Facebook Twitter E-mail
15. února 2015

Castle: Beckettina nová parťačka a Zoufalé znovushledání

V jedné z nadcházejících epizod seriálu Castle (Castle na zabití) si Beckettová (Stana Katic) během jednoho z dalších případů vyzkouší práci s jinou ženou, která také zasvětila svůj život boji proti zločincům. Ovšem věc se má tak, že tato žena je ve své práci ještě lepší než samotná Beckettová.

David Amann, showrunner seriálu, prozradil, že herečka Linda Park získala roli vynikající hongkongské inspektorky Zhang. Objeví se v sedmnácté epizodě, která poběží někdy během března. Inspektorka bude k Beckettové přiřazena jako její parťačka, což se Beckettové moc líbit nebude. Zhang je totiž Beckettové hodně podobná, avšak ještě o stupínek lepší. To bude Beckettovou trochu sžírat, když bude muset pracovat s někým, kdo je v jejích očích skvělý a mnohem schopnější.

Park si můžete pamatovat jako Hoshi Sato ze seriálu Star Trek: Enterprise. Zahrála si také v seriálech Women's Murder Club (Profesionálky), Raines (Vize zločinu), Crash nebo Legends.

Během osmnácté epizody, jejíž natáčení je v plném proudu, dojde k menšímu znovushledání. Do seriálu totiž zavítá herec Ricardo Chavira, který se proslavil svou rolí Carlose Solise ze seriálu Desperate Housewives (Zoufalé manželky). Tam si během čtvrté série zahrál také Nathan Fillion, který ztvárnil roli gynekologa Adama Mayfaira, manžela Katherine. Zajímavostí je, že role jeho ženy se tenkrát zhostila herečka Dana Delany, která v Castlovi hostovala během dvojdílu ve druhé sérii jako agentka FBI Jordan Shaw. Chavira svou novinku o castingu prozradil, když na Twitteru uveřejnil následující fotku s Fillionem.


Co říkáte na nové castingy? Těšíte se na nadcházející epizody?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Cristie
před 178 týdny
Už se těším, díky za článek.
Tulrika
před 178 týdny
Paráda. Už se těším na další díly.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY