plakát seriálu

Jak jsem poznal vaši matku

(How I Met Your Mother)

Názory uživatelů

Devět let...

Byl to jeden z mnou nejdéle sledovaných seriálů... Oprava: Seriál, který jsem doopravdy sledovala nejdéle. Přestože jsem začala někde v polovině třetí řady. A zamilovala jsem si to.
Barney byl prostě postava, která se hned tak nevidí, a i když se celý seriál vyvíjel (spíše ke konci, než na začátku), tak zůstal poměrně stejný.
Lily a Marshall měli takovou tu epickou lásku, která v ostatních seriálech musí projít stovkami rozchodů a vzájemného ubližování, než konečně zůstanou spolu. Tihle dva byli něco jiného. A bylo to skvělé.
Robin byla fajn. Nikdy nebyla mou nejoblíbenější postavou, ale taky to nebylo tak, že bych ji nesnášela.
Ted byl nenapravitelný romantik a to se mi na něm hrozně líbilo. Naprostý opak Barneyho, ale přesto byli skvělí kamarádi. Neskutečně jsem se těšila, až poznáme Matku a jejich vztah. A nebyla jsem zklamaná. Matka byla sympatická a rozhodně myslím, že Tedovi stálo za to na ni počkat.

Vím, že by se sem neměly psát spoilery, ale abych napsala svůj názor na celý seriál, tak to budu muset porušit, takže:
SPOILER! SPOILER! SPOILER!
Devátá řada mě po dlouhé době opravdu bavila. Narvat celou dvoudenní svatbu do jedné řady, byl skvělý nápad. Bylo super poznat Matku a pozorovat budoucnost, i to, jak se po celých devět let potkávali-nepotkávali. Všechno směřovalo ke skvělému konci, ale... Vážně?! Tohle bylo myšleno jako pravý konec? Celých devět let se propracovávat k Matce, poznat ji a zjistit, jak je úžasná a jak si rozumí s Tedem. A potom zjistíme, že zemřela? Je to přesně tak, jak řekla jejich dcera - nebyl to příběh o tom, jak potkal jejich matku, ale jak se zamiloval do Robin. Pro mě bylo finále zklamáním a vzhledem k tomu, kolik let jsem tomu seriálu "věnovala", čímž mi docela přirostl k srdci, tak mi to trochu vadí.
A je mi jedno, že je to JENOM seriál... Právě proto by měl mít úplně happy end.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
85 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 26 lidí

Je dobojováno

Po devíti letech jsme se konečně dobojovali s Tedem k oné vysněné ženě, na kterou čekal celý život.

Bohužel v sobě cítím hořkou rozporuplnost. Netuším, jestli jsem víc rozlobený nebo zaražený, až příjemně překvapený?

Zkrátka. Směřovat devět let k tomuhle závěru zjevně není co jsem si představoval a bude to chtít víc času, abych se s tím vypořádal. Ale to už tak zkrátka u diváka bývá. Neboť konec je právě to s čím bývá fatálně nespokojen.

Ať už se mnou souhlasíte nebo ne, na závěr seriálu si udělejte obrázek sami.

Já se budu nadále zabývat tím co je hezké. Prožil jsem se seriálem zhruba sedm let. I když mu po čtvrté sérii došel dech, stále si udržoval jaký si ten svůj standart. Budiž. Vždy to byla příjemná dvacetiminutovka. Postavy mě bavily. Nejvíce jsem se sžil s Tedem, neboť on je hodně jako já a já mu přál tu nejlepší ženu pod sluncem. Též Lily a Robin byly vynikající. Zbytek party mě moc nebral, i když byli nedílnou součástí seriálu.

Bohužel na mě zase padá trochu deprese z toho konce. A ani nevím co více dodat. Takže se loučím. Hercům přeji jen to dobré, bavili jste mě opravdu dlouho a děkuji Vám upřímně za to.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Kde se stala chyba?

Speciálně u HIMYM jsem čekala, až seriál skončí, abych mohla napsat objektivní názor. Po posledním díle jsem ale musela pár měsíců počkat, jinak bych to asi musela celý vyhvězdičkovat :)
Přiznám se, že prvních pár dílů mě zas tak neuchvátilo, oblíbila jsem si to až později.
Marshall a Lily tvořili ten záchytný bod celé skupiny, na ně bylo vždycky spolehnutí. Robin jako takovou jsem zrovna dvakrát nemusela, ale ve spojení s Barneym byli nepřekonatelní. Ono copak Barney a všechny jeho holky :) To myslím, že možná bylo trošku přehnaný, to neskutečný množství one-night-stands, ale bylo to zase něco jinýho, chápu.
Ted a jeho nekonečně hledání lásky bylo občas srdceryvné, říkala jsem si co to s těma holkama je, vždyť Ted by pro ně udělal první poslední :)
Balící finty, teorie, sázky o facku, Robin Sparkles, to všechno dalo seriálu neskutečně moc. Ale ten konec...

Myslím, že všichni, kdo se pohybují v seriálovém světě stejně ví, jak to dopadlo, ale tak... radši -


SPOILER
Poslední díl mě tak naštval. Celá 9. série se odehrávala na svatbě Barneyho a Robin (kterým jsem mimochodem fandila odjakživa a byl to vynikající nápad), abychom pak v závěru zjistili, že to bylo úplně k ničemu? 9 let Ted hledá a až konečně najde, tak nic? Z Barneyho je najednou táta? Tak to být nemělo :(

Četla jsem názory lidí, kterým se konec líbil, protože byl reálný. Jenže my nekoukáme na seriály proto, abychom viděli realitu, tý máme všichni dost. Vždyť devět let to byl takový pohádkový příběh a najednou nás praští do nosu tímhle. Takže za mě konec tragický...

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
77 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Úúúž ... je konec :-)

Ráda bych o tomhle seriálu napsala, že neměl nejmenší chybu, protože byl fakt legen... (počkej si) ...dární! Žádný podobný seriál jsem dřív neviděla a je jeden z mála, u kterého jsem se opravdu hodně nasmála, uvolnila, relaxovala, rozveselil mě a celá parta se stala i mojí super partou.

Takže prvně kladné hodnocení:
Moc se mi líbila celá parta různorodých lidí, kteří se berou takoví, jací jsou. Mají spoustu společných zážitků, spoustu pravidel (které moc rádi porušují), spoustu nezapomenutelných večerů a životnách událostí. Jeden oblíbený bar. Klíčky od všech bytů všech ostatních a jsou pořád spolu. Starají se jeden o druhého "jeden za všechny ..." atd.

I když by se Barney dal jedním slovem odsoudit za to, co prováděl s xxx holkama. Za to, čím byl. Tak bez něj by mraky zážitků byly úplně hrozných nebo by ani nebyly. Staral se o zábavu, o nezapomenutelné večery a vůbec byl fakt boží. Byl to prostě Barney Stinson - žádný podobný není.
Lily s Marshallem byli srdcem celé party. Milovali se od začátku až do konce. Byli harmonickým párem, ideálními kamarády, skvělými rodiči a prostě k sobě patřili.
Ted se nedá popsat jinak, než nenapravitelným romantikem a člověkem, který udělá kdykoli a cokoli pro své přátele, jen aby byli šťastní. Byl duší celé party.
Robin byla strašnou dobu na okraji party a ke konci se to tak nějak potvrdilo. Byla takovou tou dokonalou holkou, která je se všemi za dobře a se všemi vychází, ale bohužel i tou, která kolikrát vnese do party semínko pochyb a hádek a nikdy dokonale nezapadne. Byla prostě takovým "andělem s ďáblem v těle". Ne, že bych proti ní něco měla, protože sem opravdu patřila, ale takhle ji vidím. Nikdy sem 100% nepatřila (tak na 90%), jakoby si držela nějaká zadní vrátka.

A možná proto (dostávám se k zápornému hodnocení) se mi nelíbil konec celého seriálu. ;-(

SPOILER!!!
Ted se pral s životem, s nepovedenými vztahy, sám se sebou jen proto, aby našel tu pravou - Matku svých dětí - a po pár letech ji ztratil kvůli nějaké nemoci? To si celý seriál nezasloužil. A ani Ted. A tak strašný konec, že se po nějaké době nakonec dal doopravdy dohromady s Robin? To mi k tomu prostě fakt nesedělo. Už jak se naznačovalo, že to mezi Barneyem a Robin neklape kvůli cestování a jeho blogu. (Cože? Blog?) To bylo taky tak strašně divný. Byla jsem proto moc ráda, jak to zachránilo právě to setkání s Matkou a to "opěvování" citu, který k ní Ted cítil. (Asi jsem hold také romantik.) ... Ne, že by byl ten konec děsný, to ne, ale nebylo to prostě ono. Proto o těch 10% míň.

Ještě poznámka... Celá devátá série byla podle mě dokonalá. Jak se to celé točilo kolem víkendu před svatbou. Vše se propojovalo a vysvětlovalo. Zároveň jsme konečně viděli Matku a těch nezpočet skoro-potkání a skoro-seznámení. Pro mě nejlepší série. Tedy až na ten úplný konec, který mi to vyústění o třídu zkazil, ale také pěkný.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Takový nezávazný flirt...

Hned od první scény sympatický seriál (který je mimochodem parádně nadabovaný). Každý díl je napěchovaný skvělými hláškami, hlavní postavy jsou originální a mile svérázné, humor mi perfektně sedl. Líbí se mi i způsob vypravování, model, kdy otec vypráví dětem o svém mládí, všechno do sebe zapadá, všechno na sebe navazuje. Celé to korunují Barneyho životní moudra a definice, také láska mezi Lily a Marshallem, kteří tvoří ten nejpárovitější pár v historii seriálů.
Přes to přese všechno se dá můj vztah k Jak jsem poznal vaši matku krásně přirovnat k nezávaznému flirtu - Moc ráda trávím čas s tímto seriálem, láska z toho ale nejspíš nikdy nebude :)

Po zhlédnutí poslední série i obou finále (oficiálního i alternativního) musím říct, že oba konce mají něco do sebe. Původní celý příběh jakýmsi způsobem uzavírá (a taky se dal očekávat, příběh k němu směřoval už od prvního dílu), zatímco ten alternativní je otevřenější. Přesto možná lepší, protože šťastný (a typicky seriálový).
Devátá série nebyla vůbec tak špatná, jak se tvrdí. Bavila mě stejně jako ty předchozí. A když se tak ohlédnu za celým seriálem, nezbývá mi než zvýšit na 90%. Je to opravdu skvělý seriál.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

BOŽÍ ;)

Můj nejoblíbenější seriál. Celá parta je parádní uplně rozdílní lidé, ale přesto se všichni spolu kamarádí. Zbožňuju Barneyho hlášky, Marshallovy právnické stěry, Lily a její udržení tajemství, Robin Zářnou a Tedovo nadšené vypravování. Líbí se mi na seriálu ty vzpomínky. Například, když vzpomínají na výšku a je tam scéna jak jsou mladí. Působí to tak dojmem jak kdybysme je znali ještě dýl a věděli o nich vše. I když už HIMYM není jaké bylo ze začátku, nedokážu si přestavit co budu dělat u posledního dílu.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

K bagetě ideál

Nebudu seriál hodnotit podle závěru, to by nebylo fér. Celých 9 sezón dokáže totiž bezvýhradně bavit. Epizody dávají smysl, sem tam se narazí dokonce přímo na epizody geniální. Sám moc nemusím sitcomy a komediální seriály, ale tady se tvůrci nezavděčí málokomu. Chytrý humor si drží stabilní kvalitu přes všechny epizody.
Herci jsou tu naprosto bezvadní, vtipní a sympatičtí. Scénáristé dokonce dokázali nějaký fórek dokončit až po několika sezónách (např. fackovaná se táhla 3 nebo 4 řady, ale vždy vtipně a nečekaně).
Výborné, doporučuji všem, co vyhledávají inteligentní humor, můžete shlédnout s partnerem, protože je to i kapku romantické.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Napodruhé - lépe

S HIMYM jsem se seznamovala nadvakrát a až druhý pokus byl ten úspěšný. Poprvé jsem si říkala "Co to k čertu vůbec je?!" Podruhé už jsem se na seriál dívala z jiného úhlu a chytil mě.

A i když po několika sériích se pro mě stal spíš seriálem, na který koukám ze zvyku abych viděla všechny série, nebyl vůbec špatný. A ano - 9 sérií se honí Ted za Matkou, která je ve finále jen v sérii poslední a to ještě tak nějak narychlo. Navíc celý jejich společný příběh vede k ne zrovna veselému konci(myslím si, že takový konec svým způsobem rozladil každého fanouška tohoto seriálu.)

Nicméně jsem měla ráda celou partu (i když Lily mi občas silně lezla na nervy) a i některé Tedovi přítelkyně.

Jsem toho názoru, že seriál a hlavně některé jeho hlášky jsou legen...počkejtesinato...dární!

Takže pokud hledáte oddychový seriál u kterého se nasmějete, HIMYM můžu vřele doporučit :)

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Matka se již našla.

Tento seriál jsem si velice zamiloval a dokoukal jsem všechny díly. I dnes se dokážu dívat na epizody, které jsem již viděl, ale stejně se při nich vždy pobavím. Jediná stinná stránka seriálu byla poslední devátá série. Také jsem ji celou zhlédl, ale na předchozí série byla příliš slabá. I závěr celého seriálu mohl být trochu lépe a více rozveden. Kvůli deváté sérii strhávám 10%.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Nothing suits him like a suit

1. - 3. série - 100% - Ať se mi v životě stalo cokoli, vždycky tu byla jedna parta, která mě dostala k sobě a všechno se najednou zdálo mnohem lepší. Byli to Přátelé a jejich desetileté soužití s diváky, na jehož konci zůstala obrovská díra v srdci všech, kteří se rádi nechávají konejšit od fiktivních kamarádů. A ta díra zmizela po druhém díle HIMYM. Tak dlouho totiž trvá než se postavy nezadržitelně dostanou pod kůži. Stejně jako jsem si chtěl dříve zajít co Central Perku, cítím teď v sobě obrovskou část Teda, chci chodit řádit do McLaren's a uskutečňovat s Barneym ty nejšílenější nápady, závidět úžasné dvojici Marshmallow+Lillypad a obdivovat Robin jako nedosažitelnou krásku.

4. - 6. série - 80% - Jako kdyby tvůrci pozapomněli, jak nejlépe dávkovat gagy i dějová odhalení. Všechno je zdánlivě na svém místě, geniální epizody jsou dávkovány střídměji, ale nikdy nezklamou (Shelter Island, Girls vs. Suits), jenže občas je znát, že se silnou sledovaností zkrátka není kam spěchat, a tak scénáře jen blbnou na místě, což při slabších chvílích nevychází takřka vůbec. Naštěstí Neil Patrick Harris pořád kraluje, oproti tomu Alyson Hannigan po mateřské minidovolené poztrácela to nejlepší z komediální timingu.

7. - 8. série - 75% - Tempo odhalování jednoho důležitého detailu na celou sezónu bych rád odpustil, na ty nejlepší věci se přece vyplatí čekat. Jenže při daných kvalitativních skocích můj blahosklonný úsměv silně hořkne. Epizody, které cílí na starý dobrý situační humor, totiž čím dál víc připomínají křeč a když váš dříve srdcový seriál nabízí díly, ve kterých se i přes očividnou snahu tvůrců nemám čemu usmát, je to vlastně dost k pláči. Relativně vysoké hodnocení tak zachraňuje dramatický cit Bayse s Thomasem. Vážnější zápletky či zamyšlení totiž pořád fungují na podtrženou jedničku a sitcomová škatulka je celému HIMYMu najednou zoufale malá.

9. série - 85% - Zpočátku zcela nefungující koncept, vražedně nudná Marshallova linka a triviální running jokes - a v polovině naprostý obrat. Ve chvíli, kdy se naplno začnou dokončovat dlouholeté linky, nostalgie se rozvibruje naplno a každá druhá scéna má v sobě doznání či moudro, vlhnou mi oči a já jsem zpátky před šesti lety, kdy jsem ještě u Tedových vztahových eskapád nemohl dýchat napětím (vedou epizody How Your Mother Met Me, Daisy a Gary Blauman). Ona atmosféra, ze které je jasně znát, že končí něco velkého, přehluší i občasnou návštěvu slabších vtípků a jen vás donutí fandit milovaným postavám v očekávání tolik odkládaného a dramatizovaného happyendu.

Poslední epizoda Last Forever - Nehodnotitelné. Ale bohužel ne tím způsobem, kterým mě ohlušily závěry jiných mých milovaných seriálů. Rozumím touze hlavní tvůrčí dvojice udělat ze svého díla realističtější podívanou a chápu i jejich "ředění" šťastných konců. Jenže udělat sitcomu tečku ve vážnějším duchu není žádná legrace a rozmělnit všechno, k čemu směřovaly poslední dvě série či v některých případech celých devět sezón, je nůž do zad všem divákům, kteří fandí happyendům. S šokovaným výrazem ve tváři bych se dokázal přenést přes onen smutný zvrat, největší zradou je pro mě ale úplný dovětek, který maže všechno, co se mi tvůrci snažili v jejich vztahu několik posledních let nakukat. Tohle není pointa, to je zkrátka cílené zklamání. I dva měsíce po premiéře a s nejednou pozdější reprízou už s chladnou hlavou. Svého času moje nejoblíbenější show tak vyklízí pozice a nechává po sobě zklamání. Není to ani konec pro všechny, ani nudný dojezd na jistotu. Ale tenhle rozruch za zlomená fanouškovská srdce opravdu nestál. Snižování hodnocení o hvězdu dolů ještě nikdy nemrzelo takhle moc.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

True Story

Píše se rok 2005 a CBS nám představuje nový seroš o partičce kamarádů z New Yorku. Hlavní postava Ted povídá svým dvěma dětem příběh o tom, jak se seznámil s jejich matkou. My však nevíme, kdo jejich matkou je, takže nevíme, kam přesně děj směřuje. Během prvních sezon nám tvůrci servírují jedny legendárnější hlášky vedle druhé. Seznamují nás s Tedovými potencionálními manželkami, ať už velmi povedenými ( Victoria, Zoey ) , nebo podprůměrnými ( Stella ) . Seriál se celou dobu veze na vlně romantiky, tu však dokáže vždy odstřelit do pozadí postava Barneyho. Troufám si však tvrdit, že právě díky této postavě, která prošla v páté sérii obrovskou proměnou tvůrci zazdili a dobré vyhlídky do budoucna. Od 6té do 8mé série jsme pak svědky rozchodů, dávání se dohromady a opět rozchodů které však už právě pověstný humor Barneyho nevyvažuje. Poslední 9 série mě zklamala asi nejvíce. Série se šíleně táhla a vytoužený šťastný konec ? Radši nekomentuji. 100% seriálu nesundám i přes všechny mé negativní pocity z posledních řad Přinesl nám totiž daleko více pozitiv a hlášek které budou znít ještě hodně dlouho. True Story

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Suited up!

K HIMYM mě přivedla kamarádka, která o něm doslova básnila na svém blogu. Nedalo mě to, a pár dílu jsem si jen tak "na zkoušku" stáhl. A už jsem byl chycen do pasti. :D

How I Met Your Mother je retroperspektivně vyprávěný seriál, kde otec dvou dětí vzpomíná na to, jak se seznámil s jejich matkou. Děj nás zavede do roku 2008 k 5 přátelům, kteří zažívají skoro každodenní strasti a slasti života. Docela překvapí, jak každá postava je perfektně vykreslená se vším všudy. Přesto, aspoň dle mého soudu, strhává nejvíc pozorností na sebe Barney a jeho snaha se s každou holkou v baru vyspat. Jeho hlášky se mezi fanoušky stali doslova legendární.

Suma sumárum tento seriál můžu doporučit, dal by se označit za takový nepřímý nástupce Přátel. Nenapadá mě nic, co bych HIMYM mohl vytknout, je to prostě jednoduše dobrý seriál, u kterého se jistě pobavíte. Tak na co ještě čekáte? ;-)

90 %
94 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 34 lidí

Skvělý :)

Myslím, že HIMYM je dnes už opravdu kultovní seriál, podobně jako seriál Přátelé, ke kterému ho často přirovnávají.
Zajímavý je už jen tím, že je vyprávěn retrospektivně, jak jinak než otec, který vykládá svým dětem, jak poznal jejich matku.

1.-4. série. Nejlepší část seriálu. Vtipy jsou nekonvenční, citáty s tu střílejí na každém kroku, hlavně od legendárního Barneyho.
5.-7. Seriál začíná pomalu ztrácet dech a často se odbíhá od příběhu. Postavy se vyvíjejí, dost se změnily.

Celkově je to ale pořád nadprůměrný sitcom, kvalita jde poslední dobou dolů, ale věřím, že popadne druhý dech.

90 %
94 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
85 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 33 lidí

To se něco povedlo!

Seriál jsem si zamilovala od začátku, po Přátelích další příjemný a vtipný seriál o partě kamarádů. Navíc se skvělou zápletkou - kdo je ta tajemná matka? Postavy seriálu jsou dobře vykreslené a všechny vždy určitě pobaví vtipálek Barney.

Dříve bych seriálu určitě dala víc procent než 80, ale s postupem času začal seriál upadat. Nyní nás čeká 8. série a my toho pořád moc nevíme. Takže jen doufám, že nám tu matku v následující sérii naservírují, protože přece jen už je to opravdu dlouho.
Navíc 7. série měla dle mého názoru hodně výplňových epizod, které mi tak vtipné nepřišly. Snad 8. nepřinese další zklamání.

80 %
93 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

:)

O seriálu sem se dozvěděla až tady. Nějak jsme zavedli řeč na HIM ve škole a -voilá- do týdne mi přinesla spolužačka 2 série How I Met Your Mother :). Byla jsem zvědavá hodně :)

Teď mám za sebou téměř celou 1. sérii. Musím říct, že po tom, co jsem si přečetla názory zde, myslela jsem si, že to bude opravdu špica :). Barney je opravdu skvělej, Neil Patrick Harris je taková správná "držka" na podobné role frajerů a machírků. Snad proto jsem si ho (jako většina lidí) oblíbila hned na začátku. Lilly, Marshal, Ted i Robin jsou velice sympatické osoby :). How i met je jeden z mála seriálů, kde jsem si nenašla někoho, do koho se můžu strefovat se záminkou "jak já ho/ji nesnáším".

Nechápu ale srovnávání How i met × Přátelé. Oba seriály jsou sice o partě velice sympatických, vtipných a nápaditých lidí, kteří se scházejí na jednom oblíbeném místě a řeší podobné problémy, ale jinak mi seriály připadají poměrně odlišné - oba 2 seriály mají své kouzlo a spád, ale Přátelé byli přece jenom první, noví, neokoukaní.
Možná právě kvůli tomu srovnávání a vyzdvyhování How i met mi How i met tak moc k srdci nepřirostlo. Ale i přes to je to jeden ze seriálů, ke kterým se ráda budu vracet. TEdy aspoň k jeho 1. sérii, která je opravdu vtipná:)

EDIT: Nevím proč, ale ke konci 1. řady jsem přišla How i met mnohem víc na chuť. Po prvních cca 10 dílech jsem se k němů stavěla trochu skepticky, ale po 'Pineapple accident' jsem se od seriálu nedokázala odtrhnout. Prostě musím hodnocení zvednout. Jsem zvědavá na další řady, moc moc :) Jen tak dál :)

Druhá řada mi docela nápadně připomíná Přátele - plánování svatby, vztah mezi hlavními hrdiny, homosexualita v rodině :D Ale i tak je to pojato úplně jinak - tak nějak více s nadsázkou, s vtipem. U Přáteláckých svateb jsem si pobrečela více :)

Edit dva: Postupně sleduju všechny odvisílané díly, 4. série se mi zdá po 15 dílech mnohem lepší než druhá, a o té jsem si myslela, že je nepřekonatelná.
Dnes jsem se znovu od začátku koukla na pár dílů 1. série - a opravdu, mám pocit, že první díly nestojí za moc a seriál postpně graduje.

90 %
92 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
84 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 38 lidí

HIMYM

Ze začátku paráda. Seriál, který sem si strašně oblíbila a pokaždé se u něj bavila. Pak se, ale něco stalo. Nevím přesně co, ale kvalita šla dolů. Za první čtyři řady jednoznačně plný počet z hodnocení a v dalších řadách mě to už tolik nenadchlo. Skvělý seriál, který sklouzl k průměru.
Zbytečně prodloužený seriál, měli to utnout, dokud to mělo takový úspěch.

90 %
91 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
91 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Jak jsem poznal skvělou partičku!

Rozuzlení každého seriálu je vždy velmi očekávaným a zároveň kritickým bodem, kde se autoři vždy snaží nějak originálně na rozloučenou překvapit. Někdy vám to sedne jindy vůbec. V případě HIMYM to pro mě vůbec nebylo zklamání, a jen se potvrdilo, že vše měli od začátku skvěle promyšlené. To, že celý název seriálu byl zavádějící a nastiňoval vedlejší cestu, matku jsme tedy nakonec poznali, a nikoli hlavní cíl celého příběhu, je ve zpětném pohledu více než jasné. Leitmotiv byl celou dobu jiný, a proto mě její osud nepřekvapil a ani nezkazil celkový dojem. Život je plný překvapení, zvratů, náhod a autorům se s menším či větším úspěchem dařilo skrývat, že tou osudovou láskou byla, je a bude “teta“ Robin.

Rozhodně nejsem příznivce stále nastavovaného děje a některé epizody byly opravdu nudné a zbytečné, ale celkově si seriál držel slušný nadprůměr. Přiznám se, že přes ta dlouhá společná léta nebo možná právě proto, mi bude tahle partička kamarádů celkem chybět.

100 %
90 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

HIMYM - legendární!

Tento seriál je jednoznačně jedním z nejzábavnějších současných sitcomů, podle mě je HIMYM o hodně lepší než Přátelé. Hlavně za to můžou velice podařené charaktery postav a sympatičtí herci, kteří si své role opravdu užívají. Barney je prostě nepřekonatelný, zatím co Ted je občas docela otravný, tak Barney je skoro vždy doslova legendární. Marshall má také své jisté kouzlo a to hlavně jeho ujetá rodina. Z holek se mi popravdě víc líbí Lily než Robin, je tak správně střelená, že bych si ji taky dokázal na tak dlouho zamilovat jako Marshall. Robin je ale taky moc fajn, společně s Tedem tvoří hodně sympatickou dvojici a docela by mě zklamalo, kdyby matka jeho dětí nebyla právě ona, ale jak to je, se dozvíme, díky veliké oblibě seriálu, až za hodně dlouho.

90 %
85 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 20 lidí

Awesome

Dnes som dopozerala prvú sériu. Celých 22 častí som stihla za víkend, pretože len čo sa skončila jedna, už som púšťala druhú a ani som nedopozerala záverečne titulky. Barney ma, tak, ako veľa iných ľudí absolútne dostal, môj počítač sa doslova podobá na jeho svätiňu. Jeho úžasné skomoleniny, hlášky a postery tomu dodávajú niečo, čo Friends nikdy nemali - vlastný humor a vlastné pesničky (You just got slapped - Marshall ma úplne dostala). Všetci piati dokopy tvoria dokonalú harmóniu medzi "Awesomenoťou" a "Tedovosťou". Vzťah Lily a Marshalla A Robin, Teda a Barneyho ma len upevňujú v tom, že je to jeden z najlepších, ak nie najlepší sitcom aký som kedy videla. Toľko, ako pri jednom dieli HIMYM som sa nezasmiala ani pri všetkých častiach Scary Movie.

100 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 23 lidí

HIMYM

Na seriálu Jak jsem pozval vaši matku si asi nejvíce cením návaznost a propojenost. Jak je jeden příběh spojen s druhým a ten zase s dalším. Jak s příběhem skáčete ze série do série a zase zpátky. Navíc HIMYM má i epizody, u kterých si odpočinete, protože na konci zjistíte, že měl jen takovou informativní poentu, ale nevadí vám to, protože jste se pořádně nasmáli. Postupem času mi k srdci přirostli i herci, které jsem do té doby moc neznala. (až na Alyson Hannigan, kterou jsem ani neměla moc ráda, ale to se změnilo) Nejsem první a ani poslední, kdo řekne, že poslední řady nejsou už také jaké bývaly. A zároveň nejsem první ani poslední, kdo doufá že to něco změní a to dost brzo. Proto dám hodnocení také, jaké dám. Ještě tak před dvěma roky by to byla stovka, ale teď to vidím takhle.

90 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

HIMYM

Jeden z mála seriálů, kde jsem si oblíbila opravdu všechny postavy, který jsem si zamilovala a nemohla se dočkat dalších dílů. Geniální hlášky, výborné herecké výkony. Zatímco Teda jsem měla ráda z celé party asi nejméně, nejlepší za mě byli Barney a Robin.
Kdyby nebyla devátá série, dala bych rozhodně 100%. Bohužel jsem se musela přemáhat, abych ji vůbec dokoukala. A takto si závěr oblíbeného seriálu, na který jsem čekala několik let, prostě nepředstavuju. Zklamání.

80 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Legendary

I když nevím kdy a jak jsem ho začala sledovat? Stal se rychle mým oblíbeným.

(Když to člověk vezme tak trochu kolem. Je to podobné Friends - parta kamarádů se schází ve svém oblíbeném podniku a řeší nástrahy každodenního života, ale přece jen je to trochu jiné).
Seriál mě opravdu bavil a vlastně pořád baví, protože se k němu ráda vracím.

S rukou na srdci, kdo by si takovou partu nezamiloval? Kdo by nechtěl, aby jedna z postav byla jeho kamarád? Nebo nejlépe všechny?

Nemyslím si, že by ztratil na kvalitě, spíš to bylo tím, že od té sedmé série to začalo být trošku "vážnější". Ale i přes to, se u toho člověk pobavil a zasmál.
Jen mi přišlo trošku zbytečné věnovat svatbě celou jednu sérii. Přece jen člověk si už zvykl, že co série to rok jejich života. Věnovala bych tomu max. 2-3 díly, pak to jak Ted poznává Tracy, jejich svatba, děti atd....A poslední "dvojdíl" bych věnovala všem postavám po x letech, aby se vidělo co a jak. Protože by mě vážně zajímalo jak Barney zvládá výchovu své dcery, jak je mají Lilly a Marshall. A jak to vlastně dopadlo s Tedem a Robin. Je škoda, že se tohle už nedozvíme.

Je pravdou, že pro hodně lidí bylo finále zklamáním. 9 let čekáme na to, až pozná matku a skončí to takhle. Ale myslím si, že to skončilo tak jak mělo, nebo aspoň tak jak to bylo jasné od prvního dílu.
A i když nejsem fanda vztahu Ted & Robin? Tak jsem ráda, že to dopadlo tak jak to dopadlo.

A nesmím zapomenout na soundtrack, většina písní přivedla danou scénu k dokonalosti a nejedna si našla cestu do mého telefonu.

Jinak taková menší teorie. Tu "pravou životní lásku" potkáme jen jednou a pro Teda to byla Robin, ať už to zní bláznivě nebo ne. (Ale všichni víme jak to Robin brala). Tím neříkám, že Tracy nemiloval. ;) Ale ta měla zase svoji životní lásku Maxe, který bohužel zemřel. Oba se přes to časem nějak přenesli a našli jeden druhého. A opravdu spolu byli awesome a Tedovi jsem to přála, po tom všem čím si prošel a co vše zažil, než ji našel.
Ale ten konec mi přišel jako nějaká zpráva nebo zásah vyšší moci. Aby všichni skončili se svojí životní láskou Ted s Robin a Tracy s Maxem. Ale je to jen taková teorie.

A Ted přece nikdy nechtěl perfektní ženu. On chtěl Robin. :)

100 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Na začátku smích, na konci pláč...

Devět krásných let s božím seriálem. Seriál jsem si od prvních chvílích zamiloval a nevěřil jsem, že mu bude někdy konec – a hle, stalo se.
Barney je tak výborná postava, která se jen tak nevidí. Se svojí rukovětí a balícími metodami rostě zabodoval... No je to jednoduše Barney.
Pak tu máme klasický zamilovaný páreček, který se poznal už hodně dávno. Prochází si rozchody, neshodami, hádkami. Ale vždy se vrátí k sobě. Ukázka té pravé, krásné lásky.
Robin - zapálená do své práce. No. Robin byla bezva!
Ted - hledájící svoji pravou lásku. S takovou výdrží. Pro mě nejlepší! Fandil jsem mu už od začátku a věřil jsem, že tu pravou lásku najdeme s ním. :-)

Než přejdu k menším spoilerům, tak musím říct, že jsem se nejdříve poslední série bál, neboť jsem slyšel, že je celkem nic moc. Ale to byly kecy v kleci, protože 9. série prostě byla úžasná!
No a nebudu vám lidi tady lhát. Málem jsem se rozbrečel. Opravdu! je to jen seriál, ale konec HIMYM mě prostě dostal. A to jim stačilo pár minut. I když na to měl vlastně vliv, jak probíhal celý seriál. :-)
Pozooooor spoilers!
Jedna série. Jedna svatba. Jak dokonalé. Celá série se motala kolem jednoho víkendu a byla prostě úžasná! Vše se vysvětlilo, rozmotalo. Úžasné.
No a ke konci - Musím říct, že takový konec jsem teda nečekal. Tak jsem to Tedovi přál, poznali jsme s ním jeho pravou matku a nakonec. Nikdy bych neřekl, že to takhle skončí. A ten konce, jak jsme začali skákat, parta se potkávala-nepotkávala. A pak přišel úplný závěr...
Ale jak řekli děti (omlouvám se, ale mě to nedá) - Tedovo vyprávění vlastně nebylo o tom, jak poznal matku, ale o Robin...

Za mě TOP seriál, nemůžu si pomoc. Tento seriál ve mě vyvolal emoce, když si vzpomenu na první série, na začátky a jak se vše promotalo a rozmotalo v závěru. Jednoduše Legen... WAITFORIT...Dary. Jo a "Suit Up!"

90 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Have you met...?

S touto partičkou som strávila niekoľko rokov, a preto aj napriek, pre mňa, neuspokojivému finále na ňu nezanevrem a určite mi bude chýbať.

Ale pekne po poriadku. Prvé série boli naozaj svieže, s originálnymi nápadmi a množstvom hlášok. Páčilo sa mi retrospektívne rozprávanie, prelínanie časových rovín, charaktery postáv... Druhá polovica síce zaostávala za tou prvou, ale aj tak sa našla niekoľko naozaj legendárnych epizód. Možno ubudlo vtipov, ale ja som na HIMYM vždy mala najradšej ten príbeh, ako Ted musel prežiť toľko sklamaní, nevydarených vzťahov, aby nakoniec spoznal Matku. A toto mi bohužiaľ finále skazilo. Všetky záverečné zvraty v životoch by som dokázala pochopiť, ale to, aká bola záverečná pointa rozprávania, tak to naozaj nie! Preto záverečný dvojdiel vymazávam z pamäti a nahrádzam ho vlastným príbehom...

Napriek všetkým chybám, ktoré HIMYM, napriek naťahovaniu posledných sérií ho aj tak radím k mojim srdcovkám.

90 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Himym is the best

Tento seriál jsem si velice oblíbila. Podle mě je Barney Stinson nejlepší postavou seriálu, jeho obvyklé hlášky (legendary, wait for it, daddy is home) zná každý. Ostatní z party (Ted, Marshall, Lily, Robin) jsou taky super.
Možná někomu připadá tento seriál příliš zdlouhavý a zamotaný, ale to je podstata HIMYM. Neteším se na konec seriálu, protože tak skončí další skvělý seriál.

100 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Finally, He met your mother...

V prvních řadách jsem seriál hltal díl po díle a rozplýval jsem jak je super. Základní zápletka sice připomínala Přátele, ale zpracování bylo modernější a koukatelnější. Postavy sympatické, dobře hrané. Hlášky typu "Awesome", "It´s gonna be legendary", "Suit up", "High five" byly ve škole slyšet na každém rohu. Prostě bylo to něco nového.

Bohužel po počáteční euforii přišlo vystřízlivění. Z mého pohledu seriál přešlapuje na místě a je natahovaný víc než je zdrávo. Stále se sice jedná o nadprůměrnou kvalitu, ale s každou další sérií je poměr super dílů k těm nudným stále menší.

Přes všechny zmíněné nedostatky, seriál pobaví, takže kdo ho ještě neviděl, směle na něj.

70 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Possimpible!

Počáteční nedůvěru k seriálu označovanému jako "noví Přátelé" vystřídalo 55 dílů shlédnutých během zhruba dvou týdnů a tuny a tuny smíchu. Kvalitou je tedy tento seriál s Přáteli rozhodně srovnání hoden.
Pětice hlavních aktérů je samozřejmě zároveň plejádou různých charakterů a vlastností. Záletník Barney, upjatý Ted, trochu potrhlý Marshall, jeho ještě potrhlejší družka Lily a seveřanka Robin tvoří velmi obsáhlý základ pro nejrůznější situační i konverzační humor a to je prostě krásně možnemožné, jak už sám nadpis a zároveň název jednoho z dílů napovídá.

Bohužel však ke konci již seriál trochu slábnul, proto tedy nemohu udělit bezchybné hodnocení.

90 %
82 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
53 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

Suited up!

O HIMYM jsem v životě nic neslyšel. Pustil jsem si jeden díl, abych zjistil, že mě to vlastně vůbec nezajímá. Jenže ... Ono nejen, že mě to zajímá, ale já to přímo miluju. Pětice svérázných, velmi rozdílných postav, výborný humor a osvěžující styl vyprávění. Navíc to mají ti scénáristé pěkně připravené. A navíc postava Barneyho je, bezezbytku, geniální. Hned potom bych musel vyzdvihnout Marshalla, protože a) ten herec je nejlepší komediant, b) je mi tak nějak nejblíž.

100 %
81 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
84 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 37 lidí

When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead

Tenhle seriál je opravdu výbornej. Dobrý je, že díly si drží víceméně stejnou kvalitu.
I když mě zezačátku nejdřív moc nebavil, a první díl mi přišel hodně křečovitý, teďka musím vidět každý díl.
Navíc mi přijde, že scénaristé to mají vymyšlené moc dobře, takže z jedné situace, která se odehrála v nějakém starším dile, se vyvine nějaký příběh třeba v jiné řadě.
Herci mi tam přijdou všichni hodně sympatičtí, nejvíc samozřejme kdo jiný, než Barney. Jeho hlášky, teorie, už jsou víceméně kultovní.
edit: Nevím, jestli se to zdá jen mně, ale myslím si, že čtvrtá řada je celkem průměrná. Zápletky nic moc a hlavně vtipy nejsou tak brilantní, na jaké jsem byla předtím zvyklá. Z dosavadních dílů čtvrté řady se mi líbily zatím jenom tři a to je setsakra málo. Doufám, že se to vylepší, protože nyní nemám žádnou motivaci na sledování tohoto seriálu.

80 %
81 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
85 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 26 lidí

Jedním slovem: Úžasné

Protože jsou Přátelé jeden z mých nejoblíbenějších seriálů, byl jsem hodně zvědavý na HIMYM potom, co ho všichni přirovnávali právě k Přátelům. Nemám, co bych mu vytknul..sice se seriál podle mého rozjíždí trochu pomaleji, ale aspoň má stoupající tendenci a každý nový díl překonává ten předchozí. Jedním slovem: Dopručuju:-)

100 %
81 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 21 lidí

Dobré

Do čtvrté série se mě to líbilo, ale pak nastala pauza ve vysílání a po pauze jsem zjistil, že pokračování mě přijde nějáké jinné. Postupně mě došlo, že hlavní zápletka byla již dávno hozena do pozadí(což mě opravdu vadí) a seriál je natahován a natahován. Jednotlivé díly mě přišli čím dál horší a o ničem. Už se nedívám. Z tohodle bude nekonečný seriál, který mě už ted přijde oprvdu hodně natahovaný. Pokud by udělali 5 sérií a konec(s perfektním koncem), tak jsem štastnej. Takhle jsou postavy rozmělnováni, dává se jim čím dál více pitomých vlastností a zlozvyků a na tom se staví díl za dílem. Proti začátku opravdu sklamání.
1-3 série: 90%
4 série: 80%
5 série: 60%

80 %
81 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

How I killed your mother

Není to tak dávno, co jsem psal o neštěstí jménem Stargate Uninverse a teď tady máme ještě větší prů**r. A přitom to všechno začalo tak dobře. Dokud byl HIMYM sitcomem, tak bylo všechno v pořádku, ale pak se z něj stala nedobrá telenovela a šlo to s ním prudce z kopce. A přitom ta sitcomová část fungovala docela dobře. Originální vtípky byly parádní, některé epizody opravdu dobré i některé postavy byly celkem fajn. Hlavně Marshall si udržel dobrou úroveň až do hořkého konce. Teda jsem si moc neoblíbil, ale zajímalo mě, kdo bude tou matkou jeho dětí a jeho životní láskou. Nakonec se ukázalo, že to jsou dvě odlišné ženy. Pak přišla 9. série a to začalo peklo. Nuda, převaha telenovely, blbý opakující se vtip s ring bearem, patos a nevkus. Ale říkal jsem si, ono to přece dobře skončí. A pak přišlo finále seriálu. No nebudu přehánět, kdy napíšu, že i Dexter měl mírnější konec. Tvůrci mistrně pokáleli všechno, co v seriálu předtím vybudovali. Nejzvrácenější bylo, když celá 9. série byla o svatbě Barneyho a Robin a pak se prostě během minuty rozešli jako by se nic nestalo. A pak samotná matka. Chuděra neměla v příběhu skoro žádnou roli, důvod její existence byl rodit děti a pak umřít. Nedivil bych se, kdyby jí Ted zabil, poté co už mu k ničemu nebyla. Jeho pravou láskou totiž byla Robin. Ano ta žena, které si vzala Barneyho a o tom byla celá 9. série. Brr už nikdy víc.

60 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Legen...wait for it....

HIMYM je jediným seriálem, který jsem vydržela sledovat od první epizody až do poslední, aniž bych nadávala, že to třeba stojí za starou belu.
Je pravda, že jsem začala koukat asi až v roce 2010, ale okamžitě mě to začalo bavit. Je fakt, že ke konci už nebylo moc co vymýšlet a dokonce i Barney začal ztrácel svůj šarm, ale zase byl s Robin tak mi o až tak nevadilo.
Ovšem poslední série byl trochu průšvih. Byla tak neskutečně roztahaná, moc už si z ní ani nepamatuju protože aby celá série pojednávála o dvou dnech je neskutečně nudné. Proč sakra tak dlouho tu svatbu plánovali, když se pak Swarkles (Barney a Robin :D) během 5 minut rozejdou? Závěrečný díl je pro mě nejhorší závěr seriálu, jaký kdy byl natočen, to mi nikdo nevezme. Vzpomínám si jak sem den po odvysílání finále přišla do třídy a všichni moji spolužáci na to nadávali a přáli si aby to by zlý sen:D
No ale stejně je to jeden z nejlepší serialů na které jsem se kdy dívala a bylo to opravdu Legen..počkej si...dární.

90 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Výborný :)

Na tomhle seriálu jsem vyrůstal, a tak jako spousta lidí jsem si ho opravdu zamiloval a stal se ze mě skalní fanoušek. Tohle je jeden z důvodů proč tohoto seriálu vydržel i těch posledních pár sérií, které už nebyli tak výborný jako prvních šest. Po šesté sérii se zněl stal průměrný seriál, v kterém se opakovali vtipy, začalo se zbytečně všechno prodlužovat, scénáristé přidávali na scénu nové postavy, které v mnoha případech naštěstí zůstali jenom pár dílu.
Abych neházel na HIMYM jenom tu špínu, tak se zaměřím na prvních šest sérií. Když jsem viděl první díly, tak jsem hnedle věděl že si HIMYM zamiluji. V prvních sérií bylo na seriálu vidět že má opravdu jiskru a může toho opravdu hodně nabídnout. Vtipy byly originální a pokaždé jsem se musel zasmát. Herci byly opravdu výborný hlavně Jason Segel, kterého podle mě v posledních sérií opravdu zkazili.
Když jsem poprvé zaslechl, že celá devátá série se bude točit jenom okolo jednoho víkendu, tak jsem se opravdu zhrozil a pomyslel jsem si, že to opravdu ztratí na úrovní, která byla v té době, oproti svému vrcholu, už opravdu nízko, ale naštěstí jsem se zmýlil. Série byla podána v jiném duchu než ostatní a proto to byla příjemná změna, kterou tento seriál opravdu potřeboval. Matka se mi opravdu zalíbila hnedle na první pohled a tak jsem ocenil i epizodu, která byla věnována právě ji.
Konec seriálu mě na první pohled opravdu zarmoutil a byl jsem sním nespokojený. Po čase mi začalo docházet, že konec pochází ze života a tohle se v mnoha případech stalo.

90 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Hitovka skončila, já s ní začínám

HIMYM je seriál, o kterém slýchám minimálně tak už pět let. Všichni víme, že to byla hitovka, na kterou snad koukal uplně každý... kromě mě. Nemám ráda masové fanda chvilky, takže jsem na seriál dostala chuť vlastně až potom, co se nedávno dotočil a přestalo se o něm prakticky mluvit. Nejvíc mě asi ale nalákalo zakončení, které rozhořčilo většinu fanoušků po celé zemi a proto si ted tak v průměru dávám jednu serii týdně. Po každé serii tu budu přidávat pár slov k jednotlivým seriím, ale prozatím hodnotím HIMYM za 90%, což by mě třeba před půl rokem, kdy jsem k němu měla absolutní nechuť, vůbec nenapadlo.

1. serie - Milé překvapení... Po dlouhodobé nechuti se na tohle vůbec podívat, je mi po pár dílech jasné, že nebude problém ještě tohle léto dokoukat HIMYM až do konce.

2. serie - Ted-Lily-Barney-Robin-Marshall. Řadím od pro mě nejsympatičtějších postav a přemýšlím, jak se někdo dokáže upřímně přátelit s člověkem jako je Barney, který je úžasný a hrozně se s ním směju, ale představa jeho jako reálné osoby... To je na pěst :-). Co mi začíná trochu vadit jsou díly stavěné z 60% jen na vzpomínkách. Prostě obsah "pamatuješ jak...". Nicméně, nadšeně pokračuju dál a tak za 3 dny začínám serií číslo 3.

3. serie - Pár překvápek, méně vzpomínání což beru jako plus, ale prý bude hůř. Pokládám za záživnější, než druhou serii a už vážně přemýšlím nad tím, jak to celé dopadne. Můj závěr v hlavě je tak neromantický, že mě snad konec uspokojí ať to dopadne jakkoli. Ale... už si tak říkám... že logicky ta "matka" nemůže být Robin. Minimálně v to aspoň i doufám :-). Můj předběžný odhad je ten, že jak Ted pozná svoji ženu a matku svých dětí je popsáno až v posledním díle. Uvidíme no :-). Co se mi na této sérii také zamlouvalo bylo to, jak se Barney začal trochu vylupovat jako emotivní tvor a to poměrně dost často. Prvně jsem měla pocit, že je to jen hromádka flegmatismu, ale je super, že ho tvůrci začali ukazovat taky v lepším světle. Tak hurá na čtvrtou serii.

4. serie - Pokládám za slabší, ale místy rozhodně poměrně zvratově zajímavou. Jsem pár sekund po posledním díle.... stále mi vrtá hlavou jak to skončí... a jsem čím dál víc natěšenější na ten konec, který všechny tak rozčílil :-). Možná proto, že jsem si k postavám nevypěstovala tak velký vztah ale koukám na ně prostě jako na seriálové postavy... někdy sympatičtější, někdy méně... Možná záleží na tom, když se seriálem žijete 9 let, nebo si za pár týdnů pustíte všechno najednou. Jde se na pátou serii, tou to prý mělo podle diváků skončit.. no, uvidíme.

5. serie - Jedna z těch lepších. Celkem se mi líbí, že se každá postava v partě teď pořádně definovala jako jiná specifická osobnost. Nevím, jestli to bylo i tak intenzivní předešlé serie, ale až v této serii jsem pochopila, že Robin je chlapožena, Lily zachránkyně situací a maminka všech, která si vždycky poradí, Marshall mi celou dobu přijde jako milej hloupej trouba, Ted neúnavně hledající štěstí a Barney věčný mládenec. Dnes se vydávám na šestku a bojím se co mě čeká, když všude slyším jak HIMYM měl skončit pětkou.

6. serie - Stále koukatelné, vtipné, občas se zasměju... ale moooc emocí. Občas až tak, že máte pocit, že nekoukáte na komedii. No, jde se na sedmičku.

7. serie - Jo... asi sem si tak 5x poplakala... takže stále emotivní :D. Ale okk... Taky moc moc vzpomínání i ve vzpomínkách ("pamatuješ jak jsme vzpomínali že... ").Obávám se, že fanoušky špatně přijatý konec nezvládnu už ani já. Nějak jsem se do celého HIMYM zamilovala... A to jsem se tááák držela.

8. serie - předposlední serie za mnou. Připadala mi malinko zbytečná, místy trochu více nereálná (čti jako "nesmyslná") a opět poměrně dost emotivní na komedii a hlavně v porovnání s předchozími sériemi. Jdu na poslední sérii možná i s trochou lítosti, ale hlavně jsem dost napjatá jak to dopadne, protože teď už je ke stažení alternativní uspokojující díl a já se nemůžu dočkat až zjistím, proč všichni tak z toho konce šíleli.

9 serie - Tak takhle jsem se snad nikdy u seriálu nerozbrečela.... konec naprosto... wow. Ale! Za mě dobrý! Líbil se mi... jen nemůžu přestat řvát :-D... Kažopádně. Devítka za mnou a celý HIMYM s ním! Bylo to bezva... zvládla jsem to asi za měsíc a půl a teď se moc těším na HIMYD (dad).
Seriál doporučuju i když má slabé chvilky a čím více dílů, tím jsou slabší.. ale přiroste to k srdci. Těch 90 procent si ale zaslouží :-)

90 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Tak jsme poznali matku

Perfektní seriál a ještě lepší, když ho nekoukáte 9 let, ale zkouknete ho během jednoho roku :)
Nejlepší postava seriálu je jednoznačně Barney Stinson, i když po tom, co se zamiloval do Robin, už to nebyl takovej frajer, ale možná je to jen můj názor, protože mně za celý seriál tahle blbka nepřirostla k srdci (a měla jsem nesmírnou radost, jak to nakonec s ní a Barneym dopadlo).
Některý díly byly sice nuda a nebo i malinko ujetý, ale to se musí od seriálu, který má 9 sérií prostě očekávat, takže mi to rozhodně seriál nezkazilo.
A myslím si, že jsme mohli Teda s matkou vidět déle, mně byla sympatická.

90 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Nahoď oblek(y)

Nikdy jsem nechápala, co mají všichni s Barneym, proč je tak skvělej a ani sem se neměla k tomu, začít na to koukat. Ale už po prvnim díle se mi to samozřejmě zalíbilo. Barney se opravdu poved, musíme si přiznat, že bez něj by to nešlo. Každý díl je nějčím originální a nestalo se, že by byl nudný a nelíbil se mi. Nebudu to rozdělovat na série a psát k tomu jak to šlo dolů, všechny byli super.

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Legen... počkajte si na to... dárny

Máloktorý seriál ma upúta hneď na začiatku a väčšinou aj hodnotím seriál až po zhliadnutí prvej série. No pri HIMYM to bola jednotka hneď od prvej časti.
Aj keď som čakala, že Ted svoju pravú lásku nájde už skôr, nalejme si čistého vína, o čom by bolo toľko sérií? Musím tiež spomenúť, že miestami mi Ted už so svojou naivitou lezie na nervy. Ibaže tam, kde Ted zlyháva, nastupuje Barney s nejakou vtipnou (väčšinu narcistickou) hláškou. Ak náhodou neuspeje Barney, tak sa smejem na Lilly a Marshalovi, pretože ich vzťah je jednoducho super (kiež by to tak fungovalo aj v skutočnosti a dokázali by sme všetko zvládať tak ako oni). Nesmiem zabudnúť ani na Robin, pretože bez jej humoru by to tento seriál určite tak ďaleko nedotiahol.

90 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Legen... wait for it... dary!

Než jsem si seriál pustila, moc jsem mu nevěřila a myslela jsem si, že nebude stát za nic. Ale už první díly mě přesvědčily o opaku. Seriál je vtipný,herci jsou super, postavy skvěle napsané (všechny.. i když Barney :)). Každý díl má něco do sebe (i když jsou možná 2, které mě nebaví), první série mě absolutně nadchla, ale druhá mi doslova vzala dech. Teď začínám koukat na třetí. U mě nemá HIMYM konkurenci. :o)
-----------------------------------
Tak třetí sérii mám už dávno shlédnutou a mám dojem, že už 3x. Musím uznat, že při prvním skouknutí mě nějak extra nenadchla, ale napodruhé už to pro mě byl zase ten AWESOME seriál. Když jsem začla koukat na čtvrtou sérii, nějak jsem se zasekla. Ale není to proto, že by mi seriál už připadal nudný, naopak, dokonce mě teď baví ještě víc. Tvůrci přišli s takovými novými vtípky, které bych od 4. série zdaleka nečekala, opravdu milé překvapení a perfektní pokračování.

100 %
79 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
79 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 19 lidí

Pokud jste ještě neviděli, nepouštějte se do toho

Začátek seriálu mě popravdě moc nezaujal. Časem se to zlepšilo. Přestalo to totiž být neustále o tom, jak se Ted honí za Robin, která se k němu stejně vůbec nehodila, ale i ostatní, lepší postavy se dostaly do popředí. Pak to ale začali natahovat. A to strašně očividně. Protože už neměli nápady, začali se znovu a znovu opakovat. Posledních několik sérií jsem se dívala jenom proto, abych viděla, jak to skončí, když už jsem u toho strávila tolik času. Poslední řada byla vyloženě bolestná.
Nakonec to skončilo tak, jak jsme se seriálem začali. Ted se v pilotu rozhodnul, že přestane blbnout a bude se poohlížet po někom, s kým by se mohl usadit, ale byl celý hotový z Robin, která to nechtěla. Po 9 letech jsme se ocitli v tom samém bodě, takže člověk těch 9 řad ani vidět nemusel. Ještě mě přístup Teda a seriálu naštval tak, že jsem litovala toho, že jsem seriál kdy viděla.

30 %
79 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Tak tohle mě opravdu překvapilo... Během první řady jsem si seriál zaškatulkovala k seriálům, které shlédnu spíš proto, že nemám,co dělat. Postupně mě to ale přešlo, seriál zraje jako víno a třetí řada už absolutně nemá chybu! Líbí se mi styl vyprávění příběhů, třeba absurdní události z pohledu jedné osoby vysvětlí vyprávění druhé a ze záhady je úplně normální příhoda. Je to prostě něco nového a neokoukaného a navíc je to okořeněné už l e g e n d á r n í m i hláškami...

100 %
76 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

Let`s go to the mall!!!!!!!!!!!

Skvělý nástupce Friends, no možná mi je himym ještě bližší, protože Barney je daleko vtipnější než Joey a je mi sympatičtější. Sice se mi ze začátku nechtělo na to dívat, ale něco mi říkalo, že bych to zhlídnout měla. A jsem ráda, že jsem tak učinila, už po pár dílech si mě seriál získal. Sitcomy mám prostě ráda a tenhle se mi líbí hlavně proto, jakým stylem je vyprávěn a jsem ráda, že každá postava je něčím zajímavá, je zábavná a v seriálu mi nepřekáží. Sice Barney je prostě Barney, ale kdyby tam chyběla třeba Robin, tak by to už nebylo ono.
Tento seriál patřil mezi moje nejoblíbenější, vždycky jsem se moc těšila na další epizodu a nemohla se jí dočkat. Bohužel 4. řada je pro mě neskutečné zklamání, sleduju dost seriálů, ale žádný mě ještě tak nezklamal, stále čekám, že se to zlepší, ale poté co jsem viděla trailer na 412 už si to moc nemyslím, už ani nemám chuť se na to koukat. Marshall je neskutečně trapný, Barney už není vtipný a když je seriál založen na tom,že on perlí, tak pak už tam zůstane jen ta nuda, nikdo nic vtipnýho neřekne a jen doplňují místo u stolu. A ty vzácné chvilky, že se usměju opravdu nepřebijí tu nudu.

60 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 20 lidí

What up!

První, druhá i třetí série - naprostá spokojenost, nikdy to sice nebylo tak, že bych chytala nějaké záchvaty smíchu, ale seriál se mi líbil.
Celou čtvrtou sérii jsem v podstatě čekala na to, až se Barney a Robin dají do kopy, a když jsem se na konci konečně dočkala, po pár dílech páté série už bylo zase po všem. Postavu Barneyho mi tím odhalili v úplně jiném světle a od románku s Robin mám problém věřit mu ty výstřednosti, které mě rozesmívaly v prvních třech sériích.
Při sledování šesté série jsem se přistihla, že místy netrpělivě podupávám nohou a už mě fakt nebaví čekat na to, až Ted konečně potká paní Mosbyovou. Doufala jsem, že to nedopadne jako se Smallville a že ta šestá série HIMYM bude finální a velkolepá, poněvadž by byla škoda z tak skvělého seriálu udělat natahováním frašku. Ale nestalo se tak. Sedmá série směle frčí dál a já stejně sleduju. Barney mě prostě dostal.

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Z vrcholu na dno: HIMYM (edit: alebo aj nie?)

Seriál How I Met Your Mother sa konečne dostal na koniec svojej cesty. Rozhodne to bola ťažká cesta, ktorá so sebou niesla vlnu nadšenia, zábavy, no v neposlednom rade sa to nezaobišlo bez väčších i menších sklamaní.

Chcel som napísať dlhočíznu recenziu na celý tento seriál, no posnažím sa to skrátiť. O prvých troch sériach môžem bez hanby povedať, že sú vrcholom celého seriálu. Je to trochu vtipné, no seriál skutočne začínal na vrchole. Tvorcovia predstavili úžasný námet o retrospektívnom rozprávaní otca svojim deťom, ukázali nám naozaj skvelé postavy, ktoré ste si veľmi rýchlo obľúbili. A ponúkli nám skutočne zábavu na úrovni. Nič však netrvá večne. A tak šiel príbeh ďalej, všetko bolo v podstate v rámci normy, avšak už po piatej sérii bolo cítiť, že sa niečo deje. Tvorcovia však naďalej dostávali nové série, pretože sledovanosť bola podľa všetkého skvelá. Očividne však nikoho netrápilo, že nemajú čo povedať každý rok v 24 častiach. Budem sa teda venovať najmä šiestej až deviatej sérii, pretože tie možno pokojne zjednotiť pod názvom „ako skvelý sitcom padá na dno“.

Nechcem hádzať všetky epizódy do jedného vreca, pretože aj v tomto období tu boli výnimky v podobe priam dokonalých dielov, no bolo to žiaľ, veľmi zriedkavo. Jasne to však nepovedalo, že tvorcovia naťahujú najviac ako sa len dá, len aby z celého seriálu a z CBS vytrieskali ešte nejaké peniaze. Šiestu a siedmu sériu by som naozaj ešte prežil, síce ťažko, ale prežil, no ôsma a deviata séria, to je jednoducho kapitola sama o sebe. V niektorých momentoch neuveriteľne nudné, trápne a hlúpe. Občas nebudete ani len veriť, že toto písali tí ľudia, ktorí kedysi predstavili také skvelé nápady ako bola napríklad Slap Bet, alebo 2 minutes date. Opäť platí, že aj tu sú isté výnimky, no je ich ešte menej ako v seriách predtým. Deviata séria si vzala za úlohu podrobne nám predstaviť svadbu dvoch hlavných postáv, pričom vo finále nám k tomu povedali len toľkoto: „Viete, vlastne ani nevieme, prečo tam tá svadba bola, ale musela tam byť, to je jasné. Ted po nej stretne matku. Avšak je to veľká škoda, že sme si dopredu nepremysleli, o čom to bude. Vlastne, ono to bolo o ničom. Prečo sme to vlastne urobili? Ani my nevieme! :O“

Finále celého seriálu bolo v istých momentoch doslova dokonalé, ale napokon rozhodne neuspokojivé, priam sklamania hodné. Tak veľmi som sa naň tešil a oni všetko, čo budovali tak dlho, zahodili v priebehu troch posledných minút. Tak veľmi by som si prial, aby sa deviata, ani ôsma séria nikdy nediali... Radšej by som strávil posledných 24 častí s matkou a Tedom v hlavnej úlohe a videl ich príbeh celý (aj v prípade, že by to napokon skončilo, tak ako sme videli). Moje želanie mi už nikto nesplní a tie roky pozerania nik nevráti. Nevravím ale, že ľutujem, že som začal pozerať. Prvé tri série HIMYM patria k sitcomovým klenotom, preto je taká veľká škoda, že sa tvorcovia orientovali skôr na peniaze, než na kvalitu ich príbehu, ktorý ku koncu takmer celý zahodili do koša.

Dlho som premýšľal, aké bude moje konečné hodnotenie a napokon som sa rozhodol pre 60%, čo je podľa mňa po toľkom utrpení a sklamaní dosť nadhodnotené. Prvé epizódy si však vždy rád pozriem. Zbohom, HIMYM. Paradoxne mi po toľkom hneve a sklamaní budeš aj tak chýbať...

(no nič, aj tak je to dlhšie, ako som chcel... :D)

EDIT 2020: Po rewatchi celého seriálu zdvíham hodnotenie zo 60% na 80%. Po toľkých rokoch som si pozrel každú jednu epizódu a páčilo sa mi to oveľa viac ako pôvodne. Niektoré epizódy ostávajú skutočne tragické, koniec sa mi stále nepáči, ale predsa som sa bavil ešte viac ako pri prvom pozretí. :)

60 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Začátek úžasný, o to horší (ne)konec...

Abych to uvedla na pravou míru: první 3 série 100%, bohužel časem jde kvalita rapidně dolů. S každou další sérií jsem se modlila ať to už ukončí, dokud není pozdě a ještě tomu můžou dát nějaký inteligentní závěr... nestalo se a v polovině osmé série to vzdávám s tím, že jde o naprostý a trapný odpad. Tudíž tyto poslední díly nezahrnuji do hodnocení a pro mě tento seriál zemřel s pátou sérií.

70 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Příjemné překvapení

Jak jsem poznal vaši matku...
Pro mě to byl vždycky jen trapný sitcom. Jeho utržky jsem tu a tam zahlédla v televizi a nahraný smích mě odrazoval. Jenže...
Pak jsem se do něj zničehonic pustila na vejšce. A musím říct, že přišla bomba. Jsem teď asi u osmé série a tak dlouho jsem u ničeho nevydržela. Nějaké díly jsou slabší, u jiných zas brečím smíchy. Je to fajný pokoukání. Do hlavních postav jsem se rychle zamilovala. A nemůžu se dočkat, až Ted konečně najde matku svých dětí! :)

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

♥♥♥

Tenhle serial me opravdu ocaroval, miluju tenhle humor a i kdyz jsou nejake situace opravdu prehnane presto mi ke konci prijde ,,jak to v zivote chodi,, nemyslim ted co se stane s matkou ale hlavne to jak se parta pratel zacne tak trochu odcizovat kvuli vlastnim zivotum, problemum, praci. Zrovna nedavno jsem delala nekolika denni maraton a i kdyz jsem vsechny dily videla aspon 100x presto me pokazdy serial rozesmeje. Moje nejoblibenejsi postavy Lilecek a Marsmelounek. Kdo by si nepral tak dokonaly vztah.

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

A můj názor je...

Tak jsem to konečně viděl celé a krásně popořadě. Oceňuji, že i po několika řadách si seriál udržel stejnou úroveň a bavil mě. Konec mě tedy lehce zklamal a takto jsem si to nepředstavoval a ani nechci. Ale nevadí. Je to komediální seriál a to splnil. Rád si pustím znovu.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Akože? Čože ?

Upozorňujem na SPOILER!
Prvých 5 sérii super, potom som sa začala nudiť, našťastie prišla 8 séria vdaka ktorej som sa znovu do tohto seriálu zamilovala. A ked už som sa zrazu zamilovala a čakala na koniec prišlo to čo som najmanej čakala.

Tak 9 rokov niečo pozeráte, alebo možno ani nie 9 rokov ale chcete si ten seriál pozrieť celý a čakáte na koniec na krásny a šťastný koniec a ked už konečne k tomu príde. BUM....to čo bolo ? najhorší koniec aký som asi kedy zažila. To vážne nemohlo dopadnúť inak ?

Ved predsa Robin musí byť s Barneym !! a malo to podľa mňa úplne dopadnúť inak. Ale úplne.

Ale aby som len nepísala to jak som nahnevaná. Musím povedať, že tento seriál patrí medzi tie moje naj. Či už postavy, ktoré boli mimochodom úplne super ( aj ked maštvalo trošku to že Barney Robin, Robin a Ted a zasa Barney Robin atd. ) výborný humor, proste skvelé.

Bude mi to chýbať.

80 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Legendary!

Říkejte si co chcete, ale tenhle seriál je a bude skvělý.
Humorné obsazení dodává seriálu šmrnc a o legraci je postaráno. Vtipné hlášky se drží na vrcholu i po odvysílání.
Můj názor na seriál je takový, že měl vlastně skončit 8. sérií. Nemyslím to zle, je hezké, že se tvůrci rozhodli i pro devátou, ale tím podle mě seriálu ubrali hodně sledovatelů. Konec deváté série byl překvapivý a hodně nečekaný. Byla jsem z něj smutná. Nebudu vám spoilerovat, to se nedělá.
Devět let! Fííha. No, seriál jsem začala sledovat když běžela v televizích řekněme 4. série, ale stejně je to hodně. Po Superatural je to hned druhý nejdelší seriál, co sleduji (jsem sledovala).
Seriál si ráda pustím znovu, je to moje srdcovka.
Chvíli jsem přemýšlela, že je to vlastně parodie na Přátelé, ale pak jsem si uvědomila, že se jedná téměř o něco jiného, i když přátelé jsou v obou seriálech. :)
Doporučuji koukat v originále, nic jiného vlastně nedělám ani u jiných seriálů, sice je český dabing dobrý, ale originál je prostě originál. :)
Za mě 90%, kvůli 9. sérii. Promiňte.
xoxo.

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Srdcovka

V minulosti môj najobľúbenejší seriál a teraz srdcovka. V súčasnosti na to pozerám už iba z nostalgie alebo pre zábavu.
Seriál som videla niekoľko krát (Niektoré diely viac ako 10 krát). Niekedy som ho pozerala aj niekoľko krát denne a vedela som názvy epizód a celé scripty naspamäť. Teraz na to už len spomínam.
Tento sitcom je úžasne spracovaný aj keď niekedy nereálny. Síce ma najviac sklamalo finále stále hodnotím na 100%. Dôvod - alternatívne finále.
SPOILER!! - Síce je to len odstihutých pár minút z originálu ale aj tak je to lepšie než vrátenie sa späť k Robin. Deviata séria patrila medzi moje najobľúbenejšie až na finále. Dôvod - Celá séria je o svadbe Robin a Barneyho (úžasny pár) a nakoniec sa aj tak rozídu. Viem, že je to asi tá najreálnejšia vec v seriáli ale ta nereálnosť sa mi tam páčila.
Ale aj tak, keď sa nad tým zamyslím je to dobré finále :)

Seriál iba doporučujem :)

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Pro romantiky povinnost

"Milé děti, budu vám vyprávět příběh o tom, jak jsem poznal vaší matku..." Nádherný koloběh komické a hlavně romanticky vyšperkované scenérie. Po prvních dvou řadách mé romantické JÁ plesalo radostí. S dalšími sériemi kvalita děje malinko upadala a 9. řada byla katastrofická po všech směrech, ale díky bohu tuto řadu zachránila závěrečná epizoda, která mě naprosto uchvátila a dojala! "A tak jsem děti, poznal vaší matku...."

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Game over

Po letech čekání se Ted i fanoušci dočkali a matka byla nalezena. Upřímně řečeno, konec jsem očekávala jiný, na druhou stranu po rozležení mám pocit, že kruh byl uzavřen a tak nějak to dopadnout mělo...

U HYMIM jsem strávila pěkný kus času a musím říct, že mi bude chybět. I když poslední řady byly pádem dolů a část 9. řady jsem vypustila, na 99% říkám, že se jedná o můj nejoblíbenější seriál. Seriál, na jehož epizody se vždycky ráda podívám, abych si připomněla Barneyho se svými obleky, neuvěřitelnými balícími technikami a placáky všeho druhy. Marshalla s právnickými stěry. Robin Zářnou. Profesora Teda se sklonem k poučování a nasupenými výrazy. Dokonce i dokonalá Lily s radami do života mi bude chybět.

Nostalgie je mrcha. 100

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Legen - wait for it - dary!

S HIMYM jsem strávila spoustu času. Nutno říci, že přibližně od 6. série začala kvalita klesat a také, že celý námět jsou tak trošku "Přátelé", ale to nic nemění na tom, že jsem si tento seriál neskutečně oblíbila, stejně jako příběh chudáka smolaře Teda, který prostě nemůže najít tu pravou, se kterou by strávil zbytek života. Řekla bych, že je to velmi nezapomenutelný seriál, stejně jako určité scény, které mi vždy vyvstanou na mysl, když se o něm s někým bavím (Tedovy narozeniny + koza) :).
Takže přestože si myslím, že co se kvality týče, rozhodně to už není, co to bývalo, dávám 90%, neboť si myslím, že potenciál tam rozhodně byl a také, že byl využit :).

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

HIMYM

Som rada ,že som to začala pozerať až teraz.Neviem si predstaviť,že by som mala čakať niekoľko rokov na ďalšiu sériu... nájdu sa aj menej zaujímavé časti,ale to asi všade.A že ešte neviem kto je matka ma vôbec netrápi...keby som sa to aj nedozvedela,už to aj tak dávno nieje o Tedovy.Každú časť čakám kedy sa dajú konečne dokopy Barney a Robin.Barney je boží ;-)

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Tak to vidím já...

Takže první dojem - veké zklamání. Čekal jsem něco víc, než průměrný děj, afektované herce a umělý smích. Jsem sice opravdu jen na začátku seriálu, který je kultovní, takže nechci kritiku uspěchat, ale první dojem dopadl vážně špatně.
I když hlavní nápad - jeden velký flashback se mi líbí, tak celkové pojetí mi docela vadí. Třeba si vážně zvyknu... Ztím se nebojím napsat kritiku.

Někdy si prostě člověk se seriálem nejsou souzeny. I když sem se snažil, tak si k tomuhle seriálu nemůžu najít cestu. A nebudu tu tvrdit, že se mi líbí, jenom kvůli jeho vysokému hodnocení. Viděl jsem jen několik epizod, ale tu další si vždycky pouštím jenom proto, že doufám, že to bude lepší. To se ale (v mých očích) nestalo.
Postavy jsou rámcovité, výkony herců příšerné, děj předvýdatelný=zápletky neoriginální. To je můj názor na HIMYM.

60 %
74 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
19 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 31 lidí

Boží!

Na HIMYM jsem přišel ve škole.Vůbec jsem nevěděl o co tam jde,o čem to je ani kam by to mělo směřovat.Řekl jsem si,že za zkoušku nic nedám a stáhl jsem si prvních pár dílů.To byla moje obrovská chyba!To jsem neměl dělat!.....Měl jsem si stáhnout hned všechny série!Hned po prvním díle mě to okamžitě chytlo (přesněji jsem se do toho zažral).Okamžitě jsem dostahoval všechny ostatní série a postupem času jsem se na ně koukl.Asi po prvních 8-10 dílech 1.serie jsem si říkal,že je to parádní seriál.Jenže po dalších dílech (tzn. od 10 dílu)
jsem musel svoje ohodnocení trošku poupravit.Dneska tomu neřeknu jinak,než že to je boží seriál!Líbí se mi jednak charakter jednotlivých postav,výběr herců (který je mimochodem taky parádní prácička),ucelená dějová linie,od které sice párkrát odběhneme ale zase se k ní za chvíli bravurně vrátíme,tak i geniální nápad (vyprávět dětem jak otec poznal jejich matku)-to nenapadne jen tak někoho.Tvůrce musím pochválit za dobrou myšlenku i skvěle provedenou realizaci.
Co se týče srovnání s Přáteli,myslím že to se prostě nedá srovnat.Oboje je sice o partě přátel,o jejich oblíbeném místě,o jejich životě...Jo,je tam pár tahounů (např. Joey nebo Chandler)ale to je všechno.Nevim,u Přátel jdeme od jednoho dílu k druhému,aniž bysme mohli sledovat nějakou tu dějovou linku.U HIMYM je to jasný.Tam je "hlavním" tahounem Ted,za kterým se táhnou všichni ostatní a vlastně i celý seriál,celý děj.Ted v podstatě posouvá celý seriál kupředu,zpátky ni krok.I přes veškteré srovnávání HIMYM s Přáteli a vyzdvihování Přátel nad HIMYM se mě HIMYM líbí mnohem víc a přirostlo mě k srdci daleko víc než Přátelé.Na HIMYM prostě nedám dopustit.

Ať někdo z Přátel zkusí překonat božího Barneyho z HIMYM! To by musel být nadlidský výkon!I kdyby se všichni Přátelé spojili,pořád by to bylo málo. Barney jede!!

100 %
73 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

HIMYM

HIMYM patří mezi mé nejoblíbenější seriály .. Někteří lidé říkají, že je to napodobenina Přátel.. něco málo tam z Přátel (jako třeba že se Robin a Ted vezmou jestli budou ve 40ti svobodní.. to samé řešili Ross,Rachel,Joey a Phoebe) ale podle mě tam toho zas tolik nebylo.. A to že kvalita seriálu klesá není taková pravda.. sice v té poslední sérii bylo pár slabších dílů. A v každém díle nemůže být něco z čeho by jste se popadali za břicho, ale bylo tam něco u čeho jste se aspoň trochu pousmáli.. Ale to prostě věc vkusu.. A že CBS chce i 9. sérii jen dokazuje, že seriál má pořád dost vysokou sledovanost..

100 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Všechno jednou skončí...

Milovala jsem ten seriál ještě před rokem asi o sto procent víc, proto na začátek: Jestli za shlédnutí z nostalgie stála 6. série, 7. už za to rozhodně nestojí...

Ale předtím to byla bomba, mám sklon u některých seriálů a filmů odhadovat dopředu, co se stane, ale tady jsem byla od začátku naprosto bez šancí a to mě dokonale bavilo.
Taky je hrozně zvláštní, že neumím vybrat jednu postavu a označit ji za nejlepší. Nezdá se mi, že by Barney zas tak zásadně vyčuhoval, každý je totiž jiný (možná Barney nejvíc zkarikuovaný), každý je jedinečný a dohromady jim to dělá hravou skupinku, se kterou stojí za to trávit večery.

Líbí se mi ten koncept seriálu, jednotlivé postavy, děj i ta hromada originálních nápadů (viz. Robin Sparkles), ale nemohli by už tu matku konečně najít?!

70 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Barney

I když už asi bylo vše řečeno,přece jen mi to nedá nevyzdvihnout tenhle serial do nebes:) Sice jsem HIMYM dlouhou dobu měla doma vubec mě nelákal. Představa, že nejakej chlápek vykládá svým dětem o jejich mamce, fakt nebyla lákavá. Ale po přečtení prvních názoru mi to nedalo a pustila to. A hned po prvním dile jsem se do něj totalně zblaznila:) To že je přirovnáván k Friends? No nevim. Něco asi společnýho mají,ale je to přece jne neco jinyho. Už diky Barneymu:)Ten je jednoduše best, o dost lepší než přirovnávaný Joey.

100 %
70 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 23 lidí

himym :)

To je moje srdeční záležitost :) Ve filmech a seriálech miluju flashbacky a tohle je pro mě jako stvořené. Je to v podstatě jeden velký flashback, do kterého se motají další a další. Líbí se mi propletenost příběhů, až mě to občas docela překvapuje, že je to až tak promyšlený. A přiznejme si, kdo by si nezamiloval postavu Barneyho? :)

100 %
70 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Super!

Než jsem viděla první díl, tak jsem náhodou narazila na díl z 2. série tuším, a říkala jsem si: ježiši, to je blbost.
Ale když jsem se dívala od prvního dílu, tak jsem mu přišla hodně na chuť:)
První tři série jsou super, 4. ještě ujde, pak už kvalita klesá, nápady docházejí...a i když mi to příjde jako lepší seriál než Přátelé, tak, IMHO, Přátelé si drželi vysokou úroveň 8 sezón (9. a 10. trošku klesly), HIMYM došel dech v 5., ale pořád se na to dá jakž takž koukat:)

90 %
70 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Vyždímáme to, co to jen jde

První tři série naprosto výborné, čtvrtá ještě hodně dobrá ale pátá mě jako celek zklamala. Seriál začíná až moc stavět na jednotlivých dílech, které jsou sice občas i vtipné, ale neposouvají dějovou linku nikam dopředu. Jinak ovšem platí, že Barney je awesome a celý seriál drží nad vodou. Ted mi začíná být pomalu protivný, Lily a Marshall tak podobně a Robin, ta je prostě Robin. Uvidíme, co bude v šesté sérii, ale pokud se to nezvedne, budu muset snížit hodnocení o hvězdičku.
EDIT K 8. SÉRII: Přestala jsem sledovat po prvních pár dílech osmé série, na sedmou jsem se dívala už jen ze zvyku a secondhand embarrassment už v té době byl na hranici, která se jen těžko dala snést. Kde jsou časy první až čtvrté série. Shozeno na 60%.

60 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
53 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Osamělý Ted hledá lásku

Tenhle seriál by se měl jmenovat How I Met Barney. Právě Barney, dokonale ztvárněný Neilem Patrickem Harrisem, táhne seriál svojí "božskostí" z lehkého nadprůměru mezi to nejzábavnější, co vůbec mezi komediálními seriály můžeme najít. Myslím, že před charismatem Barneyho Stinsona blednou závistí i takoví sympaťáci, jako Dr. House nebo Hank Moody. Seriál má ale samozřejmě i jiné kvality než postavu Barneyho, je plný laskavého (ale přitom ne podbízivého) humoru a skvělých hlášek.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Úžasná pětka!

Sukničkář Barney se svými zákony Jak sbalit holku, drsná a tvrdá Robin, hodňoučký ( a jediný ženáč) Marshall, drobná Marshallova druhá polovička - vášnivá Lily a Ted jakožto vypravěč věřící ve vztah. Opravdu dokonalá pětka, která se skvěle doplňuje. Zase jeden skvělý seriál!!

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Jak jsem poznal diváckou hloupost

Opět se setkávám s velice pěkným a oddychovým seriálem, kde se dokážu ztotožnit s velkým množstvím postav a usmívat se u nesmrtelných gagů které HIMYM nabízí. Bohužel to má naprosto stejný problém jako Přátelé. Nevím, možná je to mým smyslem pro humor ale jen u malého množství scének HIMYMU jsem se smál. Ty ostatní byly jen pokusy o dobré fóry. Přátelé se mi líbili více. Sám nevím proč. To už je prostě jejich úděl.
Teď bych se ale rád vyjádřil k fináli tohoto seriálu.
Nesouhlasím totiž s tím že se jednalo o špatný konec.
Hlavně že z celého internetu denně slýchávám uplakánky kteří si stěžují na klišé (mezi které bohužel patřím i já). No a když nějaký seriál najednou neskončí podle očekávání tak se opět vztekají. Co tedy chcete? Já vám na rovinu řeknu že jsem byl posledními dvěma díly dojat a nikoli zklamán. Jediné s čím jsem v tomto případě zklamán je maximálně hloupost diváků.

Mé Oblíbené Postavy: Loretta Stinsonová, Matka, Robin Scherbatsky, Ranjit, Barney Stinson
Mé Oblíbené Série: 5.série, 6.série
Mé Oblíbené Epizody: Navždycky, Poslední Slova, Holky versus obleky, Základy Robin, Pilot, Naháč

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Je to komplikované

Celý koncept mě zaujal a tak jsem se rozhodla, že se na seriál podívám. Postavy a celkový začátek seriálu byl naprostá bomba. Naprosto jsem si zamilovala hlavní postavy a jejich příběhy. Ale čím víc bylo sérií, tím mi víc a víc přišlo, že celý příběh už je trochu překombinovaný. A už u páté série jsem si říkala, že by mohl být konec. Přece jen čeho je moc toho je příliš. Postupně mě i omrzelo Barneyho: Bude to legen... počkej si ...dární. Ale koukala jsem se pořád dál. Když oznámili, že série devátá bude poslední řekla jsem si, že už bylo přeci jen na čase. Od deváté série jsem očekávala hodně, a proto mě asi tolik zklamala. A celé finále ještě víc. Ale přeci jen celý konec byl hodně emotivní a pro mě neočekávaný. (opravdu jsem nečetla žádné teorie předem atd...) Ale nelituji toho, že jsem seriál viděla. Byl to úžasný seriál u kterého jsem nemusela moc přemýšlet.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Další seriál, který měl dávno skončit

HIMYM byl velmi dobrý seriál, kde každá postava byla do detailů propracovaná a měla své místo, velmi dobře se navzájem doplňovali a celkový dojem byl výborný.
Bohužel postupem času nastal klasický stav, kdy televize místo kvality začala upřednostňovat kvantitu a nové díly začaly být horší a horší. Děj se zbytečně natahoval, Barneyho vtípky se vytratily a z Lily a Marshalla se stali také vcelku nudné postavy. Teď bych již seriál nenazval sitcomem. Vlastně ani nevím jak ho nazvat. Je to spíš 20 minut čekání než bude opravdu konec a divák si bude moci oddychnout, až zjistí, jak vlastně Ted poznal matku svých dětí.
Kdyby kvalitu, kterou má právě běžící série, měly seriály bojující o druhou sérii, muselo by je čekat zrušení.

Dříve jeden z nejlepších sitcomů, aktuální série je velmi špatná. Celkově tedy 70%

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Solidní druhá.

Ze začátku jsem k seriálu byla dosti skepitcká, protože jsem v něm viděla jen a jen Přátele. Postupně se mi ale vkradl do srdce a už jej pár let sleduji. Seriál už dávno přestal být o Tedovi a záminka "Jak jsem poznal vaši matku" je jen tahounem příběhů Lily a Marshalla, Robin a Barneyho. Na seriálu si cením jeho "zasvěcených" vtípků. Ono i člověku, který všechny díly viděl nejméně 5x, se vkrádá myšlenka, kdo ona matka vlastně je. U seriálu se směji i pláču a ačkoliv je už dosti přetahovaný, nevykládejte mi, že se na nové díly prostě nepodíváte? Musíte a o tom to je. :)

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Suit up!

Nevím, jestli je ještě mnoho lidí (hlavně na tomhle webu), kteří se s tímto seriálem nikdy nesetkali. Avšak třeba se někdo takový najde.
Hlavními postavami je pět přátel: Vypravěč Ted, jeho kamarád ze školy Marshall, jeho snoubenka Lily, televizní hlasatelka Robin a nejlepší nakonec - Barney, ten tvoří většinu hlášek a vtipných záběrů. Ted vypráví svým dětem v roce 2030, jak poznal jejich matku. Vrací se přitom do roku 2005 (s přibývajícími sériemi roky samozřejmě přibývají), kde se jmenovaná parta zkompletuje. Tento seriál u mě měl do začátku šesté série 100%. Stovku dávám pouze vyjímečným seriálům, nedávám to na potkání. V šesté a sedmé (aktuálně poslední natočené) sérii jsou epizody, které patří k mým nejoblíbenějším, ale je tam i pár vyplňovaček, což na 100% prostě není.

Pokud chcete kvalitní seriál, u kterého se pobavíte a možná si na něj uděláte i závislost, určitě zkuste, zpracování je opravdu úžasné!

Edit na konci osmé série (sníženo z 90 na 70)
Od šesté série, kde se ještě dalo najít pár dobrých dílů, seriál neskutečným způsobem protahují a kazí. Seriál mi už nepřijde ani moc vtipný a úplně ztratil původní styl. Chápu, nejde vymýšlet pořád něco nového, má se to useknout a bylo by.

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

himym

Takže tohle je komplikovaný. První tři řady považuju za legendární. Čvtrtou a pátou za odpad. Šestou za zábavnou, ale ne až to trhá bránice a sedmou za zajímavou... Já jsem se k HIMYM stavěl hodně skepticky, jsem velkej fanoušek Přátel, takže jsem si myslel, že to bude hrozný, samozřejmě jsem se spletl... První tři řady jsem fakt hltal a říkal jsem si, no tak srovnatelný s Přátelema, ale pak se to zvrtlo a to se Přátelům nikdy nestalo (kromě sedmý řady).
Himym je výbornej sitcom, ale kvalit přátel dosahuje jenom v prvních řádách. Ale to nic nemění na tom, že je to jeden z nejlepších sitcomů v historii televize!

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Seriál díky kterému jsem začala sledovat seriály

Můj 1. seriál který jsem začala sledovat a taky 1. který jsem dokoukala. Seriál jsem si hned z počátku zamilovala a bavila se u něj. Sitcomy miluji a tehnle obzvlášť pro jeho příběh a pro vztahy které se tam vyvíjeli a samozřejmě pro nějaký ty dobrý vtípky u kterých se prostě zasmějete. Každá postava je úplně jiná a proto je seriál tak dobrý. Barney je naprosto skvělý a nejspíše nejzábavnější postava v seriálu ale všichni mají něco do sebe.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Skvělý seriál

Tohle je skvělý seriál. Jen mě už tak moc nebaví poslední 2 řady. Seriál zvážněl, bylo tam méně vtipu a šel víc do hloubky. Nejlepší byl tak do 7-8 serie. Nejlepší postavou byl Barney, ty jeho obleky a Legen-počkej si-dární! a jeho různě druhy plácaků. Ale i Lily a Robin měli něco do sebe. Ted a Marshall ty ze začatku byly taky dobrý, ale časem se změnily a pro mě ustoupily do pozadí. Jinak skvělý seriál.

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Wait for it

Barneyho najslávnejší výrok ktorý bol vlastne celkom trefný ako na danú situáciu, tak aj na poslednú časť. Musím povedať, že po 7-mej sérií ma to omrzelo a už vtedy mi to prišlo ako nekonečný príbeh. Postupom času som sa však ku tomu opäť dostala and it was here, I don't have to wait anymore.
Postavy sú sympatické a humor im teda rozhodne nechýba. Vzťah Barneyho s Robin bol neprekonateľný a asi moja najobľúbenejšia doba seriálu.
Hlášky ktoré pobavili, situácie ktoré zamrzeli. Myslím, že seriálu nič nechýba. :)

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Jak jsem poznala tenhle seriál

V první řadě Ted - architekt a bezhlavý romantik, který stále hledá tu pravou, které odevzdá své srdce. Lily - tak trochu šílená holka, co touží po tom, aby se stala umělkyní a přitom je neskutečně zamilovaná do Marshalla. Marshall - až podivuhodně milý a hodný s obrovským srdcem, které věnoval Lily. Barney - "sukničkář", dalo by se říci, který měl kdysi v minulosti zlomené srdce a to ho změnilo, znovu ho však dokázala změnit i Robin - ta je z Kanady a pracuje v televizi, přitom je Barneymu v určitých věcech tak podobná, že to změní i ji samotnou a oni započnou románek (jemuž jsem fandila). Jediná věc však trošku zvláštně ovlivnila mé počínání při ději - to byla ta "matka Tedových dětí", objevila se až skoro ke konci seriálu a navíc se po celou dobu zdálo, že tu pravou lásku Ted objevil v jiné - v "tetě" Robin. Seriál mne odzbrojil svým humorem a brilantními hláškami, způsobem, jakým Ted vyprávěl příběh o tom, jak poznal matku svých dětí, přičemž spíš jako by vyprávěl o tom, co zažil se svými přáteli. Obdivuhodné bylo, že se postavy v průběhů sérií pozměnily, aniž by to sami věděly.
A tak se stalo, že jsem poznala "jak jsem poznal vaši matku" a zamilovala si to.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Skvělý seriál, kterému bohužel začal docházet dech

Ted, Barney, Robin, Lilly a Marshall. Tahle parta mi opravdu přirostla k srdci a strašně mě bavilo sledovat Tedovu strastiplnou cestu, kterou musel podstoupit, než se mu podařilo najít tu pravou. První série mě neskutečně bavily a byly doby, kdy jsem byla schopná celou sérku sfouknout za dva dny. Ke konci se to ale bohužel dost pokazilo, jak už to tak často u seriálů bývá a já se začala těšit, až to všechno dojde do zdárného konce. Je to škoda, kdyby měl seriál o tři série méně, byl by rozhodně jednou z nejlepších věcí, jaké jsem kdy viděla. Díky fantastickému rozjezdu je pro mě ale HIMYM stejně pořád srdcovkou.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Až příliš natahovaný seriál

Barney, Ted, Lily, Marshall a Robin .. 5 lidí se kterými jsem pér let strávil. První 4 série byli super .. později už mě některé epizody moc nezaujaly a připadaly mi zbytečné .. ale pořád ok. Poslední série je vůči konci naprosto zbytečná - děj této série se dal shrnout do 2-3 epizod. SPOILER!! Konec byl logický .. celých 8 sérií je o vztahu Ted - Robin.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Legen..počkej si..dární

HIMYM je, jak by řekl Barney "Legen..počkej si..dární". Carter Bays a Craig Thomas odstartovali seriál rok po skončení Přátel a i když jsem byla jejich velký fanoušek, HIMYM mi k srdci přirostl mnohem více.
Celý nápad s retrospektivou, jak Ted hledal svoji dokonalou podle svých příšerně náročných a praštěných představ. Nerozlučná dvojice Marshmallow s Lilypad, která se snad nikdy nehádá a má svůj zajetý řád, přitom se nikdy nenudí. Barney je samostatnou kapitolou, takovým živlem, který rozproudí někdy usedlou partičku. Robin je asi jediná, která mi moc nesedla.
Nemá cenu tu vypisovat všechny úžasnosti seriálu, které tu zazněly už tolikrát, protože jediným zklamáním pro mě byla část poslední sezóny a především finále. Některé díly byly opravdu o ničem, sice se kouzlo nevytratilo úplně, ale příběhem nestály za nic :/ A finále bylo opravdovým zklamáním.. To, že matka zemřela je sice smutné, ale jako v životě všechno nekončí odchodem páru do západu slunce, ale pohřbít jí a po tom všem úsilí a martyriu s Robin jí nahradit? Vážně? Takže by bylo na místě přejmenovat na "Jak jsem poznal vaši matku a konečně se dočkal svojí Robin".
I když byl konec zklamáním, tak se nedá upřít jedinečnost celé party, zábavných situací a prvků (jako deštník, různé nápovědy, zvyky,..) které prolínají celý seriál. Takže celkem 90-95%.

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Super, až na konec...

Byl to můj nejoblíbenější seriál, úplně jsem ho hltala...devátá série byl super nápad, ale Robin se mi v ní hrozně zhnusila, a vlastně ani nevím oproč...a když jsem shlédla poslední díl, tak jsem byla snad chvilku mrtvá...Jako opravdu, celý seriál je o hledání matky, a nakonec to skončí úplně jinak, než by si divák představuje..kdyby to skončilo jinak, dala bych 100%, ale takhle dávám slabých 70%...

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

To much?

Zamilovala jsem se do první série - některé díly a hlášky budou navěky legen-však to znáte. :) Seriál si své kouzlo uchovával i nadále, i když se obrátil trochu styl humoru a někdy bylo vidět takové umělé napínání a protahování. Nikdy jsem ale nepřestala zbožňovat Teda, vždycky jsem nesnášela Robin a nechápala Barneyho. Místy trochu přehnané zápletky, které ale nijak neubírali na celkovém dojmu ze seriálu.
Co mě ale navěky zklamalo byl poslední díl. Měla jsem z nějk pocit, že se chtějí zavděčit všem - za každdou cenu. A byl ten závěr ostatně malinko předvídatelným.
Závěrem mohu říci, že stálo za to se všemi sériemi prokousat a vydržet.

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Přátelé, lepší než přátelé..

Dle mého názoru, se kterým bude dost lidí určitě nesouhlasit, se jedná o mírně líbivější formu přátel, která se zvláště pro mě zdá přijatelnější.

I když seriál si v některých dílech nevybírá zrovna nejlepší chvilky, v celku se jedná o jeden z nejlepších komediálních seriálů vůbec.

Herecké obsazení jen doplňuje kvality tohohle serálu a Neil Patrick Harris si Barneyho náremně užívá. A tak to má být.

100 %
65 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 20 lidí

Legen ... wait for it ... DARY sitcom!

Tento seriál mě velmi přijemně překvapil. Nečekala jsem, že mě tak chytne. Je to sice trochu na styl seriálu Přátele, ale to mě osobně nevadí, protože u HIMYM se skvěle odreaguji a především pobavím. Každá postava má svoje kouzlo a určitý humor (u mě teda boduje Barney, ten je vážně neuvěřitelný :D). Tento seriál určitě doporučuji zkouknout, podle mě to stojí za to! x)

100 %
65 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

Přátelé? Ne!

Podle toho jak to tu čtu, se tu se svým názorem nezavděčí opravdu nikdo. Ale tak nějak k tomu zkusim říci své :-).
Nejdřív chci všechny připravit o omyl, že se tenhle seriál silně podobá Přátelům. Ano, možná ze začátku to tak bylo stavěné, ale zatímco v Přátelích mě štvou hned tři postavy ze šesti (a to jakmile promluví), v HIMYM nemůžu nikomu nic vytknout. Možná jsou Lily a Marshall moc přeslazení...no a co? :-) Pročpak bysme nemohli koukat alespoň na nereálnou kapku štěstí? ;-)
Dále mě docela štvou komentáře typu: ,,Moc to prodlužují!". S tímhle asi tvůrci prve nepočítali, protože si bohužel podkopli špalek pouhým názvem seriálu. ,,Jak jsem poznal vaši matku" rozhodně spěje k tomu, že bude vyprávět dlouhý milostný příběh s jednou holkou, kterou si pak vezme, a tadáá...je z toho matka. Těmhle pisálkům bych chtěla poradit, aby se na seriál koukali bez cíle, jenom za úmyslem odpočinout si, a odreagovat se. Mně třeba osobně je úplně fuk kdo to je. Jen ať seriál běží co nejdéle, je super. Že není každý díl vtipný...no a co? V životě taky není každý den bezva zábavička. Občas se objeví i něco smutnýho, a v HIMYM je vše. 100%, rozhodně a s čistým svědomím.

100 %
64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

naprostá genialita

v přemrštěném množství nových seriálů jsem objevila perlu..a tou je právě How I met your mother...na první pohled jednoduchý děj,která vás ale okamžitě vtrhne dovnitř..svou genialitou,která spočívá ve flashbacích,v trefných hláškách a v originálních zápletkách se pro mě stává sitcomem číslo 1...takže Suit up:)

100 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 19 lidí

How I Met Your Mother

Zezačátku jsem to nechtěl ani vidět :) Myslel jsem si, že je to nějaká "kopírka" Přátel. Po pár dílech jsem tomu zcela propadl (a tento názor zatratil) :) 1., 2. a 3. řada byly "dá se říci" bezchybné, 4. řada byla skvělá, ale 5. už začíná místama chvíli nudit. I tak se mi tento seriál (plný hostujíchí hvězd :) stále líbí a moc se těším na 6. sérii :) Nejraději mám asi Lily, ta se mi líbila už v Buffy ale nejvíc sympatická je mi asi Robin, jako postava v seriálu i jako krásná herečka :)
PS: Just -*AWESOME*- :D

80 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Legendary

o tomto seriálu mluví snad každý... a proto jsem se na něj nejdříve nekoukal. Nakonec jsem si řekl, že podle všech názorů se na to podívám. Udělal jsem chybu... Přesně to bych řekl kdybych to neviděl. Miluju tento seriál. Každá postava má vlastní charakter, který ani po 7. sérii neztratila. Momenty jako modrý lesní roh, získání Kanadského občanství nebo třeba malá ponožka... to jsou momenty u kterých se člověk pozastaví a ozve se jen aach :D. Také neobvyklý románek mezi Robin a Barneym. Lilly a její skupinové fotky :D, Marshall a ochrana prostředí nebi také Ted to jeho - I think...she´s the one :D.
Tento seriál doporučuji...né nedoporučuji... já nakazuji aby ho viděl každý :D

1. série - 100%
2. série - 100%
3. série - 100%
4. série - 100%
5. série - 100%
6. série - 100%
7. série - 100%

100 %
62 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
62 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

... Wait for it ...

Ani nevím, jak jsem se k seriálu dostala, ale dostala ... A byla jsem nadšená! Každá epizoda mě za svých 20 minut stihla rozesmát a naprosto se odlepit od strastí a slastí mého normalního života.
Tedda jsem si zamilovala pro jeho nekomplikovanost, dobrosrdečnost a neúspěšnou snahu se oženit :)
A Barney - no je to prostě Barney. Jestli v této době takto někdo pojmenuje svého syna, má se synek na co těšit :)

No nebudu se rozepisovat o všech, snad stačí jenom napsat, že jsou postavy vymyšleny zajímavé, zábavně a není problém se do nich vcítit (až na Barneyho) a oblíbit si je (hlavně Barneyho :D).

EDIT: 5,6 série ... Ach jo, kvalita klesá a klesá a klesá a klesá ... A mě to mrzí a mrzí a mrzí ... a už je mi to jedno, už se na nové epizody moc netěším, spíš je z povinnosti zkouknu a dofám, že se zasměji, ale většinou se nezasměji, takže se na další epizodu těším méně a méně ... A doufám, že seriál bude ukončen či proběhne nějaká zásadní změna, aby mě to zase bavilo ...

70 %
61 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

Legendární!

Seriál o přátelství, trochu podobný seriálu Přátelé. Obzvlášť zbožňuju pár Lily a Marshall: je to pravá a dlouholetá láska, kterou chce snad každý.
Ty postavy si zamiluje snad každý. Děvkaře Barneyho, který chce aby všechny jeho zážitky byly legendární. Teda, který hledá svojí pravou lásku. Robin, která se snaží prosadit jako reportérka. Lily, která sní o tom, že bude umělkyně. A Marshall, který sní o tom, že bude jako právník chránit životní prostředí. Každá postava je naprosto odlišná a to je na tom tak skvělé.
1.-8. série byly vtipné a vždy sem chtěla vidět další díl. Ale 9- série je podle mě propadák od 1. dílu. A konec? Ten myslím zklamal všechny.
Přesto je to jeden z těch seriálů, kterej všichni známe a málokdo ho přímo nesnáší. Za mě 90%.

90 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Dokonlost

Jeden z mích oblíbených seriálů, prostě nejlepší humor! Musím říct že od začátku se mi ten seriál docela líbil a postupem času se z něj stalo něco, co sem si absolutně zamilovala. A Barney, to je kapitola sama o sobě :) prostě je legendární. Je obrovská škoda že HIMYM končí a docela by mě i zajímalo, jaké to bude po poznání matky (samozdřejmě by to nebylo úplně ono, ale aspoň by jsme o ten seriál nepřišli). Prostě boží.

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Legen ... wait for it ... dary. Legendary!

Situační komedie může být jako (sub)žánr konečně doceněna, protože tohle dílo tahá zažité pravdy o partnerských vztazích skrze podbízivou formu trefných hlášek a zároveň se nebojí ani rozněžněné romantiky, která upřímně hřeje u srdce. Neil Patrick Harris jako Barney Stinson je od teď nadlouho hlavním mentorem ryzího komediantství a Alyson Hannigan dokazuje, že sexem s flétnou na hudebním táboře to neskončilo. PS: Barneyho věta ( Legen...wait for it...dary. Legendary!), nebo vynález jako teleplacák se zapsaly do mého podvědomí. Ale také výlet do San Franciska patří k absolutně nejfantastičtějším momentům, které tento seriál nabídl. Na druhou stranu, ale od čtvrté série je jasný posun směrem do tradičních sitcomových vod. Sranda to sice pořád je, ale už ne tolik uvolněná a sympatická.

70 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Madly in love

Musím sa priznať, že sa mi tento sit com zapáčil až na tretíkrát. Je to celkom pochopiteľné, pretože jeho hlavná sila čerpá z originálnych charakterov. Sukničkár, (takmer) televízna reportérka, architekt, učiteľka v škôlke a študent práva. Každý má svoje tajomstvá a rôzne "úchylky", ako napríklad strach zo šoférovania či bývalá kariéra pop ovej hviezdy. Autori seriálu spravili z odhaľovania týchto tajností i netajností niekoľko desiatok hodín kvalitného smiechu.
Je pravda, že od istého momentu kvalita pozvolna klesá, ale keďže siedma séria má opäť niekoľko veľmi silných častí, verím, že i po (snáď podarenom) konci naň budem spomínať v dobrom a odporúčať všetkým naokolo.

90 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Meet them in the bar...

Musím říct, že než jsem si tento seriál pustila, byla jsem skeptik. Všude byl přirovnáván k Přátelům a přeci jen ti patří k nejlepším kouskům téhle doby. Avšak hned při prvním dílu jsem zjistila, jak moc jsem se jsem tuhle pětici prima lidí podceňovala. Na každém je něco. I když Barneyho jsem si skutečně zamilovala až ve druhé sérii, ale nemůžu říct, že by se mi předtím nelíbil. Škoda, že takovýchto seriálů není víc.

100 %
59 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
76 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

Suit up!

Komu se líbili Přátelé, tak těm se bude líbit i HIMYM. A komu ne, tak těm se bude líbit taky! Opravdu vtipný a inteligentní sitcom plný božích hlášek a komických situací. A k tomu úžasná postava Barneyho, jehož hlášky už teď mají kultovní status.

80 %
58 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
79 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 24 lidí

HIMYM

Přivedla mě k tomu kámoška. Ze začátku jsem zkoukla první řadu, pak půlku druhé, a nakonec jsem se zasekla a skončila-přestalo mě to bavit. Nakonec jsem se \"dokopala\" k tomu, abych to dokoukala. Seriál to je skvělý, nicméně musím říct, že asi od 4. série klesá kvalita trošku dolů. Já vím, že by se měl děj nějak rozvíjet, ale oni už se vůbec nezabývají původní myšlenkou, a to najít matku. V poslední době už tam cpou každou kravinu, která je napadne(teda aspoň mně to tak přijde)... Už se ani moc nesměju, jako ze začátku.
No, údajně to má mít ještě další dvě řady, tak uvidím, co se z toho ještě vyvine.

80 %
58 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí
Dio
28. července 2010

SNY

"Matku" sem poprvé viděl na COOL už loňský rok, nesledoval jsem ho ale pravidelně, takže mě ani nijak nezaujal. Před prázkama, když jsem byl nemocný, sem sledoval pravidelně Earla, když jsem dokoukal první dvě řady, přemýšlel jsem, jaký seriál zkouknu jako další - a vzpoměl sem si právě na "Matku".
A tak jsem jel díl po díle. Z toho seriálu se stala moje droga. Naprosto mě pohltil. Barney se stal hned mojí hvězdou - a také životní inspirací (hehe). Jeho hlášky jsou vážně vážně vážně naprosto legen..(počkejte si)..dární!!!
Když jsem byl asi u 15.epizody 5.série, tak jsem si šetřil každý díl na jeden den, abych konec co nejvíc oddálil. Bohužel, jednou to přijít muselo.
Ovšem moje mysl mě nezklamala - stále se se "svými" přáteli dál setkávám ve svých snech. Jednu noc jsem se svým parťákem Barneym, druhou noc si zase užívám s Robin. Nejspíš to neni úplně v pohodě, ale zrovna tyhle sny mi vůbec nevadí :-D. "Placák"

100 %
58 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
58 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Lawyered!

Můj bratr trpí až nezdravou obsesivní poruchou, kterážto spočívá především v neukojitelné touze po stahování seriálů. Když začal stahovat HIMYM, rozhodla jsem se demonstrativně tento seriál nesnášet. Předem otrávena jsem zběžně proběhla první díl s konečným výkřikem : Nuda k ukousání! Avšak jakmile šel bratr spát, nedalo mi to. Tajně jsem zasedla k počítači a potom... Potom jsem naráz shlédla celou první řadu!

Byla jsem vzhůru zhruba do čtyř do rána, nicméně zážitek stál za to. Zamilovala jsem se do tohoto seriálu i jeho postav a jejich hlášky používám zcela běžně v každodením hovoru.

Těm, kteří se ještě nerozhodli, můžu seriál jen doporučit. Sama jsem několikrát smíchy spadla ze židle a jednou se mi dokonce stalo to, co už od dětství ne (od té doby sedím s nohama křížem :D).

Nemohla jsem si nevšimnout, že častokrát je tento seriál srovnáván s Přáteli - ale ti už jsou okoukaní a na HIMYM nemají... ;)

A navíc, Barney a spol jsou prostě LEGENDÁRNÍ! :)

100 %
58 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
58 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Prostě boží....

O tomhle seriálu jsem slyšela už hodněkrát ,všichni řešili ty hlášky a já je nechápala a už vůbec mi to nepřipadalo vtipný ;D Pak jsem si ale jednou řekla,že ten seriál zkusím.A nebyla(nejsem)zklamaná.Už to,že je to celý jeden velkej flashback je docela ojedinělý. Všechno je to prostě o tom,jak jeden chlápek hledou svou pravou lásku a je mi jasný,že kdo to bude se jen tak nedozvíme ;). Doufám,že to udrží všechny fanoušky napnutý až do samýho konce! Je to prostě boží a legendární seriál :)

100 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Z vrcholu skoro na dno...

Prvními díly jsem byl unešen a po kultovních Přátelích tu byl seriál v podobném duchu s možná i vtipnějšími hláškami! ... Zasazení do baru (místo kavárny) mi bylo dokonce sympatičtější! ... Ale tímto jsem to asi zakřikl. Musím konstatovat, že 5. i 6. série jsou velice špatné (dobrých dílů bych napočítal na prstech - ať nežeru - obou rukou). Herci přehrávají až trapí a z těch rádoby-wow vysvětlení určité zápletky je mi tvůrců opravdu líto! Prozatím aktuální 7. sezóna pokračuje ve stejném duchu, takže musím snížit hodnocení! Prosím o ZAKONČENÍ SERIÁLU, DOKUD JE ČAS!

70 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Srdcovka

Seriál "Jak jsem poznal Vaši matku" je pro mě srdeční záležitostí. Je to seriál, kde můžeme nalézt jak vypjaté chvíle, tak i chvíle plné lásky a usmiřování. To vše navíc završeno všudypřítomným humorem, kterému samozřejmě nasazuje korunu Barney s nepřeberným množstvím hlášek. Zajímavé je i to, že jeden z producentů má srdeční vazbu na Čechy a v seriálu se tak párkrát zmínka o naší kotlině objevila. Nutno ale dodat, že už HIMYM není to, co to bývalo. 1.-5. série bylo co sledovat. od 6. to už trochu pokulhává. Tvůrci se snaží to, řekl bych i zbytečně, protahovat. Osmá série by byla ideálním koncem, ale třeba nás i tak tvůrci v devítce něčím překvapí. I přes tento úpadek si ale, dle mého názoru, tato seriálová klasika zaslouží hodnocení nejvyšší.

100 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

nadpis... vymyslím pozdějc

Jelikož tento seriál šel u nás poprvé na Prima Cool jako nový, společně s Teorií velkého třesku, tak jsem tyto dva seriály porovnával. Což byla chyba! HIMYM mi přišel oproti TBBT hodně nudný (a to už bylo co říct, TBBT jsem moc nemusel). Byla to taková, stejně nudná, kopie Přátel, které jsem stejně nikdy moc nesledoval. Seriál jsem vytáhl až po cca půl roce, protože to byla jediná alternativa v televizi (ať si kdo chce co chce říká, deset programů je pořád málo, aby jste se mohli bavit celé odpoledne). V angličtině to znělo zajímavě. Nutno říct, že dabing se přelévá z té horší roviny do té lepší - u obou seriálů. Ale vše je jen o zvyku. Skouknul jsem pátou, šestou a teď i půlku sedmé série a moc se mi líbí, jak scénáristé rozvíjejí děj a snaží se z jednosměrně zaměřeného seriálu udělat něco víc komplexního. Uvidíme ale jak to zvládnou ukočírovat, poslední díl zatím nanačuje, že se dějové linky seriálu začínají sdružovat a že co nevidět by mohl být konec (pokud tedy Ted najde matku - já si osobně myslím, že závěr posledního dílu bude takový, že se ukáže nějaká holka s komentářem: "A tohle, děti, to byla vaše matka.")

K jednotlivým postavám - četl jsem níže, že postavy tvoří pětúhelník, narozdíl od tří dvojic v Přátelích. Já bych to poopravil - je to čtyřúhelník. Marshall a Lily nikdy nešli od sebe, jsou jako jeden :) trochu mě zaráží mentalita amerických scénáristů, kteří klidně Robin nechají chodit a vyspat se s půlkou skupiny, pak ji nechají párkrát zavzdychat nad tím, jak ji to trápí, ale kolem dokola se v podstatě nic neděje. Ted, do něho byste nikdy neřekli, že by někdy mohl balit holky. Barney, to je kapitola sama pro sebe. Divím se, že mu za jeho názory ještě nikdo nevrazil (vlastně vrazil...). Lily... no nevím. Nemyslím si, že je na svou roli ta pravá, ale dejme tomu. Marshall taky celkem pokulhává, ale vzhledem k tomu, že vedle Teda a Barneyho musela být postava, která není tak úplně stejná, chápu to. Zbytek postav nebudu hodnotit, musel bych zhodnotit všechny Tedovy partnerky, Robininy partnery, a to by bylo ještě na dlouho. Na celkové hodnocení je podle mě ještě brzy, protože vše bude záležet na tom, jak scénáristé zvládnou konec. Zatím slušných 80 %.

edit: Po posledním díle je vidět jasná snaha tvůrců nikam seriál neposunout. Proto snižuji rating o 10 % na 70 %.

70 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

This is awesome!

HIMYM je sitcom založený hodně na vztazích mezi mužem a ženou a zároveň na vztazích mezi hlavními postavami. Pro někoho se může zdát tento sitcom až jako moc velká slaďárna, ale od toho tu je Barney, který dal seriálu úplně jiný rozměr.

90% - díky Barneymu

90 %
52 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 23 lidí

Kde se ta matka fláká

Doufala jsem, že tenhle seriál zaplní místo, které zbylo v mém seriálovém rozvrhu po Friends. A nějaký čas se to téhle partičce 5 kamarádů dařilo. Ale čím déle se hledá "matka", tím víc mě to nebaví, a bohužel už to nezachrání ani Barneyho Legen ... wait for it ... dary nebo Suit up!

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

90+

Myslím že právom tento seriál patrí na top miesta medzi konkurenciou.
Najmä je nevyspytatelný a osobne si ma získal príbehom , námetom a rôznymi povahami postáv.
Barny svojou povahou , výrokmi a úsmevom mi spríjemní deň (naozaj) , a pripomína mi Charlieho z Two and a half men.Boli to tahači svojich seriálov a som rád že som ich zažil a mohol vidieť.
V tedovi sa doslova vidím , žienky majú svoje problémi ktoré pobavia a Marschall je borec

Celkovo , kto nevidel ľutuje a ja sa už teším na spoznanie mamy ;)

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

HIMYM

HIMYM je jedním z nejlepších sitcomů vůbec a na Barneyho "Legendary" jen tak nezapomenu.

1-3 série 100% - vtipné a originální
4-5 série 90% - seriál si stále udržuje svou kvalitu
6-8 série 65% - seriál ztrácí dech kvůli prodlužování

I tak je HIMYM jeden z nejlepších sitcomů současné doby, ale kvalitou se nyní rozhodně svým začátkům nevyrovná.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

sitcom bez knokurenicie

ANo. Takto má vyzerať SITCOM s dejom, myšlienkou , kocom srandy a podľa mňa skvelým ukončením. Neil Patrick Harris je nazbudnuteľný a dokonca budem tvrdiť že prekonal všetky ostatné postavi: legendárna veta : Challenge accepted je nesmrteľná :)

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Tohle na trhu nechybělo, přesto nepřekáží. :)

A já si náhodou myslím, že dabing je opravdu kvalitní. Především Barneyho řeči vyzní podle mě lépe v češtině.
Kdybych měla porovnávat tohle nebo Přátelé, tak Přátelé vedou. Himym mi přijde, že se až moc snaží. Až moc předvídatelné vtipy. Oproti tomu se ale najdou chvilky, které miluju nejvíc. Kdy někdo z nich prohodí jen tak mimochodem větu, která mě nejvíc dostane. Kolikrát u toho ani neni nahraný smích. Každopádně to znamená, že je to super seriál, kde je Barney největší kádr, Ted skvělej kluk a Robin, ta skeptická kamarádka. :) A už jen díky nim stojí za to, jej sledovat.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Můj život

Tenhle seriál pro mně hodně znamená byl a je celý můj život, jj divný psát to o seriálu, ale miluju ho. Pouštím si ho když, jsem smutnej, nemocnej nebo šťastnej. Pouštím si ho o vánocích, prázdninách, velikonocích prostě LEGENDÁRNÍ seriál.

Hrozně, ale hrozně moc mně zdrtilo že seriál skončil. Ta představa, že Ted,Barney,Lily,Marshall a Robin už nikdy nebudou popíjet v baru u MacLarena.

Už nikdy...

Jasně je 208 epizod 9 sérií ale je to dost? Pro mně teda rozhodně ne !!!

Konec How I Met Your Mother konec života!

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Zhodnocení

Devět let práce mají herci za sebou, a jsem sama zvědavá jak jsou s tímto koncem spokojení.

Do konce 8 série to bylo dobré... Bavilo mě to, i když hodně lidí toto hodnotilo slabě.

9 série... Celá série se táhla kolem svadby Robin a Barneyho... Podle mě to ale nemuseli takto natahovat.. Když se stejně rozvedli..

Byl to super seriál, ale takto to nemělo skončit...

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

HIMYM

Úžasný.Hodně zábavy a hodně dobrých hlášek a pomst.Podle mě je to dobrý seriál.Nejlepší postava je podle mě Barney .s tím je tam největší zábava :D. škoda že už končí,ale když už známe matku....

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Výbornej sitcom

awesome! To je ten nejlepší hranej seriál. alespoň v prvních sériích, s pozdějšíma dílama se propadá jen mezi nejlepší. Ale i s přibývájícími dílama mě to pořád baví a rád to sleduju. Bohužel dabing mu dost ubírá na kvalitě, ale i tak je to prostě dokonalý, protože to sleduju v originále. Nejvíc utkví Barney Stinson a jeho geniální hlášky. Kouknul jsem několikrát hlavně první dvě série. To je skvost. Jako u většiny seriálů mám problémy se ženskejma postavama, nejprve jen Robin, ale později se přidala i Lily a nějak moc je nemusim. Naopak nejradši mam Jasona Segela, tedy Marshalla, přijde mi nejstejnější že všech v průběhu sérií.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nejlepší sit-com všech dob!!!

Tak na psaní tohohle názorů, jsem se vážně těšil!! Proč? Protože, tohle je jeden z nejlepších sit-comů všech dob! Přiznávám, že za svůj život, jsem zkoul sit-comů jen pár. (Friends, TBBT, a to je asi vše... :D) Ale v tv, sem tam nějaký sit-com shlédnu. Ani jeden se ale (podle mě) nevyrovná tomuhle skvostu. Postavy jsou prostě úžasné. N.P. Harris, J. Segel) Jední z nejlepších komediantů, dnešní doby (vybral jsem právě je, kvůli tomu, že se pěkně rozjíždí jejich filmová kariéra) A myslím že to někam dotáhnout :) V pozdější fázi, jde vidět, že se mění styl. A s geniálního (jenom) sit-comu), se stává sit-comové (drama). Ano je to tak... Musím se přiznat, že jsem občas měl slzy na krajíčku. Vyprávění o „matce“ byl vskutku výborný nápad. A vážně tleskám tvůrcům, že to takhle zvládli... Jediné zklamání, bylo asi jen finále. Všichni říkají, že kvalita šla, rok co rok dolů. Ale to je kec. Opak je totiž pravdou :) Ale zpátky k tomu finále :D Tak dlouho nás nechali trpělivě čekat na matku, a pak tohle?? Ale, zase myslím si že to je, druhé nejlepší, možné zakončení seriálu (první by bylo kdyby vše dopadlo, tak jak jsme všichni očekávali :)...

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Od skvělého začátku až do hořkého konce

Už od prvního dílu, který jsem viděla (už bohužel nevím, který to byl) jsem si HIMYM oblíbila. Sršel zajímavostí a vtipy a rozhodně jsem se nenudila. Díly jsem viděla několikrát a stále mi přišly zábavné a legendární.
1. série byla takový rozjezd, seznámení s postavami, prostředím zařazení do děje, klasika, 2. série byla lepší, stále ne vrchol, ale taky zajímavá až dojemná (zvláště ta svatba), 3. a 4. série jsou mé oblíbené, tady bych označila jako ten vrchol, s 5. a 6. už to začalo klesat, ale stále se mi to líbilo, 7. série taky šla a 8. a 9. byla příšerná. 8. sérii bych to ale odpustila, kdyby byla poslední, ta 9. byla poslední kapka. Nebudu mluvit o tom, jak všechny ty díly byly zbytečné a na tu svatbu, která stejně byla bezvýznamná, by stačily asi dva díly, to už asi shrnulo dost lidí přede mnou, ale ráda bych mluvila o tom pozitivním, o konci.
Celá závěrečná epizoda byla docela zajímavá, dojemná, ale ten konec...Jako by ta matka tam vůbec ani nemusela být. Takové zklamání, člověk chce celý seriál vědět,jak to dopadne, ale na konci mu řeknou, že to o tom ani není.
Co se týče vývoje hlavních postav v seriálu, zkrátka hezky se vyvíjely, třeba Barney, Marshall a Lilly zůstali vesměs pořád stejní, a Ted byl už s tou láskou k Robin vyloženě otravný, teda ke konci. A Robin byla fajn holka a taky to postupem časů dopadlo...tak, jak to dopadlo.

I po tom konci bude tento seriál nadále moje srdcovka a stále si ho budu s oblibou pouštět.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

LILY A MARSCHALL

Nejhezčí pár na světě. Bohužel jen v seriálu, ale věřím že se takové najdou i tady. Je to vážně úžasný, když se dva takhle poznají a pak spolu prožijí několik let bez podvodu a lží. Když si rozumí a i přes hádky a neshody to dokážou vyřešit. Každý by si z jejich vztahu měl něco odníst! Myslím že seriál i jejich láskou chttěl říct, že dokonalý pár nespočívá v tom že se nehádáte a jste nonstop v příměří nebo se vším co ten druhý řekne souhlasíte, samozřejmě ne taky v tom že jste pořád ve při, ale vždycky se to snažíte vyřešit. A tak funguje Lily s Marschallem a moc se mi to líbí, je na ně skvělý pohled a myslím že by se k sobě doopravdy hodili. Opravdu vyjimečné toto.

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

HIMYM

Bol aj je to jeden z mojich najobľúbenejších seriálov. Aj ked som ho začala pozerať len pred pol rokom, úplne som si ho zamilovala.
Celá partia je úplne dokonalá ale asi najlepšími postavami sú Barney a Robin. Ich scény boli proste najlepšie. Čakala som, že nakoniec budú spolu, bohužial sa to skončilo inak, ale aj napriek tomu sa mi to veľmi páčilo. Neskončilo to tak ako väčšina seriálov.
Druhá najlepšia dvojica boli Lily a Marshall. Boli proste skvelý už od začiatku.
Ted bol pravý opak Barneyho. Musel si prežiť toľko rozchodov a sklamaní kým našiel...Matku.

Celkovo seríal bol dokonalý. Koniec bol trochu nečakaný ale aj tak dobrý. A ani po 9.rokoch nestratil ten vtip.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Zkousnout na dvakrát

HIMYM pro mě byl v době svého vzniku jen další nesmyslný seriál bez hlavy a paty. Přesto jsem mu po pár letech, kdy běžela asi pátá série dala šanci, po třech dílech jsem jej ale vypla, protože mě celkově koncept seriálu nezaujal. Po přečtení recenzí na těchto strankách jsem se rozhodla prolomit magickou hranici ananasového incidentu, a ono to přišlo. Naprostá závislost na dalších pár týdnů. Zamilovala jsem si všechny postavy a příběhy, které je provázely, proto byla pro mě naprostým zklamáním poslední série, kterou jsou protrpěla a některé díly přetáčela, protože se na ně opravdu nedalo dívat. Vyústění celého seriálu pro mě pak znamenalo zahození všeho, co tvůrci vybudovali vyprávěním tohoto příběhu. Ve snaze o genialitu a překvapení zklamali diváky, kteří věřili, že po všem, čím si prošli Ted, Robin a Barney poslední serií, to bude tak, že Ted poktká Matku a zůstane s ní. No doufejme, že se tomuto konci v HIMYD vyhnou, protože dvakrát opakovaný vtip není vtipem.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

HIMYM

Nechápem prečo, ale spočiatku mi chvíľu trvalo kým som sa na tento seriál namotala. Páčil sa mi síce už od prvej časti, ale nemala som nejakú potrebu ho dopozerať. Avšak keď už som sa raz do toho pustila s tým, že si pozriem aspoň pár sérií počas prázdnin, zrazu som sa od toho nemohla odtrhnúť a pozrela si 6 sérií za mesiac. Kvalita humoru možno trochu klesla, ale moja náhla láska k tomuto seriálu mi to nedovolí pripustiť si. Je to vtipné, zaujímavé a perfektne zamotané. Retrospektívny pohľad na celý príbeh obohatený o mnohé flashbacky a flashforwardy to perfektne oživuje a odlišuje od mnohých iných sitcomov.
Škoda len, že tá 9. séria nie je taká dobrá a iba naťahujú čas :/

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Legendary??

Trvalo mi dlouho, než jsem se k tomuto seriálu dostala, pořád se mi do něj nechtělo. Začala jsem na něj tedy koukat když už běžela třetí série a zhltla jsme to najednou. Postavy mi byli sympatické, bylo to velmi vtipné, Barney a jeho hlášky super, ale musím říct, že by mi vůbec nevadilo kdyby bylo sérií méně. Teď už víceméně dokoukávám ze setrvačnosti, protože chci poznat matku. Takže shrnutí - seriál je pro mě dobrý, ale občas vtipný občas nudný.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Barney je proste Boh

Zo začiatku vynikajúci seriál. Od príbehu, cez postavy až po humor. Som obrovský fanúšik Barneyho a Robin. Už dávno som nevidela aby sa k sebe dve postavy tak hodili. Ibaže po tej štvrtej sérii sa to zlomilo a kvalita začala klesať. Humor sa začal strácať, vtipy a scény sa začali opakovať. Je síce obrovská škoda tej klesajúcej tendecie, ktorú seriál nabral ale aj napriek tomu si myslím, že za tie roky sa seriál stal jednoducho LEGEN....WAIT FOT IT... DARY.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Mělo být ukončeno pátou sérií

Dostal bych se v hodnocení výše, ale s pátou sérií začíná pomalu klesat série dolů. V nejlepším se má přestat a čeho je moc... Originální nápady se pořád objevují, ale hold už je tu cítit až moc rutina a když už mě nebaví ani Barneyho kousky, je něco špatně :/

70 %
46 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
69 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Pravý konec

Seriál skončil. A skončil tak jak měl. Z přeslazenosti minulých dílů jsme skočily přímo do reality tvrdého života. A tak to má být. Smál jsem se a brečel. Jako celý HIMYM, jako celý život. :)

100 %
45 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
55 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

No, tak už Tede řekni...

Ano, seriál je to opravdu dobrý, ale myslím si, že už je moc dlouhý a Ted začíná svým vyprávěním být už dost otravný, seriál mě bavil asi 2 série a pak už mě Ted přišel poněkud trapným. Sice seriál drží jiné postavy, ale co je moc to je moc. Barney a Robin stále dobré, ale Lily a Marshall už mi v posledních 2 sériích pijí krev. Takže myslím, že už je seriál zbytečně protahovaný. Proč neukončí takovýto seriál v pravý čas.

60 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
44 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Paráda

Poprvé jsem tento seriál viděl až na COOL. A seriál mě chytl hned od začátku, což se u většiny seriálů nestává. Na COOL jsem vydržel celou první řadu, pak už jsem chtěl zkusit originální znění, u které jsem zůstal až do teď :)

Co se týče kvality tohoto seriálu, je opravdu na vysoké úrovni. Podle mého názoru ale od 6. série už začíná pomalu upadat. Nicméně seriál je opravdu vymyšlený dobře, protože pokud u seriálu vydržíte těch 5-6 sezon, je těžké ho přestat sledovat. Každý je zvědavý, kdo je matka dětí, kterým Ted vypráví tento příběh.

I kdyby mě tento seriál přestal bavit, zůstanu u něj až do konce. Opravdu mě zajímá, jak to všechno dopadne, a to de ;)

100 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Awesome sit...wait for it...com...sitcom:-)

Na seriál jsem se začal dívat díky Primě Cool, tudíš sem ho poprvé viděl v češtině a to je asi i důvod proč mi dabing nepřipadá tak hrozný jako některým ostatním fanouškům HIMYM:-)
Už když sem koukal na 1.řadu, tak jsem byl sitcomem naprosto ohromený, Craig Thomas a Carter Bays odvedly sktečně perfektní práci...
Námětem mi to mírně připomíná Přátelé, parta lidí, která se schází na oblíbeném místě, zažívá vtipné situlace, atd.
Herci byli také obsazeni s citem, a v roli Barneyho Stinsona si v tuto chvíli neumím představit nikoho jiného než Neila P. Harrise, kterého uznávám, protože většinu svých seriálových hlášek si vymýšlí sám, a drtivá většina jeho hlášek je neskutečně vtipných.
Ostatní postavy jsoou mi také simpatičtí, teda aespoň z té původní pětky, a teď nemám namysli hostující hvězdy, ale několika epizodové postavy, např.: Stella, Zoey.
Na konec bych řekl, že jsem viděl všechny epizody a zatím žádná mi nepřipadala vyloženě špatná a je hodně zajímavé sledovat zápletky v 7.řade.
Tento seriál patří mezi mé nejoblíbenější a rozhodně ho doporučuji:-)

100 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Opravdu legendární

HIMYM je jeden ze seriálů, na které opravdu mohu bez problémů koukat víckrát, s přáteli i sám…

Postavy jsou sympatické, herci skvělí, Barney nejlepší (:-D), příběhy obvykle docela chytré (i když samozřejmě se pár slabších najde)…

Jsem moc rád, že HIMYM je součástí mého života :-) (ano, až tak! :-))

100 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

HIMYM

O seriálu jsme řadu let slíchala a pak jsem jednou úplně náhodně narazila na jeden z prvních dílů v TV. Tak jsem koukla, a seriál mě chytnul.

Obecně je seriál bezva, taková večerní oddechovka.
Tuhle pětku miluju a dokáže mě rozesmát.
Normálně bych dala snad 90%, ale potom co jsem viděla poslední sérii... nápad na to, že se to bude odehrávat v průběhu pár hodin (dnů) před svatbou se mi líbil, ale samostné díly mi přišly přeplácané a poslední dva mi to celé zkazily.

80%

80 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Úžasný!!! :D

HIMYM jsem měla dlouho za nezáživný seriál. Později jsem se rozhodla se podívat na jeden díl. Dopadlo to asi takhle: seděla jsem u toho do dvou ráno!:D
Nejlepší jsou podle mě Lili a Marshall. Jsou takový sladký a přitom vtipný pár. Hodí se k sobě! Barney je kategorie sama o sobě! Líbí se mi jeho typická hláška "Legen-wait of it-dary!" a "Suit up". Je to takový spontání playboy. Dále je Robin. Cobie Smulders ji zahrála opravdu dobře! Doufám, že skončí nakonec s Barnym(přece jenom by se z toho mohl vykroutit). A to nejlepší nakonec: Ted! Ne, že bych měla Teda nejradši ze všech, ale líbí se mi jak si vždy najde holku, tvrdí o ní, že je ta pravá atd. a najednou se spolu rozejdou nebo ho opustí u oltáře(ikdyž jsem u této části brečela). Zkrátka je jdnou z pěti součástek, které dělají z HIMYMU ten nejlepší seriál všech dob!;)

100 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Po 6.sérii

Začátek opravdu skvělý,ale postupně přibývá čím dál víc slabých dílů...tvůrci by se měli zamyslet,jestli by nebylo lepší seriál ukončit a zachovat mu skvělou reputaci,než z něj neustálým natahováním udělají jenom odvar z Přátel. Největší sílu má HIMYM tam,kde se snaží čistě pobavit...momenty,kde se moralizuje,nebo řeší vážnější témata patří naopak k tomu nejslabšímu.

70 %
42 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Who is mother?

Je to u mě jediná soap opera která dokázala překonat Přátelé. Od prvního dílu vás zajímá kdo vlastně bude ta pravá a jak ji Ted pozná, nemůže se na to jen tak přestat dívat. Ovšem postupem času už vás to začne trochu nudit, protože postavy dospívají a už neprožívají tak legendární příběhy jako dřív, to je podle mě jediné minus. Ale coo by to bylo za příběh kde by se postavy nevyvíjeli? Je to pořád jeden z mých nej serialu na který se vždycky ráda znovu podívám. A jsme hrozně zvědavá na 9. (konečně poslední) serii, až potká konečnu tu pravou:)

90 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

HIMYM

Seriál HIMYN sa my moc páči. Väčšinou radšej pozerám kriminálky ale tento seriál je naozaj veľmi vtipné a naozaj dobrí. Je zvláštne že sa to koná formou : hlavná postava rozpráva dej svojim deťom. Tiež zaujímavé je že sa dá rozprávať úžasných 9-serii o vzťahoch s dievčatami a nestratiť sledovanosť, vtipnosť a zaujímavosť .Podľa mňa je najlepšia 2-3 séria, najlepší diel je Bedtime Stories (Na dobrou noc) aj keď je v 9-serii.

Hlavná postava Ted je moc milý a romantický, ale moja obľúbená postava je Barney. Bez neho bi to nebolo ono.

100 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Chci alternativní konec.

Deset procent musím ubrat a to kvůli závěrečné epizodě. Takže tento názor nečtěte pokud jste neviděli závěr!

Seriál mě bavil od samého začátku. Hlavně Barney a později jsem si oblíbila pár Barney a Robin. Nicméně s poslední řadou přišla nejistota. Dva dny vecpané do 24 epizod a neodehrává se v baru? Od druhé poloviny řady tato nejistota naštěstí zmizela.

Všichni jsme se báli nebo, alespoň většina, jak dopadne výběr matky a když ji vybrali, tak jak ji zahraje a jaký z ní budeme mít pocit. Nakonec mi přirostla k srdci o to víc mě mrzí jak to dopadlo ve finále. Nemyslím přímo s ní, o tom už se spekulovalo déle, ale podle mého to, že se Ted vrátil k předchozí lásce, je z jedné strany až moc realistické, ale zároveň si myslím i trochu divné podle mého. Celých 9 let čekat na tento konec.

Takovéhle finále jsem zkrátka nečekala. Nepamatuji si už dlouho seriálové finále u kterého bych, takto po dokoukání, brečela zklamáním. V průběhu jsem brečela z malé části dojetím a z větší části smutkem. Ano, člověk si může říct "To je život", ale no tak. Mně se líbilo jak je Barney změněný, tak proč by to mělo být jen na chvíli? To nejsmutnější pro mě byl rozpad právě Barneyho manželství. I on a Robin měli mít happy ending. Vím, že někteří se mnou nemusíte souhlasit a vím, že někteří ano.

A pokud jsou tací, kteří váhají nad tím jestli si tento seriál zařadit do watchlistu, pokud se rádi zasmějete, hlavně nad životními příběhy nás lidí a nevadí vám zamyslet se nad životem při sledování, jděte do toho.

90 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Awesome

... tento serial nemiluje len malokto:) hlavne barneyho sa neda nemilovat . vzdy ked mam zlu naladu , tak si serial zapnem , je jedno ktoru seriu a ktoru cast a vzdy sa zasmejem . Nedavno som si dala himym maraton a je zaujimave vidiet menit sa postavy v podstate kazdou castou . musim sa vsak priznat ,ze jedina postava, ktora ma v Himym nebavi je Robin . Nejak ma nikdy nicim nezaujala a obcas mi pride ako piate koleso na voze aj ked je "sucastou" barneyho .
Mno ale mam pocit ,ze tvorcovia nevedeli kedy odist a bojim sa,ze posledna seria bude iba do poctu a uuuplne zbytocna .

90 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

HIMYM

Když jsem si ještě před několika dny četl názory některých lidí, že je to lepší než Friends, říkal jsem si, že snad nic lepšího ani být nemůže. K mému úžasu jsem se naprosto fatálně zmýlil. Tohle je komediální seriál jak má být - plný toho nejlepšího humoru. Nejvíc mě ale rozhodně baví Barney a jeho hlášky, to je vždycky úplně na po*rání. Takže teda 90%.

90 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

rodinný seiál

Zprvu velice zábavný seriál, podobný přítelům. Mladí lidé co si užívají a baví se, něco co tu už hodněkrát bylo, ovšem co ze seriálu dělá to čím je jsou postavy. Možná to vidím jen já ale podle mě se řpíběh přestává točit kolem vypravěče ale okolo postavy Barneyho, kde udělali z Mosbyho plačící ženskou, změnili kompletně osobnost celé postavy a poslední díly mi připadají suché, některé jako rodinný seriál který se točí okolo čtyřicátníků a né třicátníků. Myslím si že už by měl seriál skončit, protože autoři zřejmě nemají co vymýšlet

80 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Hey God, it's me, Barney. What up?

Nejdřív jsem na seriál odmítala koukat s tím, že je to další blbý sitcom a nechápala jsem, co na tom všichni mají. V televizi jsem chytila jeden díl a nebavilo mě to. Po nějaké době jsem viděla další a už to bylo lepší, tak jsem si říkala, že jim dám šanci. Všechny díly jsem viděla v opravdu krátkém čase a hodně jsem se u toho pobavila. Jsem ráda, že jsem se uvolila zkusit to celé, protože se u toho hodně nasměju. Ne u všech dílů stejně, samozřejmě, ale nevadí. Slabší díly jsou taky potřeba.

Barney je skutečně neuvěřitelný člověk. Jeho hlášky jsou legen...wait for it... dary! A hodně fandím páru Barney/Robin. :D

Všimla jsem si, že hodně lidí hodnotí protahování "matky". Upřímně, mě tak nějak nezajímá, kdo to je. Baví mě jednotlivé epizodní děje a užívám si tu "jízdu". Navíc, než Tedova vyvolená, mě víc zajímá Barney a Robin.

___
Finální díl seriálu mě teda ale hodně naštval. Nebo takhle - díl byl fajn, závěr byl hrozný. Vůbec to nedává smysl a neodpustím jim to. Fakt ten závěr způsobil, že mi seriál ani nechybí, a jsem ráda, že skončil, ale mrzí mě to.

80 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Kdepak máme tu matku?

Víte seriál miluju a pořád ho sleduju ikdyž je to spíš ze setrvačnosti, proto že chci vidět matku ona to totiž musí bejt super matka, když ne ní čekáme už 7 let. Ale co seriá mám ráda, líbí se mi postavy občas bych zabila Teda a Lily to je ale detail. Takže myslím že 80% procent je tak akorát.

80 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

HIMYM is awesome

Nejlepší.Jedním slovem nejlepší.Nebudu tady poukazovat na méně nebo více kvalitní epizody,nebo snad celé řady,ale je to seriál podle mého gusta.Zasměju se,dojmu se,je plný kvalitních hlášek atd... Miluju na něm vše a neodsuzujte mě za to.Postavy jsou geniální.Ale celá ta myšlenka,vyprávění života dětem,vyprávění toho "Jak jsem poznal vaši matku" ,všechno.Všechno je super a já doufám v ten nejlepší konec,věřím že bude dokonalý ,ať už je jakýkoliv!

čest HIMYM !

100 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Winner

Seriál, který u mě zvítězil na plné čáře! I když mu na paty šlape TBBT.
Postavy jsou skvěle napsané. Rozdílné, s kladem i záporem.
Sukničkář Barney, Milouš Ted, Drsňačka Robin a dokonalý pár Marshall & Lily. Především těch dvou se nemůžu nabažit! A málem bych zapoměla - Ranjit, věrný přepravce! :D
Legendární hlášky pětice přátel, kteří se společně perou s životem v srdci New Yorku.
Zaslouží si 100%, bez debaty. ;)

100 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí
ET
8. listopadu 2011

Legendary?

Nemůžu si pomoct, ale HIMYM mě prostě zklamal...

Je fakt, že nejsem zrovna "normalizovaný" divák, na kterého je tento seriál zaměřen, ale kromě postavy Bar - počkejte si na to - neyho nevidím v seriálu žádnou extra kvalitu.
Je to lepší než Přátelé v tom směru, že parta ústředních postav netvoří dvojice (Joey - Phoebe atd.), ale dokonalý pětiúhelník, na kterém je celý seriál vystavěný - ale pomyslný hrot tvoří právě postava Barneyho, okolo které se točí naprosto všechno. A to je prostě na DOBRÝ seriál málo!

(některé) hlášky jsou super, ale celkový dojem je více než pomíjivý.

Edit: po zkouknutí všech sérií mněním názor na HIMYM. ono to má svoji hloubku, kterou si ale musíte najít.

není to na 100%, ale je to na víc než slušnej zážitek. pobaví, nenudí, má to svůj vlastní styl - a to se mi líbí.

původní hodnocení: 50%

70 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
31 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Názor...

Tenhle seriál jsem se pokoušela sledovat, ale prostě mi nesedl. Ano, měl spousty vtipných scének a pár sympatických postav (především Lily a Marshall), ale jelikož mi ani Ted ani Barney nesedli stalo se mi sledování nesnesitelným, a já prostě nedokážu sledovat něco kde jsou mi dvě tak důležité postavy protivné, kdyby se jednalo o vedlejší postavy, překousla bych to, ale takhle se to prostě nedalo.
Nedoukoukala jsem a vlastně ani nemám chuť, byť bych ráda věděla kdo je vlastně ta ,,matka,,.

40 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

wait for it ...

Kdo by neznal HIMYM? Kdo neviděl alespoň jeden díl snad nikdy neviděl televizi a nebo je moje babi :)
Prvních 5. řad je našláplých vtipem a originálními situacemi, i když někdy taky moc ne(Občas tam najdu něco co už sem viděla třeba v Přátelích ale to se dá samozřejmě odpustit :)) Od 5. řady to jde s HIMYM docela z kopce. Vtipy už nejsou tak originální a děj se pořád točí kolem jednoho a toho samého, už se snad nejde ani čemu divit protože co mají scénáristé pořád vymýšlet? Jediným zpestřením děje je když se Marshalovi s Lili narodí dítě. Na nejnovější řadu už se dívám jenom proto, abych zjistila kdo je vlastně jejich matka a řekla bych že nejsem sama.
Jinak každopádně jeden z nejlepších amerických sitcomů současnosti :)

80 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
13 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Legendary :*

Tento seriál jsem si zamilovala. Nikdy mě moc nelákal ale když jsem se podívala na první díl..stala jsem se závislá. Doma mám všechny díly. Seriál se stal známí a dnes ho už znají skoro všechny.
Seriál vřele doporučuji. Vtipné,milostné scény ze života :))

100 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Legendární

Matka - asi uplně nejlepší komedialní serial vubec !:) jsem z něj opravdu nadčená člověk se směje skoro u každé scény. Nejlepší postavou je barney stinson..děvkař nejvíc jak to jde ..a jeho placák..a božíí..:) prostě opravdu zabavné ! celí serial je opravdu povedený.

100 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

jak jsem poznal vaši matku

to je dobrý seriál,protože se zasměju
a tak dobře se u jinýho seriálu nezasměju jako u seriálu jak jsem poznal vaši matku! tohle je jeden z mojich nejoblíbenějších seriálů.i herci jsou v tom seriálu dobrý.vždycky když jsem smutná si ten seriál pustím
a jsem zase veselá:D

100 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

HIMYM

Když jsem se měla dívat na první díl, říkala jsem si, že to bude nějaká kravina.. Už jenom proto, že jsem o HIMYM nikdy neslyšela. Ale nakonec jsem se nechala přítelem přemluvit a dobře jsem udělala.. spolu s ním a v zápětí i mým bratrem máme dokoukané první tři řady a už jenom čekáme na další. Nemám seriály moc v lásce, ale tenhle si mě získal..

100 %
37 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
84 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 19 lidí
TSZZ
16. listopadu 2007

Barney

Sice to dost okatě kopíruje Přátele,ale popravdě řečeno - komu to vadí? Netradiční forma vyprávění a občas dost drsné srandičky dávaji tomuto seriálu punc neokoukanosti.A Barney je prostě Borec:-).

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
52 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 21 lidí

Legen... wait for it...

Jsem rád, že jsem na tento seriál narazil, mám za to, že to bylo asi až na COOLu. Dá se říct, že všechny osoby mám tak nějak v oblibě. Ted, Robin, Barney, Lily a Marshall mají něco do sebe, jsou to velice sympatické osoby. Víceméně každém seriálu mám vždycky buď oblíbenou postavu nebo některou, která mi není moc sympatická. Zde to říct nemohu.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

HIMYM

Na HIMYM mě přivedl kamarád a jsem mu za to velice vděčný. Ze začátku jsem si stáhl první díl a hned jak jsem ho dokoukal, začal jsem HIMYM stahovat po sériích. Koukám na to každý den. Denně shlédnu min. 5 epizod. Mám všechny série, teda 1-7. Na 8 stále čekám. :) ...HIMYM JE PRO MĚ TEN NEJLEPŠÍ SERIÁL A PROSTĚ TO NEJLEPŠÍ Z FILMŮ A SERIÁLŮ, CO JSEM KDY VIDĚL. ;)

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
58 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Mé smýšlení

Zpočátku to nemělo chyb. Vtipné, neotřelé i přiměřeně romantické pro citlivé dušičky puberťaček. Postupem času, už mi začalo lézt na nervy neustálé prodlužování poznávání matky. Asi jsem toho neviděla dostatek na to, abych mohla říct, že to prodlužování přebije kvalita. Ta jde podle mě kvapem dolů.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
42 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Boží..

Tenhle seriál jsem začala sledovat na začátku letošních prázdnin.Za 1 měsíc jsem shlídla všech 6 sérií a teď se dívám na 7 sérii.Neil Patrick Harris je dobrý fyzický herec. Cobie Smulders je výborná herečka s humorem. Josh Radnor..no tomu hlavní role přirostla k srdci a je vidět ža HIMYM má rád..jinak výborný herec..Alyshon Hanigan..malá a nenápadná, ale stejně vynikající herečka...(Buffy přemožitelka upíru boží) a Jason Segel...Veliký herec s Velikým humorem..nevím le role Marshalla by nikomui nepadla líp než Jasonovi....kdo se mnou souhlasí?

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Legen....wait for it.....

Seriál se mi velmi líbí. Někdy mi připadá že podobné zápletky jsem viděla v přátelích. Jedinné co můžu je to že někdy hodně odbíhají od tématu jak jsem poznal vaši matku a zahrnují nás občas nudnými historkami. Jinak je to jeden z nejlepších seriálů.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
58 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

HIMYM

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Líbí se mi už od začátku a stále mě nepustil. Barney mě naprosto dostal a od té doby jsem si nenechal ujít ani jeden díl. Někteří lidé říkají, že tento seriál jen kopíruje Přátele. S tím však nemůžu souhlasit.Ano, možná to má trochu podobný styl humoru, ale jinak je to velmi dobrý seriál a já doufám, že budou i další řady. V mé top 3 má tento seriál druhé místo. Dal bych 100 procent, ale za ten konec si to fakt nezaslouží. Bylo to snad nejhorší finále všech dob. Padá na 80%

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Legendary!

Výborný seriál, obdivuhodné herecké výkony. V mnohých ohľadoch je to lepší sitkom ako TBBT. Postavy sa viac vyvíjajú, aj keď v poslednej sérii bol tento vývoj až prirýchly. Retrospektívne rozprávanie sa k seriálu hodí, dodáva mu šmrnc.

1. séria: 90 %. Popravde, až tak ma nezaujala. Chvíľu trvalo, kým sa seriál vykryštalizoval.
2.-3. séria: 95 %. Výborné vtipy a hlášky, nenásilné výkony hercov.
4.-6. séria: 100 %. Vôbec sa my nezdalo, že by seriál začal upadať. Aj keď sa postavy začali rýchlejšie meniť, táto zmena sa mi páčila. Práve diely so Zoey patria medzi moje najobľúbenejšie.
7. séria: 75 %. Príbeh mal až prirýchly spád. Všetky postavy menili svoje domy ako na bežiacom páse, vzťah Barney - Robin - Ted zbytočne naťahovaný a zdal sa mi absurdný. Dúfam, že 8. séria prinesie niečo lepšie. A myslím si, že by mala byť posledná, pretože tvorcom sa už minuli všetky dobré nápady.

Nerád porovnávam HIMYM s Priateľmi, pretože je medzi nimi diametrálny rozdiel. Podľa mňa sú priatelia trápny, čo sa o HIMYM povedať nedá.Pred rokom by som dal 100 %, ale teraz som zmenil názor a priemer (93,571428) nepustí!

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Není to špatný

Přesně tak, není to špatný, ale už jsem viděla lepší. Celkem dobrý sitcom, který ale zbytečně nekonečný. Občas na něj v televizi natrefím a zasměji se, ale nevyhledávám ho. Prostě tak 80%. Dobrý ale ne špička.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Awesome!

Tak trochu z donucení a pod tlakem mých přátel, jsem se koukla na první díl...A teda jako i na druhej, na třetí a už to jelo, viděla jsem každý díl s ztráta času to tedy nebyla, pokud někdo někdy vymyslí lepší postavu než Barneyho, měl by dostat nobelovku, ale to se nestane :D když si zamilujete jeho a smažete počáteční názory na Teda, stane se tento seriál součástí vašeho života a já se s ním asi těžko budu loučit, přestože už si nebudu lámat hlavu, kdo sakra je ta matka?! :D Stručně, u některých dílů se budete popadat za břicho jako nikdy, u některých už méně, ale vsaďte se, že hlášky typu "Legen...wait for it...dary!" vás už nepustí.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Spokojenost .

Jak jsem poznal vaší matku - seriál který mě od první epizody nehorázně chytnul a nepustil dokud jsem neskouknul celou první sérku v kuse .
Postavy Barneyho a Robin jsou fakt super a celkem "újde" i Ted , ale koho nemusím je ten typ co chodí s Lilly a svědčí o tom fakt že ani po 22 Ep. si nemůžu vzpomenout na jeho jméno ... A asi jediná chyba/vada je : "umělý smích", který by tam vůbec neměl bejt ,ale to fakt už hledám blbosti :)) .
Super seriál , kterej se zažral pod kůži a nedám si pokoj dokud nezkouknu všechny epizody - asi tak ..

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Neuvěřitelně pobaví!

Když jsem byla ještě k tomuto seriálu skeptická, nedokázala jsem se na to dívat, pak jednoho dne jsem se přemohla a zjistila jsem, že tenhle seriál je opravdu skvělý, ale především zábavný, teď když to běží sedím přibitá k televizi a jen čekám na další a další zábavné scény, což jsou vlastně naprosto všechny, protože tento seriál je nabitý humorem, jako žádný jiný!

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Dobrá zábava

Mnho lidí přirovnává tento seriál k seriálu Přátelé, a svým způsobem mají pravdu. Jenže tenhle seriál je přesto trochu jiný, je to nejspíš novými hláškami a vtipnými scénami současné doby.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Skromný Názor

Podle mého názoru je "jak jsem poznal vaši matku" spíš taková komedie na pobavení.
Ale jsou tam scény ze kterých si občas můžeme i něco vzít .
Dostal jsem se k tomuto seriálu z TV.
Asi nejlepší na tom je kolik lidí tento seriál sledovaly a sledují je to podle mého názoru nejsledovanější seriál.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Legendary? Legendary!

Tak jsem se konečně dokopala k napsání hodnocení k HIMYM. Takže, jdeme na to! Challenge accepted! ;-)

Pání, devět sérií to už je něco. Skvělá zábava a kvalita, bohužel poslední série (množné číslo) začala kvalita a zábava mírně klesat, ale stále byli v normě. Přece jenom zkuste si, napsat seriál aby to bylo stále zábavné a udržet to tajemno.

Ani pořádně nevím co psát, HIMYM je jedním z mých nejoblíbenějších seriálů, je trošku náročnější ho slušně ohodnotit. HIMYM -Partička pěti přátel, která vysedává u MacLarena a dějí se jí různé šílenosti. Máme tady jeden stálý pár (Marshall a Lily), potom jednoho nepoučitelného sukničkáře (Barney), chlápka co věří na pravou lásku (Ted) a Robin (no, řekněte jak by jste jí tak popsali?).

Postavy, mám ráda všechny, necítím žádnou averzi k nikomu. U Marshalla a Lily se mi hrozně líbí jejich vztah, přesně takhle si představuju one true love v reálném životě. Barney, ten chlápek je prostě AWESOME, nejlepší hláškař z celé party. No, a pak je doplňují Ted a Robin. Hostující hvězdy, se většinou jenom mihly, takže jsem si k nim nestačila vybudovat nějaký vztah.

POZOR! Mohou (nejenže mohou, oni následují :D ) následovat SPOILERY!
Devět let vykládá Ted svým dětem o tom jak poznal jejich Matku, aby se nakonec ukázalo, že o Matku nejde. Ano, seriál se jmenuje Jak jsem poznal vaší Matku, ale nikdy o ní moc nešlo, šlo hlavně o partu a Robin, jeho pravou lásku. Já jsem rozhodně spokojená. Přece jenom, i když nám Matku ukázali tak na jednu sérií a vypadá moc mile a sympaticky, tak k Robin jsem si budovala vztah po 9. sérií, to nemůže nikdo překonat. Podle mě skončilo HIMYM, tak jak mělo skončit. Marshall a Lily spolu (jak jinak), Barney našel perfektní holku - svojí dceru, no a Ted skončil s tou kterou nám představil v prvním díle s Robin.

Poznámka k dabingu: Jak jsem velký odpůrce dabingu, tak u HIMYM si myslím, že se dabing povedl a já s ním nemám žádný problém.

Teď k samotnému hodnocení, i když je HIMYM moje srdcovka ale některé díly (hlavně u posledních sérií) to nebylo ono, a proto musím dát 10% dolů.

Celkové hodnocení 90%, Barney by řekl: "Suit up!" Já říkám: "Watch up!"

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Konec

Tak nam po deviti letech skoncil HIMYM. Bylo to legendarni? No, legendarne natahovane, to ano. Podle me mela matka skoncit uz davno. Kvuli zbytecnemu natahovani prichazeli o divaky i fanousky, kteri toho casem meli po krk. V poslednich dvou, trech radach to bylo pouze protahle cosi, ktere jaksi vysumelo. Zaverecni dvojdil byl celkem prijemny. Vtipny i smutny, ale cloveku stejne zustane pachut toho, ze to neni tak kvalitni serial, jako na zacatku. No nic, jedna kapitola se uzavrela. Na podzim se prichystejte na HIMYD

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Jak tatínek maminku našel aneb už prosím konéééccc

Prvních pět, šest séřií jsem hltala. Zabavné, skvělý scénář. Neotřelé nápady. Po sedmé sérii jsem to vzdala. Poté co už jaksi každý s každým + kolečko průchozích přítelkyň mě to tak nějak přestalo bavit. Celkově vtipnost slábla, už se tak nějak dojilo z ničeho. Poslední dvě série jsem neviděla, možná někdy v budoucnu dokoukám. Uvidíme. Hlavně, že už Ted našel matku a snad spějeme k originálnímu závěru. Někdy prostě platí v nejlepším přestat...mnohem lepší závěr by byl otevřený závěr..p.s prý bude seriál kdy matka vypráví jak potkala otce, ufff, tak tomu říkám tlačit na pilu.

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Počáteční euforie

Když jsem kdysi dávno začala HIMYM sledovat, nemohla jsem se od něj odtrhnout. Hltala jsem každou novou epizodu a těšila se na další. Super parta, zábavné scény, nezapomenutelné hlášky - prostě super. První série byly určitě 100%, ale jak už to tak někdy bývá, s přibývajícími díly už to tak dobré nebylo. Zatím jsem viděla pouze 6 řad, ale ta poslední už mě tak nebrala. Některé scény už jsou dost ohrané, někdy až trošku trapné. Možná kdyby bylo miň řad, neztrácely by na kvalitě. V každém případě je to jen můj názor a seriál určitě doporučuji ;) Jako oddechovka HIMYM nezklame ;).

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

:)

To, že kvalita tohoto díla série od série klesá, to víme všichni. Je však překvapující, že i nadále se na něj dívá tolik lidí. Spojili jsme s nimi své televizní životy, že prostě nás zajímá, jak to celé dopadne. Je nutno dodat, že popularita tohoto seriálu leží hodně na Barneyho extravaganci a celkovém vzezření. Nebýt něj, kdoví, jak by to s HIMYM. Přesto všechno je tahle partička na seriálovém poli pro mne to lepší, co tu můžeme najít :-)

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

..:)

Tento seriál sa mi naozaj páči, dokonca by som mohla povedať, že patrí k jedným z mojich najobľúbenejších. I keď až veľmi nápadne pripomína seriál Priatelia- Friends. Veľa príhod je rovnakých, ale aj tak vôbec neubralo na kvalite HIMYM. No posledné série mi prídu už zbytočne naťahované a zbytočne predlžované.

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

dokonalost musí skončit

První 4 série byli plné vtipu i když nebýt Brneyho, tak si o tom moc nejsem jistá. Každopádně mám díl kdy se směju celý díl a díl kdy se vůbec nezasměju. A to se jedná posledních dílů. Připadá mi to již vcelku zdlouhavé a obrovský pokrok vidím pouze v páru Lily a Marshala. Ted jen celé série hledá a hledá a žádná mu není dost dobrá. Robin na to že byla vychovaná jako kluk tak se chová někdy až přehnaně puberťácky. Někdy je ten samotný humor podle mě už přehnaný a doufám že to nakonec bude mít dobrý konec.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Wait for it..

Býval to jeden z nejvtipnějších a nejoriginálnějších seriálů, na který jsem se dívala. Teď už mi zbyli jen oči pro pláč nad kvalitou, kam to zabředlo. A když jsem si přečetla, o čem bude devátá řada, tak se jen mlátím hlavou do stolu, že to snad nemyslí vážně. Asi už se na to opravdu dívám jen z nostalgie.

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Dokolečka dokola

HIMYM jsem už shlédla tolikrát, že už většinu dílů znám téměř nazpaměť, a stejně tam pokaždé objevím něco nového. Hlavní postavy jsou úžasně vtipné a ztřeštěné. Sice si nemyslím, že ve skutečném světě existuje takovéto složení přátel, ale v seriálu je to úžasná zábava a relax. Nejlepší je Marshall, jeho prezentace (05x04) a Gouda - "Je jí hrouda!"

Jediné mínus je Robinina přelétavost a schopnost vyspat se s půlkou party, aniž by ji jakkoli narušila.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

HIMYM

Jeden z lepších sitcomů. Lepších, ale ne nejlepších. Některé díly jsou sice dost pěkné, ale že by se to mělo měřit s Přáteli nebo TBBT, to ani ve snu. Trochu mi vadí to neustálé natahování. Všechno jednou musí skončit a upřímně, ráda bych viděla, že se tak stane dřív, než se z Teda stane důchodce a vyplyne, že oba puberťáci jsou ve skutečnosti roboti.

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Simple things,only few words...

Nevím, jestli je to úžasnými napsanými postavami, herci nebo prostředím, ale já jsem si HIMYM naprosto zamilovala a upřímně si ani nedokážu představit život bez HIMYM. Je to moje oblíbená show a to už jsem viděla spoustu show dokonce z různých zemí. Líbí se mi také směska science-fiction, kterou občas předvádí Barney. Takže pořad si mě získal i díky této postavě, která je zároveň výborně zahraná Patrikem.
Poprvé v mém životě jsem si představila sama sebe sedící u McLarena a smějící a pijící s přáteli. To by bylo poprvé, kdy jsem nechtěla být sama. Takže po nějaké době jsem úplně zapomněla na matku a jediná věc, kterou jsem chtěla jen vědět je, co se děje s jejich životy a chvílemi strávenými spolu. Takže důležité je: ''Make every night legendary'' & I will. That's my promise!

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Super ale pak ....

Začátek seriálu suprový. ale od páté série jde seriál dolů. Možná teď, kdy Barney začal chodit s Karmou dostává seriálu druhý dech. Ale neustále " uhekaný " a nešťastný Ted to trochu kazí, podle mě by se už mohla objevit "matka" :-)-. Marshall a Lily (moje oblíbené postavy) jsou pořád senzační, možná teď krapet usedlejší ale tak to se díky jejich dlouholetému vztahu a novým přírůstkem do rodiny dá čekat. Robin,kráska, která si jde za svým, někdy vtipná, někdy zas až tak moc ne. Ale seriál mám pořád ráda, i když se už tak moc na nové díly netěším jako je to například u TBBT ;-)

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Jak jsem poznal vaši matku

Po osmi zhlédnutých sériích musím říct, že jsem byla svědkem neskutečného kvalitativního propadu. Z původně svěžího, vtipného, moderního seriálu se stala trapná a nastavovaná fraška. Původně sympatická partička v čele s bezkonkurenčním Barney se změnila v bandu protivných newyorských trapáků zralých na facku. Posledních pár sérií mě u HIMYMu drželo pouze to, že jsem chtěla vidět "tu matku" no a když jsem jí spatřila, tak jsem jen mohla s otrávených obličejem říct, že to utrpné sledování za to nestálo. 1.,2.,3. řada super a zbytek.....no, snad radši nic.

40 %
31 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Ne.

Ne, tenhle seriál mi opravdu k srdci nepřirostl. Klidně mě za to ukamenujte, ale můj názor je MŮJ názor.

Viděla jsem sice jen asi pět dílů, ale nechytlo mě to. Tenhle seriál táhnou Barneyho hlášky a vyloženě nesnáším jeho sukničkářství.
Jistě, každá postava má býtjiná a něčím zajímavá, ale zrovna Barney mě nenadchl.

A díky Barneymu se mi zhnusil i celý seriál. Možná, kdyby tvůrci obsadili jiného herce, koukala bych na HYMIM. Ale s ním ne.

30 %
30 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
10 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 20 lidí

klasika

klasika medzi síťkomami - veľmi dobrá úroveň, len už nemá čím prekvapiť. Námet už je zrejme vyčerpaný, ale pozerať sa to dá úplne bez problémov

80 %
30 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

:)

Naprosto boží :)

100 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Legen...(počkej si)...dární

Tento seriál mám opravdu moc ráda.Měla jsem o něm i referát do školy.Nejvíce se mi líbí asi pátá řada.Seriál je vtipný a díky němu sem se zlepšila v angličtině.Je prostě legen..(počkej si)..dární
Postavy:
Ted: hlavní hrdina,vypráví celý příběh
Lily: učitelka v MŠ,vtipná postava
Marshall: Nejlepší kamarád Teda
Robin: televizní reportérka,spolu s Barnim moje nejoblíbenější postava
Barney: Má nejlepší hlášky

100 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Jak jsem poznal vaši matku

Jak jsem poznal vaši matku je klasická americká komedie, která nadchne snad každého, ani já nejsem vyjímkou!

80 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

!!Musíte vidět!!

Tenhle seriál je jeden z nejlepších vůbec.

Je doslova nabitý hláškami a rozhodně mu nechybí vtip.
Příběh Teda Mosbyho je až neuvěřitelně do detailů vypracovaný.

Jeden z hezčích konců, které jsem kdy viděla.

100 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

HIMYM

nie, nie , nie, nie, nie, nie. toľkokrát som sa snažila dať HIMYM šancu a toľkokrát som to vzdala. nezaujímavé postavy, ani legendárny Barney, ani Lily s Marshallom, ma nepresvedčili aby som seriál pozerala. možno som mal pocit, že sa seriál snaží byť až príliš vtipný a, že sa snaží byť až príliš Friends

20 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
14 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

ujde

serial a jej zacatek se mi libil.. ale pak posledni serie to byl hnus... a ten konec.. fakt blbej.. aleternativni konec byl lypsi

40 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Suit Up

Seriál jsem začala sledovat teprve nedávno,ale okamžitě jsem si ho zamilovala. Seriál je vtipný, dobře herecky obsazený a uvolněný. Scénáristé ví, co dělají, narozdíl od některých jiných seriálů. Je pravda, že kvalita sice v osmé sérii trochu upadá, ale pořád je to jeden z nejlepších seriálů, jaké znám. Barney hlášky se opravdu dají považovat za vtipné a seriál je promyšlený. Těch 100 % si rozhodně zaslouží.

100 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Super

O tomto seriálu jsem se dozvěděla poměrně nedávno, když mi o něm vyprávěla kamarádka ve škole. Pěla na něho samou chválu a já se rozhodla, že se určitě podívám, abych zjistila, jestli je tak super, jak říkala.
No a byla jsem nadšená. Vtipný, s dobrými herci, s dobrým dějem a se super hláškami. Jsem fakt spokojená a nenechám si ujít jediný díl.

100 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Legendary!

Naprosto geniální sitcom, který bez problémů konkuruje i takové věci jako jsou Přátelé. Mám doma zatím jen první serii, ale už po chvilce to byl můj nej seriál.. :)

100 %
28 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 25 lidí

UŽAASNEJ

Je to naprosto skvělej seriál. Určitě není jako přátelé... A herci tam jsou úžasní všichni ne jenom barney... Ale nejlepší je stejně humor... Jakej jinej seriál ma cockmouse????

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 20 lidí

Nic moc

Tak tenhle seriál mě opravdu nenadchnul. Hlavně mi vadí, že ho lidé srovnávají s Přáteli, když to je jako srovnávat jablka s hruškami. Prostě jsou to dva rozdílné seriály. Natož HIMYM mi přijde neustále trapný a ubohý. Viděla jsem pár dílů a nepřišlo mi to zábavné, natož jejich hlášky a vyprávění dvoum dětem jak se jejich rodiče setkali. To je myslím úplně o něčem jiném než jsou Přátelé, kteří jsou vtipný od začátku až do konce a jsou občas ze života. HIMYM ztrácejí vtip a jsou trapný, zvlášť Lily a Marshall. O Barneym ani nemluvě. Je to fakt trapný, snaha a pokus o ubohý humor.

10 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Škoda toho, že je to sérii od série slabší

První tři série neměli daleko k dokonalosti, od té doby pak ale každé série slabší. Jediný , kdo si u mě drží stále 100% je Barney. I kdyby stokrát padla hláška "suited up" nebo " legen....dary", nikdy mě to neomrzí.

70 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

How I Met Your Mother

Skvělý serial,herci jsou skvělý,popravdě trochu my vadí
ten umělí smích ale jinak děj dobrý, muž který hledá ženu svých snu a po té to vypraví dětem,a přátelé co mu pomáhají jsou taky skvělí.

90 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
58 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

ÚÚÚÚÚžaaaa!!

Kdyz jsem o HYMIM slysel poprve mel jsem na to takovy celkem neutralni nazor...takovy ten pocit ze dokud to neuvidite tak nevite ani jak se to jmenuje.Kdyz jsem se koukal na prvni dil tak jsem si rekl,,no dobry,tak ted uz staci,, ale porad mi neslo do hlavy jak je mozny ze to ma vsude ta velky hodnoceni tak jsem si rekl ze se premuzu a vomrknu to cely klidne i na sílu.no rekneme ze u druheho dilu uz jsem sledoval jen tohle a stahoval a shanel dalsíííí no a nepamatuju si na jedinou vterinu kd ybych se u HIMYM nudil...oprvadu supeeeeeeeeeer seriaaal

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Ten seriál jsem kdysi nemusel...

Legendární seriál, který u mně skončil na druhém místě, protože TBBT je prostě lepší. Ale HIMYM má za sebou už sedm řad, a i po těch stovkách dílů jsem neviděl jediný, který by byl jen o něco horší než ostatní. Také se mi líbí styl, jakým je seriál natočen a originální nápad, tedy vyprávění minulosti. A boží hláškující Barney. Lepší postavu už si tenhle seriál nemohl přát.

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
13 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Bude to legen-... počkej si... -dární

HIMYM je skvělý seriál na oddech. Díly nejsou dlouhé, pobaví a zaujmou, ačkoliv někdy je zápletka poměrně nezajímavá.

Oblíbil jsem si všechny hlavní postavy, každá mě nějakým způsobem zaujala a celkově jsem se bavil. Konec mě naprosto překvapil a nebyl jsem z něj moc nadšený, což byl asi účel, ale stejně. Jinak seriál rozhodně doporučuju, pokud si u něčeho chcete odpočinout.

80 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Jasná volba....

Tohle je jasná volba na zabití nudy nebo jen tak pro pobavení,protože ani u jednoho dílů se mi nestalo,že bych se nezasmál.Těžko říct,jestli překonává jiné typy podobných seriálů,protože srandy co si tady užiju,tak si užiju jen u seriálu Dva a půl chlapa,tak těžko říct,který je lepší nebo Přatelé tam se sice od začátku do konce nesměju,ale srandy a celkově těch velmi vtipných příběhů si užívám,takže taky těžko říct,ale jinak jsem si tento seriál velmi zamiloval.Miluji postavy a miluju ten styl toho vyprávění,prostě bomba!Nejoblíbenější postavu nedokážu mít,protože je všechny zbožňuju natolik,že si netroufám někoho označovat za nejoblíbenější.Je to supr čupr seriál. :-)

90 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Hned za Přáteli

Tento seriál jsem začal sledovat až v době, kdy v USA běžela 6.řada, a hned jsem si ho zamiloval. První čtyři série jsem zkoukl za týden, když jsem byl nemocný, a potom se mi do práce ani nechtělo.

Kvalita sice s postupným přidáváním serií šla dolů, ale pořád to má co dát. Pro mě proto "Hned za Přátele".

90 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Legen- wait for it...

Keď som so seriálom začala, nadchol ma. Okamžite vystúpal na vrchné priečky môjho pomysleného rebríčka, bol originálny, svieži, mal tempo a charaktery si človek musel zamilovať (áno, Barney je postava, ktorá HIMYMu otvorila dvere do prvej ligy). Mnohé prvky seriálu sa stali kultové a celá franšíza nemá mnoho konkurencie. No seriál je postavený na námete, ktorý nie je možné naťahovať do nekonečna, a tak sa to scenáristom trošinku začína hrútiť pod nohami v snahe stále predlžovať.

A to je hlavný problém. Stroj na peniaze je to možno dobrý a väčšina s pozeraním po tej dobe už neprestane. Ale treba pohnúť s dejovou linkou, pretože je seriál čoraz viac zaťažený trápnosťou či využívaním starých trikov. Hlavne niektoré postavy tým trpia (8. séria o sympatie pripravila Robin, Ted už je nezaujímavý sérií viac). Po toľkých sériách je určite ťažké prichádzať stále s novými nápadmi, ale potom je asi treba zvážiť koniec. Minimálne matku už sme dve sezóny mali poznať. Veď jej predstavenie v seriály predsa nemusí nutne znamenať koniec, no občas mám pocit, že tvorcom to ešte nedošlo.

EDIT: Posledná séria svojím originálnym pojatím (odohráva sa v pár dňoch) prekvapila, trápne vtipy ostali, ale našlo sa aj pár super scén.

80 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Suit up!

Seriál mě hned po shlédnutí pilota doslova dostal, ze začatku jsem měl pochybnosti ale ty hled odehnala moje oblíbená postava BARNEY STINSON ten je prostě AWESOME, BOOŽÍ. Jsem u páté série a pořád si seriál dost užívám proto jsem dal hodnocení 100%, uvidíme jak se to bude dál vyvíjet. Zatím mě seriál dokáže pobavit a jsem rád že bude 9. série i když někdo by nechtěl ani 8. sérii. Ale dokud se ještě dozvídám nové druhy placaků tak jsem šťastnej :).

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Legendary!

Ani už vlastně nevím, jak jsem k HIMYM přišla, každopádně se tahle praštěná čtveřice stala nedílnou součástí mého volného času, je to právě jeden z těch pár seriálů, které můžete sledovat vícekrát dokola, úplně stejně jako Přátelé, nicméně ti tu byli dřív a proto je ani HYMYM porazit nemůže.
Myslím, že nebudu jediná, když řeknu, že už by mě opravdu zajímalo, kdo je jejich matka, ale stejně si nedokážu představit, že by seriál skončil a tak si to raději chci ještě dlouho domýšlet jen sama...

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Super

Tento serial je super. Je v něm vše láska, přátelství, humor,atd..... Ale poslední dobou se na to lidé stejně dívají jen proto, aby zjistili koho si Ted nakonec vezme. Osobně jsem na to taky docela zvědavá.

90 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Synonymum nudy

Nudné. Zbytečné. Nezaslouží pozornost.

Na začátku docela zajímavý, i když ničím originální seriál. Dál zůstalo to druhé a to první se změnilo na "nezajímavý". Jeden díl jako druhý, postavy jako přes kopírák a postava Barneyho vyloženě vnucující se, výstřední a trapná. Nápad žádný, hudba žádná, ftipy...to už se víc zasměju u Barnabyho. Když mi pak známý povídal, že se do 4.série seriál nikam nepohnul, jsem jen rád, že jsem neztratil čas na něj od asi 7.dílu první série dál koukat. 8 %.

10 %
22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

Skvělý seriál

Dívám se na HIMYM už pěkně dlouho a myslím si, že to je nejlepší seriál co jsem kdy viděl :) Nechápu některé z Vás, kteří tady nadávají na to, že matka není pěkná atd... Mě se osobně celkem líbí a nemůžu se dočkat 9. série.

90 %
22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
22 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Trápny pseudo-vtipný seriál

Pfuj, vôbec nič vtipné, trápne úbohé pokusy o žarty, nepodarené vtipy, bez humoru, nesympatickí herci. Nič. Vôbec nič, žiadna hodnota, žiadny vtip, žiadny dej.

10 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Přátelé č.2

Po výborném začátku - skvělé druhé a excelentní třetí sérii - přišel prudký kvalitativní pokles v sérii čtvrté. A nezastavil se ani v páté. Kvůli tomu upravuji hodnocení na 60 %.
P.S. V polovině šesté série přestávám sledovat, protože tohle už je něco úplně jiného, než na začátku. Stala se z toho další nevtipná vztahovka, podobně jako z TBBT.

60 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

do nekonečna

kdybych si měl vybrat pár pořadů do nekonečna tak HIMYM mezi ně patří na sto procent.A sou mnohem lepší než přátelé.

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

How I met your mother

Kdo je ta záhadná matka? Na tuto otázku se nyní ptají snad všichni fanoušci tohoto pořadu. Když procházím stránky na internetu vidím samé ankety a články o tom, koho diváci typují za tu tajemnou matku.
Seriál je nabitý skvělým humorem a dojemnými scénami, které často chytnou za srdce! :)
Herci dle mého názoru odvedli svoji práci na výbornou, zvlášť Neil Patrick Harris. Když jsem se na seriál totiž začala dívat tak by mě ANI ve snu nenapadlo, že je gay. A je to navíc i tak trochu ironie, když si srovnáte jeho a postavu Barneyho. Josh Radnor, který stvárnil postavu Teda se také vytáhnul a s postavou se skvěle zžil.
Díly jsou plné skvělých hlášek a vtipných situací. Prostě příběh o všedním životě několika lidí, podobně jako přátelé.
Nenapadá mě vlastně nic, co bych tak mohla tomuto seriálu vytknout, takže dávám 90%. ;)

90 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

I love everyone in this bar. And we love you, drunk Ted.

S HIMYM už trávím nějaký ten pátek a těch pět postav, co se scházejí v tom jednom baru prostě zbožňuji. Musím ale uznat, že poslední řady opravdu nejsou už to, co bývaly.
Ale stejně vždy, když chci zlepšit náladu, epizoda s ananasem rozesměje pokaždé.
Osmou sérií se seriál už pomalu posunul ke konci, ale strašně mi vadí, že předtím než Ted potká Matku, scénáristi se neustále vrací k tématu Ted miluje Robin. A tak jsem zvědavá, jak to vše v deváté závěrečné sérii ukončí a těším se, až Ted opravdu potká tu svou osudovou ženu.

80 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Sladkých

Bylo mi patnáct sladkých let, když jsem jela s kamarádkou z Prahy. Ne, nepotkala jsem tam otce svých dětí, které ještě nemám. Potkala jsem tam partu z HIMYM, a abych řekla pravdu, drží mě do teď, krásných šest let. Je mi jedno, kdy Ted potká matku, není mi jedno, kdy se Barney usadí, není mi jedno, kdy vyjde najevo další hit od Robin Sparkles a miluju dokonalý pár Marshal a Lily. Pro mě seriál neupadá. Stárne a dospívá jako my. Zraje a to je dobře. Vždyť každá postava musí dospět. Ted je už skoro starý mládenec a ta jeho pravá lítá někde po světě. Musí se změnit Ted, aby našel lásku? Ano! A samozřejmě se to odrazí na spádu kapitol. Ale stejně, jediná věc která mě u seriálu napadá je to, že bych tuhle partu, chtěla potkat taky, že bych chtěla sedět s nimi v hospodě a vidět, jak dospívají.
Takže pro mě seriál kouzlo neztrácí, naopak dokazuje neodvratitelnost chodu života, a že se musí brát s humorem.

90 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Katastrofální vývoj

První dvě sezóny brilantní, poté postupný úpadek až na úroveň odpadu. Velký potenciál, kdyby měl seriál původně plánovaných pět řad, bylo by to ok. Takhle je to jen továrna na peníze. Škoda.

60 %
19 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
31 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Další přátelé?

Několikrát jsem na něj koukala, ale stále mi to přišlo jako parodie na Přátelé, kterým se nikdo nevyrovná, tak jsem přestala.

40 %
19 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

HIMYM

Mě se líbi Jak jsem poznal vaši matku hlavně proto že to je hned několik zajímavých příběhů které se odehrávají v tom samém seriálu.

90 %
18 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
45 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Matka?

na 99% bych řekl že to není ona ani omylem, copak jsem jediný, kdo vidí, že narozdíl od té, co odjíždí ze svatby má tahle "matka" jiné boty i kabelku? Kolik lidí, co jede hrát na svatbu vlakem si bere dvoje boty a kabelky? Navíc, když jede tam v kozačkách, a je celkem hezké počasí, proč by k čertu zpět jela v lodičkách na podpatku, KDYŽ PRŠÍ JAKO PRASE? navíc je pravděpodobné, že když hrajete v kapele budete mít podobně barevné šaty, a víc než jednu kytaru. co když je matka někdo další, kdo si jen půjčí ten blbý deštník? :-D Co když nás drahá CBS chce tahat za fusekli ještě jednou, a to naposledy, kdy může? :-D
Navíc chtěla jen lístek tam, proč si nekoupila zpáteční?
je oblečená úplně jinak! http://de.how-i-met-your-mother.wikia.com/wiki/Farhampton
šaty dlouhý že jí nejdou vidět kolena, v episodě jí zezadu šaty sahaj dost nad kolena, je to vidět... nevídím na nich ty bílý fleky co jsou v episodě, jiná kabelka a boty.Proč je v titulcích jako "Girl with yellow umbrella" ?

Čekám reakce

70 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
8 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

legendární

Dobrej seriál skvělí postavy ale už se mi to zdá krapet dlouhy to hledání a vyprávění!
Občas nějaké díly jsou nic moc ale pořád si to drží svou úrovenˇ :-)

90 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Úžasná podívaná

Abych pravdu řekla, dost jsem byla zvědavá na Tedovu ženu a tak jsem s láskou hltala každý díl až do konce.
To jak to nakonec skončilo, mě dost překvapilo, ale jsem za ten konec ráda. Víceméně jsem také ráda, že nenatočili pokračování.

Stupnice mých oblíbených postav:
1. Ted
2. Robin
3. Barney
4. Lily
5. Marshall

100 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

HIMYM

Může obsahovat spoilery
Takže, 6 serií pohoda, sedmá a polovina osmé, hrůza!Já jsem na to původně snad začal koukat jen kvůli Barneymu (taky mam doma třička s jeho hláškama). V průběhu 7. řady jsem si říkal, že to zprznili tím, jak se všechno točilo kolem trojúhelníku Ted - Robin - Barney. No a v 8. řadě jí ten můj oblíbenej lamač srdcí požádal o ruku. Z Teda udělali chudáčka, nevim proč ho s Robin furt dávali dohromady, když nám v první serii jasně řekli, že je to TETA Robin.. Trochu trapné a stále se opakující.. Ale to jsem nevěděl co se stane v polovině osmičky, už se to vrací! Robin a Barney jsou sice zasnoubený, ale už se to neřeší! Konečně! No a Ted má jinou holku, mazec holku a ne na dlouho, už se zase děje to co dřív, už mám zas chuť se na to dívat.

80 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

HIMYM -skvělý :)

Jak jsem poznal vaši matku je úžasný seriál. Určitě patří do mých nejoblíbenějších. Už 1. díl byl skvělý takže doufám ,že to bude dlouho pokračovat. Nejvíce mám ráda Barneyho. Je vtipný,hezký a prostě boží!! :) Jsem ráda ,že si v 8. sérii vezme Robin za ženu, ale mrzí mě ,že už to nebude ten sukničkář ,co si dělá srandu z těch co jsou ve vztahu.

První série byli na 100%,ale postupem času to už není to jak na začátku. Ted je pořád stejný. Lily a Marshall mají dítě, takže už nejsou tak akční jako dřív. Barney už není děvkař. Robin není ta co dává kariéře přednost před láskou.

Pořád je to můj oblíbený a jeden z nejsledovanějších a nejlepších seriálů vůbec :)

100 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

cool

pravidelně se na tenhle sitcom sice nedívám, narozdíl od TBBT, protože se někdy až moc řeší vztahy a city, ale naštěstí je to většinou založený na vtipu, takže dávám...

80 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

super

tento serial je velmi dobrý koukám se na každý díl na prima cool.

100 %
15 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
45 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 20 lidí

hm, spíš ne

I když má určitě taky svoje a legendární oblekové hlášky mají něco do sebe, prostě ne. A proč mě to tak moc vlastně nechytlo? K tomu stačí jednoslovné vysvětlení: Přátelé. Příliš podobné a příliš slabší.

50 %
15 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
23 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Srdovka, ale trochu nekonečná.

Seriál sleduju už pár let a nedám na něj dopustit.
Ale poslední řada možná i dvě jsou o poznání slabší. V posledních dvou dílech jsem se ale hodně bavila (S08e13 a S08E12).
Ovšem seriál začal poukazovat na to, že by nám snad onu matku mohli konečně ukázat. Protože i přes pár dojemných momentů v posledním díle, myslím si, že nejsem jediná pro koho je to jedna z mála věcí co nám dodává kuráž na HIMYM ještě koukat :)

80 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Legendary

Tento seriál sa už stáva klasikou :D Ale kvality mu neubúda stále je "Legendary"

100 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
14 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Legen wait for dary! Legendary!

Tak tenhle sitcom je Ledgen počkej si dární :D Legendární Nemění se moc styl ale hlavně je pořád stejný příběch...to je dobré jelikoš se nikdy v příbehu nestratíte.Podle mě je to hodně nadprůměrný seriál!

100 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

:)

Obdivuju, že tvůrcům stále nedochází nápady, smysl pro humor a pořád je zde něco novyho, ikdyž poslední řáda už byla slabší. Věřím, že nová řada bude lepší :)

100 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
14 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

♥ legendární

Pro mě je to jeden z nejlepších seriálů. Každý díl mě pobaví. Herci mi sedí na své postavy. A všechny hlášky jsou prostě originální. A vážně nechápu co všichni mají s tým, že je to jak přátelé nikdy by mě to nenapadlo srovnávat to s přáteli je to něco uplně jiného. Takže nechápu ty lidi co tomu nemohou přijít nachuť, protože je to přirovnávané k přátelům, a přitom tvrdí že se to s příteli nedá srovnat tak, když to v tom nevidím tak proč to rozmazávat? Beru to objektivně, když se seriál nelíbi beru každému to nesedne, ale řeči že to není lepší jak přátele a proto se na to nebudu koukat mě fakt vytáčí! Prostě napíšu nelíbí se mi to...
Za mě boží seriál na, který mohu koukat pořád.
Jednoznačně 100%

100 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Zvládla bych to dalších 9 let !

Nemusím se ani rozepisovat. Je to typický sitcom, ale co se musí nechat velmi povedený. Takový , který když zapnete i po 150 budete se pořád hrozně smát. Škoda že už není mezi námi.

100 %
13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Let's go...

Sakra, nechápu, co se na tom může komu líbit. Asi jsem tady jedinej, ale já tenhle seriál nesnášim. Jak tohle může někdo srovnávat s Friends? Ti jsou kultovní, tohle je jenom jedna z největších trapáren, který jsem kdy viděl.

10 %
11 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
16 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 19 lidí

Awesome

Seriál vás baví od začátku až do konce. Je to moje srdeční záležitost kdo by nechtěl být jak Barney,bohatý,uspěsný prostě °°awesome°°. Doufám že seriál jen tak neskončí jelikož by to byla ztráta velkého a kultovního seriálu.
Legen...wait for it.... dary - LEGENDARY

100 %
10 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Nekončí.. ale neprestáva baviť...!

Nekonečný seriál! 7.sérii :) s tou istou podstatou. "Kto je matka?" Tú to otázku si kladieme roky ale nikdy nás naháňanie sa za odpoveďou prostredníctvom seriálu neprestalo baviť! Seriál je Lengen-wait for it-dary! :)

100 %
8 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Hodnocení

Několik dílu jsem občas viděla ,ale vůbec mě to nebavilo
Já jsem spíše na ty modernější seriály

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
15 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Dříve super, teď trapné

Tento seriál se mi líbil asi 6. řady. Poté už jsou jenom trapné "vtipy".Seriál sleduji už jenom z vytrvalosti :(

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Vím...

Seriál mě nikdy nebavil ovšem vím že je to velmi kvalitní seriál :) Za mě 70

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
22 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Asi sem to ...

Viděl sem několik epizod z několika sezon a nebavilo mě to,trapné vtipy které se neustále opakují,hlášky bez nápadu a hlavní hrdina nesympatický hňup,co vždycky nakonec vypotí nějaké klišé ze kterého patos doslova stříká.
A ke všemu ještě poměrně nesympatická herecká sestava -mimo Alison Hanigan a Neil Patrick Harris. No prostě,nic pro mě.

30 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
11 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Barney

Poslední dobou to začíná být hodně sentimentální, ale furt mě to baví

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
11 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Lili

Zbožnuju Lili. Ta je nej. Serial je nádherně udělaný

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
13 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

zajímavé :D

Ze začátku mi přišel serial zajímavý, vtipný... ale postupem času začínal být nudný a štvalo mě že matka pořád nikde. Přijde mi že je HIMYM zbytečně prodlužovaný.
+ 10 řada je úplně zbytečná!
Ale jinak je to nadprůměrný sitcom :)
který je docela bez chyb až na malé vady.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Legendární seriál....

Tenhle seriál mi prostě přirost k srdci. Je zábavný a plný skvělých hlášek. Pro mě je ale tenhle seriál jen o Barneym a o Robin.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Legen...dary!

Pro mě osobně kultovní seriál, první čtyři série mě opravdu hodně bavily, ale teď už se asi dívám spíš jen ze setrvačnosti a doufám, že matka bude brzy odhalena a šmitec! :)

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Dobrý seriál

Ze začátku jsem seriál milovala, 1.,2.,3.,4.,5.,6.,7. série. Kvalita seriálu byla vysoká a byl můj nejoblíbenější. Seriál je hodně zábavný a samozřejmě každého zajímá kdo bude ta matka, ale podle mě už 8. série byla trochu protahovaná, některé díly byly lepší, ale některé se mi moc nelíbily. Ovšem, 9. série?! Podle mě to nedopadne dobře.. Ale samozřejmě koukat budu.. :D

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Geniální! :D

Tak úžasný seriál jsem ještě neviděla! Hrozně mě ranilo když se spolu Lily a Marshall rozešly. Avšak nejlepší série je podle mne sedmá.
Nedávno jsem sledovala díl kde zemřel Marshallův otec, pokáždé mě tato scéna rozbrečí...
Tento seriál si prostě zaslouží 100%. Je to seriál o životě a životních událostí které by mě ani ve snu nenapadly! :)

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Barney nebo Sheldon

Je to podobné jako Big Bang zvlášt Sheldon s Barnym, a proto se mi to tak líbí.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

TOP

Pro mě jeden z těch nejlepší seriálů. Podobnost se seríálem Přátelé ,parta přátel se ,kterými prožívámě jejich různé životné situace ,navzájem spolu chodí ,ale přesto jsou nerozluční.
Postava Barnyho je pro mě určitě nejlepší.Neil Harris ,Barnyho zahrál perfektně.
Prví 4 série jsou nejlepší a já si myslím že v nejlepším se má přestat.
Další série už trochu ztrácí svojí dřívejší kvalitu.Všechno je už takové zdlouhavé a někdy zbytečné.Snad nás konec seriálu uspokojí a producenti se s ním náležitě poperou.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

dalších z mých best...

Jeden z mála seriálů, který jsem domu dotáhla vyjímečně já....
Miluju přátelé a matka je příjemně doprovází.
Miluju Barneyho, nicméně musím dát je 90%, protože přátelé jsou přátelé :)

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

How I Met Your Mother

Matku mám v TOP 10, i když vlastně nevím tak úplně proč. Je to vtipný sitcom, dobrý nápad, ale co další série, tím je to horší. Přijde mi, jako by tvůrcům docházel dech. Epizody mi přijdou čím dál tím méně vtipné. Jsem docela pro, aby to důstojně uzavřeli, ukázali nám matku a nechali si prostor pro něco nového. Nejraději mám Barneyho a Lilly.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Výborný :)

Seriál, který mi doporučila kámoška s jiným vkusem. Od prvního dílu jsem obdivovatelka Wait for it... Barneyho! On je prostě úžasný. A společně s Robin by byli dokonalý pár. Doufám, že osmá řada nebude poslední, ačkoliv když už to běží dlouho, tak to pomalu ale jistě nudí. Doufám, že to se netýká HIMYM!

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Ukončete agonii

Bohužel je to tak. Některé seriály jsou skvělé, některé ne. Himym však časem přešel z jedné kategorie do druhé. Kdy jsou ty časy, kdy jsem netrpělivě čekala na další díl, na dalších dvacet a něco minut zábavy.
Dnes to zašlo tak daleko, že už se podívám jen sem tam a to jen na doporučení mé spolubydlící, na který díl se mám podívat, že stál za to.
Nyní už jen čekám na finále celého seriálu, pravda, že poslední díl si ujít nenechám, ale to bude tak všechno

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

this night is gomna be a legendary!!

Tenhl typ seriálu je originál každým coulem má to dinamický děj který de pořád kupředu postavy mají nové i pořád dokola omývané hlášky a barney je proste legneda :)

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

It's gonna be legen...wait for it...dary!

Suit up. It's gonna be legen...wait for it...dary! - To k tomu patří a né, že ne! Seriál mě dostal hned po několika málo dílech. Hltala jsem jeden díl za druhým až jsem nakonec dokoukala prozatím poslední pátou sérii (psáno v roce 2010). Sice nevím jestli se někdy dovíme jak poznal jejich matku, ale myslím, že to ani není záměrem. Nejlepší jsou asi seriál doprovázející hlášky - ty pravidelné i samostatné. Nejoblíbenější postavou je Barney s jeho už zmíněnými hláškami Suit up!, Legendary a dalšími jako Awesome, Have you met Ted?,...

Edit: Osm sérií je až až a tou devátou by to už fakt mělo definitivně skončit. Moc natahují, už tolik nebaví a ztratili svoje kouzlo.
Samozřejmě je ale stejně mám všechny pořád ráda.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Konečne výborný sitcom

Konečne sa po Frasierovi a Friendsoch objavil sitcom, ktorý sa dokázal priblížiť ich kvalitám. A nielenže je vtipný, ale aj poriadne prepracovaný (rôzne časové slučky, ktoré fungujú aj medzi jednotlivými časťami, nielen v rámci jednej), plus Barney... A vďaka tomuto seriálu sa mi hlboko do pamäte vryli výrazy ako Awesome, Have you met Ted?, Suit up, Wait for it, Legendary, z ktorých asi predabovaním to čaro vyprchá, takisto ako aj veľa slovných vtípkov. Takže keď si tento seriál chcete naplno užiť, tak jedine v originále. Len ten názov mi príde trošku zavádzajúci, mal by sa skôr volať "Ako som žil, kým som spoznal vašu mamu", ale možno sa raz naozaj ta vyvolená v seriáli objaví.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

HIMYM

Tak nevím. Kvalita dílů potažmo sérií je velmi rozdílná, některé vtípky jsou spíše trapné než vtipné a devět sérií bylo až až. I přesto řadím HIMYM ke svým oblíbeným seriálům. Možná je to tím, že jsme s HIMYM strávil 7 let, nebo možná taky tím, že i přes slabé chvilky se vždycky najde nějaký vtípek, který vás dokáže zaručeně pobavit.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Zaslouží lepší dabing

Jednou jsem v telvizi zahlédla nějaký díl 3.série, a zalíbilo se mi to. První a druhá série se mi zdají velmi dobré, ale nejlepší je podle mne 3-5. V šesté mi opravdu vadila Zoey, ale zvykla jsem si na ni. Mám snad jedinou výtku, dabing. V osmé sérii, když Robin řve na Patrice, zní jako puberťačka místo dospělé osoby. Proto se dívám s titulkami a je to mnohem lepší. A 9.série patří (zatím) mezi nejlepší.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Moje cesta k seriálu

K tomuhle seriálu jsem si dlouho nemohla najít cestu,ale nakonec jsem ráda že jsem si ji našla celých devět let jsem čekala kdy už poznáme matku a ta cesta se mi moc líbila. Barneyho finty, Tedovo povídání, Robin,Lilli (ikdyž mi občas pěkně lezla na nervy) Marshal no prostě seriál na který se ráda kouknu znovu.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé