Facebook Twitter E-mail
7. října 2012

Fanoušci Star Treku by měli zbystřit, je tu nová soutěž!

Týden se s týdnem sešel a my jsme pro vás od našich přátel z Comicspointu vytáhli další parádní ceny do soutěže. Veškeré oslavné ódy, díky a vytesané totemy tedy můžete směřovat i jejich směrem :)

Jelikož se to hodí a protože nedávno vyšla parádní komiksová kniha s příběhy původní posádky hvězdné lodi Enterprise, budeme tentokrát soutěžit právě o tenhle kousek. Návdavkem si třetí v pořadí odnese figurku klingona Worfa (nebudu uvádět hodnost, protože ta se v čase mění). Počítám, že pro fanouška světa Star Treku je to poměrně slušná motivace k určité míře snahy.

Soutěžit začínáme rovnou dnes na obvyklém místě a protože vám chci poradit, tak k první otázce prozradím, že je to maličký chyták. Čtěte pozorně a pokud jste vychytralí, tak nalezení správné odpovědi nemůže být vůbec žádný problém.

Abyste neřekli, že jste byli ochuzeni o nějakou novinku, tak se můžete poprvé na SerialZone těšit na veřejné losování vítěze. Proběhne ve službě „hangout“ (setkání) na Google Plus a odkaz spolu s termínem losování naleznete přímo na stránce soutěže. Budete tak okamžitě vědět, zda jste vyhráli.

Hodně štěstí všem!

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

aaaja
před 242 týdny
tak po tom omnibusu už nějakou dobu koukam, nakonec jsem se smutkem usoudila,...
zipacna
před 241 týdny
Já myslím, že vím v čem je ten chyták, ale nechám si to až na po...
No One
před 241 týdny
Sákryš, chyták objeven a bohužel jsem se na něj taky chytla.. =/

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY