Facebook Twitter E-mail
12. srpna 2011

Erica Durance v Charlieho andílcích

Výkonný producent Charlie’s Angels Al Gough vážně nežertoval, když řekl, že by byli opravdu rádi, kdyby se nějaká postava ze Smallville objevila v jejich show. A vypadá to, že si v novém ABC seriálu zahostuje Erica Durance, kterou Gough obsadil jako Lois Lane do Smallville. Erica by se měla představit jako Samantha Masters, drsná agentka CIA, jenž má tak trochu milostnou historii s Bosleym (alias čtvrtým andělem, kterého hraje Ramon Rodriguez). Jak se Smallville blížilo ke konci, Erica se svěřila se svými hereckými plány do budoucna, konkrétně na otázku, zda bude jedním z andílků: „Jen bych chtěla někomu nakopat zadek! Uvidíme, zda dostanu šanci.“ No tak se do Charlie’s Angels nakonec stejně podívá. Erica nedávno natočila pilot pro kanadský seriál Saving Hope, kde si zahrála Alex Reid.

Premiéra andílků bude ve čtvrtek 22. září a epizody s Ericou by měly být odvysílány koncem října. Zde jsou další premiéry.

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Frozen99
Autor, každodenní návštěvník tohoto webu, během svého redaktorského působení napsal stovky bleskovek a článků, které jistě ocenil nejeden uživatel. Vždy jej potěší sebekratší comment v diskuzi (:

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
hodně dávno
Já teda zatím neplánuju redukovat, alespoň mám asi tak do konce života co...
Frozen99
hodně dávno
to doufám že NE! teď stahuju ve velkém sběratele kostí :D ještě mám docela...
ragelly
hodně dávno
Hele to já jsem zabitá, z novinek této sezóny mám na seznamu vše kromě...

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY