Plakát

Sex&Drugs&Rock&Roll

Johnny Rock je zestárlý rocker, který celý život toužil po slávě a penězích, zatím však nedosáhl ani jednoho. Na začátku devadesátých let to byl neskutečně talentovaný hlavní zpěvák newyorské skupiny The Heathens, nechybělo mnoho, aby byl na obálce časopisu Rolling Stone. O jeho nejlepším příteli... [více]

2015–2016 | USA | 22 minut | FX | Komedie / Hudební | 20 epizod | status: ukončeno v roce 2016
Poslední odvysílaná

2×10 – Bang Bang

(premiéra 1. 9. 2016 – před 4 lety)
závěr seriálu

Sex&Drugs&Rock&Roll – O čem to je

Johnny Rock je zestárlý rocker, který celý život toužil po slávě a penězích, zatím však nedosáhl ani jednoho. Na začátku devadesátých let to byl neskutečně talentovaný hlavní zpěvák newyorské skupiny The Heathens, nechybělo mnoho, aby byl na obálce časopisu Rolling Stone. O jeho nejlepším příteli Flashovi se mluvilo jako o dalším hvězdném kytaristovi. Kritici je milovali. Skupina vyprodávala všechny své koncerty. Byl tu jen jeden problém. Johnny měl problém s alkoholem. A kokainem. A trávou. A pilulkami. A sirupem proti kašli. A taky spal s Flashovou manželkou a snoubenkou basáka. Skupina se rozpadla ve stejný den, kdy vyšla jejich první a jediná deska.

Nyní, o dvacet pět let později, se Johnny snaží dát kapelu opět dohromady poté, co mu jeho bývalý manažer Ira řekne, že je nikdo, jen anonymní barman na mizině.

Johnny Rock
Články k seriáludalší články
Další názvy, pod kterými můžete seriál znát

Sex&Drugs &Rock&Roll

Info box
Stanice

FX

Délka

22 minut

Žánr

Komedie
Hudební

Země původu

USA

Roky vysílání

2015–2016

První vysílání

16. července 2015

Ukončení seriálu

1. září 2016

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)