plakát seriálu

Vychovávat Hope

(Raising Hope)

Názory uživatelů

Jiná rodinná komedie

Rasing Hope se liší od ostatních rodinných komediích, kde se řeší problémy naprosto jiného charakteru. Strasti a radosti rodiny, která žije na pokraji chudoby s pomatenou babičku, chlapec, který má dítě se seriovou vražedkyní... to přece nemůže fungovat... ale funguje a výborně. Rasing Hope je výborná komedie u které se budete skvěle bavit a můžete si ji pouštět znovu a znovu a stále bude zábavná. Samozřejmě, když se nad tím člověk hlouběji zamyslí, jsou zde ukázany vtipným a samozřejmě i zveličeným způsobem problémy, se kterými se musí chudí lidé v Americe potýkat. Po shlednutí si řeknete, co vlastně řeším za problémy a jaké maličkosti to jsou a přitom tato rodina je zvládá s humorem. Naprosto mě dostávají různé zábavy, které Burt a Virginie vymýšlí ve volném čase. Doporučuji!

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Natesville stojí za to

Z nějaké zvláštního důvodu se mi nový seriál od tvůrce My Name Is Earl vyhýbal. Musím uznat, že jsem rád, že si ke mě nakonec našel cestu.

První série je v podstatě o seznámení s postavama a zároveň o zvykání na styl. Je to stejně jako tomu bylo u Earla, pokud vydržíte a zvyknete si, tak vás čeká příjemně strávený čas v Natesville. V podstatě jakákoliv epizoda je skvělá a dá se u ní dobře pobavit, navíc se občas jako bonus ukáže někdo právě z Earla a přidá ještě něco navíc. Jedinej, kro mi v první řadě vadil byla Maw-Maw.

Ve druhé sérii už byla jasno, že s Hope budu pokračovat. Od druhé série mi přijde i Maw-Maw v klidu, alespoň víc než dřív. Šílenost jako taková však nekončí, ale je ta správná šílenost, ta co vás při sledování baví. Burt a Virginie jsou opravdu hrozný rodičovský vzory a v každé epizodě musíte Jimmyho litoval, jak mu to mohli provést. V závěru série se mu to konečně podaří dát dohromady se Sabrinou, ale vrátí se i Hopeina matka, což úplně nakonec přinese trochu drama. Vtipný je opět i hostování herců z Earla a jako bonus se objeví i Katy Perry, ale věřím, že jí většina nepozná.

I ve třetí sérii jsem se bavil víc než obstojně. Třeba hned na začátku, dvojdíl, kdy Maw-Maw zavítala do domova důchodců je povedenej. Mezi ty nejvtipnější díly patří i ten, kdy se jako host objeví Christopher Lloyd a odkazuje na Back to Future. Pro mě ale nejlepší díl je Making The Band - kdy se vrátí Smokey/Earl se svým seznamem a kromě něho se objeví i zbytek obsazení z Earla. Přestože je neskutečně vtipnej díky odkazům na Earla, není vtipnej jen kvůli nim.

Po třech řadách jsem si jistej, že ve sledování budu pokračovat. Protože celá rodinka Chanceových mě prostě baví a už se těším jaké další rodičovské přešlapy předvede Burt s Virginií a jak se s tím bude muset Jimmy se Sabrinou vyrovnat. Možná to není ten nejlepší vysílaný sitcom, ale cestu do mého watchlistu má otevřenou a já ho budu řadit poměrně vysoko a těšit se na další díly.

I když je možná pravda, že poslední čtvrtá série byla o něco slabší, tak mi to ani trochu nevadilo. Já jsem se při sledování pořád dobře bavil a užíval si ho. Spousta povedených fórků a obsazení, které se nezapomíná. Loučení s Raising bylo příjemné a nezanechalo za sebou žádnou špatnou emoci. Na partičku v čele s Babčou se mi bude dobře vzpomínat a rád se k nim vrátím.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Raising Hope

Krásná a vtipná komedie točící se kolem pětičlenné rodinky, která se už na první pohled od většiny amerických rodin značně liší. Burt a Virginia se stali rodiči v den svého maturitního plesu a museli se tak začít starat o svého syna Jimmyho, který jim to nijak neusnadňoval.

Z Jimmyho vyrostl mladý muž, bohužel stejně neúspěšný jako jeho rodiče. Virginia se živí jako uklízečka a Burt s Jimmym uklízí zahrady. Jednoho dne se Jimmyho cesta zkříží s vražedkyní Lucy, se kterou se vyspí a později se dozví, že Lucy čeká jeho dítě. Lucy je odsouzena k trestu smrti a půl roku po narození dcery je popravena. Jimmy se tak ocitá v roli otce, kterou chce plnit co nejzodpovědněji. Zvláště se chce vyvarovat chybám, které dělali jeho rodiče, když vychovávali jeho samotného.

Ve zdejším obchodě se seznámí s prodavačkou Sabrinou, do které se okamžitě zamiluje. Sabrina má bohužel přítele a Jimmymu nezbývá nic jiného než jen čekat na správný okamžik, kdy se Sabrině se svými city svěří.

Celý seriál skvěle obohacuje Virginiina babička, u které celá rodina bydlí. Trpí Alzheimerem a většinu doby žije minulostí, což se projevuje vtipnými scénami.

A nemůžu si dovolit nezmínit malou Hope, která i když ještě nemluví (konec 2. série), svou roztomilostí upoutá pozornost v každé scéně.

U seriálu se člověk dobře odreaguje a pobaví a zjistí, že jeho vlastní rodina vlastně ani není tak šílená, jak si mohl myslet. :D

80 %
73 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Sitcom jak má být

Raising Hope / Vychovávat Hope jsem objevila úplnou náhodou a jsem opravdu ráda, že jsem dala seriálu šanci. První díl byl sice lehce morbidní, ale.. nevadí, stejně to bylo vtipné! A od prvního dílu, od elektrického křesla se vezu.. Momentálně sleduji druhou sérii a dosud jsem nenarazila ani na jeden díl, který by mě nudil, u každého se zasměji.

Postavy? Co říct, Jimmy, svobodný otec, který pořád žije s rodiči s bezvadnou Virginií a s nepřekonatelným Burtem. Rodinku doplňuje naprosto bezkonkurenční babča, která na tom se svým zdravím není zrovna nejlépe, což je trochu smutné, ale právě to dodává každé epizodě ještě další dávku humoru.

Seriál doporučuji na každém kroku!

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
44 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

vychovávat hope

taky skvělá záležitost :D je vidět že je to od stejných tvůrců jako jmenuju se Earl a to je dobře.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé