plakát seriálu

Detectorists

(Detectorists)

Názory uživatelů

Vyklidněná pecka

Tak tento seriál je prostě něco neuvěřitelného. Není to obvyklý britský humor (který je možná občas trochu agresivní a černý), ale seriál plný milého, laskavého a poklidného děje a humoru, u kterého se neřežete smíchy, nic vám nerve násilně bránici, ale každý díl končíte s mnohem lepší náladou a touhou vidět okamžitě díl další.
Prosluněná příroda a obvykle 2 exoti s detektorem, co u detektorování řeší obvyklé starosti všedního života. Jednoduché a přitom parádní.
Herecké výkony jsou vynikající, Andy s Lancem jsou super týpci a i další postavy do tohoto parádně sednou, ať už je to klub detektoristů, klub těch špatných detektoristů (Simon s Gurfunkelem pobaví za všech okolností) nebo rodinní příslušníci (kterej normální chlap Andymu krásnou, chápavou, ultratolerantní a takřka stále usměvavou Becky při sledování nezáviděl alespoň trochu...). A ruku na srdce, kdo jim při sledování nezáviděl ten detektor. :)
Po dlouhé době seriál, který pro mě neměl žádnou trhlinku či slabinku, za kterou bych srážel body, tohle dílko si určitě někdy zopáknu.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Srdcovka

Právě jsem dokoukal třetí a zároveň poslední sérii celého seriálu. Andy, Lance, Sheila a další postavy tohoto díla, zkrátka přirostou k srdci. Hned mám chuť také popadnout detektor a najít podobně pohodovou partu lidí. Tři série, ke kterým se budu vždycky rád vracet.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nenápadná pecka

Tak tento seriál už má za sebou tři řady a udržuje si laťku z první série. Mě se trefil vyloženě do vkusu a nálady. Je tu krásná krajina, je to vtipné, milé, absurdní, ironické, má to nápady a šmrnc. Nejsou tu zvraty, násilí a přesto je to zábavné od začátku do konce. Hudba Johnnyho Flyna to je další geniální součást.
Hrdinové jsou chlapíci, kteří se ve volném čase věnují hledání "pokladů" s detektory kovů. Najdou toho spoustu, ale většinou nic cenného. Stávají se tak odborníky na knoflíky a očka z plechovek. Jejich zápal ale nepolevuje.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

laskavý anglický humor

Mackenzie Crook si Detectorits napsal, zrežíroval a zahrál jednu z hlavních postav a já mu gratuluji. Za co? Za jeho DKDK - Danburský klub detektoristů kovu a za jeho lidsky laskavý humor. Film, který vás sice nezvedne ze židle, ale je s ním setsakra krásně. Pro mě srdeční záležitost a s každým dalším dílem jsem ty dva kluky čím dál víc milovala. Andyho za jeho lásku k Becky a jeho umění zapnout telku, Lanceho za jeho pěvěcký výstup a nadšení pro věc a v neposlední řadě Larryho s jeho neviditelnými psy. Nelituji ani trochu těch šest půlhodinek s bezvadnou muzikou jako bonusem navíc.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé