Plakát

The Michael J. Fox Show

Koukejte, kdo to zase vytváří zprávy! Jeden z nejoblíbenějších televizních zpravodajů v New Yorku, Mike Henry. Mike se před pěti lety vzdal své kariéry, aby mohl trávit více času s rodinou a aby bojoval s čerstvě diagnostikovanou Parkinsonovou chorobou. Nyní však děti již... [více]

2013–2014 | USA | 22 minut | NBC | Komedie | 22 epizod | status: ukončeno v roce 2014
Poslední odvysílaná

1×22 – Changes

(premiéra 23. 4. 2014 – před 10 lety)
závěr seriálu

The Michael J. Fox Show – O čem to je

Koukejte, kdo to zase vytváří zprávy! Jeden z nejoblíbenějších televizních zpravodajů v New Yorku, Mike Henry. Mike se před pěti lety vzdal své kariéry, aby mohl trávit více času s rodinou a aby bojoval s čerstvě diagnostikovanou Parkinsonovou chorobou. Nyní však děti již dospívají a Mike se nudí a hraje si s myšlenkou, že je nejvyšší čas vrátit se zpět do práce.

Jeho bývalý nadřízený Harris Green, kterému se jeho odchod vůbec nelíbil, ihned skočí po této šanci a všemožně se Mikea pokouší přesvědčit, že je návrat to jediné správné rozhodnutí. Musí mu tento nápad však vnutit tak, aby si Mike myslel, že přišel z jeho hlavy. Plány se uvedou do pohybu a Mike se opět ocitne uprostřed toho všeho, kdy musí zvládat svůj domov, rodinu a kariéru - jako za starých časů, jen o mnoho lépe.

Mike Burnaby
Harris Green
Annie Burnaby
Eve Burnaby
Kay Costa
Ian Burnaby
Graham Burnaby
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

NBC

Délka

22 minut

Žánr

Komedie

Země původu

USA

Roky vysílání

2013–2014

První vysílání

26. září 2013

Ukončení seriálu

23. ledna 2014

Tagy

zrušeno po první sérii, rodina

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky