Facebook Twitter E-mail
4. června 2016

Pretty Little Liars: Kdo se vrátí na místo činu?

Premiéra sedmé série populárního seriálu Pretty Little Liars (Prolhané krásky) už pomalu klepe na dveře a začínají se objevovat nové informace týkající se zejména castingů. Minulý měsíc jsme vás informovali o návratu Jenny a nyní se k ní přidává další známá tvář.

Výkonná producentka seriálu I. Marlene King na svém Twitteru prozradila, že se v nadcházející sérii mohou fanoušci těšit (nebo se spíš bát?) na návrat Noela Kahna v podání herce Branta Daughertyho. Ten se naposledy ukázal v jedné z epizod páté série, kde se Lhářky snažily rozhodnout, zda mu mohou důvěřovat, když ho spatřily v New Yorku. Noel dal také mimo jiné CeCe pas a letenku, které potřebovala, když byla na útěku. Podle King se bude jednat o sérii návratů.

Zároveň byla také obsazena zcela nová role, ve které se představí herec Nicholas Gonzalez (Sleepy Hollow). Zahraje si Vica Fureyho, nového detektiva, který bude dohlížet na rosewoodské oddělení vražd.


Budete se dívat na sedmou sérii PLL? Co říkáte na návrat Noela? Potěšila vás zpráva o novém castingu?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Caroline115
před 72 týdny
Noel se objevil naposledy v epizodě 5x09. Jinak jsem ráda, že se jeho...
justynajohnson
před 72 týdny
Jsem zvědavá spíše na toho nového detektiva.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY