Buffy, přemožitelka upírů

Buffy, přemožitelka upírů (Buffy the Vampire Slayer) — 7. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Nový muž

Ethan Rayne je zpátky ve městě a ráno, poté co si v baru Giles Raynovi vylíval srdce, zjistí, že Ethan se přece jen nezměnil a ničit lidem životy ho stále baví.

Buffy s Rileym se líbají, vtom tam vtrhne Willow s tím, že jí napadlo něco, co chrlilo oheň. Buffy s Rileym to jdou prověřit, vyklube se z toho tajná oslava Buffyiných narozenin. Giles vypráví Anye a Alexovi historky ze svého mládí. Buffy konečně Rileyho představí Gilesovi. Spike si hledá byt. Buffy jde za Walshovou požádat o to, aby se mohla stát členem Rileyho týmu. Giles uklízí v knihovně a zjistí přitom, že má povstat nějaký princ démon. Buffy s Rileym si vyměňují historky z boje. Giles jde za Walshovou, protože hledá Buffy, Walshová mu říká, že Buffy má navíc a že je to i jeho vina. Giles, Willow a Alex jdou na hřbitov, Willow omylem Gilesovi prozradí, že Riley je členem Iniciativy. Giles pošle Alexe a Willow pryč. Pak i on odchází, ale zjeví se tam Ethan Rayne, Giles se však vrátí a porvou se. Giles s Ethanem jdou na drink, Ethan říká Gilesovi o nové hrozbě, o něčem čemu démoni říkají 314. Riley s Buffy trénují, Buffy Rileyho porazí. Giles se opil a blábolil. Willow s Tarou kouzlí, ale něco se stane. Giles se ráno vzbudí a vypadá jako démon. Buffy s Willow mluví o zpackaném kouzlu a o Gilesovi. Giles jde za Alexem pro pomoc, ale Alex mu nerozumí, když mluví, protože z něj vychází jenom podivné zvuky. Parta jde k Gilesovi, ten tam ale není a v místnosti to vypadá jako po boji. Spike na hřbitově potkává Gilese, když zjistí, že mu Spike rozumí, chce od něj pomoc, Spike chce za to 200 dolarů. Riley přijde do Gilesova domu, kde detekovali nadpřirozeno. Spike s Gilesem jdou autem hledat Ethana, Giles cestou uvidí Walshovou a vystraší ji, když zjistí Ethanovu adresu, vydají se tam. Riley s Buffy zajdou do obchodu s kouzelnými potřebami, kde najdou účtenku s Ethanovým jménem a adresou. Giles vtrhne k Ethanovi, drží ho pod krkem, tehdy tam ale vtrhne Riley s Buffy, bojují, Buffy už chce Gilese probodnout, ale náhle ho pozná podle očí. Ethan Gilese odčaruje, Iniciativa Ethana zatkne. Giles se Iniciativy obává. Riley požádá Walshovou, aby Buffy přijala do týmu. Walshová souhlasí, pak vejde do dveří číslo 314.

Zajímavosti

Jane Espenson, která napsala tuto epizodu, poté na chatu zodpověděla, co se vlastně stalo se Spikem, když naboural. Dostal se z auta a řekl: "Umím zabíjet démony, umím ničit auta. Vypadá to, že se věci lepší."

Ethan Rayne byl přesunut na tajnou vojenskou základnu.

Chybička se vloudí... více z této kategorie

Spike dvakrát prudce strhne volant, je jasné, že tyto scény se točily odděleně a ve stejné zatáčce.

Spike řídí Gilesovo auto, můžeme vidět, že má pod bundou bílé triko, které později zmizí.

Když si číšnice přijde pro skleničky, pár skleniček změní polohu.

Spike zvedne Alexovo rádio levou rukou, pak je pohled z jiného úhlu a Spike drží rádio v pravé ruce.

Buffy a Wil spolu snídají, Will zvedne skleničku s džusem, když je ale záběr na Buffy, můžeme vidět skleničku pořád na stole, v dalším záběru je vidět, jak Willow skleničku pokládá.

Alex vyběhl do poloviny Gilesova schodiště a hned hlásil, že tam není, z tohohle úhlu by však nemohl vědět, zda tam Giles je nebo není.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska
cindy