Facebook Twitter E-mail
8. března 2013

Piloty v sezóně 2013/2014 (NBC)

Opět je tu ta část roku, kdy vám jasně, stručně, výstižně a přehledně představujeme letošní pilotovou nadílku. Náš seriál dnes pokračuje se stanicí NBC.

KOMEDIE

About a Boy (single-camera)

Komedie o vztahu dětinského starého mládence a kluka, který se přestěhuje do vedlejšího bytu se svojí trhlou svobodnou matkou. Příběh, který původně napsal britský spisovatel Nick Hornby, byl v roce 2002 také zfilmován a hlavní roli si v něm zahrál Hugh Grant.


Assistance (single-camera)

Pilně pracující asistentka je vtažena mezi svého kolegu, o kterém všichni říkají, že je její „pracovní manžel“, a svého skutečného snoubence. Kromě toho musí zvládat plnit požadavky svého náročného (překlad: šíleného) šéfa.


Brenda Forever

Minulé i právě prožívané příběhy Brendy Millerové (Ellie Kemper) vytvářejí unikátní portrét baculaté a nemotorné, ale úžasně sebevědomé 13leté dívky, ze které vyrostla 31letá žena, jež stále žije svůj život podle vlastích pravidel.


Donor Party (single-camera)

Nezodpovědný muž musí náhle dospět, když zjistí, že má dítě z dob, kdy býval dárce spermatu. Svobodná matka ho kontaktuje a on začne mít vztah jak s ní, tak se svým synem, o kterém ani nevěděl, že ho má.


The Gates (single-camera)

Komedie se točí kolem rodičů, kteří každé ráno vozí děti před základní školu a každý večer je vyzvedávají.


Girlfriend in a Coma (single-camera)

34letá žena se po skoro dvaceti letech probudí z kómatu a zjistí, že má 17letou dceru, aniž by tušila, že vůbec byla těhotná. Založeno na knize Douglase Couplanda.


Holding Patterns (multi-camera)

Život skupiny přátel se převrátí naruby poté, co přežijí leteckou nehodu.


Joe, Joe & Jaane (multi-camera)

Komedie volně založená na životě svých autorů, Porta a Wisemana, a Wisemanovy ženy. Nekonfliktní autor dětských knih musí zvládnout vztah se dvěma lidmi, kteří neustále vyžadují jeho pozornost; svojí ženou a svým nejlepším kamarádem / spoluautorem.


Undateable (multi-camera)

Skupině přátel, se kterými nikdy nikdo nerandí, se změní život, když do jejich kruhu vstoupí mnohem sebevědomější postava.


Welcome to the Family (single-camera)

Komedie o kulturním střetu mezi bělošskou a hispánskou rodinou, které spojuje láska jejich dětí, rychle následovaná neplánovaným těhotenstvím.


Zatím bezejmenný projekt DJ Nashe (single-camera)

Syn, který idealizuje svého slepého otce a je zmatený chováním své matky, sleduje, jak se jeho rodina sblížila po rozvodu.


Zatím bezejmenný projekt Grega Danielse a Roberta Padnicka (single-camera)

Pohled na strasti a soužení spojené s randěním v době, kdy vám bylo pod třicet, pohledem skupinky přátel.


Zatím bezejmenný projekt Owena Ellicksona a Craiga Robinsona (single-camera)

Komedie se točí okolo talentovaného hudebníka, který se snaží přizpůsobit životu učitele hudby na druhém stupni základní školy, zvládnout předčasně vyspělé žáky, vztahy s kolegy i pokušení v podobě svobodných matek.


Zatím bezejmenný projekt Michaela J Foxe (single-camera)

Volně založeno na Foxově skutečném životě. Manžel a otec tří dětí se v New York City snaží poprat s nástrahami rodiny, kariéry a Parkinsonovy nemoci.


Zatím bezejmenný projekt Seana Hayese (multi-camera)

Sean musí přijít na to, jak být otcem své 14leté dceři, která se k němu přistěhovala, a zároveň zvládat svého nového, temperamentního šéfa v práci.


Zatím bezejmenný projekt Johna Mulaneyho a Lorne Michaelsové (multi-camera)

Komedie s mladými herci, volně založená na Mulaneyho životě.


Zatím bezejmenný projekt Jessicy Simspon (multi-camera)

Komedie inspirovaná životem zpěvačky a herečky Jessicy Simspon.

DRAMA

After Hours

Skupina armádních lékařů po návratu z války společně slouží noční směnu v nemocnici v San Antoinu.


Believe

Drama o vztahu mezi mladou dívkou se zvláštním darem a mužem, jenž ji má chránit před zlými mocnostmi, které pasou po její síle.


The Blacklist

Nejhledanější zločinec světa se ze záhadného důvodu vzdá policii a nabídne se, že udá všechny, se kterými kdy pracoval. Jeho jedinou podmínkou je, že bude pracovat s konkrétním agentem FBI, se kterým zdánlivě nemá žádnou spojitost.


Bloodline

Děj plyne v kontrastu s moderním světem a sleduje příběh osiřelé mladé dívky Bird Bensonové, která je kvůli nedorozumění při porodu chycená v epickém boji mezi dvěma válčícími rodinami zločinců a zabijáků. Jejím mentorem se stane tajemný Číňan, který Bird připravuje na cestu, při které musí najít a porazit svou matku v boji na život a na smrt, aby konečně mohla začít žít normální život.


Hatfields & McCoys

Drama se odehrává v současnosti v americkém Pittsburghu. Podivná smrt znovu rozpoutá spor mezi dvěma slavnými rodinami a na povrch vyplují desítky let odporu. Dělnická rodina McCoyů ohrozí bohatství a moc Hatfieldů, když rozpoutá válku o kontrolu nad městem.


I Am Victor

Série se točí okolo rozvodového právníka s jedinečným názorem na vztahy. Drama označované „House jako rozvodový právník“.


Ironside

Reboot detektivního dramatu z roku 1967. Drsný a jízlivý sexy detektiv skončí po přestřelce na vozíčku. Jeho pečlivě sestavený tým teď řeší nejsložitější případy ve městě.


The Secret Lives of Husbands and Wives

Dramatická soap opera o vraždě a tajemstvích, která jsou posléze odkrývána. V hlavní roli vystupují tři manželské páry z předměstí, drama je inspirované románem Josie Brownové z roku 2010.


The Sixth Gun

Nadpřirozený western sleduje příběh šesti mytických pistolníků, z nichž má každý disponuje nějakou silou z jiného světa.


Wonderland

Děj seriálu Wonderland se bude odehrávat několik let po událostech, ke kterým došlo v knižní předloze, a jeho hrdiny budou Alice a nová postava Clara. Před sedmi lety se Clařin život z nevysvětlitelných důvodů prudce změnil k horšímu a záhadný cizinec jí poví, že by přece jen mohlo existovat vysvětlení. Jenže aby zjistila, oč jde, bude se muset vydat do fantastického světa za zrcadlem. Aby mohla vrátit svůj život do těch správných kolejí, bude se muset Clara utkat s momentálně vládnoucí královnou, kterou jsme dříve znali jako Alici (Alenku).


Zatím bezejmenný projekt Randa Raviche

Emočně laděný akční thriller se odehrává ve světě Washingtonu DC. Idealistický agent americké Tajné služby se ocitne v centru mezinárodní krize hned první den po nástupu do práce. Bude muset čelit morálním a právním překážkám, až se bude na své cestě za pravdou proplétat nejvyššími úrovněmi moci a korupce.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Zdeněk Král
Autor se na SerialZone dostal v lednu 2011 a od té doby úspěšně znásobil svou závislost na seriálech. Kromě nich se zajímá o moderní technologie, hry, sci-fi literaturu a vše kolem služeb Googlu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nikuska181
před 239 týdny
Určite Wonderland. Z komédií len asi Brenda Forever a z drám ešte Believe,...
ševča
před 236 týdny
blacklist, assistance a welcome to the family se mi líbí. od brendy forever...
ragelly
před 236 týdny
Christina už u Girlfriend není...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY