plakát seriálu

V dobrém i zlém

('Til Death)

Názory uživatelů

Prvni dve serie...

me drzela Joelly a prekvapive i Brad, vic jsem zatim nevidel, ale je to ve watchlistu na dokoukani...
Ma to pobavit a u me to zafungovalo...

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

TD

Podrobné hodnocení je na mých webovkách, tady jen ve zktratce.
První série mě dostala do kolen. Til Death byl jeden z nejlepších sitcomů, jaké jsem kdy viděla. Bylo to vtipné, odlehčené, bralo to věci s nadhledem.
V dalších sériích pak víc a víc ubývalo Jeffa a Steph a zároveň začala převažovat trapnost nad vtipem. Objevovaly se nové a nové postavy, které, i když se snažily, nedokázaly se vyrovnat původnímu hereckému obsazení.
Největší trapností bylo obsazování deseti milionů hereček do jedné role, navíc s tím, že díly se vysílaly v různém pořadí, než jak byly produkovány (dokonce se míchaly i různé díly z různých sérií dohrmoday), takže ve třech dílech po sobě hrála Allison (dcera Eddiho a Joy) pokaždé jiná herečka.

60 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Klesajúca kvalita

Prvú sériu by som označil za nadpriemernú, vďaka tomu, že bola postavená na veľmi vtipných konfrontáciách mladomanželov a dlhoročných manželov, ktorí už chápu manželstvo úplne inak ako na jeho začiatku. Veľmi trefné poučenia Eddieho mladému Jeffovi seriálu dodávali nielen správnu dávku humoru, ale boli to naozaj veci zo života a väčšinou kruto pravdivé. V druhej sérii ale asi scenáristom dochádzali nápady, vďaka čomu sa aj tá najpodstatnejšia zložka sitcomu - humor, začal vytrácať. A ako sa Jeff so Steph začali úplne zo seriálu vytrácať a nahradil ich nejaký trápny afroameričan, tak sa tento seriál dostal do kategórie podpriemerných trapnych sitcomov, ktorých je ako maku. Zo 70% to u mňa kleslo na 30%, škoda...

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Úpadek

S01+S02: Jednoduchý sitcom na pohodu, humor je založen na sousedství dvou manželských párů, kdy jeden je spolu pár dní a druhý 20 let. A fakt to funguje a je to dobrý. Hlavní čtveřice je super a potěší mladá Jessica Jones jako dcera hlavní dvojice.

S03+S04: Nepochopitelný úpadek. Postupně jen tak zmizí mladý manželský pár a celé se to odehrává jen v jednom domě a seriál přichází o to hlavní - o špičkování novomanžela a zkušeného harcovníka.

Naprosto nepochopitelně se nakonec díly vysílaly v jiném pořadí, než byly natočeny a pekelně to ruší. Dcera tak mění obsazení snad každý díl, což mi snad vadilo míň než totální dějové nenávaznosti: v jednom díle jsou s někým na večeři, za dva dny se seznámí, v jednom Joy hledá práci, v dalších pracuje na původní pozici, svatba dcery je dřív než žádost o ruku atd atd.

Prostě se z toho stal strašnej bastl, kterej prostě natočili jen ze setrvačnosti s polovičním rozpočtem.

Tip, pokud se to někdo chystá sledovat: zkuste sledovat podle datumu produkce (třeba na trakt.tv se datumy zdají být ok, číslování samozřejmě stejné jako všude jinde) a nikoli podle číslování, možná to bude mít alespoň trochu hlavu a patu.

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí