plakát seriálu

Tajemství kruhu

(The Secret Circle)

Názory uživatelů

Together we're stronger.

Upřímně řečeno, tenhle seriál se mi líbil vic, než slavné Upíří deníky, na které už mám pomalu alergii. Možná je to tím, že běžel kratší dobu, ale o už.

Chyba byla, že magie zde byla hrozně nehmotná. Lépe řečeno, skoro se vůbec nečarovalo, jako třeba v takových Charmed, kde se experimentovalo se vším možným. Seriál si dle vsugeroval, že to bude věrohodnější, takže každá postava ze sebe tu magii pomalu tlačila, šlo v podstatě o zaříkávání, ale zkoušet třeba vyčarovat králíka, nebo něco takového, to se nedělo. Nebyla v tom ta mystika, spíše by se tahle magie dala použít ve fyzice, než jako něco nevysvětlitelného, co přesahuje naše vědomí. Ale v poslední době, když se v nějakém novějším seriálu objeví čaroděj/ka, tak působí úplně stejně. Takovou pestrost v magii podle mě lze hledat opravdu jen v těch starších seriálech.
Ale jinak to byl podle mě příjemný oddechový seriál, který mě bavil. Většina se mnou asi nesouhlasí(a já bych kdysi taky nesouhlasila), ale já si hlavní hrdinku Cassie zamilovala, herečka mi byla sympatická, navíc mi přišla nejsilnější a nejchytřejší(i když někdy hrozně sebestředná, uznávám). Zato taková Faye, u té se mi někdy otvírala kudla v kapse, přesto jsem jí ale měla ráda, dávala tomu šťávu tím svým cynismem.
V podstatě jsem měla ráda všechny hlavní postavy.

Polovina prvni série tak nějak krásně odsejpala, byla jsem každým dílem zvědavější a zvědavější, až mi finále přineslo něco, co jsem sice nečekala, ale vůbec mi to tam nezapadalo. Nevím, zda byl padouch tak onulý, nevýrazný a přímo pointless. Poslední díl si nechal otevřená vrátka pro druhou sérii, která se nakonec neuskutečnila. Je to dle mě škoda, protože ač byla druhá polovina sebehroznější, tak druhá série by to možná napravila, ale to by to nesmělo být od tvůrců TVD, kteří se drží jednoho schématu a nemají koule jít trochu originálnější cestou.
Druhá polovina se snažila o to sázet na akci a rozepře mezi hlavními hrdiny, než si pak uvědomili, že si tím přidělávají jen starosti navíc. Bylo vidět, že seriál ztrácí tempo a bojí se šáhnout trochu hloub a vytáhnout na hlavní hrdiny něco jiného.

Vztahy
...ano, i tak se pozná, že je to od tvůrců deníků. Opět milostné vztahy, kde se prostě musí objevit love triangle a zbytečně vířit špatnou krev. Ale abych pravdu řekla, tak mi to nevadilo, dokud to nezačalo dělat neplechu mezi přáteli.
Naštěstí není milostný trojúhelník základ seriálu, nýbrž zpestření.

• Narovinu říkám, že mezi Adamem a Cassie nebyla chemie, ani co by se za nehet vešlo. Ten jejich osud psaný ve hvězdách, kdy ani nevíme, kdy se prolomily ledy, to je zkrátka špatně. Williamson se snažil o kopii vztahu Stefana a Eleny, ale ti měli patřičnou chemii a jejich milostné sceny byly přirozené. Adama a Cassie k sobě vloženě násilím rvali, i když i slepej by poznal, že jim to spolu prostě neladí. Dále je tu Jake a Faye, což je zase rádoby obnova Damona a Katherine. Taky jsou si charaktery podobní tolik, až se k sobě vůbec nehodí, ovšem tady je opět snaha z toho třískat něco víc.

Pokud jde o páry, co se podle mě k sobě hodili.
• Cassie a Jake, takovej týpek se k ní prostě hodil.
• Faye a Lee, nic vyhnaného ani toxic. Navíc jim to moc slušelo, když se sbližovali.
• Melissa a Adam, protože jen s ní měl Adam chemii, navíc to vypadalo na takový hezky začínající románek vyvinutý z přátelství. Ovšem, co se Thomase Dekkera týče, tak ten bude navždy mít tu nejlepší chemii se Summer Glau, přes to vlak nejede.

Co se mi líbí
• šatník postav, ty hadry bych brala.
• krásna emo znělka, i když emo nevyznávám.
• prostředí
• lovci jako záporáci byli asi nejlepší.
• Po dlouhé době se někde objevili Natascha Henstridge a Gale Harold

Co se mi nelíbí
• seriál má až nehezkou podobu s TVD. Přitom měl na lepší.
• "Blackwell a tajemství křišťálové lebky".
• Cliffhanger
• vsadím se , že správný překlad seriálu je Tajný kruh a né Tajemství kruhu. Amíci to moc nerozlišují, ale my rozhodně ano!

Nejoblíbenější postavy- Cassie, Lee, Melissa, Faye
Nejhorší postavy- Eva, Dianna(ke konci).

Seriál dle mě nebyl určen k běhu na dlouhou trať, ale s lepším vedením mohli takových tří sérii bez bolesti dosáhnout.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Díl od dílu ztrácí šmrnc

Mně osobně téma nadchlo ,stejně jako skutečnost že v seriálu účinkují Thomas Dekker a Phoebe Tonkin. Zatímco jí role mrchy sedla až strašideně dokonale ,tak Dekkerovi ale vůbec. Mu ani Cassie jsem počas sledování seriálu nevěřila ani slovo. Také mi trochu vadila skutečnost ,že místo herního placu je to modní přehlídka či co. Snažili se aby herci byli dokonalí a přehnali to...měla jsem dojem že se nedívám na kouzelnické drama ale na Miss/Missák (nebo jak s to nazývá). A taky to že postupem času (hlavně po smrti Nicka) mě to bavilo díl od dílu míň.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Tajemství kruhu

Hodnotím po pár dílech a prozatím to je celkem slušně odehrané, ano je to pro náctiletý, ale to vůbec nevadí, i dospělý může čas od času podívat se na některé dětské žánry, a jako dopolední seriál, bych to hodnotil pozitivně, nuda v žádném případě, a uvidím, co z toho nakonec vzejde.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Mohlo to být lepší

Shlédla jsem asi 8 epizod a tak nějak jsem pořád doufala, že mě to chytne a především jsem chtěla, abych našla to něco, co by mě přimělo seriál milovat, bohužel se tak ale nestalo, pro mě to bylo něco, na co se dívat dalo, ale nepřineslo mi to žádný seriálový zážitek, na který bych musela vzpomínat až do hrobu, asi taky důvod, proč jsem se nedokopala k tomu jej dokoukat do konce, možná, že to někdy udělám, ale zatím to tak rozhodně nevidím...

40 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Chýba tomu koniec...

Ja si myslím, že to nebol tak zlý seriál ako každý tvrdí. No aspoň na začiatku nie. Hoci na konci to už išlo dolu vodou, posledný diel ma sklamal. Mala som rada Cassie, spočiatku, neskôr mi prišla už menej zaujímavá, to isté Adam. Pri ňom ma naštvalo čo to s nimi urobili, že vraj nemôžu byť spolu, to bol veľký prešľap. Keď niečo začne pekne klapať, majú to nechať klapať dlhšiu dobu a potom sa majú až vyskytovať problémy.Absolútne dokonalá bola Faye :-) Taká úprimná a realistická, opakom dokonalosti bola Dianna, jej proste v živote neuverím to jej milé a dobré správanie, že je nevinné a dobré žieňa. Také ženské neznášam, hoci v realite sú to šedé myšky a z neznámych dôvodov chlapi si najčastejšie také nájdu, také mdlé tiché myšky. A ona bola taká, nebyť toho, že ju stvárnila sexi predstaviteľka. Ešte sa mi tam páčila celkom aj Melissa a Jake. Škoda, že ten koniec tak pobabrali, mohli tomu seriálu dať šancu na opravu, aby to vylepšili, aspoň na 13 častí, a keď nie, potom by sa to zrušilo. A možno nakoniec je dobré, že sa to zrušilo.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Nic moc

Od tohohle seriálu jsem čekala víc.
Ano, zezačátku se to nezdálo být tak špatný.
Ale potom mi připadalo, jakoby nevěděli, co by tam dalšího přidali. Plácali tam jedno přes druhý. Vůbec se nedivím, že to skončilo hned po první sérii.
Ani herci mě tam nějak extra neoslovili (vyjímkou je Pheobe Tonkin).
Ale i tak dávám seriálu 50% jak pro Faye, tak i pro ten dobrý začátek.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Skvělé

Seriál mne zaujal opravdu dost, jenže někdy mi byla hlavní postava alias Cassie nesympatická (ani nevím proč). Naopak jsem si okamžitě oblíbila Adama, který se zamiloval do Cassie a ona do něj. Díky jejich lásce posílené tím, že se něco podobného odehrálo i mezi jejich rodiči, mne seriál očaroval. Také jsem ocenila postavu Faye nebo "zvláštní" vztah mezi Nickem a Melissou. Potom jsem se ale v nějakých dílech trochu nudila... Proto mne příjemně překvapil příchod Cassiina otce. Zpočátku jsem si myslela, že byl opravdu jiný, že se změnil a tak. Jenomže jsem mu naletěla jako Cassie a ostatní. A taky mne zarazilo, že tzv. kletba, která měla zabránit Cassie a Adamovi být spolu, byla jen výmysl Cassiina otce. Dost mne mrzelo, že Cassie a Adam nemohou být spolu, jelikož Adam i Cassie vypili "lék", při němž zapomněli na svou lásku (teda, jen Adam). Zápletka s černou magií, která Cassie málem ovládla a překvapení, že Diana je Cassiina sestra mne naprosto uchvátila.
Trochu jsem nepochopila, že Jake nakonec nebyl s Cassie, když se předtím k sobě docela měli. A malinko mě naštval fakt, že seriál nijak nepokračuje, hrozně by mě zajímalo pokračování.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Nezaujal

U SC jsem vydržela do desátého dílu a upřímně že jsem ho nedokoukala mi nějak nevadí. Opět ucházející nápad ale to zpracování...
Od J. L. Smith jsem četla předlohu k The Vampire Diaries a... ty knihy jsou podle mě děsné a myslím, že i předloha k SC není o moc lepší podle stylu psaní autorky. Někomu se to může líbit ale můj názor je prostě takový.
60% za to, že mě udržel až do 10. dílu. jinak 50%

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

The Secret Circle

Tenhle serial mě velmi zaujal a také bavil, ale zklamalo mě, že Cassie a Adam nejsou, nebo nemohou být spolu a hlavně že není další pokračovaní. Je to velká škoda. Tvůrci zde nechali velmi otevřený konec, a tím ještě víc prohloubili mé zklamání.. Ale jinak dobrý serial se zajímavým dějem :) Normálně bych dala 100%, ale za ten závěr...

90 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Krásné, ale neukončené...

Možná, že se někomu nelíbí, já to beru, ale pro mě je to jeden z nejlepších seriálů o čarodějích. Postavy jsou fajn, i když umřel Nick hned na začátku. Jake mi ale stejně přijde sympatičtější než Nick.
Že tam nebylo dost kouzel? Pochopte, že něco ty efekty stojí. I v TVD byla první série o efekty připravena, nebo jich tam bylo méně, aspoň ze začátku, nebo nebyli dokonalý…
Nelíbí se vám herci? Mě přijdou fajn, ale je škoda, že z nich chtěli udělat modelky a modely. Nikdo není dokonalý, a když se to projeví, je to kouzelnější, jelikož uvidíme, že máme s nimi něco společného.
Knihu jsem ještě nečetla, teď se prokousávám TVD, ale rozhodně si ji přečtu, až podle ní zjistím, jestli je to katastrofální, nebo ne. Ale jako seriál, bez knižní tvorby, se mi mooc líbil.
Možná, že nejsem puntičkář, ale najde se plno chyb všude, v TVD jsem jich našla, už hodně a stejnak se mi seriál líbí.
Na závěr, ale musím napsat, že mě vážně ******, že seriál nebude mít druhou sérii, nesnáším, přímo nenávidím otevřený konce, bez uzavření, na tomto jediném u mě seriál ztratil body…

Musím se přidat i k některým dalším:
- znělka je bombastická! Tu si pobrukuji teď furt..
- nejvíce mě pobavila Faye, ta její Coulrofobie, tu mám taky ;) A hned mi přijde lidštější, než že by se nebála ničeho…

90 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

TSC

Před nedávnem jsem se na TSC začala koukat znova. Má to strašně moc mínusů, ale byl to úplně první americký seriál co jsem sledovala a hlavně miluju knížky (♥) a proto jsem si to pustila znova.
Potenciál to mělo velký, ale štáb to prostě pokazil. Co se týče postav, Cassie aka Britt Robertson mi vážně leží v žaludku. Ten její pysklavý hlas a hlavně celá postava o sobě - chudince umřela matka, měla nic moc život, pořád je v nebezpečí, všichni kluci jí milujou, na čarodějnictví příjde jako poslední a tyjo bum! Je nejmocnější. Vážně lezla mi na nervy. Nechápu, jak ona má být ta sexbomba do které se všichni hned zamilují, vždyť všechny ty další tři holky mi přijdou mnohem zajímavější a hezčí než ona. Adam. Kupodivu mi zase tak nevadil, ale proboha, když už to má bejt ten úžasnej borec, neměl by vypadat trochu jinak? Melissa, mi nevadila, ale ani se mi nelíbila, spíš mě nudila. Diana, byla zahrána dobře a Shelley mi byla jako herečka sympatická, ale proboha, jak je to napsaná? Cassie jí přebere kluka se kterým byla odmalička a další díl u ní začne bydlet. Logika. Jediné dvě postavy co mi přišli opravdu skvěle napsané i zahrané byla Faye a Jake. Phoebe Tonkin ta zlá-dobrá Faye opravdu sedla a Jake byl konečně nějáký kluk, na kterého by jste se mohli zamilovaně koukat díl co díl. Nicka jsem nestačila za těch pět dílů nestačila poznat.
První polovina série byla příběhově taková pomalejší, ale potom se to začalo lépe rozjíždět. Bohužel, to děsně kazilo to obsazení, kde to v podstatě táhla většinu času jenom Faye a Jake.
Myslím si, že mezi hlavní chyby scénáristů patřilo to, že se tolik nedrželi knížek, že všechny postavy byli napsány úplně divně a taky jiné obsazení mohli vybrat - Cassie a Adama by měli vypadat úplně jinak.
I tak to ale musím označit za srdcovku. Přece jenom, takhle začala moje seriálová éra.
Oblíbené epizody: S01E08, S01E12, S01E14, S01E19, S01E21, S01E22
Oblíbené postavy: Faye, Jake

60 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Zklamání

Když jsem si poprvé přečetla obsah seriálu a to, že bude o magii a kouzlení, hned mě zaujal. Nejsem žádná velká fanynka tohoto tématu, ale znamenalo to pro mě změnu oproti upírům a vlkodlakům, s nimiž seriály sleduju a spojitost s TVD jsem považovala za příjemné plus. Bohužel jsem docela brzy zjistila, že mě rozhodně nebude bavit tak, jak bych očekávala. Pilot se mi ještě líbil, ale další díly už ztrácely na zajímavosti. Až doteď se však vždycky objevil nějaký významný zvrat děje, který mě nadchl a donutil podívat se na další epizodu. Jenom by těch zvratů mohlo být více. :-)
Taky se musím přiznat, že mi nesedí Brittany v roli Cassie a že jsem si ještě pořád tak úplně nezvykla na postavu Adama, kterého prostě "nemusím".
A abych jenom nekritizovala - líbí se mi propracovanost příběhu Blackwellových a byla bych moc ráda, kdyby se tvůrci ještě více věnovali historii jednotlivých čarodějnických rodin. Myslím, že by to pozvedlo úroveň seriálu. :-)
Edit po zkouknutí posledního dílu: Po dlouhé době jsem měla pocit, že seriál znovu nabral obrátky, obzvlášť v posledních pár minutách. Je fakt, že by bylo možná zajímavé setkání Kruhu s dalšími čaroději, ale přesto mi ukončení seriálu nijak zvlášť nevadí.

60 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

TSC vrhalo na CW efektivní kouzlo

Mírně osvěžující "Secret Circle" nepředefinoval svoji představu o tom, co může být nadpřirozené drama, co může být seriál CW nebo to, co může být pořad o čarodějnicích a čarodějích. Všechny části nakonec skončily v přesných místech, které tvůrci seriálu plánovali obsadit.

Mladá dívka objevující své dosud nevyužité schopnosti? Zasněný kluk, kterému ona změnila pohled na lásku? ,,Bad girl'' vyvolávající potíže? Hromada spiknutí a tajemství v malém městečku s nebezpečnou historií? (Nezapomeňte na super-cool-emo soundtrack určující věkovou skupinu.)

V úvodních scénách, "Secret Circle" demonstruje obdivuhodnou sebedůvěru dějová linie a místo děje. To také vytváří vynikající Britt Robertson ("Pod Kopulí byl stejně její nejlepší herecký výkon"), který udává cestu Cassie Blake (její emocionální základ určuje cílovou skupinu fanoušků v žánru "Vampire Diaries").

Samozřejmě, že i když "Secret Circle" dělalo, co mohlo,CW mu zelenou nedalo. Možná, kdyby se nasadil o pár let později, i když si plně uvědomuji, že tato show není pro každého. Pokud máte rádi opravdu osobní problémy lidí s nadpřirozenými schopnostmi (a těch, kteří je milují), tento seriál je určitě váš šálek čaje. Je však pravda, že i já jako fanoušek tohoto žánru, jsem cítila, že do "The Secret Circle" mohli ubrat s injekcí lehkomyslnosti.

60 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

The secret circle

Seriál celkem ušel. Ze začátku jsem si užívala, jak hlavní hrdinka objevuje své schopnosti a poznává okolí. Pak ale začala Cassie být až moc dokonalá, věděla všechno nejlíp a celkově začala být nehorázně nesympatická. Nakonec pro mě zachraňovali děj jen Faye a Jake, kvůli kterým jsem se na to dodívala do konce a díky nimž jsem se na ty díly i celkem těšila. 60% za dobrý začátek a mé oblíbené "záporáky".

60 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Where there are witches, there are witch hunters.

Typický teenagerovský seriál. Doufala jsem, že se to nestane, ale bohužel. Opravdu jsem z nich již vyrostla.

Skupinka teenagerů s magickými schopnostmi. Najdou se, vytvoří si partu, nebaví se absolutně s nikým jiným, kdo není v jejich kroužku, pokud jsou ve škole, tak pouze na chodbě, do výuky asi chodit nemusejí, protože jak by to tak asi mohli stíhat, když musí pořád něco vyšetřovat a hledat, žejo..

TSC je typický CWčkovský seriál typu "každý s každým". Je tam hlavní pár, kterému není dopřáno být spolu. A poté, co prožijí společnou noc, vypukne peklo (nepřipomíná vám to něco?). Upřímně se divím, že těch pět nebo šest lidí, co tvořilo Kruh, dokázalo spolu vydržet celý rok, aniž by se vzájemně kvůli těm všem vztahům a citům povraždili. Hlavně Diana je teda třída. Její dlouholetý boyfriend tam začne šílet po nové holce, jeho otec jí vykládá, jak je jeho synátor s tou druhou holkou osudově spletený, rozejdou se kvůli tomu, kluk začne chodit s tou druhou a Diana je pořád její BFF a nechá jí u sebe půl roku bydlet, navíc ještě sdílí pokoj. Úžasný charakter toto, to bych taky potřebovala.

Herci.. Dá se tak tady vůbec někdo nazvat? Teenageři byli tragičtí. Nevěřila jsem jim ani nos mezi očima. Největším zklamáním pro mě rozhodně byla Britt. Tak, jak jsem ji v LUX milovala a oceňovala, tak se mi tady naopak stejně tolik protivila. Dávám vinu nedokonalému prokreslení postav a špatnému ději.. ale i tak, trpěla jsem, když jsem byla nucena dívat se na to, jak moc jí to nejde. Každopádně v porovnání s Adamem nebo Nickem byla ještě královna herců. Adam.. to prostě nejde ani popsat. Nick alespoň neměl tolik prostoru na plátně. Ale Adam.. ach můj bože. Když pominu fakt, že ten kluk je tak šíleně nesympatický, škaredý a totálně nevhodný do role hlavního sexy hezouna, který je osudovou láskou hlavní hrdinky... ne, omlouvám se, to pominout prostě nemůžu. Nechápu, kdo ten casting řídil, ale tady šlápli opravdu hodně vedle. Jedinou osobou, která se mi v TSC líbila, byla Diana. Teď nemyslím její chování, to jsem probrala výše. Ale celkově - sympatická herečka, nepřeháněla hraní, dokázala se do své role vcítit, zde chválím a těším se na ni v jiných, snad vhodnějších a úspěšnějších rolích.

Trošku rozporuplné pocity mám z děje. Přišlo mi, že toho na nás tvůrci navalili strašně moc. Na jednu stranu je dobře, že jsme se nestačili začít nudit, ale zase až takhle rychle se odvíjející děj taky být nemusel. Některé příběhy, které bych tipovala jako hlavní děj celé série, se vyřešily během jednoho dílu. Ale zase je asi dobře, že to tak bylo. Tím, že jsem po každém díle odcházela od obrazovky překvapená nad tím, jak se to vyvinulo, jsem asi přesně splnila cíl, který si tvůrci při psaní scénáře dali. Nejdůležitější je diváky překvapovat, a to se TSC občas opravdu povedlo.

Přesto mě ale jedna věc vytáčela dokonale. Seriál byl plný hrozně dramatických scén, kdy lidi jednali pouze na základě svých domněnek. Nezapomenu na scénu, ve které se Cassie snažila zabít jednoho z lovců čarodějů, protože podle ní zabil její babičku.. což samozřejmě nebyla pravda. Nemá snad každý právo na nějaký soud, na vyšetřování? Nemusí se napřed dokázat, že to ten dotyčný opravdu udělal, než se přejde k výkonu trestu? To by pak každý mohl chodit po světě a mstít se za své neštěstní na někom, kdo s tím nemá ani kapku společného...

Jeden odstavec musím věnovat kouzlům. Nechápu to. Jak je sakra možné, že seriál, který se vysílá o nějakých deset patnáct let později, než třeba Charmed, má o tolik slabší magickou stránku. Je to dáno nízkým rozpočtem? Ne, myslím že ne. Když už se tam nějaké triky objevily, byly zpracovány luxusně. Holky v Čarodějkách měli tak skvělé schopnosti, které navíc dokázali využít v boji proti mnohdy velmi zajímavým démonům. Tady čarodějky a čarodějové dokáží jen odemčít školní skříňku nebo vyvolat bouřku. No co to je? To má někoho bavit? Nevím, mě to tedy rozhodně nechávalo chladnou.

Na závěr jsem se chtěla pozastavit nad tím, že je trošku zvláštní, že všichni lidé z předchozího Kruhu měli své děti v šestácti letech, na střední, všichni už měli po svatbě a nikomu to nepřišlo zvláštní. Ale do jisté míry se toto řešilo v jedné z posledních epizod, kde vyšlo najevo, že všechny děti má na starosti Blackwell. Takže toto téma nebudu rozpitvávat dále.. i když mi to i přesto pořád trošku zavání nedomyšleným příběhem.

Pokud jste náctiletí, určitě na tento seriál mrkněte. Je to příjemná oddychovka, u které se nemusí moc přemýšlet, a přesto budete dumat nad tím, kdo je padouch a jak to vlastně všechno dopadne. Pro ostatní to asi bude jen nuda, u které si zavzpomínají na staré dobré seriálové časy. Ach, jak mi chybí Charmed!

50 %
74 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
74 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 23 lidí

... alebo keď čarodejníci nečarujú

Tento seriál by sa dal charakterizovať jedným slovom - sklamanie.

A pritom myšlienka nebola zlá. Čarodejnice a čarodejníci, prenasledovatelia, temná mágia ... Ale má to jednu základnú chybu - je to strašne nezáživné. Väčšinu času riešia vzťahy (ako obyčajne - každý s každým) a mágia sa vytráca ...

Ďalším iritujúcim prvkom sú herci. Od "nežnej blondíny" Cassie (Britt Robertson)s večne pootvorenými ústami na znak prekvapenia až po Adama (Thomas Dekker) a jeho "zmyselný" tichý hlas ... Postavy sú nie len otravné, ale správajú sa absolútne iracionálne. Napr. jedna z nich má autonehodu, auto sa párkrát otočí, ale táto osoba z neho vystúpi akoby nič a uteká sama do opusteného kostola bojovať proti zlu ...

Taktiež celá podstata príbehu je zvláštna. Stredoškoláci - 16-17-roční ľudia majú deti,sú ženatí a vydaté a nikomu to nepríde divné ...

Ale sú tu aj svetlé momenty - John Blackwell a príbeh okolo neho - keby sa ho držali od začiatku a pokračovali by s načrtnutými líniami z neuskutočnenej druhej série, tak by to bolo zaujímavejšie.

30 %
73 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Jde to, ale...

Na tento seriál jsem se, dá se říci, těšil nejvíce. Jakmile je někde magie a kouzlení, je to pro mě jako dělané. Nakonec ale všechna sláva, polní tráva. Děj je jakš-takš rozpracovaný a linie mágů opět sahá až do starověku, staré knihy, zaklínadla, lektvary... Avšak vyjma jedné bouřky jsem snad ještě neviděl pořádné čarování. Efekty jsou hold asi drahé, ale bez pořádného čarování nemá seriál o čarodějích cenu, alespoň pro mne... Zatím to s ním ale ještě nevzdám...

80 %
73 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
55 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

WTF?!

Po shlédnutých 6 dílech jsem se zmohla jen na WTF. Prostě...nechápu, fakt ne. Po zkouknutí pilotu jsem si řikala, dobře, rozjíždí se to, nic se nemá uspěchat. Nicméně po 6 dílech jsem si z celého seriálu odnesla následující:

1. Všechny holky vypadají jako věčně připravené naběhnout na molo a odprezentovat poslední kolekci francouzských návrhářů.
2. Všichni kluci vypadají jako mladší bráchové Kena.
3. Celkově všichni, včetně přašivých psů a bezdomovců, vypadají dokonale, kde to jsme? Barbie town?
4. Na to, že to je seriál o čarodějkách, čarodějích a čarodějčátkách, tak o magii se zpravidla jen mluví.
5. V té jediné akční scéně, které jsem si všimla, postavy zakopávali po půl metru, vydávali divné skřeky...a celkově se chovali nepochopitelně. Inteligence se nevešla do rozpočtu?
6. Celkově postavy se chovají nelogicky, pud sebezáchovy strčili do šuplíku a...tak, nechci spoilerovat.
7. Jak píše níže Netty, hlavní hrdinka mě vyloženě irituje ze zcela stejného důvodu..."jsem křehká malá holšiška, udělám kukuč a všichni půjdou do kolen".

Zakončím to tím, že 30% dávám za Gale Harolda, ten potěšil. Zbytek obsazení mi příjde jako fail.

30 %
72 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 25 lidí

No more suffering...

V první řadě, děkuji, že už se nemusíme trápit!
Nemusím se trápit já, nemusí se trápit herci, ani tvůrci, prostě nikdo. Svět je zase v pořádku a běží tak, jak má.

Do toho seriálu jsem šla jenom kvůli tomu, že námět je od stejné autorky jako TVD. Dokonce mám pocit, že ho dělal i stejný tým. Každopádně, velké zklamání, každý díl jsem přetrpěla a modlila se, ať už skončí. Kde se stala chyba? Ve všem! Jediná světlá stránka je Phoebe Tonkin alias mrcha Faye.

40 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Tajný kruh

Námět? Výborný. Obsazení? Až na jednu, dvě vyjímky..taky super. Podle předlohy knižní série od autorky Upířích deníků - taky plus. Ale to zpracování?? Jeden by řekl, že producentka Upířích deníků z téhle knižní série vymáčkne víc šťávy. Mně osobně přišly některé scény tak emocionálně vyhrocené, že jsem měla sto chutí je přetočit. A naopak některým akčním scénám prostě chyběla dynamika. Ještě ke všemu takovýhle konec? Otevřené konce jsou fakt na nic. Ale, kdo má rád sci-fi, fantasy, magii, love story a takové to středoškolské prostředí v jednom, ať se podívá.

80 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Od světla k temnotě

První díl byl skutečně kouzelný. Postupem času další díly nabíraly čím dál větší spád do temna a do problémů se vztahy. Jediné co bych seriálu asi, tak nejvíc vytkla je fakt, že NENÍ a NEBUDE pokračování! Ten konec byl totiž neuzavřený což zvědavce jako jsem já poněkud vytočilo. Jediná věc, která se v seriálu uzavřela byl "otec" všech těch mladých čarodějů s temnou magií.

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Seriál "o magii"

Začalo to celkem dobře, Cassie po tom, co ztratí svou matku, odjíždí k poslední žijící příbuzné a tam objeví své schopnosti. Postupem času začala být hlavní hrdinka až příliš dokonalá, vždycky musela mít pravdu a sama představitelka nepatří mezi nejsympatičtější osoby.

Seriál o čarování ve kterém kouzla nehrají žádnou větší roli, spíš jen doplňují příběh... vztahy jsou chladné, romantika nefunguje na to, že je na každém rohu a chodí každý s každým, zachraňuje to pár zajímavých charakterů - Diana, Faye.
Když to shrnu - otravní herci, otravné vztahy, žádné emoce, dobré efekty, nevyužitý potenciál...dívat se na to dalo

Tajemství kruhu
18.6.2014 - 10.7.2014
Oblíbené postavy - Diana, Faye
Nejméně oblíbené postavy - Jake, Cassie(což je celke problém u hlavní postavy)
Zhlédnuto dílů - 22/22
Celkové hodnocení - 55%
Žádná škoda zrušení...

50 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

TSC

Trochu ma sklamalo, že nie je pokračovanie. Ale celkom som sa za tú prvú sériu bavila. Čítala som aj knihu a páčila sa mi viac ako seriál. Seriál nemôže byť presne to isté ako kniha a aj keď bola kniha lepšia seriál som pozerala so záujmom. Škoda, že ho zrušili už po prvej sérii.

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

The Secret Circle

Jestli si říkáte, že to nemůže být tak hrozné, pak věřte, že může. Nikdy jsem si nemyslela, že velkým problémem mohou být mladí, krásní a sexy herci. Chyba lávky, oni fakt vypadají jak levné kopie Barbie a Kena, které jenom odříkávají naučený text jako básničku na školní besídce. Výjimkou je pro mě Phoebe Tonkin, která si tu svojí mršku Faye jednoduše užívá.

Žádné velké překvapení se v průběhu seriálu nekoná, protože hned na začátku se nastíní kladné a záporné postavy, aby si divák snad nemusel namáhat mozek. Dialogy jsou vyloženě stupidní. Snad úplně všechny postavy jsou duté jako bambus a celkově seriál působí dost sterilně. Jestli má být nějaké napětí mezi Cassie a Adamem, tak já ho vážně nevidím. Možná to bude tím, že pořád musím zírat Adamovi na oči, maskéři se s černou tužkou fakt vyřádili. Já si prostě nemůžu pomoc, ale Adam mi připadá jako úchyl. Obzvlášť na konci, když hladí tu lebku, úchyl jak vyšitej.

Magie. Na seriál o magii je jí v The Secret Circle strašně málo, v podstatě se o ní jenom mluví. Žádný boj dobra se zlem, žádná větší magická akce, jsou to samé vztahy a vztahy pořád dokola a občas si zapálí nějaký ten ohníček, nebo řeknou nějaké cool zaříkadlo typu "lock/unlock", protože nic jiného nesvedou. Celé spoutání kruhu, aneb žádná individuální magie, nebyl moc dobrý nápad.

Na jednu stranu jsem docela ráda, že má The Secret Circle jenom jednu sérii, přeci jenom těch lidí v kruhu je šest, takže si myslím, že v dalších řadách by už to bylo každý s každým, na což teda v posledním dílu měli tvůrci pěkně našlápnuto. Na druhou stranu po nastínění nových dějových linek ve finále mohla být druhá série docela zajímavá.

Abych jenom nekritizovala, tak se mi líbí nápad s černou magií v celém rodu Blackwellů a nápad s dalšími čarodějnickými kruhy a dětmi. Bohužel The Secret Circle měl dost pomalý rozjezd, no v podstatě většinu série, kdy se řešily naprosto zbytečné věci. Ke konci se to o dost zlepšilo a hlavně přibylo akce, ale to už bylo pozdě.

20 %
64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

čakala som viac

na začiatok by som chcela povedať,že som videla cca 10 častí,potom som skončila.

Ani pred začiatkom som seriálu nedávala moc veľkú šancu,ale skúsila.Vydržala som 10 častí a musela som skončiť.Všetci vyzerajú moc dokonale a umelo.Mužský predstavitelia moc umelo,sladko.A taký je asi aj celý seriál,párkrát si začarovali /aj to tie ich zaklínadla vyznievali ako nejaká trápna básnička/ a to bolo asi tak všetko.Plus mi strašne vadí postava Britt,ako už písali niektorý predo mnou,hrá sa na niečo čo je vôbec nesedí.

20 %
64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

A mne sa to páči...

Stále čítam nejaké negatívne názory k tomuto seriálu, preto som sa rozhodla vyjadriť aj ja, pretože mne sa seriál páči. Nie je to nič dokonalé, to je pravda, a TVD sú oproti tomuto naozaj kvalitný seriál, ale aj tak.

Seriál začal veľmi sľubne a dobre, ešte nejakých pár dielov bolo celkom dobrých, v ktorých ma veľmi prekvapila smrť SPOILER: hlavného hrdinu Nicka :SPOILER. Nie každý sa odváži v seriáli zabiť hlavnú postavu. Bohužiaľ, sklamanie pre mňa potom prišlo, ako sme zistili, že mal brata. A to keby ostatní mali súrodencov, do Kruhu by patrili len niektorí ?? WTF ?! A s tou smrťou sa podľa mňa ešte nejaká dejová línia aj dala spraviť.

Hlavná hrdinka zo začiatku bola v pohode, no potom mi stále častejšie prekážala, a v podstate mi liezla na nervy. Navyše postavy boli vždy strašne vymachlené, aj chalani, a to bolo, ako už niektorí písali, strašne umelé.

Mne sa hlavne na seriáli páčila čierna mágia. Odkedy tam prišiel Blackwell, tak to začalo opäť naberať na obrátkach, a mňa to začalo zase baviť. A čo finále ? To bolo podľa mňa úplne mega spravené. A po takom finále mi je kus aj ľúto, že seriál mal len jednu sériu. Aspoň, že neostal koniec veľmi otvorený.

70 %
64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
36 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Zklamání...

Nečekala jsem toho moc, ale že mě seriál ještě zklame, to jsem nečekala.
A to mělo pěkně našlápnuto! Celé to čarodějnictví mohl být velice zajímavý námět, kdyby byl pojat jinak. Bohužel se tak ale nestalo.
Postavy jsou nudné a perfektní, až na tak jednu výjimku.
Kouzla tam nehrála takovou roli, jak jsem si myslela a bylo to už spíš kdo s kým.
Skončila jsem po 6. díle, kdy mě už vůbec nezajímalo, jak to bude pokračovat.

40 %
64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Zklamání

Deníky miluju, a Kruh má podobně zapletené zápletky... Ovšem ani zdaleka nedosahuje deníkovských kvalit. Podání čaroděnictví paní L.J.Smith mě nenadchlo už v TVD, a tady kór, navíc když nikdy nebylo pořádně nic vysvětleno. Nikomu se nedalo věřit (ani hercům, ani postavám) a i hlavní hrdinka mě mírně deptala. Chudinka jedna, každej je na ní zlej, ale každej jí miluje, takže ji všichni chtějí. No prostě nic moc, ale aspoň to není dlouhý - 22 dílů a dost. Každopádně když už nic jiného na skladě není, jako oddechovka to stačí (20%), skvěle napnuté závěry epizod, které mě vždy donutily si pustit další díl (20%) a úvodní znělka, která mě děsila už od prvního dílu, ačkoli neměla hlubší smysl (20%). Celkem tedy 60%.

60 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Lock unlock!

Seriál mal potenciál. No nevyužil ho. Veľká škoda. Pôvodne som ho začala pozerať zo zvedavosti a nudy. Neskôr som ho pozerala už len z nudy. Možno si poviete prečo som to pozerala dokonca, keď ho tak nízko hodnotím? Sama neviem, nejak som asi dúfala, že sa to zlepší, lebo potenciál na dobrý seriál tu skutočne bol.

Dej začína fajn. Čakala som, že Charles bude nejaký zloduch, ale on nie. V skutočnosti to bol len neschopák, ktorý sa nechával dirigovať panovačnou ženskou. Bol stále viac žalostnejší až to v závere zaklincovali ako sa hneď zložil pri Johnovom kúzle. Takže vďaka Charlesovi nám prichádza do mesta Cassie. Sladké malé dievčatko, ktoré prišlo o oboch rodičov a býva u babky (ktorá sa na väčšinu série vytratí a nikoho vlastne nezaujíma, čo sa s ňou skutočne stalo) a stretne partičku ľudí, ktorí jej tvrdia, že je čarodejnica. Je tu jedna búrka, pár kvapiek sa zdvihne do výšky a občas v zavretej miestnosti poletujú papieriky (čo má vo vás zrejme vyvolať dojem, že naozaj čarujú, hoci neviem ako to s tým súvisí). Tu sa všetka mágia končí. Je spútaný kruh (najväčšia blbosť, akú mohli spraviť - načo je to preboha dobré, keď sa teraz nemôžu sami brániť?) a ako to tu pár ľudí spomenulo, o mágii sa už len hovorí.

Spomeniem pár "nezabudnuteľných scén". Scéna, kedy Adam a Cassie spolu po prvý raz čarujú a zdvihnú sa vyššie spomínané kvapky, je údajne strašne romantická a vraj to medzi nimi iskrí. Ehm, kde to vidíte? Tí dvaja herci medzi sebou neukazujú ani najmenšiu chémiu! Zato ma dostala scéna s elixírom, keď mali zabudnúť na svoje city voči sebe a na Cassie to nefungovalo. Tú som si dokonca pretočila, ale inak je to jediná, ktorá sa im podarila spolu. Vôbec nechápem, prečo v ďalších častiach scenáristi trochu nerozvinuli ten fakt, že Cassie si všetko pamätá a cíti stále to isté. Nie, v ďalších dieloch sa správa akoby sa nič nestalo, akoby na to fakt zabudla, pritom je to len debilným scenárom alebo Brittaninými slabými hereckými schopnosťami.

Scény, keď sa Cassie dostala z hrobu, keď nechala zhorieť toho lovca, keď ich všetkých uniesli alebo keď použila medailón proti tej veštici či čo to bolo sú moje obľúbené. KONEČNE sa tu ukázala mágia v podobe, akú by som v takomto seriáli bežne očakávala. A ešte by som uvítala na jej mieste inú herečku, Britt táto úloha prosto nesadla (inde som ju hrať nevidela, ale ak by som hodnotila podľa tohto seriálu, povedala by som, že jednoducho nevie hrať).

V podstate celý nápad s čiernou mágiou sa mi páčil a hrať to lepšia herečka a napísať k tomu lepší scenár, mohlo to byť zaujímavé sledovať hlavnú hrdinku ako s tým bojuje, nechce byť zlá no zároveň si užíva pocit toľkej moci. Avšak nie, oni si vybrali horšiu zápletku. Cassiin otec plodí deti kade chodí, aby si zabezpečil niečo ako armádu mocných čarodejov. Wtf? To nás malo zaujať?

Medzi plusy by som zaradila postavu Fay, len smola, že jej dali tak málo priestoru užívať si mágiu. Lebo ona si ju fakt užívala ako sa patrí! Lenže potom spútali kruh a začala nuda. Ďalej Cassiina čierna mágia a Thomas Dekker (hoci ako herec sa zrovna moc neprejavil, no mám rada jeho pesničky, tak ho úplne neodpíšem).

Mínusov by bolo viac už len tie smiešne akože "zaklínadlá" čo znejú horšie ako detské riekanky. Vlastne to sú len príkazy - "lock unlock"... Wtf to má byť?! V Upírskych denníkoch keď Bonnie čaruje hovorí aspoň iným jazykom (ktovie či nejakým skutočným), vďaka čomu to lepšie znie. Tu? Tie ich zaklínadlá sú na smiech. Potom hlavná hrdinka ma absolútne neočarila - vlastne je pre mňa dosť odpudzujúca. Ani hereckým talentom veľmi neovplýva. Možno ak by miesto nej obsadili niekoho iného...vlastne by mohli preobsadiť väčšinu castu. A prepísať scenár. A bolo by to ok :D

Napriek tomuto všetkému však záver seriálu nastolil oveľa lepšie zápletky (aspoň sa tak javili), ktovie, možno by to tentoraz poňali lepšie. Len preto je mi ľúto, že seriál zrušili.

Po dlhom uvážení mu dávam 60%, lebo úplný odpad to zase nebol a občas ma dokonca niektoré epizódy bavili viac, ako Vampire Diaries (3. séria totiž nebola práve ich vrcholná).

60 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Ztráta času

Vydržela jsem 15 dílů, jednak kvůli Brittany, kterou jsem si oblíbila v Life Unexpected a jednak proto, že jsem čekala, kdy se začne něco dít. Pak byla seriálová pauza - a já najednou zjistila, že mi to fakt nechybí a po vysílání nových dílů bylo rozhodnuto - už jsem se k seriálu nevrátila.
Pokud máte rádi "nadpřirozeno", rozhodně jsou lepší volbou čarodějky. Tohle je jen banda teenagerů a jejich kouzla mají vážně hroznou úroveň.

40 %
58 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Jakože kouzla...

Tomuhle seriálu jsem dávala šanci...tahle tématika mě hodně baví,tak proč ne?Ale nějak se to tvůrcům nepovedlo,chybí tomu ten správnej šmrnc.Navíc tam každej vypadá tak nepřirozeně dokonale,je tam tolik ,,klišé,, scén,herecký obsazení(krome Phoebe Tonkin,ta je úžasná)se moc nepovedlo a ty kouzla(pokud to mají být kouzla :D)...Dívám se na každej díl a čekám,že se to zlepší(1x17 byla pro mě zatím nejlepší),ale moc šancí mu nedávám a pravděpodobně to skončí 1.sérií a otevřeným koncem...

50 %
58 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Čáry , máry .

Když upíři všude , dle vzoru Twilight , tak proč né magie podle vzoru Harryho Pottera ?
Ale bacha na škatulkování , důraz by se měl klást na originalitu !

A právě u Secret Circle si myslím , že nápad je neotřelý . První řada mě vcelku slušně nadchla , hlavní představitelku Cassie jsem znala už z Life Unexpected , nějak jsme si tu blonďatou potvůrku oblíbila . Takže hlavní pohon pro sledování seriálu byla právě Brittany Robertson , díky které jsme se na Secret Circle chtěla dívat . A vůbec toho nelituji , je to zase něco jiného a pro nás , kteří fantazii nekladou meze je seriál zase jedním z potěšení :) . Akorát teda proč ten otevřený konec , když je seriál zrušen ? Doufám , že se budu moct chytat náznaků tvůrců a alespoň ještě jedné řady se dočkáme .

70 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

SC vs. VD

Myslím, že bude pěkné srovnat tyhle dvě věci od L.S.Smith, a to jak jejich seriálovou, tak i knižní podobu.

V obou případech to tvůrci kompletně překopali od základů, co se počtu postav a jejich pohlaví týče.
V případě Upířích deníků to byla změna k lepšímu, celý příběh je mnohem atraktivnější, taky je možné soustředit se na více detailů, atd.
V případě Tajného kruhu je tomu bohužel naopak. Trend "co díl, to mrtvola" byl celkem zábavný, aspon do doby než ve 4. (!) díle umřela hlavní a podle mě pro pokračování seriálu esenciální postava. Dál jsem vážně nekoukala, protože by mi to asi přišlo padlý na hlavu.

Takže moje rada - kdo chce skvělý Upíří deníky, nechť si pustí seriál. Kdo chce skvělý Tajný kruh, na seriál kašlete a radši si skočte do knihovny.

30 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

TSC

+ dobrý příběh..docela ☺
+ znělka
+ démoni
+ Faye!! ♥
+ víc Blackwellovo detí:))

- Hnusný herci (hlavně Adam + Jake)
- Adam má oční linky!!
- Jake vypadá jak gozila
- Cassiin roztomilý nevinný dokonalý obličejíček alá "já křehká-smutná-dívenka" fň
- je zrušený :(

60 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

SC

Řekněme, že tohle byl pro mě nejočekávanější seriál sezóny 2011-2012... A nezklamal mě..Mě to bavilo a jsem naštvanej že to zrušili...Dvě série by si to totiž zasloužili...

70 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
44 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Nuda

Miluju nadpřirozeno, takže jsem se po tomhle seriálu hned vrhla a sledovala asi tak do 12 dílu - ztráta času. Asi nebyly peníze na efekty, protože jinak si fakt neumím vysvětlit, proč si tam párkrát pohráli s ohněm nebo blesky,odříkaly básničku a na scénu přišly nudní lovci čarodějů atd. Byla jsem hodně zklamaná i z postav. Cassie mi nebyla sympatická vůbec, působila jako malé nechápavé dítě stejně jako sladká Diana. A pak tam byl Adam, který na mě působil stejně, jen v „emo verzi". Jediný, koho jsem tam měla ráda byla Faye. Jelikož ji znám ze seriálu H2O jako úplně jinou postavu, bylo fajn vidět ji v roli holky, která se nebojí rizik a dobrodružství. Dávám 30% za slušný konec - Adam se konečně vybarvil..

30 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Vysoká škola emo

Ze začátku jsem z toho byla celkem nadšená, s každým dalším dílem ale nadšení opadalo a opadalo ... teď jsem u šestnáctého a koukám spíš ze zvyku a ze zvědavosti, jestli tohle dokážou tvůrci nějak obstojně uzavřít nebo ne. Ale asi to už nevydržím, ty unylé pohledy, přiotevřené tlamičky a celou tu emo atmosféru. Obzvláště Adam, ten na to musí mít přinejmenším vysokou ...

40 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

The secret circle

Velmi povedený seriál. Jen mě strašně mrzí, že je jen 1 série. Chtělo by to pokračování. Takže v něj doufám!!

100 %
55 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
55 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Mě se líbí...

Je jasné, že každý má jiný názor. Můj je ale takový že tento seriál zosobňoval to co některým seriálům chybí: napětí, akci, vášeň a cit. Je pravda, že začátek se rozjížděl pomalu podle některých, ale mě to přišlo dokonalý a nemohla jsem se od seriálu odtrhnout. Mrzí mě že další série už nebudou... :(

100 %
53 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
47 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

(Ne) zklamání

Nic jsem od tohohle seriálu nečekala, ale když už jsem si pustila pilot, tak jsem si pustila i celou sérii.
Není to nic převratného, hlavně co se kouzel týče, ale tenhle seriál má svojí vlastní magii, kterou vás okouzlí.
Kdybych zjistila, že jsem čarodějka, tak bych řádila mnohem víc, než tahle parta, ale zatím se u mě nadání neprojevilo, takže mi nezbývá nic jiného než křičet a sténat u monitoru: " Zakouzli, dělej, zakouzli."
Škoda, že jsme nemohli seriál vidět i ve druhé sezóně, docela by mě zajímalo, jak to bylo dál.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Krásný

Tento seriál mě naprosto dostal, protože již od prvního dílu byl celkem nahuštěný. Jak sem tady četla komentáře jiných lidí kteří říkají že je seriál nuda apod... Seriál je jiný než na co se ostatní dívají a nejsou tam upíři. Ale já si myslím že tento seriál je jeden z nejlepších. Srovnávala bych ho klidně s TVD. Škoda že tento seriál moc lidí nepřijalo, mohlo to mít velmi zajímavé pokračování. Ti herci mě tam nijak neurážejí, podle mě tam skvěle pasují a ani mi nepřijde že by vypadali dokonale. Vždyť tam ani nebyl nikdo hezkej.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Zpracování se nepovedlo

Celou dobu, co jsem tenhle seriál sledovala, tak jsem si říkala: "vydrž, ono se to rozjede", jenže se tak nestalo. Světlou výjimkou byl asi sedmý díl (už si to nepamatuju), který mě nahlodal k tomu, abych s tím nesekla a koukala dál, ale další díl to totálně zazdil. Kde je pořádná magie a kde je atmosféra? Z tohohle tématu se dalo vytěžit daleko více...

30 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Od tvůrců Upířích deníků... Jakých tvůrců? Myslej tim chlápka, co roznáší svačinu?

Tak tenhle seriál mě fakt dostal. těšila jsem se něco, co bude konešna na takové úrovni (minimálně) jako jsou VD, ale tohle je už prostě trošku moc.
Když jsem koukala na pilot, říkala jsem si, jo, to bude v pohodě, ne žádný vzrůšo, ale v pohodě. Bouřka na závěru epizody byla působivá. A tím to skončilo. Pak se to zvrtlo. Vraždící rodiče dychtící po magii, ďáblikové ve tvaru hadů, po prvních pár epizodách smrt jedné z hlavních postav (to BYLO v původním scénáři??) a to všechno protkáno playboyem Jakem a Cassie, něžnou blondýnkou, která má v sobě super temnou magii která ji pohltí a bla bla bla bla bla bla. Kdo psal scénář? Gorila ze stanice ZOO? Koukám na to, protože doufám, že se to rozjdete. Čekám už 13 epizod. Marně a marně...

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

The Secret Circle

Tento serial som začala pozerať asi iba koly tomu ze to bolo od tvorcou Vampire Diaries a aj podla knižnej predlohy L. J. Smith tak som sa nato tešila ....
Serial teda nesklamal až pri konci s tym Blakwelom to už bolo trochu otrepane a tak som sa potešila keď zomrel ...
Koniec bol fajn a tešila som sa na druhu seriu ako to bude s tymi Blackwelmi mohlo to byť važne zaujimave no sklamalo ma že serial zrušili... :/

Ale aj tak tych 90% si zaslúži :)

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Změna názoru

Po přečtení názorů na tento seriál jsem si říkala, zda má vůbec cenu se na něj dívat. Ale zase je podle mé oblíbené spisovatelky tak proč to nezkusit. A s mnoha názory tady nesouhlasím. Podle mě je to seriál na úrovni. Je v něm jak mnoho napětí, tak velmi mnoho romantiky. Takže já doufám, že se dočkám aspoň ještě jedny řady.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Zatiaľ nič moc

Seriály s čarodejníckou tématikou ma vždy zaujímali. Keď som našiel tento seriál bol som nadšený a po 1. epizóde moja radosť neutíchala. TSC ma bavilo ešte asi 6 dielov a potom som si začal uvedomovať, že sa mi už ani nechce do nového dielu. Po nejakej 8 epizóde už kvalita klesá rapídne. Stále tam len obkecávajú a žiadna mágia ani akcia. Na začiatku dielu budete vedieť ako to skončí. Ďalej k postavám nič moc. Britt neverím ani jedno slovo a táto postava sa jej nehodí. Ostatné postavy priemerné, výnimkou je jedine Faye, tá je podľa mojho názoru super a je to asi aj jediný dôvod prečo to ešte pozerám a čakám, že sa to nejako rozbehne, ale čakám už moc dlho.

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Skvělý seriál s předčasným koncem

U každého seriálu jsou některé díly skvělé a některé zase slabší, to ovšem nemění nic na tom, že mě tenhle seriál opravdu bavil a zamilovala jsem si ho. Tvůrci seriálu ho měli ještě prodloužit o tu jednu sérii. Konec je hodně otevřený a hodně fanoušků to zklamalo. Já nejsem zastánce otevřených konců, i když se jim někdy prostě nevyhneme (všechny seriály nemůžou být nekonečné), ale i přesto ... takový otevřený konec si nezaslouží snad žádný seriál.

Byla ho velká škoda, ale po čase jsem se smířila s tím, že další díly už nebudou.

Oblíbená postava: Faye, Jake
Nejméně oblíbená: Cassie

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nuda, nuda a nuda

Tento seriál zdánlivě vypadá na to, že by to mohlo být zajímavé. Ale bohužel. Téměř všechny díly pro mě byly neskutečná nuda.. až na ten poslední, který mě celkem chytil - jenže po zrušení už jsem se nedočkala žádného zakončení. Škoda.

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nic moc

Nevím, proč vždycky, když je v seriálu hlavní hrdinka, tak je naprosto vypatlaná, naivní, děsná. Tady ještě se ke všemu jsou všichni padlí na hlavu, ufňukaní.

Nedivím se, že již nebyla natočená druhá řada, protože na blbost hlavních hrdinů se opravdu nedá koukat :D

Ale abych nebyla jenom kritická, dávám 30% za postavu Faye, která tam byla asi nejlepší.

30 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Námet vyšiel, spracovanie menej.

Tento seriál som začala pozerať kvôli hlavnej hrdinke a ukážka seriálu vyzerala celkom dobre, tak prečo nie? Niečo tajomné by bodlo. A asi som mala príliš veľké očakávania.

Už ani neviem kde ale niekde v polovici som to prestala pozerať a tak mi ani nebolo ľúto ako to po prvej sérii sekli. Jednoducho sa tam nenašlo nič čo by ma donútilo tešiť sa na ďalšiu časť. Ja neviem či tam toho napätia bolo málo alebo ho nevedeli dobre podať, ale aj tie napínavé scény trvali asi tak tri sekundy a potom vám došlo čo sa bude diať. Bola to nuda, nuda, nuda.

Tento seriál mal naozaj potenciál, lebo celý nápad bol dobrý ale bolo tam pre mňa príliš málo otázok na to, aby ma to nútilo pozerať to ďalej. Nič ma nekoplo a nič mi nepovedalo to čo by malo, čakala som na myšlienku sakra, to predsa musím vidieť! Proste neprišla. Škoda.

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

The Secret Circle

Tíma bylo hodně zajímavé, téma o kouzlech, čarodějích miluji. Tady se ale magie využívala spíše jako bokovka seriálu. Většinou se o ní jenom mluvilo, ale kouzla někdy byla. Seriál mě bavil snad s každou novou epizodou, vyjímkou byla možná jedna nebo dvě epizody. Postavy byli příjemné teda asi až na Britt, která není moc sympatická - ze začátku byla taková malá holčička, pak ale začal být chytrý a všechno jí šlo jako po másle. Shelley Hennig je hezká a hrát umí, postava Diany jí sedla - uměla dobře hrát, ale její postava byla ke konci tak nesnesitelná, že to až bolelo. Ostatní byli v pohodě ďáblice Faye byla neuvěřitelně sexy čarodějka, zlá a zlomyslná - její hrají miluji. Seriál měl sice pomalý rozjezd, ale podle mě byl kvalitní. Škoda že byl zrušený po první sérii, je teda podle mě lepší než otravné upíří deníky, které se točí jen kolem Eleně.

1. Série - 80%

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Úžasný seriál

Náhodou jsem v televizi viděla jeden díl a strašně mě zaujal, tak jsem si našla celou sérii a podívala se. Seriál je to skvělý, jeden z nejlepších, co znám. Knihy jsem zatím nečetla. Občas to bylo trošku zmatené, ale skvělé. Postavy jsou super, mám ráda hlavně Faye a Melissu. Jen škoda, že Lee umřel a nezůstal s Faye (ale s Jakem je taky dobrá) a že se Adam nedal dohromady s Melissou. A co mě štve fakt dost je ten konec. Opravdu mě mrzí, že nebude pokračování, připadá mi to celý strašně neukončený. :(

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

The secret circle

Už od první epizody si mě tento seriál získal. Moc se mi líbil. Námět byl skvělý, jen závěr mě trochu zklamal tím otevřeným koncem. Mrzí mě, že tento seriál byl zrušen..

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé
bary
22. listopadu 2013

Hawai Circle

Seriál skončil stejně rychle, jak začal. Upřímně nedivím se. Vydržel jsem se dívat na tuhle bandu Potterů zhruba do poloviny. Seriál sám o sobě není špatný, jen nedokázal začarovat divákovo srdce na tak dlouho, aby bilo jenom pro něj. Děj se vleče, je vcelku nezajímavý a postrádá nápady. Má sice svoje chvíle ale ty se vypaří jako pára nad hrncem. Záporácí jsou nevýrazní a proto přicházejí další a další. Milostný trojúhelník byl nudou sám o sobě. Postavy neměli mezi sebou šťavnatou chemii a působil uměle. Vztahy se zde prostě nepovedli. Podání magie je nicméně zajmavé a patří v seriálovém magickém světě k tomu lepšímu průměru. Seriál někdy nabídne zajmavou temnou atmosféru ale ta se rychle ztrácí. Nejvíc se mi na seriálu líbila, kupodivu postava Faye. Dost mě překvapila. Seriál svou energií a výbušnou povahou oživila. Ostatní postavy hmm na ně jsi už vlastně moc nepamatuji. Stejně jako na celý seriál. Jestli se na seriál ještě dokoukám, tak jedině s pistoli u hlavy nebo s kouskem Hawai pizzy jako úplatek. Kdo má rad magii a nebojí se schytat par ran. Na jeden škaredý víkend, seriál není k zahození. S pozdravem všem fandům Hawai pizzy…..

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

He's got demons in him mom, so if you've got any kickass magic in you, now would be the time to let it out.

Šla jsem do toho s nevelkým očekáváním a hle, ono mě to dokázalo zklamat! Tak něják jsem doufala v seriál podobný první řadě TVD, i když jsem očekávala prostě jen podprůměrnou fantasy a ona to byla docela nuda. Je teda fakt, že se to pak docela rozjelo a od půlky už se na to dalo dívat, ale prostě ne, tady jsem ráda, že ho zrušili. Protože kromě toho, že to prostě nebylo nic moc, tak všechny postavy byly nanejvíš otravné. Snad jen ta Faye to zachraňovala.

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nejlepší seriál + petice k tomu :)

Tento seriál mě velmi zaujal a je mi velmi líto že se zrušil. Podle mě je tento seriál (the secret circle) a The Vampire Diaries nejlepší je v tom kvalita, seriál je vždy napíbnaví, každá epizoda má svou zápletku a ikdy mi žádný díl nepřipadal nudný a dokonce si myslím že je tu více lidí kteří semnou souhlasí a tk jim dávám moýnost aby hlasovali a podepsali petici jelikož si myslím že to bude velká škoda a zklamání když tento seriál bude zrušen!!!!! petici najdete zde: http://www.thepetitionsite.com/344/294/756/save-the-secret-circle/

100 %
45 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
45 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Nejen fantasy

Musím uznat, že jsem tomu nedávala moc naděje. Ale tento seriál nakonec u mě uspěl. Cassie se mi zdála jako milá, ale taky, že nemá hlavu na správném místě. To co ona dělala, by jen tak někdo neudělal. Hodně lidí říká, že je to občas podle VD, ale kdyby ti LIDI si něco o tom našli tak zjistí veliké překvapení a to, že je to od té stejné spisovatelky. BUM! Překvápko, co? No, by the way to je všechno co jsem chtěla.

80 %
45 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
36 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Čarodějky reloaded

Tak trochu jiná a nová verze seriálů typu Charmed nebo Sabrina, jiný seriály mě nyní nenapadají. Viděl jsem celkem 4 díly, ale vím, že seriál už nadále sledovat nebudu, poněvadž mě neoslovil. Čekal jsem od něho trochu víc. Hlavním problémem je že mi hlavní hrdinka a příběh celkově není vůbec sympatický. Je jasné, že cílová skupina budou převážně děvčata ve věku 15-18, což já opravdu nejsem, a proto mě tento seriál vůbec nebaví.

Pokud očekáváte tajemno, napětí či pořádné drama, u tohoto seriálu se ho téměř nedočkáte.

Pokud ovšem hledáte skupinku mladých lidí, jak se pokouší čarovat a být tak trochu rebely, s debilním scénářem a nezajímavými postavami, jděte směle do toho :)

30 %
45 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
55 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Magic...

kdysi dávno jsem si přečetla knížky, takže když jsem slyšela, že se to bude natáčet, řekla jsem si, proč ne? Seriál začal velmi dobře, pilot si mě získal. Dobří herci, dobrý děj. Bohužel totéž už se nedalo říkat o druhém dílu. Někdy v polovině se kvalita zlepšila, ale jen na chvíli. Pak se to zase vrátilo k normálu. Jediná další chvíle, kdy jsem se opravdu bavilo, bylo finále, ale tam už bylo jasné, že je seriál zrušený. Kdyby se s tímto scénáristé vytasili dřív, mohl být kruh ještě naživu.

50 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Chce to pokračování !!!

seriál mě osobně zaujal a to velmi,takovýto žánr je něco pro mě. Potřebuju se hlavně dozvědět o té přerušené lásce cassie, dozví se že žádná kletba není? yjde jim to? a jak to bude s jejich rozpadlím kruhem, sem zvědavá a mrzí mě že se snad ani nedočkám konce..... pevně doufám že pokrčování snad časem bude ;) .... je fakt že na tom pár much je a komentář ke komentáři :D : v jakym filmu nejsou všichni jak vyškatulkovaní na nehezké lidi se nikdo koukat nechce ač je to přirozeností, na to máme horory :D ... např.síly temna, krásnej film a samý krásní...

90 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
44 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

The secret circle

Tento seriál jsem si oblíbila hned po prvním díle. Patří mezi mé nejoblíbenější. Námět je skvělý. Jen závěr mě trochu zklamal, představovala jsem si ho trochu jinak. Hlavně mě mrzí, že tento seriál byl zrušen. :/

100 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Bramboračka, které se buď přejíte nebo taky ne...

Konečně shlédnuto...a nelituju. Kdo se rozhodne hrát tuhle hru cw, neodejde sklamaný. Prostě si musíme zvyknout na formát, který nabízí tahle stanice ve svých - nelžeme si, ve všech - příbězích. A...nebylo to tak špatné. Bylo by to lepší, kdyby seriál neskončil dřív, než vlastně začal. Jenom k přirovnání s TVD. TVD jsem také nemohla vystát do 10 dílu, až potom se přiběh změnil z trapné slátaniny do něčeho koukatelného, ale tam nenastalo zrušení. Možná by to nemusel být špatný seriál. Kdyby měl možnost se rozjet. Že bych se podle rady pustila do knihy?

80 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Neurazí ale neohromí

Mám ráda TVD, a když jsem se dozvěděla, že SC je od stejné autorky, rozhodla jsem si seriál pustit. Seriál mě bavil. Pilotní díl byl zajímavý, ale obávala jsem se, že už se to nemá kam rozjíždět. Ale překvapivě se to docela rozjíždělo. Z Cassie se stala nejmocnější členka Kruhu a Adam z ní byl paf. Jenže měl holku. A to je právě ono. Diana. Nechápu její uvažování. Takhle by se asi nikdo nechoval. On z Cassie nespustí oči a když spolu začnou flirtovat, Diana se s ním rozejde, ale pořád je tak nějak nejlepší kamarádka s Cassie. A navíc ji u sebe nechává bydlet. No, tohle by asi šestnáctka neudělala. Myslím si že to nedomysleli.
Adama mám ráda, ale nechápu jeho oční linky. Když to má být hlavní herec ze seriálu, tak proč není no jak to říct? Přitažlivej? Ale já jsem si ho prostě oblíbila.
Jake - Po jeho příchodu se SC oživil a zpestřil. A tak se z vedlejší postavy stala hlavní postava. Moje nejoblíbenější.
Hlavní hrdinka Cassie se podle mě asi rozhodla, že kruh hodí za hlavu a nejen odpovědi bude hledat na vlastní pěst. Chápu, že je to pro ni asi těžké, ale když už teda je v Kruhu, mohla by jeho členy "hodit do obrazu". Většinou se to ostatní dozví až od někoho jiného, jenom né od ní.
Takže takový průměr no.

50 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Mě se to teda rozhodně líbí!

Uznávám že zezačátku to bylo celkem nudné, ale od 10. dílu se to slušně rozjelo, a mě to od monitoru nevytáhlo ven! Strašně se mi to zalíbilo. Herecké obsazení, děj a ostatní je podle mě velmi dobré a Fayiny hlášky stojej za to. Nevim podle čeho soudíte, ale já to považuju za hoodně dobré, sice TVD je lepší, ale TSC je velmi dobrý též.

100 %
42 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Vím že to sem nepatří ale PROSÍM!!

Fanoušci,vy všichni co máte rádi TSC a chcete aby pokračoval tak prosím podpeiště petici!! Potřebujeme 27 000 podpisů zbýva už jen necelých 200 podpisů ,věřím že to dáme!!:) Prosím rozesílejte dál! Tady je odkaz na podepsání petice: http://www.thepetitionsite.com/344/294/756/save-the-secret-circle/

100 %
41 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
53 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

Stále ještě nevím

Seriálek o čerodejnicích a čarodějích, kteří zkouší, kam až sahají jejich možnosti, mě stále drží na vážkách. Některé díly dobré, jiné špatné a nezajímavé. Když už si člověk vyloženě oblíbil postavu, hned jí tvůrci ustřihli. Čekám do konce roku, snad bude těch dobrých epizod přeci jen převaha.

70 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

The Secret Circle

Ze začátku mě bavil, líbil se mi nápad a byla jsem zvědavá jak to půjde dál. Jakmile se ale začal řešit tatínek Cassie, šlo to z kopce. (samotný Blackwell a černá magie se mi líbili)
Než se ale konečně ukázal, v jakékoli scéně, ve které se Cassie objevila, nemluvila o ničem jiném než o něm. Po pár dílech to bylo nadměrně otravné. O "kouzlech" nemá cenu ani mluvit. Pořád jsem si říkala, že se dodívám aspoň na celou sérii a skončím s klidným svědomím. Zrušení seriálu pro mě byla tedy dobrá zpráva.

Ke konci série se kvalita trochu zlepšila, když konečně upustili od teoretické části a představili Blackwella osobně, mnohem líp se na to koukalo. Bohužel ale, ani to seriál nezachránilo a zanechal po sobě už jen otevřený konec, který si můžeme domýšlet.

Samozřejmě zde byly i světlé chvilky, například Phoebe Tonkin nebo Chris Zylka. :-)

40 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

NE!

Na začátku seriálu je to opravdu nuda, v půlce se zdá, že se děj rozjíždí a bude to ok, ale ke konci série jsem už znuděně čekala, kdy už konečně skončí díl.
No nevím...zápletky jsou divné a to, že nikdo z postav o magii nic neví, ale každý problém ihned vyřeší je fakt zvláštní.
Serii dokoukám jen ze zvědavosti jak dopadne, ale doufám, že 2. série už nebude.

40 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Secret circle

Nápad dobrý, ale největší kámen úrazu je v postavách, a nepomáhají tomu ani herci (obzvláště kluci), kteří se předhánějí v tom, kdo bude mít ve vlasech víc gelu a upřenější pohled.Extrémně teeneagerský seriál který nedokáže oslovit širší publikum a od toho se samozřejmě odvíjí jednoduché zpracování ,které sérii posílá ještě níž.

30 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Sotva SC vyjel kopec, vyboural se ...

Seriál ze začátku opravdu nic moc. Pokud člověk překousal nějakých 10-12 dílů, kdy se seriál vyšplhal s funěním na kopec a začal se rozjíždět, to usekli. A ono se není čemu divit. Ačkoliv měli úžasný příběh, nedokázali s tím pracovat. Možná i tím, že většina herců se do role prostě nedostala. Sledovali zbytečně moc linií. Stačila jedna a bylo by vymalováno.

Posledním dílem to mělo začít, jak se říká. Bohužel nezačalo. A neboť začátek velmi nudný, konec lepší, nezbývá mi dát méně než 50%. Třeba někdy příště!

40 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

=!

Seriál se mi moc nelíbil, myslela jsem, že bude zajímavější, ale co epizoda tím to bylo horší a horší. Hlavní hrdinka mi přišla čím dál tím víc nesympatická a nenormální. doufala jsem, že seriálu přidá něco na zajímavosti, ale nudil mě čím dál víc. Výběr herců mě taky moc nenadchnul, asi nejvíc emo Adam mi byl proti srsti. Nepřekvapilo mě, že seriál první sérií skončil jen konec měl být méně otevřený ...

50 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

I love Faye

Seriál se mi moc STRAŠN líbí - jeden z nejlepších, co jsem kdy viděla, takže mě hodně mrzí že nejsou i další série. Absolutně jsem si zamilovala Faye!! :)Jake byl taky úžasnej, takže spolu byli dokonalej pár... ale Diana mě rozčilovala!! NEMŮŽU UVĚŘIT ŽE TO NEPOKRAČUJE!!!!! :,((

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Good

Mě to bavilo už odzačátku. Nevim proč ale Cassie sem v prvních dílech měla hrozně ráda ale potom začla bejt "divná". Nejradči mam Fay.

70 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nezaujal

Začala sledovat ze zvědavosti a musim říct , že mě vůbec nazaujal . Je to celkem nudný a člověk potom akorát čeká , kdy díl skončí . Téměř žádná akce , jenom sem tam nějaký to "čáry máry".

40 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

The Secret Circle

Seriál tak nějak uplácaný bůhví z čeho. Nebylo to nejhorší, pokud máte rádi fantasy, tajemno, kouzlení a podobně a pokud vám je teda 15! ;) Pokud je vám víc, tak to přežijete, ale znova to vidět nemusím! Ale přiznám se, že bych ocenila nějaký lepší konec, nesnáším otevřené konce.

50 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Nuda,nuda,nuda...

Pilot toho serílu se mi vážně líbil a tak jsem si s nadšením pustila druchý díl a pak třetí a pak čtvrtý a tak strašně me seriál nudil že už jsem se další díl ani neodvážila pustit. Jak se z tak slibného prvního dílu může stát něco tak nezáživného to nechápu.Koukání na tenhle seriál je vážně ztráta času, prostě se kouknete na dva tři díly a pak už prostě nemáte vůbec žádnou potřebu vidět díly další.

30 %
15 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
54 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Nevím, nevím..

Seriál mě nezaujal, čekala jsem že zpracování bude kvalitní jako TVD, ale nevím ;) mám ráda scifi a fantasy, ale tohle se mi prostě nezdá. Přesladká hlavní hrdinka a partička čarodějek, kde každý má jinak extrémní povahu a velký záporák co pronásleduje ostatní :D

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Super seriál, ale....

Já se začínám bát dívat se na jakýkoliv jiný seriál. Je to v pořadí snad už 4 seriál, co mi zrušily po první řadě. Hrozně mě zajímal průběh. Zajímavá zápletka s Blackwellem, ale starý trojúhelník mezi čaroději. Ovšem si myslím, že nám produkce mohla ještě co nabídnout. Je to neskutečná škoda, protože závěr seriálu mě spíše vytočil. Takto otevřený konec. Proto dávám 90%

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Tak tady jsem slapnul vedle...

Britt Robertson je hezka holka, ale at uz v Under the Dome, nebo Tomorrowlandu me jako herecka spis otravila.
Nekdy slapnu vedle...

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé