Jak jsem poznal vaši matku

Jak jsem poznal vaši matku (How I Met Your Mother) — 9. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Stinsonovská raketová krize

Robin dostala soudně nařízenou terapii, protože někoho napadla a vypráví, jak se to vlastně stalo. Ted se hrozně touží stát součástí "Týmu Dítě" Marshalla a Lily, což se Lily moc nelíbí...

Robin sedí v ordinaci u terapeuta a je z toho poněkud nervózní. Jde o soudem nařízenou terapii, protože udeřila Noru. Jednoho dne ji totiž přestalo bavit dívat se, jak Barney posílá Noře do kanceláře květiny, balonky, čokoládu a chodí jí tam zpívat. Lehla si pod stůl, vypila láhev vína, poplakala si a…

Robin odbočuje a vrací se do baru, kde Ted jen tak tak zabránil Lily ve vypitý trochy vína. Její doktorka jí pořád tvrdí, že může všechno, ale jenom trochu. Tedovi se to nelíbí a rozhodne se rázně zakročit a protože má strach o „jejich“ dítě, vtrhne i do ordinace. Lily ho vyhodí a připomene mu, že je to jak na vysoké, kdy jim nedal šanci na soukromí.

Robin se vrací zase do práce, kde se jí omylem podařilo zajistit Noře pracovní cestu do Francie, kterou by přitom sama ráda uvítala. Nora se v baru loučí s Barneym a těší se, že až se vrátí, začne s Barneym úplně novou kapitolu a doufá, že si mezitím Barney nenabrnkne nějakou prsatou blondýnu.
Sotva zmizí z baru, jedna taková blondýna se na Barneyho obrátí, jestli je ten doktor, který slibuje zmenšení prsou zadarmo. Ostatní jsou zhnuseni. Barney se omlouvá a ujišťuje je, že to s Norou pořád myslí vážně, ale zapomněl na svůj Systém Doručování Blbek, což je rozvinutý systém reklam na doktora Barneyho Stinsona nabízejícího konzultace o zmenšení prsou, který mu zajišťuje přísun přiblblých holek průběžně a dlouhodobě. Barney ví, že musí celý ten obří systém zrušit do tří dnů, než se Nora vrátí, ale neví jak. Robin mu nabídne pomoc.

Terapeut ji obviňuje, že to udělala, protože chtěla Barneyho získat zpátky, což nakonec přiznává. Terapeut má radost, že se konečně otevírá a mluví o sobě, ale Robin se vzpamatuje a vrátí se k Marshallovi a Lily.

Marshall se bojí o Teda, protože je mu ho líto. Lily tvrdí, že je Ted určitě v pořádku, což není pravda, a že si pořád myslí, že se pletl ohledně její doktorky, ale Marshall o jejích schopnostech zřejmě taky pochybuje. Proto přijme Marshall Teda zpět do „Týmu Dítě“ a chce s ním jít na jeho návrh na kurz rození. Lily to odmítá a Marshall jí pohrozí, že pokud tam nepřijde, nebude s ní spát. Ted s Marshallem na kurz dorazí, ale Lily ne.
Kluci se proto rozhodnou ho absolvovat společně, což je doopravdy divné, protože se musí vzájemně masírovat a nakonec se začnou cítit provinile, že nenaslouchali Lilinu přání. Marshall jde domů a omluví se jí. Pak otevře dveře, kde měl být Ted, který se jí chtěl omluvit taky, ale najdou jen ponožku na klice jako symbol, že respektuje jejich právo na soukromí.

Robin pomáhá Barneymu zlikvidovat všechny jeho pomůcky, mimojiné vzkaz, který se odešle na záznamník každé ženě, staré 22-23 let, která si objednala nálepky na bradavky u jisté společnosti. Ve vzkazu Barney své oběti říká, že ji viděl v metru a myslí si, že si jsou souzeni a jestli věří v osud, ať jde večer do MacLarens.
Potom spolu Barney a Robin vyrazí do baru. Barney jí tam poděkuje a říká, že ona je jediná, kdo by mu s tím byl ochotný pomohl a že je opravdový brácha. To se Robin nelíbí a přesvědčuje ho, že je spíš žena a že by si měl oblíct vestu, ona sexy šaty a vyrazit se spolu opít do města. To se terapeutovi obzvlášť nezdá. Ještě než stihla Robin plán zrealizovat, objevila se jako překvapení Nora v baru o den dřív. A tak se Robin znovu opila, tentokrát pod stolem v baru. Ještě než to stihla udělat, objevila se v baru blondýna, které přišel Barneyho falešný vzkaz. Funkce nahrávání vzkazu se totiž nehodou znovu aktivovala. Robin chvíli bojovala, ale nakonec jí přesně řekla, kam Barney šel.

Robin jde k Tedovi, který ji přesvědčí, že občas je nejlepší ustoupit a dát šanci na soukromí a vlastní život. Jede proto k restauraci, kde je Barney s Norou a popere se s holkou, kterou tam předtím poslala. Takže soudně nařízenou terapii vlastně nedostala kvůli napadení Nory, ale kvůli napadení té prsaté blondýny, kterou původně poslala zničit Barneymu a Noře večer.

Zajímavosti

StinsonBreastReduction.com a LinsonBreastLawsuit.com jsou oba funkční odkazy.

Narážky na další seriály

Kdo přežije

Součástí Barneyho "Systému dodávky nanynek" je reklama v "Kdo přežije".

HUDBA V EPIZODĚ

When a Man Loves a Woman (Percy Sledge)

Barney zpívá Noře zamilovanou píseň.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Sledovanost premiéry
 • Odkaz na IMDb
 • Stinsonovská raketová krize
 • The Stinson Missile Crisis
 • 7. série, 4. epizoda (celkově 140. díl)
 • 3. října 2011
 • 8. srpna 2012
 • 2011
 • 21 minut
 • 10 390 000 diváků
 • www.imdb.com/title/tt2049980/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska
lukascoolarik
HonZajs000
Judita