Glee

Glee (Glee) — 3. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Britney 2.0

Brittany se přestává dařit a má špatnou náladu. Will zadá jako hudební úkol druhé kolo písniček od Britney Spears. Cassandra vyčte Rachel, že není dostatečně sexy na to, aby tančila tango. Rachel se proto spojí s Brodym a rozhodnou se učitelce ukázat, že se mýlí. Koná se další školní besídka. Dopadnou zpěváci lépe než při loňském alkoholovém debaklu?

Brittany je na vrcholu. Opakuje ročník, je velitelkou roztleskávaček a plánuje být zvolena doživotní studentskou prezidentkou.

Sue ji ale rychle sesadí zpět na zem. Brittany propadá, dostala dokonce F-! Sue jí řekne, že Brittany musí odejít od roztleskávaček, dokud se její známky nezlepší.

Večer, když si volá se Santanou, na ni Santana nemá čas, musí jít na trénink. Slíbí jí ale, že si promluví později.

Cassandra učí třídu tango. Všichni kromě Rachel se zpárují. Cassandra jí řekne, ať cvičí své jazzové ruce, že není dostatečně sexy na to, aby se tango učila.

Brittany přijde za Willem a Emmou. Ti jí promluví do duše. Will navrhne, aby Brit chodila pravidelně na konzultace k Emmě. Ta ale odmítne. Při odchodu pokračuje ve svém hlasitém komentáři k ději (voice-over). Emma navrhne, aby znovu přivedli léčbu Britney.

Blíží se další vystoupení před školou a ředitel opět oslovil sbor, aby předvedl nějaké vystoupení. Will zadá téma tohoto týdne - Britney 2.0. Cílem je pozvednout Brittany její sebevědomí. Jako první se o to pokusí Blaine a Artie s mashupem písní Boys/Boyfriend.

Rachel a Kurt našli nový byt a zabydlují se. Cítí nostalgii, když se dozví, že sbor opět zpívá Britney. Kurt se svěřuje o svých plánech na tento rok a Rachel si stěžuje, že nemohla tančit tango. Když Kurt slyší jméno Cassie July, je v šoku. Říká Rachel o jejím šokujícím konci kariéry. Kurt jí poradí, aby byla sexy, když Cassandra chce sexy.

Unique a Marley se baví o klucích. Marley se jí svěří, že se jí líbí Jake. Unique jí ho ale ihned zavrhne s tím, že Jake je děvkař.

Rachel jde za Brodym. Řekne mu, že si Cassie myslí, že není dostatečně sexy. Chce, aby s ní na hodině tančil tango. Brody souhlasí.

Tina, Joe a Sam se snaží rozveselit Brittany, ta ale jde k zásuvce a skoro si oholí vlasy po vzoru Britney. Will jí v tom naštěstí zabrání.

Marley čeká na Jaka na tribuně. Promluví si s ním o tom, že se nemusí přetvařovat, že sbor jí umožnil, aby poprvé byla sama sebou. Oba si spolu zazpívají mashup U Drive Me Crazy / Crazy. Jake dá Marley svou koženou bundu, když jí venku začne být zima.

Brittany navrhne, aby na školní besídce zpívali na playback. Sbor na začátku nesouhlasí, pak se ale podřídí, když Brit slíbí, že vymyslí super choreografii.

Rachel a Brody přijdou na hodinu. Z Rachel je sexy kočka. Spolu se spolužáky a Brodym si připravila pěvecké a taneční číslo na Oops.. I Did It Again. Na konci jí Cassie řekne, že to byl průměr, i když všichni ostatní jsou z Rachel nadšení. Rachel už to nevydrží a urazí Cassie. Ta ji vyhodí ze třídy.

V jídelně fotbalisté urážejí mámu Marley. Ta se jí zastane a Jake se k ní přidá. Vyvolá rvačku a Will je musí odtáhnout od sebe. Vezme ho do hudební místnosti, kde na Jaka čeká Puck. Ten si s ním promluví o tom, jak sbor změnil jeho život.

Besídka začíná. Z Brit je troska. Motá se po jevišti, nezná kroky a nezvládá otvírat pusu na playback. Studenti se začnou bouřit a Will je rozzuřený. Řve po zpěvácích, že v celé padesátileté historii nikdy nikdo ve sboru nezpíval na playback. Brit rezignuje a ze sboru odejde.

Rachel se jde omluvit Cassie. Ta jí řekne, že se tímto způsobem, jakým učí, snaží své studenty motivovat. Podle školních pravidel Rachel není vyhozená, má jen podmínku.

Sam nakreslí Brittany mapku, aby ho potkala v auditoriu. Odhalil její plán - sáhnout si na dno, aby pak mohla mít velkolepý návrat, stejně jako Britney. Dohodnou se, že odteď budou přátelé a budou držet při sobě.

Brittany jde za Sue, řekne jí pravidla ze školního řádu a ukáže jí svůj test, ze kterého dostala C-. Sue ji vezme zpět k roztleskávačkám.

Brody přijde navštívit Rachel do nového bytu. Kurt jim dá soukromí. Dá jí kytku a pokusí se ji políbit. Rachel se ale odtáhne. Brody jí řekne, že respektuje, že stále miluje Finna, ale že vždy, když jsou spolu, myslí jen na to, jak ji líbá. S tím pak odejde pryč.

Marley mluví s Jakem, když přijde Kitty. Ta je Jakova nová přítelkyně. Marley sundá jeho bundu a dá ji Kitty. Na zkoušce sboru Marley zpívá baladu Everytime, přitom kouká na Jaka.

Zajímavosti

Britney 2.0 je druhá epizoda věnovaná popové princezně Britney Spears. První se vysílala přesně před rokem a nesla název Britney/Brittany.

Druhá epizoda, ve které sbor vystupoval na školním shromáždění s tím výsledkem, že obecenstvo začalo šílet.

Vystoupení "Gimme More" bylo přesnou kopií cen MTV 2007, kdy Britney Spears zapomněla kroky a zpívala na playback.

Chybička se vloudí... více z této kategorie

Mapa, kterou dal Sam Brittany, měla napsáno "Meet me hear" místo "Meet me here". Na pravé straně to již bylo napsáno správně.

Na začátku písně "3" bylo slyšet zpívání Sama, Tiny i Joa, ale Samovy rty se nehýbaly. Tininy a Joeovy ano.

Hudba v epizodě více z této kategorie

- Brittany - Hold It Against Me (Britney Spears)
- Artie a Blaine - Boys / Boyfriend (Britney Spears / Justin Bieber)
- Unique, Tina a Marley - Womanizer (Britney Spears)
- Tina, Sam a Joe - 3 (Britney Spears)
- Marley a Jake - Crazy / U Drive Me Crazy (Aerosmith / Britney Spears)
- Rachel - Oops!... I Did It Again (Britney Spears)
- New Directions - Gimme More (Britney Spears)
- Marley - Everytime (Britney Spears)

Narážky na další seriály

Laskavý dotek

Brittany: Po škole si vlezu do postele, jím oříšky a slaninu a sleduju maraton The Client List. (After school, I'm hopping into bed, eating cashews and bacon, and then watching The Client List marathon.)

HUDBA V EPIZODĚ

Hold It Against Me (Britney Spears / Brittany)

Brittany vede roztleskávačky.

Boys / Boyfriend (Britney Spears / Justin Bieber / Artie a Blaine)

Kluci se snaží rozveselit Brittany.

Womanizer (Britney Spears, Marley, Tina, Unique)

Tina a Unique varují Marley před Jakem.

3 (Britney Spears, Tina, Joe, Sam)

Trojice se snaží rozveselit Brittany.

Crazy (You Drive Me) Crazy (Aerosmith, Britney Spears, Marley a Jake)

Marley přesvědčí Jakea, ať si s ní zazpívá.

Oops!... I Did It Again (Britney Spears, Rachel, Brody)

Rachel stráví příjemné odpoledne s Brodym.

Gimme More (Britney Spears, New Directions)

Školní vystoupení, při kterém Brittany sáhne na dno.

Everytime (Britney Spears, Marley)

Marley zpívá Jakeovi.
Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Sledovanost premiéry
 • Odkaz na IMDb
 • Britney 2.0
 • Britney 2.0
 • 4. série, 2. epizoda (celkově 68. díl)
 • 20. září 2012
 • 2012
 • 43 minut
 • 5 790 000 diváků
 • www.imdb.com/title/tt2403603/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

ragelly
ragelly