Glee

Glee (Glee) — 3. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Chybička se vloudí... na rozcestník zajímavostí

Tina se napíše na nástěnku pro nábor do sboru, napíše před Tina Ts, aby tak vyjádřila své koktání. Jenže když se připisuje Rachel, je Tinino jméno napsáno bez Ts, ale navíc černou barvou, předtím bylo modré.
Když holky ze sboru dostávají vitamín, chybí mezi nimi Brittany. Navíc jsou zde navíc dvě roztleskávačky, které do sboru vůbec nechodí.
Quinn je řečeno, že je v pátém týdnu těhotenství, přesto jí doktorka i řekne pohlaví jejího dítěte. Ve skutečnosti je ale nemožné zjistit to tak brzo.
17:30: Puck zpívá Sweet Caroline. Kamera najede na Quinn, my ale vidíme, že před ní sedí Brittany. Když kamera poté zamíří na Rachel, je vidět prázdná židle. Pak tam ale zase Brittany sedí.
Kurt vyzve Finna, aby zazpíval svému dítěti, posadí se ke klavíru a začne hrát. Z předchozí scény jsme si mohli všimnout, že má na sobě béžové kalhoty, když je však přiblížený záběr na jeho ruce hrající na klavír (13:11) můžeme vidět, že najednou má na sobě rifle.
Suzzy, po odmítnutí Willem, sní svoji pálivou papričku. Při pohledu zepředu má pramen vlasů v puse. Když se ale záběr změní a my ji vidíme z profilu, pramen je pryč. Zak je zas záběr zepředu a pramen má zas v puse.
Finn volá z koupelny rodičů Quinn Kurtovi, který právě žehlí. Kurt položí žehličku směrem dolů a zvedne mobil, po chvíli je záběr na něho, ale žehlička je najednou ve svislé poloze tak, aby se nespálilo oblečení.
Will shodí matraci na zem, mezi jeho chodidly a matračkou můžeme vidět červený křížek, který značí, kam se měla matračka shodit.
V ročence můžeme vidět, že Puck má u svého jména napsáno Nathan, přitom jeho jméno je Noah.
Když Santana a Brittany ničí ročenku, mají v ruce růžovou a modrou fixu. Když ale vidíme fotky zblízka, jsou poničené červenou barvou.
Zajímavé je, že ač Puck je Finnem několikrát udeřen do obličeje, nemá poté na obličeji jediný šrám.
Sbor se ptá Willa, jestli jim pomůže sestavit seznam písniček a on jim řekne, že nemůže. Nicméně už předtím byl seznam sestaven a Sue ho již předala konkurenci.
Emma jde za učiteli konkurečních sborů a ptá se, zda zazní taky "Don't Start Believing". Správný název písně je ale "Don't Stop Believing"
25:57: Na pravé noze pod kolenem má Rachel náplast, doteď ji během vystoupení neměla a v dalším záběru je zase pryč.
26:49: Sbor vychází na pódium, Finn a Puck se kříží za Rachelinými zády, v dalším, širším záběru, jsou zase před Rachel a znovu jdou za ní
Během začátku písničky "Gives You Hell" si Brittany a Santana podpírají bradu rukama, hned v dalším záběru mají ruce v klíně. Navíc když Rachel stojí na židli, Puck je na pravé straně a pak najednou na levé.
Terri řekne Emmě, že "Hello" byla její a Willova na plese, ve skutečnosti "Hello" je písnička, kterou zpívali Rachel a Jessie. Správný název písničky zní "Hello Again".
Will dá na stůl boty Emmy a ačkoliv je ona nikdy nezvedne, jsou v dalším záběru pryč.
Super Mario Brothers 3 nemají žádné vesmírné světy, i když to Puck tvrdí. Pouze Super Mario World je má.
Na nálepce na kontejneru se píše 'Waste Managment' místo správného 'Waste Management'.
Puck s ostatními kluky zpívá písničku Beth. Během písničky jsou záběry na Quinn a za ní můžeme vidět sedět Finna. V dalším záběru Finn zpívá a sedí na stoličce.
Rachel a Shelby zpívají Poker Face. Jednou si vymění místa, ale pak v průběhu písničky si můžeme všimnout, že jsou zase na svých původních pozicích, aniž by se prohodily zpátky.
Na začátku epizody dotancuje Vocal Adrenalin. Než hlavní tanečnice začne mluvit, má ruku pod Jessieho ramenem. Když začne mluvit, má najednou ruku kolem jeho krku.
V této epizodě se dozvíme, že Rachel je veganka. Přitom na rande s Finnem, když byli na bowlingu, jedla pepperoni pizzu.
V tanenčím čísle na konci epizody je jasně vidět, že Quinn má na břiše vycpávku. Navíc ty taneční kreace, co předvádí, jsou vzhledem k jejímu pokročilému stupni těhotenství skoro nebezpečné. Navíc je s podivem, že je zvládne.
Během zpívání má Rachel jednou uzavřené černé boty a pak zas otevřené černé boty.
Sue představují na soutěži a říkají, že vyhrála 5 národních titulů. Přitom v předešlé epizodě vyhrála šestý.
Když začne Rachel a Finn zpívat Don't Stop Believing, ostatní ze sboru jsou nezesynchronizovaní.
Tohle je obvyklá chyba v seriálech. Quinn po porodu dítěte je hned v pořádku. Navíc miminko zase vypadá, že mu je již několik týdnů.
Rachel zakřičí na Artieho a Pucka, že jsou špióni a zvedne levou ruku. V dalším záběru ale má zvednutou pravou.
Will s Emmou se připojí k písni Born This Way. Když Will skočí na podium, má mikinu polorozepnutou. V dalším záběru ji ale má najednou úplně rozepnutou.
Během písně I Love New York má Santana na sobě dvoje různé boty.
Když spolu Santana a Britttany mluví u skříněk, má Brittany v jednu chvíli ofinu do čela a poté zas sepnutou do culíku.
Při rozhovoru Kurta a Blaina v kavárně je vidět, že při záběrech zepředu má Blaine prsty na tváři pokrčené a při záběrech zezadu má prsty napnuté.
Po skončení písně druhé písně objímá Sam Mercedes na levé straně podia. Při dalším širším záběru ale najednou stojí Sam na pravé straně a Mercedes neobjímá.
36:09: Je vidět vlevo uprostřed kameraman.
Emma, Will a Beiste spolu mluví na obědě. Před Willem je otevřen jeho svačinový box, v dalším záběru ho ale znovu otevírá.
Na konci písničky Red Solo Cup je na pianu blíž k nám láhev a vedle ní jeden kelímek. Při záběru na Santanu je najednou lahev dále od nás a před ní jsou dva kelímky.
Při vystoupení New Directions a při hádce Blaina s Finnem můžeme vidět kameramana.
Tina se zvedne a vezme do ruky DVD. Při posledním záběru na otce Mika, můžeme vidět DVD stále na jeho stole.
Při závěrečné písničce se Brittany a Santana drží za ruce, ale hned v dalším záběru již ne. Pak Brittany stojí u Roryho a hned poté objímá Mika a zase stojí u Roryho.
Těsně před soutěží říká Will, že Troubletones vystupují za 5 minut. Jako první ale vystupují Unitards.
Během písničky Control má Blaine střídavě zapnuté a rozepnuté sako.
Během písně ABC Troubletones stojí, ale hned po Samově sexy pohledu najednou Mercedes sedí a stejně tak člověk vedle ní. V dalším záběru opět stojí.
Učitelka se ptá Pucka na obecný vzorec kvadratické rovnice, ale Puck jí řekne vzorec na výpočet kořenů, které by normálně bez obecné kvadratické rovnice nespočítal.
Na začátku duetu s Finnem má Rachel vidět na krku zlatý řetízek, který má pak najednou po šaty, aniž by se ho dotkla.
Při písni I'm sexy and I know it vyběhne Santana k tabuli dvakrát. Quinn se zvedne ze židle tancovat a v dalším záběru opět sedí za Sugar. Kurt vyběhne k židli uprostřed místnosti a v dalším momentu opět sedí vedle Davida.
Když se Britany a Santana chystají před skříňkami políbit, nakloní Santana hlavu. V dalším záběru ji má ale rovně.
Artie je na párty Sugar bez rande, přitom Sugar řekla, že tam nechce nikoho nezadaného.
Když je pohled na publikum při sólu Rachel, Hiram, její otec, vstává, ale v dalším bližším záběru opět sedí a znovu vstává.
28:17: Když Santana zvedá při zpěvu ruku, můžeme za ní na okamžik spatřit členku štábu.
Auto Quinn nemá vpředu poznávací značku, což je v Ohiu vyžadováno.
14:07: Sbor se diví, že Rory nikdy neochutnal burákové máslo. Je záběr na něho, jak sedí a v ruce drží lžíci. Jenže pak vstane, ruce má prázdné a od Willa dostane sklenici s burákovým máslem a lžíci.
3:49: Quinn vypráví Sue o tom, co jedla při svých nevolnostech a u toho se nadzvedne na židli. Při záběru na Sue je ale Quinn stále usazena na židli.
Po oznámení výhry One Direction se Sugar rozeběhne obejmout Svenboolieho. Hned v dalším záběru je ale zpátky u sboru a raduje s nimi.
Sue řekne, že David Martinez je polynéský noční údržbář. Santana ji opraví, že je portorikánec. On sám v epizodě 312 pověděl, že pochází z Ohia.
Sam Mercedes ukáže, že její video na youtube má 485 komentářů, ve skutečnosti ale ukazuje na počet zhlédnutí.
Když Kurt s Blainem mluví u skříněk. Stříbrná nota pověšená na dvířkách mění polohu během záběrů.
Blaine se omlouvá Kurtovi, že si držel odstup, když vyslovuje slovo odstup, jeho rty se vůbec nehýbají.
Během duetu Rachel a Santany v jednu chvíli drží Brittany v ruce mobil a v následujícím záběru už ne.
Při duetu v jednu chvíli Rachel zpívá, ale nehýbá rty.
Při prvním záběru na obchod s muzikou, je na boku vidět ruka kameramana.
Test, co psal Puck, je přepsán, když ho dostane s výsledkem zpátky.
V některých částech písně School's Out se Puckovy rty nehýbají, i když zrovna zpívá.
6:00: Tina seděla a najednou o kus dál stojí.
Rachel sleduje v černým šatech Kurta při jeho konkurzu a má úplně jinak natočené vlasy než před chvílí, kdy pozorovala začátek výstupu ze zákulisí a měla na sobě bílé šaty a vlasy výrazně vlnité.
22:48: Puck si sedne ke stolu, kde je najednou černá kabelka. Celou dobu byl stůl prázdný, bylo tam pouze menu hotelu.
Blaine má dilema že musí na ples bez nagelovaných vlasů a říká Kurtovi že ho ještě nikdy nevyděl bez gelu,což není tak úplně pravda. Blaine neměl gel na vlasech již v epizodě 02x14 Blame it (on alcohol) když se ráno vzbudil u Kurta v posteli, 03x06 Souboj při zpívání písně I Can't Go for That / You Make My Dreams.
Tina se jako Rachel vzpamatovává z pádu do fontány a v několika záběrech zmizí červená čelenka, co má na sobě.
Cooter shodí věci ze stolu a zůstane tam pouze uprostřed ubrousek. V dalším záběru je ubrousek na jednom kraji stolu a na druhém je nůž.
Během písně Paradise By The Dashboard Light, když si Santana, Brittany, a Mercedes lehají na schodech, ruka Brittany drží Santaninu hlavu, ale v dalšímu záběru již najednou ne.
38:35 Rachel brečí a kouká dopředu, po střihu je najednou otočená k Finnovi.
Když Brody fotí sebe s Rachel, její zuby nejdou při úsměvu vidět. Když se ale pak Rachel na fotku podívá, usmívá se i se zuby.
Pohárek, který Blaine používá při choreografii k písni "It's Time", je v jednom záběru položený, v dalším ale již stojí.
Mapa, kterou dal Sam Brittany, měla napsáno "Meet me hear" místo "Meet me here". Na pravé straně to již bylo napsáno správně.
Na začátku písně "3" bylo slyšet zpívání Sama, Tiny i Joa, ale Samovy rty se nehýbaly. Tininy a Joeovy ano.
Když Isabelle vede pohovor s Kurtem, omylem na iPadu zmáčkne tlačítko "Domů". V dalším záběru je ale na stránce, na které byla předtím.
Když má Artie proslov při debatě, hodiny se hýbou od 2:30 do 3:00. Když ale skončí, jsou hodiny na 2:45.
Když začíná píseň A Change Would Do You Good, Rachel dá CD do přehrávače. Nicméně písnička začíná ještě dřív, než se CD dostane dovnitř.
Na obrázku na Kurtově mobilu je fotka Kurta s Blainem. Ti ale mají stejné oblečení, jako v nadcházející epizodě The Break-Up.
Rachel v epizodě jí pizzu a zmrzlinu. Jelikož je ale veganka, nemohla by správně jíst ani jedno.
V koupelně Sue hrábne do tašky Marley a vytáhne balzám na rty. V dalším záběru však drží kompakt.
Mercedes odsekne Artiemu, že ji loni nechtěl obsadit do role Marie ve West Side Story. Přitom Artie spolu s Rachel bojoval o to, aby byla Mercedes do této role obsazena.
Během písně Hopelessly Devoted to You Blaine obrátí list knihy. V dalším záběru je však zpět na minulé stránce.
I když Glee chce nacvičit muzikál Grease, jména postav jsou převzata z filmu. Jake hraje Putzieho, ten se však v muzikálu jmenuje Roger. Marley hraje Sandy Olsson, v muzikálu je to však Sany Dumbrowski.
Během přespání, kdy Kitty zpívá, má Sugar na hlavě růžové pyžamo, které si sundá. V další scéně si ho však sundává znovu.
V epizodě Home věnovala April Rhodes auditorium Glee klubu. Škola jej nyní už tedy nevlastní, je to majetek April a Glee klubu, Sue tedy neměla právo zamluvit si místnost bez jejich svolení.
Když má Finn proslov, jeho fixka na tabuli zmizí a potom se objeví v jeho pásku.
V BreadstiX Quinn vypráví, jak stále ještě nevyužila jízdenku do New Yorku, kterou jí Rachel dala. Přitom to ale byla Quinn, která jízdenky koupila a jednu dala Rachel.
Když Carmen Tibideaux představuje Alexandru, oznámí, že bude tančit na hudbu z baletu Sylvia. Nicméně Alexandra tančí na hudbu z baletu Coppelia.
Když Rachel konfrontuje Cassandru, má vlasy přehozené na levou stranu. V dalším záběru na Cassandru ale vidíme, že je má Rachel na pravé straně.
Když Brittany zve Sama na rande, její sponka ve vlasech mizí a zase se objevuje.
Puck je se svým bráchou u bazénu, kde Puck rodině čistí bazény. Jeho brácha řekne, že když pojedou, tak to stihnou domů do Štědrého večera, ale za pár minut v seriálu Brittany další den rozdává dárky, protože 21. prosince 2012 bude konec světa.
Když Kitty mluví s Bree o fotkách na Instagramu, má v ruce jen telefon. V dalším záběru už ale drží i plyšáka.
Když si Tina vybere Sama jako své rande na ples, Sam jí dá ruku kolem pasu, v dalším záběru ji má ale na jejím rameni. V dalším pak zpět v pase.
Ryder na konci čtvrté řady oznámil, že po Regionálkách odejde z klubu. V této epizodě však byl členem týmu bez jakéhokoliv vysvětlení.
Když studenti běží během písničky Help!, Tina někde záhadně zmizí.

Filtr epizod

SPECIÁLNÍ KATEGORIE