Facebook Twitter E-mail
26. listopadu 2015

Navštíví Flash Supergirl? A bude Constantine v LoT?

Dnes odpoledne začaly na internetu kolovat drby, které určitě potěší každého komiksového fanouška!

Jak všichni víte, na stanici The CW v současné době běží dva seriály z DC universa – jedná se o Arrow a Flashe. V lednu k nim pak přibudou očekávaní Legends of Tomorrow. No a na stanici CBS pak každé pondělí létá Supergirl.

Všechny čtyři seriály spojuje jedno jméno – scenárista a výkonný producent Greg Berlanti. I proto se už několikrát mluvilo o možných crossoverech mezi seriály na CW a CBS, jenže zatím nebylo nic konkrétního. To se změnilo až dnes, kdy se vyrojily spekulace, že pokud vše půjde podle plánu a stanice CBS doobjedná celou sérii Supergirl, tak se v květnu můžeme těšit na crossover mezi Flashem a Supergirl!

Informace jsou takové, že si v jedné epizodě udělá Barry Allen spolu se svým týmem ze STAR Labs výlet do National City, kde se setkají s Karou. O čem přesně by měl crossover být se však prozatím neví.

Stejný zdroj také tvrdí, že se v případné druhé sérii Legends of Tomorrow objeví John Constantine. Každá série by prý měla mít jiný příběh a jiné obsazení, což znamená, že Constantine bude jednou z hlavních postav. Roli tohoto neobvyklého lovce démonů by měl opět zvárnit Matt Ryan, kterého jsme ve stejnojmenném seriálu vídávali loňskou sezónu na stanici NBC. Nedávno se také objevil ve čtvrté sérii Arrow.

Závěrem opět dodám, že se jedná pouze a jen o spekulace a drby. Nic z toho nakonec ani nemusí být pravda. Ale kdyby to vyšlo, byla by to paráda, co říkáte?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 163 týdny
Dobře, že to nedopadlo.
Furiant
před 155 týdny
Na začátku prosince crossover vyvrácen, o dva měsíce později oficiálně...
kripolik
před 154 týdny
Takže Constantine má možná taky naději :P

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY