V dobrém i zlém

V dobrém i zlém ('Til Death) — 4. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
assbest

17. října 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Prvni dve serie...

me drzela Joelly a prekvapive i Brad, vic jsem zatim nevidel, ale je to ve watchlistu na dokoukani...
Ma to pobavit a u me to zafungovalo...

Avatar uživatele
ragelly

8. října 2010

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

TD

Podrobné hodnocení je na mých webovkách, tady jen ve zktratce.
První série mě dostala do kolen. Til Death byl jeden z nejlepších sitcomů, jaké jsem kdy viděla. Bylo to vtipné, odlehčené, bralo to věci s nadhledem.
V dalších sériích pak víc a víc ubývalo Jeffa a Steph a zároveň začala převažovat trapnost nad vtipem. Objevovaly se nové a nové postavy, které, i když se snažily, nedokázaly se vyrovnat původnímu hereckému obsazení.
Největší trapností bylo obsazování deseti milionů hereček do jedné role, navíc s tím, že díly se vysílaly v různém pořadí, než jak byly produkovány (dokonce se míchaly i různé díly z různých sérií dohrmoday), takže ve třech dílech po sobě hrála Allison (dcera Eddiho a Joy) pokaždé jiná herečka.

Avatar uživatele
Dale

14. srpna 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Klesajúca kvalita

Prvú sériu by som označil za nadpriemernú, vďaka tomu, že bola postavená na veľmi vtipných konfrontáciách mladomanželov a dlhoročných manželov, ktorí už chápu manželstvo úplne inak ako na jeho začiatku. Veľmi trefné poučenia Eddieho mladému Jeffovi seriálu dodávali nielen správnu dávku humoru, ale boli to naozaj veci zo života a väčšinou kruto pravdivé. V druhej sérii ale asi scenáristom dochádzali nápady, vďaka čomu sa aj tá najpodstatnejšia zložka sitcomu - humor, začal vytrácať. A ako sa Jeff so Steph začali úplne zo seriálu vytrácať a nahradil ich nejaký trápny afroameričan, tak sa tento seriál dostal do kategórie podpriemerných trapnych sitcomov, ktorých je ako maku. Zo 70% to u mňa kleslo na 30%, škoda...