Plakát

Video Game High School

Video Game High School je vysněným projekt provozovatelů úspěšného Youtube kanálu "freddiew", na kterém autoři Freddie Wong a Brandon Laatsch každý týden vydávají akčně zaměřené video na nějaké téma. Prezentují v nich své schopnosti zacházet se speciálními efekty za malé peníze.... [více]

2012–2014 | USA | 30 minut | YouTube | Akční / Komedie / SciFi | 21 epizod | status: ukončeno v roce 2014
Poslední odvysílaná

3×06 – The N64

(premiéra 17. 11. 2014 – před 9 lety)
závěr seriálu

Video Game High School – O čem to je

Video Game High School je vysněným projekt provozovatelů úspěšného Youtube kanálu "freddiew", na kterém autoři Freddie Wong a Brandon Laatsch každý týden vydávají akčně zaměřené video na nějaké téma. Prezentují v nich své schopnosti zacházet se speciálními efekty za malé peníze. VGHS je jejich prvním "dlouhotrvajícím" projektem, na který peníze shánějí s ​​pomocí fanoušků.

Děj se odehrává v blízké budoucnosti, kdy všichni budou hrát videohry, protože eSport bude největším sportem na Zemi. A nejlepší z nejlepších se dostanou na Video Game High School.

VGHS je akčně / komediální web seriál o přátelství, prvních láskách, ale zejména o perfektních "headshotech". Sledujeme příběh mladého FPS hráče Briana, jehož život uvízl v malém městě, ale to se náhle změní, když ho přijmou na vysněnou školu - VGHS. Brian se zamiluje, ale i zaplete a udělá si nepřátele. Skončí jeho sny v troskách dříve, než vůbec začnou? Nebo se mu podaří je vyřešit a stane se mistrovským hráčem, k čemuž byl předurčen?

Chcete sledovat seriál s českými titulky online? Můžete na <a href="http://www.videacesky.cz/tag/vghs?utm_source=serialzone&utm_medium=profilserialu&utm_campaign=vghs">Videačesky</a>!

Jenny Matrix
Ted Wong
Dean Ernie Calhoun
Zajímavé zajímavostidalší zajímavosti
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

YouTube

Délka

30 minut

Žánr

Akční
Komedie
SciFi
Webseriál

Země původu

USA

Roky vysílání

2012–2014

První vysílání

11. května 2012

Ukončení seriálu

17. listopadu 2014

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky