plakát seriálu

Základka

(Základka)

Názory uživatelů

No.. bída

Nemám ráda srovnávání, ale tomuto se vyhnout nedá. Prima a Nova začaly vysílat ve stejnou dobu seriál ze školního prostředí. Tak jsem dala šanci oběma. A "primácká" Záladka naprosto zklamala. Už pilotní díl, který by vás měl zaujmout selhal. Jeden učitel je gay, druhý je převlečený za Egypťana a zkoumají jak ho kdo má velkýho. Co to jako je? Nějak extra jsem od seriálu nečekala, ale že by mě to až tak nudilo? Gympl na Nově nastavil mnohem vyšší laťku! :)

Dávám 30% za snahu a tak nějak to je asi všechno.

30 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

No nevím ..

No tak davám tomu ještě šanci, ale jak dlouho nevím. Zatím jsem ocenil, že ve druhém díle věděli, že Klaus pochází z Milče, to jsem fakt ocenil, když jsem z tohoto kraje :). Nevím jestli to utáhnou herci ... Ale tak pokud si chcete vzpomenout na učitele co jste tak "milovali" na základce. Tak to zkuste a hned nehudrujte po prvním dílu. Prostě podle mě je to jen na názoru jedinců. :)

50 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Základka lepší Gymplu

Sledoval jsem s napětím, jak si se seriálem ze školního prostředí poradí Prima i Nova.
A Základka vede o několik koňských délek.
Kratší stopáž dovoluje zkratku, vtip, pointu.
Nejlepší seriál za poslední dobu.

100 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Obsazení

Od tak hvězdného obsazení jsem čekala víc, než jen pár laciných vtipů a nevydařený pokus o sitcom.
Už samotný pilot šlápl do prázdna a než se stihl rozkoukat, tak zjistil, že skončil v několika set metrové propasti, ze které není cesty zpět.

10 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

zábavné

Pilot mě sice až na závěr nezaujal, ale jinak se mi zdá seriál dobrý.
Tento seriál mě velice zaujal. Začala jsem ho sledovat, po té co jsem slyšela smích z vedlejších místností. Asi mě zaujal proto, že byl o základce, na kterou jsem chodila a proto, že není o několika věkových skupinách, ale zaměřuje se na jen učitele. Možná mě zaujal proto, že se vysílal i gympl, který bych ohodnotila na 0%. Základku beru jako zábavný seriál plný vtipných zápletek. S českých seriálů je můj nejoblíbenější.

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Další z...

Další dosti marný pokus české produkce, vytvořit něco koukatelného a zábavného. Bohužel se to opět nepovedlo. Trapné vtípky, nesmyslné dialogy a situce. Děj, který je víceméně slaboduchý. Pokud to má být jeden velký vtip, tak je to velký hloupý vtip.

20 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Naprostá recese

Je smutné, kolik lidí není schopno prozřít a vidět to, že je celý seriál jeden velký vtip. Nemilosrdné karikatury učitelů jsou k popukání. Doufám jen, že laťka nezačne klesat s množstvím dílů. Jeden z nejlepších českých seriálů za poslední dva roky.

90 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Velké zklamání

Na začátku školního roku se na Primě objevily 2 nové seriály. Jedním z nich byla Základka. Řekla jsem si:,,tak si ji skouknu jako první.''

Doufala jsem, že to bude mít úroveň lidí při smyslech. Ale realita byla a je úplně jiná. Ani pilot jsem nebyla schopná dokoukat. Možná kdybych byla v pod prášky, tak bych to zvládla.

Důvod? Měla to být komedie a místo toho to byla nuda. Vtip nikde. Nevím, co je vtipné na tom, že se sbor učitelů vlastně celou dobu baví o tom, kdo ho má většího a o sborovně. Tak tahle pilot nemá nevypadat! To se hold nepovedlo.

Poučení: Nikdy radši od filmu nebo seriálu nic nečekejte. Mohli byste být hodně zklamaní.

Nezbývá mi než dát 0%.

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé