Kaelee
OFF-LINE

 • Jméno
 • Tereza
 • Věk
 • 29 let (Beran)
 • Bydliště
 • Světlá nad Sázavou
 • ICQ
 • Jabber
 • Twitter
 • Facebook
 • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Upíří deníky

8. února 2012

86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 37 lidí

Milý deníčku...

musím se ti k něčemu přiznat. Tento seriál jsem odsoudila v momentě, kdy jsem se dočetla o čem to je. Holka v obležení dvou upírských bratrů, a jéje, Stmívání je nakažlivé...
Nicméně, o zkouškovém člověk dělá cokoliv kromě učení a jelikož mi kamarádka řekla, že je to bezva seriál, začala jsem na TVD koukat.

Narovinu řikám, že scény s Elenou a Stefanem mám tendence přetáčet. Když jsou spolu, protáčim oči jak animovaná postavička. Stefanův mučednický trpitelský výraz nebohého upírka mi neuvěřitelně leze na nervy (ano, nemám Stefana ráda).
V první sérii mě u seriálu udržel Damon, jeho hlášky a ksichty byla dobrá motivace proč pokračovat, Alaric byl též dobrá postava, narozdíl od Matta a Bonnie...Matt mi příjde jako naprosto zbytečný ve všech sériích, nejen v první. Bonnie na druhou stranu zbytečná možná není, ale je mi krajně nesympatická a lecky bych jí radši jednu pleskla. Děj byl řekněme zajímavý, člověk se nenudí, občas jen nevěřícně zakroutí hlavou ve stylu "tak jsou ty postavy normální?".

Druhá série, ačkoliv slabší děj, mě chytla více. Začalo se mluvit o Původních, přišel na scénu Elijah, posléze i Klaus a já konečně začala hltat díl za dílem. Nebudu tvrdit, že to nebylo proto, že Elijah je setsakramenstky hezkej chlap. Bohužel přibylo více kroucení hlavou nad pohnutkama postav, občas mě jejich naprosto nelogické chování dostalo do kolen. A Elenina touha zemřít taktéž.

Třetí série, nu, pořád čekám na nějaký ten...děj. Všechny díly mi příjdou trochu jako pilot, že se to teprve rozjíždí. Ale jelikož se tam teď rojí Původní, koukám na to spokojeně s tím, že se alespoň sleduji své oblíbence...bohužel jen o tom seriál být nemá.

Dávám 90%, hodnocení samozřejmě zvedli Původní, hudba je též vhodně zvolená a strhávám body za Stefana, jak ve Stmívání tak tady, oni prostě nedokážou vybrat normální hlavní postavu.

Po třetí sérii snižuji na 70%, minimálně, jelikož Elena je opravdu nesnesitelná. A ten rádoby trojúhelník taky.

Plakát
Tajemství kruhu

31. ledna 2012

72 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 25 lidí

WTF?!

Po shlédnutých 6 dílech jsem se zmohla jen na WTF. Prostě...nechápu, fakt ne. Po zkouknutí pilotu jsem si řikala, dobře, rozjíždí se to, nic se nemá uspěchat. Nicméně po 6 dílech jsem si z celého seriálu odnesla následující:

1. Všechny holky vypadají jako věčně připravené naběhnout na molo a odprezentovat poslední kolekci francouzských návrhářů.
2. Všichni kluci vypadají jako mladší bráchové Kena.
3. Celkově všichni, včetně přašivých psů a bezdomovců, vypadají dokonale, kde to jsme? Barbie town?
4. Na to, že to je seriál o čarodějkách, čarodějích a čarodějčátkách, tak o magii se zpravidla jen mluví.
5. V té jediné akční scéně, které jsem si všimla, postavy zakopávali po půl metru, vydávali divné skřeky...a celkově se chovali nepochopitelně. Inteligence se nevešla do rozpočtu?
6. Celkově postavy se chovají nelogicky, pud sebezáchovy strčili do šuplíku a...tak, nechci spoilerovat.
7. Jak píše níže Netty, hlavní hrdinka mě vyloženě irituje ze zcela stejného důvodu..."jsem křehká malá holšiška, udělám kukuč a všichni půjdou do kolen".

Zakončím to tím, že 30% dávám za Gale Harolda, ten potěšil. Zbytek obsazení mi příjde jako fail.

Plakát
Zákon gangu

30. ledna 2012

90 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
90 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Milé překvapení

Musím konstatovat, že jako příslušník něžného pohlaví nemám k motorkám nijak zvlášť kladný vztah, ale SoA mě chytnul a nepustil. Každý díl má spád a charaktery jsou dobře vykreslené. Hned jsem si řekla: "Jo, chlapče, tak ty se mi líbíš a ty mi naopak lezeš na nervy sotva jsi promluvil". (Chibs na hrad! Sotva se tam mihnul, už mi přilnul k srdci)
Nutno podotknout, že je lepší SoA sledovat v originálním znění, jelikož vlivem dabingu se z drsného motorkářského klubu stal klub pro čtyřprocentní...ale tak už to bývá u většiny dabingů, je to zlo.