Facebook Twitter E-mail
27. září 2017

SARS: Tohle jsme my, úspěšnější než kdy dřív

V úterý večer začala nová sezóna NCIS na ratingu 1.6, který je o šest desetin nižší než loňský start. Bull přišel o celý ratingový bod oproti loňsku, skončil na čísle 12. NCIS:NO si pohoršil o čtyři desetiny oproti předchozí premiéře a skončil na ratinu 1.0.

Na Foxu se loni Lethal Weapon představil se silným předskokanem Empire, takový komfort letos neměl. V nový večer získal rating 1.2, což je o jeden ratingový bod méně než loni, na druhou stranu však pouze o desetinu níž než u jarního finále. Druhá řada The Mick skončila na čísle 0.9 (vs. 1.3 start v midseason). B99 začíná slabě na ratingu 0.8 (vs. 1.1 loni).

Na NBC a obecně na celé Velké pětce i po letních prázdninách dominuje This Is Us s ratingem 3.8. Seriál si oproti jarnímu finále polepšil o solidní čtyři desetiny a získal dokonce o celý jeden ratingový bod navíc oproti loňskému startu. Jeho předskokan The Voice skončil na čísle 2.6, které je o osm desetin nižší než loňský úterní začátek. Novinka Law and Order: True Crime začala solidně na ratingu 1.7, i když s tak silným předskokanem (This Is Us) stanice jistě čekala vyšší čísla.

Finální čísla: This Is Us, Bull a The Voice se o desetinu zvedly. Law and Order a Brooklyn Nine-Nine o desetinu klesly.

Stanice Seriál Minulý týden Tento týden Rozdíl
ABC The Middle
ABC Fresh Off the Boat
ABC Black-ish
ABC The Mayor
ABC Kevin (Probably) Saves the World
CBS NCIS 1.6 / 13,29
CBS Bull 1.3 / 10,06
CBS NCIS: New Orleans 1.0 / 8,78
CW The Flash
CW Legends of Tomorrow
FOX Lethal Weapon 1.2 / 4,37
FOX The Mick 0.9 / 2,57
FOX Brooklyn Nine-Nine 0.7 / 2,00
NBC The Voice 2.7 / 10,93
NBC This Is Us 3.9 / 12,94
NBC Law & Order: True Crime 1.6 / 6,06


SARS neboli Sledovanost a ratingy seriálů je pravidelná rubrika na SerialZone, mapující sledovanost seriálů v amerických televizích. Jste nováčkem a nevíte, co přesně rating a další zmiňované pojmy znamenají? Náš průvodce sledovaností vám pomůže:
Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 98 týdny
Samozřejmě :)
JustMyName
před 98 týdny
This is us bolo pre mňa prekvapením, nikdy som nič podobné nevyhľadávala no...
phoboska
před 98 týdny
Som rada, že nie som jediná a som nesmierne šťastná, že mňa k tomu nikto...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY