plakát seriálu

Go On

(Go On)

Názory uživatelů

The only way out is to let them in.

Čím víc mají letošní novinky epizod, tím jsou lepší. Go On si získalo plnou sérii o 22 epizodách a rozhodně si ji zasloužilo. Upřímně si myslím, že seriál by si zasloužil i druhou sérii. Komedie sice nejsou v současnosti mým oblíbeným žánrem, ale objektivně říkám, že Go On má mnoho vtipných momentů, u kterých se řežete smíchy, stejně jako pár mírně úsměvných a sem tam se objeví i nějaký doják.

Perryho seriály jsem nikdy příliš nemusela. Mr. Sunshine byl dost velký propadák, takže jsem se hodně bála, co NBC komedie nabídne. Po pilotu jsem nebyla extra nadšená. Postavy mi přišly spíše trapné než vtipné, nikoho jsem si neoblíbila a nedokázala jsem si představit, kam se seriál bude odvíjet.

S přibývajícími epizodami jsem se ale do seriálu docela ponořila. Perry si mě sice nezískal, ale jeho dynamika s ostatními postavami dělá tento seriál výjimečným, to přiznávám. Líbilo se mi, že všichni členové truchlící skupinky byli šílení, ale každý svým jedinečným způsobem a hlavně ne natolik, aby to bilo do očí a lezlo na nervy. Občas se sice děj dostal k hranici, ale nikdy ji nepřekročil, což je super.

Samozřejmě, že některé díly byly silnější, jiné zase slabší. U žádného jsem se ale nenudila. Utíkaly pěkně rychle, tedy s tím, že nemáte žádná očekávání. Samozřejmě je to komedie, příběh se nikam neposouvá, vše je pořád na stejné úrovni. Během více řad by to možná mohlo začít vadit, ale u tak nízkého počtu dílů je to v pořádku.

Oceňuju taky hostující hvězdy. Lauren Graham, Courtney Cox, Piper Perabo a další. Skvělé herečky, které sem perfektně zapadly, i když šlo jen o epizodní role. Tenhle seriál měl celkově neuvěřitelně přirozené nadání k začleňování nových postav, to se jen tak nevidí, většinou mi trvá, než si na nějakého nováčka zvyknu.

Celkově pro mě Go On nebyl žádný průlom, ale roli příjemné oddychovky mu upřít nemůžu a ani nechci.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Škoda...

Tomuto serálu som dal šancu len kvôli Chandlerovi. A teda bol som milo prekvapený. Tak ako tu píšu niektorí, postavy mi naozaj sadli a bol som sklamaný keď to zrušili. Ako oddychovku odporúčam pozrieť všetkým.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

You Gotta Go On

Hodnoceno po pilotu/může obsahovat spoilery.
F.R.I.E.N.D.S. je můj all-time-best-sitcom-ever hlavně proto, že je to jeden z mých prvních seriálů; to také znamená, že jsem si většinu herců ze seriálu oblíbil. Chandler Bing/Matt Perry mezi ně nepatří. Přesto jsem chtěl vidět, jak se mu povedl jeho nový seriál. No a příjemně mě překvapil :) Letošní komedie nejsou tak podařené jako v loňské sezóně 2011/2012, ale tohle je podle mě letos jedna z nejlepších.

Negativa: mohlo by se to jmenovat „The Matthew Perry Show“, protože vedlejší postavy jsou jím naprosto zastíněné.

Pozitiva: sarkastický Ryan Matthewa Perryho :D na to, že je to sitcom NBC jsem se i párkrát zasmál (Poté, co si jeden „psycho“ přisedne blíž k Ryanovi: „Proč si myslím, že vaše životní změna zahrnuje oblékání si kůže cizích lidí?“). Líbila se mi i podlézavá kolegyně hlavní psycholožky Lauren, kterou hrála Suzy Nakamura. Dalším plusem určitě je, že jsem se za celých 22 minut nenudil, což se mi u nových letošních komedií, které jsem doposavad viděl, stalo vždy.

Seriálů mám dost, takže pokračovat ve sledování nebudu, ale přeju Mattovi úspěch, takže snad tu druhou sérii vybojuje. Good Luck :)

70 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Go on

Milo prekvapil a zaujal viacej ako ďalší seriál z terapeutického prostredia a to Anger Management.
Príjemne sa mu podarilo namixovať terapiu s komediálnym seriálom. Situácie nepreháňa, nevedie ich do extrémnych situácii. Humor je príjemný, nie prehnaný či nevkusný. Obsadenie je tiež podarené. Každá s postáv má svoje miesto, nestojí nijak v úzadí. Nie je to len seriál o Mattovi, ale aj o ostatných, ktorí dostvájú tiež svoj priestor.Rayen je sarkastický, nehrá sa na nič a čo povie to stojí za to. Go On je sitcom ktorý ničím neurazí, no príjemne poteší. Možno sa pri ňom človek nebude smiať 20 minút v kuse, no seriál ma v sebe niečo čím vyčarí úsmev na tvári a dobrý pocit

80 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Chandler

Na nový seriál Matthewa Perryho jsem byl hodně zvědav, hlavně proto, že jeho postava Chandlera byla v Přátelích má nejoblíbenější.
Další srovnání se nabízí s loňským seriálem Anger Management. A i když mám rád Charlieho Sheena, tak tenhle kroužek mám mnohem radši. A to nejen kvůli hlavnímu hrdinovi, lehce arogantnímu komentátorovi Ryanu Kingovi. Upřímně celý kroužek včetně vedoucí má svoje kouzlo, ať už jde o bláznivou feministku Anne, kočičí ženu Soniu, španělsky mluvící Faustu nebo děsivě divného pana K. Potěšila mě i dvojice spolupracovníku Ryana, nejen jeho kámoš a šéf Steven (John Choo), ale i asistentka Carrie.
Seriál je nenáročnou oddychovkou, kterou si musíte oblíbit, protože dokáže vyvolat ten správně příjemný pocit. Doufám že dostane další sérii, protože my si s přítelkyni vždycky rádi pustíme nový díl "Chandlera".
BTW: Díl s Courteney Cox byl boží.

80 %
78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Go on

Mám ráda Mattovy seriálové role v éře po Friends, ale on má na ně takovou smůlu, všechny zruší po jedné sezóně. Zrušení Studia 60 on The Sunset Strip považuju doteď za velkou nespravedlnost. Ani jeden z těch seriálů není vysloveně vtipný, jsou spíš k pousmání. Mně se tenhle Mattův mírný humor líbí, pokaždé mi zvedne náladu. Go on mi tak rozhodně bude v další sezóně chybět.

Go on je seriál postavený vyloženě na Mattovi. Jsem ráda, že tady nešaškuje jako Chandler ve Friends. Ostatní herci jsou tu, alespoň v úvodních dílech, jenom křoví. Na začátku jsem se dokonce několikrát přistihla, že přetáčím scény, ve kterých Matt není. Později mi přišlo, že se herci tak nějak víc sehráli a že celý díl není jenom o Ryanovi, i když samozřejmě je stále nejdůležitější postavou seriálu, ale věnuje se i příběhům dalších postav. Ryan tady působí jako stmelovač poměrně pošahané skupiny. Některé postavy jsou slabší celou dobu (Danny, Sonia), ale některé se zlepší (Anne, Mr. K).

První polovina série mi přišla ujetější, pak se to zklidnilo, ale na úkor emotivních scén, kterých teda rapidně přibylo. Není tu nouze o ironii a cynismus, hlavně ze strany Ryana a Anne. Dvojka Ryan a Anne mi přišla dokonalá, oba ztratili ženu svého života a oba se snaží začít znova. Tyhle dva mě asi bavili nejvíc. Taky jsem ráda, že mermomocí nedávají dohromady Ryana a terapeutku Lauren, i když zřejmě v dalších sériích by k tomu směřovalo.

Docela mi vadilo, že sem tam zmizí bez vysvětlení nějaká postava, aby se za pár dílů zase zčistajasna objevila (George, Danny). Na druhou stranu mě potěšila účast hostujících hvězd – Courtney Cox, Piper Perabo, Lauren Graham.

Myslím, že Go on stojí za podívání, protože úsměv na tváři určitě vyloudí.

60 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Perryho umění

Po dokoukání poslední epizody a po zjištění, že druhá série již nebude jsem si posteskl. opět. Úplně stejně, jako posledně, když jsem se dozvěděl, že předchozí Perryho seriál, Mr. Sunshine, byl také zrušen. Osobně se mi tenhle mírný, uhlazený a vůbec ne trapný Perryho humor líbí. Jako by se člověk cítil po sledování těchto seriálů lépe. Zase jedno podle mě ne oprávněné zrušení. Ale znáte to, jde jen o peníze :(

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Go on

Původně jsem se do Go on vůbec nechtěla pouštět. Potom, co jsem si pustila promo, jsem se nakonec rozhodla to se seriálem zkusit. A nelituji toho.
Vyklubalo se z toho příjemné překvapení. Na zasmání a odlehčení od všech různých dramat a kriminálek, je Go on to pravé.
Pobaví, jsou tu zajímavé postavy a pár skvělých hlášek.
Není to nic světoborného, ale rozhodně to patří k těm nejlepším novinám této seriálové sezóny.

70 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Milé překvapení

Po prvním dílu musím říci, že mě mile překvapil. Jde o příjemné spojení terapeutického seriálu s komediálními prvky. Nic jsem od tohoto seriálu nečekala, když jsem si ho pouštěla, ale musím říci, že už se těším na další díly.
Pokud se ponesou další díly ve stejném duchu, tak to bude jen a jen dobře.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Go on

KeĎ nič iné nedávajú, tak je aj toto dobrý seriál. Aj keď neviem či ho zaradiť ku komédií alebo dráme. Matthew Perry bude pre mňa navždy Chandler Bing so všetkým čo k nemu patrí, s Monicou a hlavne jeho vtípkami. Asi som očakávala, že niečo podobné bude hrať aj tu, nestalo sa.

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Správná parta

Asi jsem dost skromná a stačí mi málo ale tehle seriál je perfektní. Někdo si myslí že je to šou jen pro Matta ale já myslim že ostatní postavy se pomalu vybarvujou a na konci serie si budou lidi pamatovat i jiný jména něž jenom jméno Matthew Perry. I když Matt je samozřejmě jednička :)

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Go On Matt

Tak po precteni popisu serialu se mi do toho vubec nechtelo, ale nakonec jsem to zkusil a byl jsem prijemne prekvapeny. Serial je popsany skvele dle popisu Gorilly. Neni to serial u ktereho se smejete nahlas, ale serial u ktereho se usmivate a usrkavate nezvykle dousky optimismu. Matthew Perry co slovo to hlaska a uprimne, jinak si ho predstavit nedokazu. Jeho postava je dle meho gusta. Strucne receno negativni osobnost, kterou nemuzete nenavidet (neco jako House). Mr. K. vyborna postava, s tou divnosti mozna trochu prehnana, ale tesim se na kazde jeho slovo. Velke + mi take dodava Lauren, ktera je mi desne smypaticka (az podivne podobna Courtney Cox ) Ja davam serialu 80 a doufam, ze se kvalita jedine zlepsi. Jedine co bych vytknul, je dle mne prehnana funkcnost postav. Preci jen by se tak moc odlisne osobnosti nesesli v jedne mistnosti a nedokazali si tak dokonale prohazovat dialogy.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Chandler

A to jsem si myslel, že se Perrymu v televizi po těch pár nepovedených projektech opět zadaří a oni mu to zruší, docela škoda, sympatický seriál

70 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Není to ono

Hlavním problémem pilotu komedie Go On je málo humoru. Jediná, skutečně vtipná sekvence je ta při souboji problémů pacientů. Zbytek je na komedii až příliš vážný.

Přesto oceňuji snahu Matthew Perryho, který se snaží, seč může. Místy je z něj znát starý dobrý Chandler z Přátel, a to hlavně při interakcích s "divným vousáčem", které jsou naprosto brilantní.

Zatím to ale celkem ujde. Jen se musí přidat na humoru, a to pořádně.

60 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Bomba

Po prvním díle musím říct, že mě naprosto dostal. Nasmála jsem se na několik dní dopředu. Uvidíme, jak bude pokračovat, ale věřím, že další díly mě nadchnou stejně jak ten první :)

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Chandler je zpět?

Není, ale Matthew je zpátky ve formě. Po dvou epizodách jsem spokojený a dost jsem se nasmál. Snad nebude upadat kvalita.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Očekávání se nenaplnilo...

K seriálu jsem se dostal spíše z nostaligie a bylo celkem příjemné opět vidět Matthewua Perryho v akci. Bohužel nadšení rychle opadlo a po pár epizodách jsem dál seriálu sbohem.

10 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Chandler trochu inak

Dúfala som v úspešný návrat Perryho a ten skutočne nastal. Nedá sa hovoriť o niečom prevratnom, nejde vyslovene o sit com, skôr o takú vlažnú komédiu.

Osobne by som asi ubrala trochu z postáv, ktoré sú až príliš prehnané. No zároveň, vzťahy medzi nimi sú zaujímavé. Hlavná postava a jeho asistentka, jednotlivý ĺudia v skupine medzi sebou...

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Len neuviaznuť

Nie, nie je to typický sitcom, pri ktorom sa smejete od začiatku do konca. Je to horkosladká komédia o skupine ľudí, ktorí vo svojom živote uviazli na jednom bode a musia sa pohnúť ďalej.

Musím povedať, že celá skupinka mi sadla. Najviac som si obľúbila Ryana a Anne, hlavne ich slovné prestrelky. Pochváliť môžem aj výber hosťujúcich hviezd a ich zakomponovanie do príbehu. Našťastie sa v prvej, jedinej sérii, vyhli niekoľkým klišé, ktoré by určite neskôr prišli.

Škoda, že nedostal ďalšiu sériu.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk