Facebook Twitter E-mail
24. ledna 2014

Nová série Awkward odtajnila čtyři postavy

předchozích článků víme, že seriál Awkward (Nešika) se dočkal prodloužení pro čtvrtou sérii. Návrat je naplánován na 15. dubna a již nyní odtajnila stanice MTV nějaké informace.

V nové sérii se opět dočkáme 20 epizod, ve kterých se Jenna (Ashley Rickards) bude muset vypořádat s různými nástrahami a komplikacemi, mezi kterými samozřejmě nebudou chybět ani kluci. Nyní byla odtajněna čtveřice nových postav.

První z nich bude Elizabeth Whitson, která se představí jako Eva. Nová studentka, která se právě přistěhovala z Manhattanu, na sebe bude strhávat hodně pozornosti, což dost možná zamotá hlavu Mattovi. Druhou novou studentku si zahraje Kofi Siriboe. Ta se do Awkward dostane díky výměnnému programu, pochází totiž ze Rwandy a stráví v USA rok. Na závěr se představí dvojice Evan Crooks a Monty Geer. Ti si zahrají homosexuální pár, který bude příčinou mnoha problémů a komplikací.


Těšíte se na novou sérii Awkward? Co říkáte na nové postavy?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Alexiss21
před 195 týdny
Máte to nejak zmätené, ale Kofi Siriboe je chlap aj podľa google aj podľa...
Michell
před 195 týdny
Taky jsem si toho všimla :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY