Facebook Twitter E-mail
31. října 2014

Na MTV se bude Vřískat

Stanice MTV se konečně rozhoupala a učinila objednávku na plnohodnotnou sérii pro Scream. Před pár týdny jsme vás informovali, že se práce na pilotním dílu rozbíhají, a pár dní poté následovala zpráva o obsazení. Nyní se tedy konečně dočkáváme té nejdůležitější zprávy, protože můžeme s jistotou říct, že Vřískot se dočká seriálové zpracování. Seriál bude mít premiéru v říjnu 2015 a dočká se 10 epizod.

Práce na tomto projektu byla opravdu dlouhá. Již v květnu 2013 byla oznámena objednávka pilotu. Pozice hlavního showrunnera se ujala Jill Blotevogel (Ravenswood) a scénář k pilotní epizodě měli na starosti Jay Beattie a Dan Dworkin (oba Criminal Minds). Režie pilotního dílu se ujal Jamie Travis (Faking It). Mezi výkonné producenty patří i tvůrce originální série Wes Craven.

Středoškolská série bude sledovat „zatím“ živé studenty: plachou, ale populární Emmu (Willa Fitzgerald), uměleckou samotářku Audrey (Bex Taylor-Klaus), počítačového geeka Noaha (John Karna), atletického Willa (Connor Weil), divokou prominentku Brooke (Carlson Young) a nového, tajemného kluka jménem Kieran (Amadeus Serafini). K obsazení patří také Joel Gretsch jako šerif Clark Hudson (otec Kierana) a Tracy Middendorf jako Maggie.

Tato hororová série by mohla v programu zaujmout místo ve společnosti nadpřirozeného seriálu Teen Wolf (Vlčí mládě) a společně tak vytvořit na MTV strašidelný blok.


Jste rádi, že se seriál dočkal objednávky na sérii? Budete ho sledovat?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 133 týdny
Souhlasím, na tohle se dost těším :) Snad se z toho nebudou snažit dělat...
Pajky
před 133 týdny
Já se na to taky těším a věřím tomu, že pokud u toho bude Craven, tak se...
ševča
před 115 týdny
Já měla trošku strach z toho, že to dělá MTV, Vřískot tak nějak patří...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY