Facebook Twitter E-mail
18. dubna 2013

Castle přehazuje epizody a pár dalších střípků...

Stanice ABC se rozhodla v souvislosti s bombovým útokem v Bostonu přehodit dvě následující epizody seriálu Castle.

V epizodě „Still“, která se měla vysílat toto pondělí, se totiž tým pokusí zneškodnit bombu, na kterou Beckettová stoupla. Teď se tedy tento díl bude vysílat 29. dubna.

Následující epizoda nazvaná „The Squab and the Quail“, která měla mít původně premiéru toho 29. dubna, se tak bude vysílat o týden dříve, tedy již toto pondělí 22. dubna.


Don't Trust the B---- in Apartment 23

Další zpráva jistě potěší fanoušky zrušeného sitcomu Don't Trust the B---- in Apartment 23! Krysten Ritter, která v seriálu ztvárnila „mrchu“ Chloe, totiž na svoje WhoSay napsala informaci, že zbývající epizody budou od 17. května dostupné online na ABC.com, iTunes a HULU. Těšíte se na těch osm doposud neodvysílaných epizod?


Hannibal

Každý cvokař potřebuje cvokaře. A zvláště dr. Hannibal Lecter. Na serveru EW.com byly zveřejněny první fotky bývalé hvězdy seriálu Akta X – Gillian Anderson – v seriálu Hannibal. Herečka ztvární terapeutku, která si neuvědomuje, že její pacient je sériový vrah a kanibal. Pomůže mu, nebo se stane jeho odpolední svačinkou?

Podle twitteru Bryna Fullera se Gillian objeví ve čtyřech epizodách první řady, poprvé to bude v sedmém díle. A zde máme slíbené fotky:(zdroje: Deadline.com /Castle/, WhoSay /B---- in Apt 23/, InsideTV.EW.com /Hannibal/)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Gabik.029
před 235 týdny
Tak jsem se jich ptala na Twitteru a taky to přehazují.
Odyssea
před 235 týdny
zrovna čtu tvůj retweet :D
Gabik.029
před 235 týdny
:D Ale nebylo by špatný mít dvě nový epizody v jeden den. :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY