Všemocný

Všemocný (Limitless) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
wexzuz

10. prosince 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Droga všech drog?

Akční, zábavný, záludný, se špetkou sci-fi, kriminální... To všechno je Limitlees.
Pokud jde o mě a můj názor tak mě zatím opravdu zaujal. Od seriálu jsem nic nečekala, ale po spuštění prvního dílu jsem si musela pustit ihned další. Strašně mě zajímalo, jak to všechno vlastně je. Seriál mě velmi mile překvapil, protože jeho kvalita se s přibývajícími epizodami zvedá. Hlavní hrdina je mi sympatický, takový normální budižkničema, který náhodou narazil na něco, na co asi neměl, a to mu jeho dosud pohodlný život razantně změní. Za mě prozatím 90% a uvidíme jak se to bude nadále vyvíjet. :)

Update:
Tak asi tak skvělé to nebylo. Děj se začal táhnout a nic moc nového nepřinášel. Začal mě jednoduše nudit. Škoda, seriál měl potenciál. Své hodnocení měním na 70%.

Avatar uživatele
Triiciiie

7. listopadu 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

<3

Film Limitless patřil mezi mé top, ještě před seriálem. A nebylo to tím, že Bradley Cooper je fakt sexy. Námět byl originální, zpracování bezvadné. S nástupem seriálu jsem měla obavy, že hlavní hrdina se Bradleymu prostě nevyrovná ani za nic a po dvou dnech jej z paměti úplně vypustím.
Tím víc jsem byla překvapena, když vyrovnal. Nejkrásnější na něm je, že je to floutek, který prostě zvládne málo (čti: vyhodili ho z x škol a zasekl se při snu každého puberťáka mít vlastní kapelu), ale přesto má to typické zlaté srdce. Jeden by se s ním skoro ztotožnil. Ani Jennifer Carpenter mi neleze na nervy. Dokonce nezaznamenávám nějaké přísliby romance mezi hlavním hrdinou a agentkou FBI. Příjemná změna. Nemluvě o podání epizod. Jak Brian zvládá sám sebe na NZT, scénáristé museli být ve svém živlu. Propojení s filmem pomocí Coopra je ta pověstná třešinka na dortu. Jak v sedmém dílu políbil fotku senátora Morry mně dostalo do kolen. A taky Jake McDorman je prostě rozkošný.
Neměla bych zapomenout na nějaké ty nedostatky. Ale na žádný nemůžu přijít. 90 dávám jen proto, že hodnotím v ani né půlce série a vše může jít brzo do kopru. Fakt né. Po 7mi dílech jen pozitivní pocity. A to se často nestává. Jestli stále ještě váháte, zda sledovat, či ne, říkám SLEDOVAT, ale prvně film!

Avatar uživatele
majka147

27. května 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Ach, ja tých američanov asi postrieľam...

Dôvod sa hnevať pretože američania nevedia oceniť čo je dobré... Konečne zaujímavý, zábavný seriál o zaujímavou zápletkou a o jednej zázračnej droge - NZT. A mne osobne sa viac páčil seriál než film. Už dlhšie sa mi nestalo že by mi taká väčšina hereckého obsadenia takto dobre sadla. Brian je proste blázon, ale vie byť aj seriózny a jeho modely, bábkové divadlá a všetky tie blbinky ma vždy bavili. Mike a Ike chudáci bodyguardi Briana. Rebecca a zvyšok bol v pohode. Celkom je škoda ako to skočilo, už tam mali zabehnutú druhú sériu. Tento seriál mi prišiel veľmi originálny, zatiaľ čo sa pozrieme sa ostatné seriály, tak podobný nenájdeme.

Avatar uživatele
arthurcz

19. září 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Limitless

V kategorii "seriál, co vychází ze slavného filmu" se Limitless nemá za co stydět.
Seriál vyřešil problém s NZT, hlavního hrdinu přikoval k vyšetřování zločinů, přidal sem tam humor a světlo světa spatřilo docela svěží dílko.

Seriál měl spád a jistou kvalitu, rozhodně si nezasloužil odstřelit po první sérii (a když člověk vidí, jaké neskutečné shity se vesele prodlužují, tak prostě nechápe).

Avatar uživatele
Koldik

7. října 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Obrovské sklamanie...

...zo zrušenia. Film bol super, ale seriál bol o dosť lepší. Perfektné spracovanie, vtipné scénky prelínajúce sa so serióznym vyšetrovaním. Naozaj niečo perfektné. Dal som si tento seriál maratónom a nemohol som sa odtrhnúť. Jedna časť za druhou, kľudne by som pri takejto kvalite vydržal aj päť sezón. Škoda. Zjavne Američania nevedia oceniť kvalitný seriál. Po prvých častiach som mu dal 80 ale teraz po ukončení som to zdvihol na 90. Záver celkom uspokojujúci, hlavne keď som vedel, že už nebude pokračovať, tak som sa bál ako to ukončia, ale zvládli to celkom fajn. Takže spokojnosť. Dobre strávených pár hodín. Vrelo odporúčam.

Avatar uživatele
Deni001

21. června 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Škoda zrušení

Seriál jako navazující příběh k filmu Limitless mě velice potěšil a i když postrádal původní šarm Bradley Coopera, hlavní hrdina nezklamal. Brian se ukázal jako schopná, zábavná postava, která svým humorem a vnitřním monologem umí utáhnout příběh bez problému. S pomocí malé pilulky vidí svět v jasnějších a lepších barvách. Pozdější vedlejší účinky a komplikace příběhu byly příjemnou hlavní linií, obzvláště několik verzí Briana v jeho hlavě.

Je mi líto, že se rozhodli seriál po tak krátké době ukončil, měl v sobě spoustu potenciálu.

Avatar uživatele
polytar

29. listopadu 2015

86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Limitless

Z filmu jsem byl úplně paf. Celý ten nápad s NZT a jeho vlastnostmi se mi opravdu zamlouval. Když jsem se dozvěděl o chystaném seriálu byl jsem trochu skeptický. Naštěstí se moje skepse nepodrtila. Tvůrci to vzali za správný konec a udělali důstojné "pokračování" filmu. Další příjemné překvapení se objevilo hned v první díle a to v podobě senátora Morry. Palec nahoru tvůrcům, že se jim povedlo do seriálu dostat i Bradleyho Coopera. Jen tak dále, je to na dobré cestě.

Avatar uživatele
SheppOne

21. října 2015

86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Nejlepší Zářez Této sezóny

Pro mě zatím letošní nejlepší novinka. Herci jsou sympatičtí, je to vtipné (hlavně se mi líbí scénky s Mikem a Ikem) a skvěle zpracované.
Mile mě překvapilo cameo Bradleyho Coopera v pilotu, za to další plusová procenta.
Tak si říkám, že by se mi občas taky pilulka NZT hodila, až na ty vedlejší účinky. :-)

Zatím prostě super, určitě seriálu dejte šanci.

Avatar uživatele
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

seriál co přejde...

Viděl sem první díly a moc se mi líbil ale postupem času už na to nekoukam, přišlo mi že to nesměřuje zajimavym směrem a taky možná že to není můj styl obvyklých serialu. Každopádně stejně bych ho doporučil protože je to seriál ktery určitě může plno lidí nadchnout. A navíc plus že film a toto je podobné, není to něco jiného ale "navazuje" to na to. Což u mě je vyhoda

Avatar uživatele
Adélkaa

24. října 2015

78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Všechno až na hrdinu...

Serial je moc hezky zpracovaný, více méně sympatické postavy, zajímavý námět a hlavně dobrý příběh z něj dělají hitovku. Z mě jedna z nejlepších novinek. Jediný, co mi trochu leze na nervy je "nehrdinský" hlavní hrdina, který by měl být středem příběhu, nejlepší. nejtalentovanější, nejzajímavější, ale tady se všechno točí okolo člověka pochybných schopností se zcela nudným charakterem, který za něco stojí až, když se zfetuje a tudíž ani ne svou zásluhou... jediné světlé místo pro mě byla chvíle, kdy se rozhodl zajistit tátovi ledvinu, alespoň tehdy za něco stál.
Ale to je jen jedno malinké, nepodstatné -, takže za mě pořád...

Avatar uživatele
Lizara

6. října 2015

78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Super zpracování

Už trailer mě velice zaujal. Ten nápad se skvěle povedl přenést na obrazovku. I navázání na film Limitless mě potěšilo. Postavy jsou super, každý má svou osobnost, která se už po první epizodě vyvíjí, ale přitom ne přehnaně. Děj je taky vyřešený dobře, dává smysl, není tam nic, co by bylo nejasné nebo nedávalo smysl, pokud to tak producenti sami nesmýšlejí. Každý úkon je pak jednoduše na pochopení vysvětlen...

Je to jeden z těch seriálů, který vás rozesměje, donutí přemýšlet a tak nějak chce být jednou z postav. Těším se na další epizody.

Avatar uživatele
Richard Ježek

21. října 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Návaznost

Seriál už samozřejmě není tak dokonalý, jako byl film, co si budeme povídat. Na druhou stranu jsem velice rád za návaznost na film i včetně Bradleyho, který se ochotně ukáže. To se moc nestává, že by filmoví herci chodili do těch seriálů, které navazují. Zatím jsem bohužel k seriálu ani hercům nenavázal žádný cit, je to prostě jen sledování, na druhou stranu zpracování je na jedničku. Jsem zvědavý, jestli se seriál pokusí vytěžit víc a zkusí jít i do něčeho nového, než jsme viděli ve filmu.

Avatar uživatele
Maliah

3. srpna 2016

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Limitless

Obsazení vybrali skvělé. Děj je napínavý, vtipný a občas vás může překvapit jako např. Dinosauři :D
Moc mě mrzí, že druhá řada nebude. Ale aspoň nenechali konec otevřený. S drogou NZT to byl výborný nápad.

Avatar uživatele
terys98

6. listopadu 2015

40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Nejlepší novinka letošního roku

Pro mě jednoznačně nejlepší novinka tohoto roku. Seriál mě zaujal už od pilotu. S obsazením jsem nadmíru spokojená, není tam nikdo, koho bych nemusela. Baví mě zobrazování geniálního myšlení a představ Briana a také jeho hlášky. A navíc účast Bradleyho Coopera seriálu přidává na zajímavosti a atraktivitě.
Já určitě doporučuji všem, kteří váhají nad přidáním do watchlistu.

Avatar uživatele
chvm

13. ledna 2017

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Limitless

Zkoukla jsem to skoro celé, dokoukávat ale nebudu. Špatné to není, ale na film to ani zdaleka nemá. Postupně to sklouzne do klasické kriminálky. Takže pro mě zas střed. Není to ani zlé, ale ani výborné

Avatar uživatele
FaNTa

18. října 2015

29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

rozhodně 100%

Musím se přiznat. Na tento serial jsem narazil hned po přeložení na jedné nejmenované stránce. Po shlédnutí první dílu jsem malinko nechápal, ale když jsem se na ten díl kouknul 2x 3x už mi to smysl dávalo. Je v tom vtip, akce(málo, ale je) a prostě vše co v serialu být má.

Avatar uživatele
Maslord

2. května 2016

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Film áno, serál nie!

Po pilote som ostal zaskočený, ako zle dopadol. Obvykle ak to má vypáliť zle, tak aspoň pilot neurazí. V tomto prípade nezaujal ani ten a po naznačení, akým smerom sa vlastne ide seriál uberať sa ani nečudujem, že druhá série nevznikne.

Avatar uživatele
Lucka Lucinka

3. října 2015

22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Novinka

Na tuhle novinku jsem se těšila a musím říct že jsme byla příjemně překvapená hlavní hrdina sympatický myslím že zápletka je dobrá těším se na další díly a jsem zvědavá jak se to bude vyvíjet dál

Avatar uživatele
sankakofik

3. října 2015

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Slabost

Mám slabost pro Jennifer Carpenter, takže se na to budu dívat tak jako tak. A navíc není Limitless vůbec blbě natočený.

Avatar uživatele
assbest

21. října 2015

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Zatim hledaj limity...

a ja jsem zatim schovivavej. Zatim me jeste nic neotravilo natolik, abych smaznul zatim odvysilany dily a zatim tomu davam sanci.

Takze ZATIM 60%