Diskuzní fórum

Watchlist

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Martin297
Uživatel od první verze | Cool level: 7 | Manny Bianco
10. 2. 2012 / 16:16:34 (před 12 roky)
off

Toto je fonkce na kterou sem se nejvíce těšil a zároveň mě nejvíce zklamala. Proč mám ve Watchlistu seriály které už skončili nechápu. Na druhou stranu tam je Big Bang Theory ale jeho první řada? Ono je fajn že vím že první díl tohoto seriálu šel 7.4.2009 a že už to je 1040 dní.... Očekával sem že bude ukazovat kdy u "mých" seriálů bude další díl, řada. Zklamání

avatar uživatele
channina
Uživatel od první verze | Cool level: 133 | Jackson 'Jax' Teller
10. 2. 2012 / 16:19:59 (před 12 roky)
off

Vždyť když si tam nastavíš, které díly už jsi viděl, ukazuje ti to, kdy bude další...

What's meant to be, eventually will be.
avatar uživatele
zipacna
Uživatel od první verze | Cool level: 41 | Sheldon Cooper
10. 2. 2012 / 16:20:34 (před 12 roky)
off

Ono to ve skutečnosti funguje tak, že ti to ukazuje další epizodu, kterou jsi neviděl. Stačí trochu inteligence při nastavování a všechno jde.

Aby tě sežral velkej pes!
avatar uživatele
Ajam
Dlouholetý uživatel | Cool level: 15 | Christopher Turk
19. 2. 2012 / 00:03:40 (před 12 roky)
off

Nešlo by k seriálům, krom "chtěl bych vidět" "zamilované" "oblíbené" a "ignorovat" ještě něco neutrálního. Sice se na seriál dívám, ale spíš ze zvědavosti než z důvodu že by se mi nějak líbil (znáteto čekáte jestli to může být ještě horší nebo jestli se zlepší)

Ajam
avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
23. 2. 2012 / 14:13:14 (před 12 roky)
off
Ajvo napsal(a):

Mě by se líbilo, kdybych z Watchlistu mohl skočit nějakým klikátkem rovnou do titulků, názorů, obsazení jednotlivého seriálu a nemusel tak klikat na název seriálu a pak ještě na příslušnou záložku.

Já tam teda titulky mám :) A když kliknu na název seriálu, tak skončím na jeho profilovce, kde je i obsazení, a když kliknu na episodu, tak skočím do té episody, kde je obsazení a její obsah, každopádně pak už je to jen jedno kliknutí k názorům, je zbytečné to cpát do Watchlistu, bylo by to přeplácané a nepřehledné. Podle mě teda :)

avatar uživatele
Ajam
Dlouholetý uživatel | Cool level: 15 | Christopher Turk
24. 2. 2012 / 11:37:21 (před 12 roky)
off

Asi máš pravdu, pak je to už jen "pocitově" a o slovíčkaření :-D Asi budu muset zůžit svůj výběr a trochu ho přizpůsobit :D

Ajam
avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
24. 2. 2012 / 14:05:09 (před 12 roky)
off
Ajvo napsal(a):

Aha, no a já myslel, že to oblíbené je neutrální:) to už je jen věc názvu, jestli tam bude oblíbené nebo "zajímá mě".
Osobně to tak mám. Zamilované jsou ty, co si nenechám ujít a oblíbené ty, které mě zajímají.

Mě by se líbilo, kdybych z Watchlistu mohl skočit nějakým klikátkem rovnou do titulků, názorů, obsazení jednotlivého seriálu a nemusel tak klikat na název seriálu a pak ještě na příslušnou záložku.

Jo, to už bychom vlastně nemuseli ty profily dělat, když chceš všechno ve watchlistu, že? :-) Jak psala Ragelly, proklik na titulky a profil tam je, to stačí... Watchlist má být přehledný ;-)

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
avatar uživatele
SimonQa14
Uživatel od první verze | Cool level: 13 | Kenny McKormick
25. 2. 2012 / 17:19:41 (před 12 roky)
off

No, měla bych takový dotaz. Nebylo by dobrý, kdyby ve Watchlistu bylo napsaný aktuálně, kdy bude v televizi další díl?
Například:

Dům loutek
Název epizody: Nevyřízené účty
Tento díl v TV: 26. 2. 2012 (za 1 den)

Nebo tak něco, víte, třeba místo tý CZ premiéry nebo jako doplněk...

A kdyby v televizi zrovna nebyl, tak to prostě bude nevyplněné, nebo to tam vůbec nebude.
Ani nevím jestli je to možné, tak se ptám :)

Editováno: 2x | Naposledy: 25. 2. 2012 / 17:21:14
avatar uživatele
aaaja
Uživatel od první verze | Cool level: 46 | Richard Hammond
25. 2. 2012 / 17:35:39 (před 12 roky)
off

V Nastavení máš kolonku Funkčnost webu, kde si můžeš nastavit, jestli preferuješ české názvy a premiery nebo původní... akorát nevim, jestli myslíš tohle :D

There are no cows in space.
avatar uživatele
Odyssea
Redaktor | Cool level: 27 | Bobby Singer
25. 2. 2012 / 17:36:45 (před 12 roky)
off
SimonQa14 napsal(a):

No, měla bych takový dotaz. Nebylo by dobrý, kdyby ve Watchlistu bylo napsaný aktuálně, kdy bude v televizi další díl?
Například:

Dům loutek
Název epizody: Nevyřízené účty
Tento díl v TV: 26. 2. 2012 (za 1 den)

Nebo tak něco, víte, třeba místo tý CZ premiéry nebo jako doplněk...

A kdyby v televizi zrovna nebyl, tak to prostě bude nevyplněné, nebo to tam vůbec nebude.
Ani nevím jestli je to možné, tak se ptám :)

Myslím si, že by to asi bylo dost náročné , protože např. takový Big Bang běží minimálně na takových dvaceti stanicích. A hlavně Watchlist slouží spíše na díly, které jsi neviděla a ne na datum, kdy běží v televizi :)

Individual SciFi stories may seem as trivial as ever to the blinder critics and philosophers of today — but the core of SciFi, its essence has become crucial to our salvation, if we are to be saved at all.
Editováno: 2x | Naposledy: 25. 2. 2012 / 17:38:45
1/14
1234567 ... 14