Facebook Twitter E-mail
14. srpna 2018

Podzim 2018 na Nově

Televize Nova a její další stanice budou na podzim sázet především na domácí tvorbu. Diváci se dočkají návratů stálic včetně populární reality show Tvoje tvář má známý hlas, ovšem těšit se můžeme i na očekávané novinky.

Nové epizody

Tvoje tvář má známý hlas (od 1. září každou sobotu ve 20:20)
Obrovské proměny, skvělá hudební čísla, oblíbené české hvězdy v rolích světových, ale i tuzemských ikon populární hudby – to je show Tvoje tvář má známý hlas. Jitka Schneiderová, Jan Révai, Michaela Badinková, Robert Jašków, Eva Burešová, Patrik Děrgel, Vojta Drahokoupil a vítězka SuperStar Tereza Mašková budou v každé epizodě bojovat o vítězství a finanční výhry pro dobročinné účely. Chybět nebude ani porota se svým samozvaným předsedou a mistrem vtipu Jakubem Kohákem. Vedle něj usedne Janek Ledecký a Aleš Háma, čtveřici pak každý týden doplní speciální host. Moderace se ujme oblíbený Ondřej Sokol.

Specialisté (od 27. srpna každé pondělí ve 20:20)
Specialisté se na podzim vrací s dalšími napínavými případy pro pražskou kriminálku. Co týden, to jeden závažný trestný čin. Vyšetřování se opět chopí David Prachař, Jakub Štáfek, Zuzana Kajnarová a Jan Zadražil. Pomocnou ruku v nesnadném vyšetřování jim podá i koronerka Gabriela Míčová. Potýkat se budou například se řáděním neznámého sexuálního devianta, zmizením dětí ze zábavního parku nebo vraždou nevěsty a hledáním jejího vraha přímo mezi svatebčany.

Dáma a Král (od 2. září každou neděli ve 20:20)
Televize Nova odvysílá na podzim premiérovou řadu mimořádně úspěšného detektivního seriálu Dáma a Král. Společně s novými případy se vrátí osvědčená herecká sestava ve složení Tereza Hofová, Matěj Hádek, Jan Cina, Miroslav Donutil a představí se také tváře nové. Do seriálu nastoupí Michal Dalecký, který do týmu přinese novou dynamiku a více situačního humoru. Setkáme se také s Lenčinou matkou v podání Evy Holubové, a silným soupeřem našeho právnického týmu bude Roman Zach v roli konkurenčního advokáta. Premiérové advokátní rébusy budou Černý, Braunová & spol. i tentokrát řešit v celé řadě atraktivních prostředí, jako je např. svět závodních krasobruslařek, masokombinát nebo dokonce divoký západ. Žádný zločin, žádná záhada pro ně není neřešitelná.

Ordinace v růžové zahradě 2 (14. série, od 28. srpna každé úterý a čtvrtek ve 20:20)
Malé lásky (od 29. srpna každou středu ve 21:30)
Výměna manželek (od 29. srpna každou středu ve 20:20)
Mise nový domov (každou středu od 20:20)
Ulice (od 20. srpna každý všední den v 18:25)

Nové pořady

O 10 let mladší (ve středu od 21:30)
Zbrusu nový pořad TV Nova O 10 let mladší představí divákům unikátní proměny dvojic. Nejedná se však o náhodně vybrané dvojice, každou spojuje nějaký vztah. Kamarádi, sourozenci, partneři, spolubydlící nebo i sousedé změní svůj dosavadní život a omládnou o deset let. O dvojice se postará tým špičkových odborníků – např. lékařů estetické medicíny, módních stylistů, výživových poradců a dermatologů. Diváci se mohou těšit na zákulisí náročnějších zákroků z plastické chirurgie či dermatologie. Pořadem bude provázet empatická a talentovaná zpěvačka Monika Absolonová. V každé epizodě mezi sebou budou bojovat dva týmy odborníků a udělají vše pro to, aby svého klienta omladili o co nejvíce let. Reality show O 10 let mladší je plná neuvěřitelných proměn obyčejných lidí. Sledujte příběhy lidí, kteří změní svůj život.

Život ve hvězdách (od 30. srpna každý čtvrtek ve 21:30)
Na čtvrteční večery si TV Nova připravila pro své diváky žhavou novinku. Zcela nový lifestylový magazín Život ve hvězdách s moderátorkou Televizních novin Petrou Svoboda. Diváci budou mít příležitost sami se stát hvězdami pořadu, splnit si své sny ve spolupráci s populárními českými celebritami a nahlédnout do zákulisí showbyznysu. Magazín zároveň přinese užitečné tipy a triky z oblasti módy, líčení a společenského i rodinného života, kterými se může inspirovat každá divačka i divák TV Nova. Hlavní reportérkou pořadu je Bára Divišová, která patří k nejvýraznějším reportérským tvářím TV Nova.

Prozatím chybí v programu

Nový seriál (prozatím bez názvu)
Nabídku kriminálních seriálů z produkce televize Nova rozšíří úplná novinka, jejíž ústřední postavou je excentrický a sarkastický profesor zabývající se kriminální psychologií. Ve chvíli, kdy dojde ke zločinu přímo na půdě školy, ve které přednáší, stává se poradcem policie. A přestože týmu vyšetřovatelů nejednou „zabrnká na nervy“, je pro ně užitečným pomocníkem.

Policie Modrava
Utajený šéf
MasterChef Česko

Zahraniční seriály

NCIS (14. série)
Training Day

Seriály na Nova 2

Grandfathered (Děda se závazky)
Kevin Can Wait (Kevin si počká)
American Housewife (Americká manželka)
Friends
Two and a Half Men
Sex and the City
The New Adventures of Old Christine
Married… with Children
Young & Hungry
The Odd Couple

Seriály na Nova Action

CSI: Miami
CSI: NY
CSI: Cyber
Alarm für Cobra 11 – Die Autobahnpolizei (nové série)
Walker, Texas Ranger
Law & Order: Special Victims Unit (17. a 18. série)
Blindspot (3. série)
Mistři zastavárny
Mistři aukcí
Storage Wars

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

IrmaVep
před 5 týdny
No to víš, jak je někde M. Hudečková, tak je to pak jenom zhoršení. Alespoň...
andromache
před 5 týdny
Podpis. A proto se modlím, aby jestli někdy nějaká televize koupí Wentworth...
Jenny17
před 5 týdny
Ještě, že nemusím spoléhat co bude na podzim na Nově a je plno seriálu .o)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY