Dark

Dark (Dark) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
štelér

15. ledna 2018

86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Němci umí.....

Podle ohlasů jsem se na tento německý seriál těšil,protože už jenom to,že uvidím seriál neamerické provenience po delší době a zároveň jeho hodnocení naznačovali,že by to nemuselo býti zklamání.....
Pravda je ta,že v úvodu jsem měl pocit,že je tady jistá podobnost se seriálem Stranger Thinghs,ale dějově jste úplně někde jinde a to napětí v každém díle je velkým plus,protože to v každém seriálu nenajdete.Posuny v čase a tajemství,které se prolíná přes tři generace nejsou jediným důvodem proč seriál sledovat.Ke Kladným stránkám musíme přičíst ještě skvělou hudbu,která podtrhuje napětí a zároveň i temnou atmosféru,která vás provází celým seriálem.....
Sám za sebe jsem byl velice překvapen a všem co mají rádi napínavý děj tento desetidílný seriál doporučuji,protože mně rozhodně nezklamal.....

Avatar uživatele
stepuska23

21. prosince 2017

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Das ist sehr gut!

Tak to bylo teda něco! Už od prvního dílu mě to dostalo, po skončení každé epizody jsem byla jako na jehlách, co bude následovat dále.
Seriál trochu připomínající Stranger Things vás vtáhne do děje a na konci vás vyplivne s tím, abyste si příběh rozebrali podle svého. Z tajemného muže, jehož charakter byl až zvrácený a který zde má být tím zlým, mi naskakovala husí kůže a jsem zvědavá na jeho další počiny v další sérii.
Dark mě velice bavil, byl temný, strašidelný. Skvělá hudba navozovala hutnou a tíživou atmosféru.
Už je to nějaký pátek, co jsem šprechtila německy, takže bylo fajn, si to osvěžit. Udělalo mi velkou radost, že Dark dostal druhou sérii, takže se do příštího roku, mám na co těšit :-)

Avatar uživatele
Jarabara

18. února 2019

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Tma byla občas v mé hlavě

Nalákaly mě názory zde uvedené, které rozhodně nechci rozporovat. Stranger Thinghs se mi líbily, tak jsem si řekla, proč ne něco podobného. Nejsem znalec ani fanda tohoto žánru, ale snažím se mít mysl otevřenou. Takže asi do poloviny seriálu jsem to zvládala, pak už to bylo horší. Ale přesto si dovolím tvrdit, že to bylo zajímavé a kvalitní, i když mi ta orientace ve třech časových rovinách trochu dělala potíže. Ale to bude můj problém, takže hodnotím vysoko

Avatar uživatele
Annie2809

29. prosince 2017

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Tma

Cestování v čase je opravdu složité téma. Musím říct, že "Dark" se toho zmocnil bravurně.
Mám ráda seriály, o kterých musím nějaký čas přemýšlet a nedají mi spát. Tohle je přesně ten případ. Musím říct, že seriál se mi 100% trefil do vkusu a odvážím se říct, že se jedná o jeden z nejlepších počinů letošního roku. Seriál jsem měla zkouknutý za pár dní. Atmosféra by se dala krájet.
Nemám, co tomu seriálu vytknout. Je pravda, že se chvílemi vlekl, ale mně to vůbec nevadilo. Hudba i obsazení vybráno bravurně.
Nestačí než říct, že se moc těším na další sérii a jsem velice zvědavá, co nám tento skvělý počin dokáže ještě nabídnout.

Avatar uživatele
Eleanor Mikaelson

8. března 2019

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Něco jako Stranger Things, ale lepší

Ano, Dark má opravdu jistou podobnost s americkým seriálem Stranger Things, který je taky v produkci s Netflix, zvláště tedy pilot se vám tak může zdát, ale v podstatě jsou oba seriály o něčem jiném. Zatímco Stranger Things je spíše taková už hollywoodová pecička, Dark je zkrátka so dark. Mysteriózní až horový nádech, který je hezky vykonturovaný díky bezchybnému soundtracku a každý díl se nese v duchu stále narustajícího temna a celková zápletka vás prostě dostane. Němci předvedli brilantní práci, to tedy jo. Popravdě jsem ani nečekala, že to bude tak moc dobré, především proto, že Stranger Things je taky velice povedený a osobně jej mám taky velmi ráda.

Doporučuji všem.