i když možná někdy předvídatelné. Ale tomu se asi už v dnešní době neubráníme.
Velmi milým překvapením pro mě bylo i další herecké obsazení. Megan Hilty miluji již od dob muzikálu Wicked, takže jsem z její účastni na tomto seriálu byla nadšená a rozhodě nezklamala. Za zmínku stojí úžasná Linda Lavin a vynikající Thomas Lennon.
Seane, prosím, vymysli něco jiného a pokud možno pro jinou stanici.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Sean

Už podle traileru jsem věděla, že tohle bude komedie pro mě. Sice je to svým způsobem obyčejná studiovka s umělým smíchem a spoustou klišé, ale Sean má v sobě prostě něco, co vás donutí si ho okamžitě zamilovat. Ostatní herci byli taky dobře zvolení a Seanovi zdatně sekundovali. Celkově jsem se tedy u první série bavila, ale nebyl to zas takový trhák, abych musela mít řadu další.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Sean Saves the world

Naprosto skvělý sitcom, moc se mi líbil. Jen je veliká škoda jeho ukončení. Herci zde byli úžasní, Sean Hayes byl skvělej.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Po pilotu...

Už jsem myslel, že se ni nedočkám ftipného sitcomu, a hle! Pilot mě hodně pobavil, je to taková příjemná komedie s přirozenými herci a hlavně ftipem! Zaujala mě každá postav, navíc i Jeff z Chucka, snad ten dostane víc prostoru.
"Please...continue to stand"
"Fish have it right, just drop 'em and go" 84 %

Pátý díl je zatím asi nejlepší, Seanův šéf mě naprosto rozsekal :)

80 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

sean

Sean je fakt kalibr,videla jsem všechny dily a jediny kdo me tam opravdu stve je ten jejich trapnej sef,jeho pasaze pretacim az je mi hanba,ale nemuzu jinak

90 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Pilot

Dneska jsem shlédla pilotní díl. Moc jsem od něj nečekala, ale překvapil mě. Seriál je vážně povedený a pobaví Vás. Herci jsou úžasný. Sean Hayes je moc dobrý herec a tato role se k němu velice hodí. Mě tento seriál zaujal a budu sledovat nadále a doufám, že se dočkáme i prodloužení. :)

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Hayes Saves the Sean

Premisa nám sice propadla strojem času z konce minulého století, ale vůbec to nevadí. Co vadí, to je přístup mateřské (v tomto případě spíše macešské) stanice NBC, která seriál zařízla právě ve chvíli, kdy možná začínal stoupat na vrchol. Z nejisté konverzačky s pár úsměvy na díl se totiž stala téměř až řachanda, kde Sean Hayes rozehrává plejádu grimas, postojů a krkolomných monologů a sekundují mu u toho čím dál vypečenější hosté (Craig Ferguson, Portia de Rossi nebo famózní Guy Pearce) a hlavně herecky překvapivě pružní kolegové v čele s komediálně přesnou Megan Hilty i k popukání strnulým a po otcovské lásce toužícím Thomasem Lennonem. Byla to sázka na nejistotu, která ale měla vyjít. Protože jediná série kvůli zastavenému natáčení nekončí nějakým přepáleným cliffhangerem, nasazuji na hlavu hlavního hrdiny bez váhání i čtvrtou hvězdu. A věřím, že zrovna jemu udělá radost.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí