plakát seriálu

Ano, šéfe!

(Ano, šéfe!)

Názory uživatelů

Zapomeňte na Babicu

a vyžeňte ho ze všech koutů vaší kuchyně. Zdeněk vám ukáže, kde je v českých restauracích zakopaný pes. Používá k tomu svoje metody - úroveň, nadávky a tvrdou školu kuchaření. Musí za týden pozvednout úroveň restaurace, aby si zasloužila jeho nálepku s hvězdou. Co dodat? Snad jen to, že tato práce opravdu přináší své ovoce a my se o tom můžeme přesvědčit ve čtyřech řadách nabitých ostrovtipem a pochoutkami na něž se sbíhají sliny. Pořad šlape, i když v posledních dílech se Zdeněk věnuje víc sobě a okolí restaurace než restauraci samotné, vaření a učení je méně, a počet udělených hvězd se taky rapidně snižuje. Ale pořád je to skvělá zábava.

ps. fanoušci Babicy - v zájmu vašeho zdraví a vkusu - koukněte se taky ;)

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Tohle je něco

co tu chybělo. Zdeněček je odborník na pravém místě a je vidět, že vaření opravdu rozumí.
Některým vadí jeho jadernější mluva a vyjadřování a já si říkám proč, k tomu pořadu se to hodí (nehledě na to, že to vychází z Kitchen Nightmares s Gordonem a to by si měli pustit ti, kteří si myslí, že Zdeněk mluví sprostě a nepatří s tím do televize :D)

Ve válce dvou kuchařů (Pohlreich vs. Babica) u mě Pohlreich jednoznačně vyhrává. Nevím, proč mají lidi potřebu papouškovat co se kde dočtou a pak tím argumentovat - např. to, že "zdeněk vaří pro snoby a draze a Jirka pro běžný český lidi, levně". (no kdo to asi vypouští ven? Jestli nevíte, pusťte si kolem 19 hod. v neděli večer novu) Zajímalo by mě, jestli si někdy zkusili spočítat, jestli je Babica opravdu o tolik levnější. (Není, protože tam všeho na*ere 3x tolik, i toho co tam vůbec nepatří :D)

Ne každý díl je na 100%, ale je to jako se vším, někdy to vyjde, někdy ne. Díky tomuhle pořadu jsem objevila spoustu zajímavých restaurací, do kterých bych se ráda někdy podívala. A restaurace U Štěpána je další v pořadí!
Doufám, že se se Zdeňkem dočkáme ještě dalších zajímavých pořadů - učení se vařit není totiž nikdy dost:)
Nehledě na to, že lidi musí vidět, že to co jim někdy vrazí v restauraci není úplně OK a že se taky můžou ozvat.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Odborníka respektuji, slovník už nikoliv

Sonda do českých kuchyní a restaurací, která přináší dost nelichotivý obraz o tom jak to v tom českém pohostinství vlastně funguje.

Nerozumím tomu, jak řada podnikatelů chce provozovat úspěšný podnik, když si do kuchyně najme regulérní prasata. Hrůza. A to můžeme jenom hádat, kolik dalších takových podniků je po celé České Republice a jen o nich nevíme, protože se jim do kuchyně zkrátka nedostaneme.

Přece za poctivou práci, poctivá odměna. Za dobré jídlo, spokojený zákazník. Spokojený zákazník se vrací a přináší nové zákazníky. A tak se nám ten koloběh točí. Opravdu mi až byla kolikrát hanba za některé kuchaře a majitele.

Zdenek je pak kapitola sama o sobě. Absolutně mi vadí jeho přístup. Ty urážky a nadávky. I když chápu, že se to někdy říct slušně nedá, tak by se o to měl alespoň pokusit, když už něco prezentuje v televizi. Na druhou stranu, i když se mi nelíbí jeho styl, tak jej stále respektuji jako odborníka na slovo vzatého. To co dělá, tomu rozumí. A jen hloupý by se neřídil jeho radami.

Takže pořad hodnotím pozitivně. I když ve výsledku srážím bez milosti body dolů, za Zdenkův peprný slovník. Prostě mi to tam vadí a nelze se pak divit, že půlka lidí jej má za arogantního blbce a druhá za modlu, co sází jednu hlášku za druhou.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Ano, šéfe!

Tohle je jeden ze dvou českých pořadů o jídle, který dává smysl a zároveň i pobaví. Né jako ty přihlouplé pořady "tuzemských" firem na kuchyňské nádobí, nebo jim podobné.
Pohlreich je nekompromisní, lehce vypasený, plešatý, ale velice přímý člověk/kuchař. Mám rád jeho přístup, ke stravování všeobecně. Myslím si, že pomohl mnohým restauracím k úspěchu, ale také zachránil hromadu peněz těm, co nemají mít s restauracemi nic společného.

Zdeněk vaří výborně, sám jsem byl několikrát na jídle v restauraci, kde zrovna vařil. V normálním životě není tak "vulgární" jak by moje babička řekla. A mě osobně by nevadilo ještě trošku přidat, některým z nich.

Celkově hodnotím pořad jako výborný a dle mého názoru by se měl točit do té doby, dokud by touhle "prověrkou" neprošla každá restaurace v Čechách a na Slovensku.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Ano, šéfe!

Ano, šéfe! je dobrý pořad, který pomohl nejedné kuchyni, především díky zkušenostem Zdeňka Polreicha. Ví, co do jaké restaurace má doporučit, aby tam šlo jídlo doslova na dračku. Ví, jak se má chovat ke kuchařům a majitelům, protože jinak by se to nikdy nemohlo dát dohromady. Nevím, co dále psát, snad jen popřát štěstí budoucím restauracím, aby jim Zdeněk pomohl ;)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Zdeňa je třída

U tohoto pořadu mě vždycky napadá myšlenka: Jak asi vypadá kuchyň v mé oblíbené restauraci? Jak moc by je Polreich zdrbal?
Je to vážně borec. Výborný kuchař a i dobrý bavič.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Český Gordon

Pořad Ano, šéfe! má jako předlohu v [link=http://www.serialzone.cz/serial/ramsays-kitchen-nightmares]Kitchen Nigtmares[/link] a překvapivě (anebo ne?) mi česká verze sedla víc. Možná proto, že tady mam možnost ty restaurace sám navštívit. Polreich možná není tak tvrdý jako Gordon, ale má svoje kouzlo. Libí se mi jak mluví, jak jedná - je dobrej !
Par dílu je slabších, ale vždy to zaleží na hospodě a personálu.
Povedený krok Primy..

80 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Mého srdce šampion

Upřímně jsem nikdy nechápala názory lidí, že je Zdenda zlý arogant a blbec. Není to pravda, kdyby si všichni ti, co tohle prohlašují dali tu práci a shlédli alespoň 2 celé díly, museli by to určitě přehodnotit. Ne jen, že naprosto trefně odhaluje problémy v restauracích - ať už je to příšerné jídlo, nebo příšerná obsluha, vizáž restaurace a pod... ale navíc do každého podniku, kde chtějí pomoc, dává i sv srdce. Každému, kdo za to stojí, se snaží zuby nehty pomoc a vymýšlí takové recepty, které jsou neokoukané, svěží a už jen od pohledu výborné.
Nejlepší cook show v ČR vůbec a nedokážu si představit, že by ho někdo překonal.

80 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Ano, šéfe!

Ano, šéfe! je asi jediným televizním pořadem, kvůli kterému zapnu televizi a oželím dvd. Zdeněk Pohlreich je sympaťák a výborný "hláškař" a v pohodě celý pořad utáhne. Sice je pravda, že Gordon Ramsay má větší charisma a Kitchen Nightmares mě baví o něco víc, tak Ano,šéfe! je zdařilou českou mutací a vůbec se za sebe nemusí stydět.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

:)

I když, občas to Zdenek přehání se svým vulgarismem, pořád je to pan kuchař, který ví o čem mluví ví jak poradit a nechybí tam humor a zábava

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Ano, Zdendo!

Já mám osobně tento pořad ráda. Mám ho i radši než původní pořad Ano, šéfe s Ramsayem :) Nevadí mi sprostá mluva a občas je to fajn sranda. Občas to přežene, ale řekla bych že celý pořad je právě na tom založený :) Doporučuji se podívat :)

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Zdenda

Celá rodina Zdenka miluje,sice nejde pro ostré slovo daleko,ale co...v naší zemi a v našich restaurací to snad ani jinak nejde,jeho názory jsou pravdivé,mají hlavu a patu,to mám ráda,nedělá si kamarády,ale snaží se pomáhat

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Ano, šéfe!

Naprosto geniální záležitost. Ani zdaleka jsem neviděl všechno, ale Zdenda je profík a smysl pro humor má jako málokdo. A to zákulisí hospod a restaurací je také výtečná záležitost. A navíc je to skutečná reality show, která podle scénáře jede naprosto minimálně. Jo, tyhle typy pořadů já můžu. 90%.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

ANO

Tak tohohle chlápka vážně můžu. Sice to občas vypadá že si do pusy nevidí,ale je fajn a hlavně ví, co dělá. A to se dnes u nás jen tak nevidí:)těším se na další řadu a doufám, že konečně navštívím nějakou restauraci, kde si už řekli Ano šéfe:)

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

--10

Viděl jsem pár minut týhle kvalitky a chtěl spáchat sebevraždu. Děda, který nerozumí vaření, etiketě, češtině, zato jeho ego by mohlo samo o sobě kandidovat na prezidenta zeměkoule.
Kéž by zprávy o apokalypse 2012 nelhaly :(

0 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Ano, šéfe!

Skvělý pořad, který pomáhá českým restauracím pozvednout jejich úrovneň, jenž je v mnoha případech nižší jak nízká.
Polreicha mám opravdu ráda a vůbec mi nevadí, že v některých epizodách mu musí vypípnout polovinu jeho slov, protože jsou pravdivá. A samozřejmě nejsou to jen vulgarismy, ale jeho skvělé kuchařské umění, zkušenosti a ostrovtip, co se mi líbí.
Takže do toho! :)

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Ano, šéfe!

Někdo si ty lidi do huby vzít musel a já jsem velice ráda, že je to opravdu odborník na slovo vzatý Zdeněk Pohlreich. Občas je to vtipné, občas je to smutné, občas je to katastrofa (např. zelené maso). Pohlreich je nejen výborný moderátor, ale také skvělý kuchař. Gastronomický idol náš stát potřeboval.

90 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

polreich

Jeden zo seriálov o varení, ktorý ma skutočne bavil. Skvelý Polreich a jeho skvelé hlášky sa stali legendou. Ano šéfe má pred sebou určite skvelú budúcnosť.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Gastrodémon v akci

Zapomeňten na toho prodavače lyží, kterej neumí nic jinýho než smažit a zapejkat a podívajte se na nejsprostšího kuchaře u nás. Originál jsem moc neviděl, ale vzhledem k tomu že čeština má asi tak 1000x víc sprostých slov než angličtina a spostu dalších si ruznýma kombinacema mužete na míste vytvořit, si myslím že tohle se tomu muže rovnat ne-li to i předčit. Jinak stav některých hospod a přemýšlení jejich majtelů je zarážející.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé