plakát seriálu

Znovu 20

(Younger)

Názory uživatelů

Younger

Tak na tento seriál som sa tešila od kedy som sa dozvedela, že Hilary Duff sa vracia na televízne obrazovky. Len som sa trošku obávala, či to nebude strašná hovadina, samé klišé a tak podobne.

Seriál sa mi od začiatku páčil, no musím povedať, že začiatok má slabší rozbeh - ale zas to je tak takmer všade. Nenechajte sa odradiť, po slabšom začiatku začína poriadna jazda srandy. A to ešte neviete, že druhá séria je omnoho ale omnoho lepšia. Už dávno som sa tak dobre nezasmiala ako na tejto komédii, takže rozhodne neľutujem, že som sa doňho pustila.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

To, co potřebujeme vidět - Krásné lži

Lži, samé lži. To je to, na čem Darren Star založil svou novou situační komedii, ale na rozdíl od mnoha televizí, "Younger" je vepředu svým příběhem.
Dovolte mi, abych byla zde upřímná. Tento příběh je velmi nepřesvědčivý stejně jako tomu bylo u ''Sexu ve městě'', ale přesto patřím k těm ženám, které tento svět stále táhne.

Příběh vypráví o čerstvě rozvedené čtyřicátnici, která kvůli práci se rozhodne lhát všem o svém věku. Už jenom z tohoto praktického úhlu je to nereálný příběh, přesto se zamysleme a řekněme si, která žena by nechtěla vypadat ve 40-ti letech tak skvěle jako samotná herečka Sutton Foster.

Přinejmenším úroveň humoru a sofistikovanosti by měl jít dlouhou cestou směrem k přilákání. Měli byste také prominout, že tento seriál se tváří jako by byl zamýšlen spíš pro mladší publikum. A to není lež.

70 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

lži a samé lži.

skvělá ukázka toho, jak se z malé lži může stát celý nový svět.
díly pobaví, zahrané to je na výbornou, občas sice kroutíte hlavou nad nerozumy hlavních postav, ale stejně se do toho zažerete a nedočkavě čekáte na další díl.
není to něco úplně zázračného, ale skvělé postačí, je to nenáročné a pohodové.
za mě doporučuju. :)

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

pohodička

Nejedná se vysloveně o nějaký duchaplný seriál, ale já ho s těma babčama slupla jako malinu téměř na jeden zátah. Každá z té pětky měla svoje kouzlo, šmrnc, něco, co mě občas rozesmálo, někdy jsem se kromě sympaťačky Maggie v nich viděla, no prostě žádné nůďo se nekonalo. Bylo to zkrátka bájo a Dan je fešák :-)

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Život po 40 = vlastně už smrt

Svět je posedlý mládím. Vždycky to tak bylo a vždycky to tak bude. Jenže co s lidmi, kterým už bylo čtyřicet? Hlavní hrdinka je přesně v této situaci. Čerstvě rozvedená, dceru na vysoké škole, ex-manžel si "žije", zatímco ona se děsí zítřku. Dokud nepotká kluka, který jí hádá 26.
A tím začíná kolotoč malých a velkých lží a zalhání. Díky tomuto "nižšímu" věku přijde nová (a snová) práce, nový životní okruh s novými (povětšinou výrazně mladšími) lidmi.
Otázkou je: je možné balancovat na hraně, na pohyblivé hraně, věku, udržet vztahy postavené na lži, ale i na reálných a pravdivých citech?
Tento seriál se snaží na tuto otázku odpovědět a jde mu to dobře. Jde mu to zábavně, neotřele a už několik sezón.
Jakožto chlap mohu říct, že přestože ten seriál naprosto a skoro v žádném ohledu není určen pro mou demografickou skupinu, stal se mým guilty pleasure.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

To bodlo!

Přesně takovouhle komedii jsem potřebovala. Krátká, nenáročná, v milém prostředí s přirozenými postavami, co pobaví i puberťačku. Doporučuji všemi deseti nenáročným divákům.
P.S. pozor, ten homur nemusí sedět každému

100 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

originální

To téma je úžasné, originální, dokonce bych hlavní postavě věřila těch 26. Je to skvělé, jak dokáže přeskakovat z 40 leté rozvedené matky do 26 dívky.

80 %
30 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Hilary Duff

Kdyby tam nehrála má oblíbenkyně Hilary Duff asi mě to nijak nezláka, ale ona je prostě božská! <3

100 %
7 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
36 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Younger

Námet na seriál sa mi zdal najprv dosť podivný, povedala som si že z toho nemôže byť nič dobré. Seriál si ma ale získal, uznávam že je v skutku originálny a stojí za to si ho pozrieť. Najviac ma potešilo obsadenie Hilary Duff kedže na jej filmoch som vyrastala.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Zrcadlo pro "mladší" generaci

Seriál v sobě spojuje okouzlující prostředí New Yorku, atraktnivní vydavatelství a brilantně ztvárněnou hlavní postavu Lizu, do které není těžké se vcítit.
Líbí se mi, že celý seriál má spád, dynamiku a celé dvacetiminotvá délka epizod je patřičně využita. V každým díle je nějaký důležitější zvrat, čímž se výrazně liší od většiny seriálů s touto délkou epizod.
Na závěr velmi oceňuji trefné a vtipné znázornění naší "mladé" generace v kontrastu s generací "starší". Autoři nám svým způsobem nastvali zrcadlo.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí