Facebook Twitter E-mail
23. září 2014

Kdo se objeví ve Vánočním speciálu Doctora Who?

Doctor Who se začíná připravovat na letošní Vánoce. Už jsme vás informovali, že existuje možnost, že právě o Vánocích Doktora opustí jeho společnice Clara. K tomu vám zatím nic nového neřekneme, ale prozradíme vám, na jaké herce se můžete těšit ve Vánočním speciálu.

Výroba speciální epizoda již začala a s novými herci na palubě slibuje, že půjde o nevšední dobrodružství. Největší hvězdou, která se má objevit je herec Nick Frost. Toho spíše než ze seriálů budete zdát díky filmovým rolím v komediích jako Soumrak mrtvých, Jednotka příliš rychlého nasazení nebo U konce světa.

Frost k tomu řekl:„Jsem nadšený, že jsem byl požádán, abych se jako host představil ve Vánočním speciálu Doctora Who. Jsem velký fanouškem seriálu. Čtení scénáře pro mě bylo hrozné, chtěl jsem si nacpat prsty do uší a křičet – Ne, spoilery! Každý den natáčení jsem v sobě musel umlčet výkřiky nadšeného fanouška.“

Není však jediným novým hercem, který se představí. Objeví se i Michael Troughton a jeho účast je o to zajímavější, že jeho otec, Patrick Troughton, hrál v původní sérii Doctor Who samotného (druhého) Doctora. Nyní tedy může pokračovat v otcových šlépějích.

Ani tím však obsazování nekončí, představí se také Natalie Gumede (Coronation Street), Faye Marsay (White Queen) a Nathan McMullen (Misfits).

Hlavní tvůrce Steven Moffat se nechal slyšet: „Frost (česky Mráz) na Vánoce – To přece dává smysl! Před několika lety jsem s Nickem pracoval na filmu o Tintinovi a mám opravdu radost, že se mi ho podařilo nalákat zpátky do televize na projížďku TARDIS.“

Vánoční speciál bude mít celosvětovou premiéru v době Vánoc. Epizodu napsal Steven Moffat a režie se ujal Paul Wilmshurst. Natáčení probíhá v Cardiffu, v BBC Wales Roath Lock Studios.

Aby nás herci trochu poškádlili, tak nechali po internetu kolovat jednu fotku z natáčení:


Co na nové hosty říkáte? Těšíte se na Vánoční epizodu? Co říkáte na vtípek s fotkou?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Dadulinka
před 160 týdny
Miluju Vánoční speciály, jsou nezapomenutelné... :)
Pajky
před 160 týdny
I já se na něj těším, jsem zvědavej s čím letos přijdou :)
Dadulinka
před 160 týdny
Vždycky si říkám, že to už asi těžko trumfnou a další rok zase valím...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY