Jak jsem poznal vaši matku

Jak jsem poznal vaši matku (How I Met Your Mother) — 9. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Chybička se vloudí... na rozcestník zajímavostí

V sedmnácté epizodě druhé série má Barney Stinson (Neil Patrick Harris) problém ujet v autě sotva metr a zároveň říká, že řízení nenávidí, kdežto v jiné epizodě bez problémů řídí newyorský taxík.
Vložila: Kellynátor
V tomto díle pomáhá Marshall s kostýmem papouška na záchodě. V díle 1x14, kdy je Marshall s Lily "uvězněni" v koupelně, není tato skutečnost reflektována.
Po konci Halloweenského večírku přijde za Tedem na střechu Robin a řekne "Nikdy jsem nehrála týmové sporty." V díle 1x20 však jako důvod, proč nebyla na svém maturitním plese, uvádí zápas v podzemním hokeji. Robin v tomto díle také říká, že na střední hrála tenis.
V díle Pár všech párů Robin řekla, že se k ní Lily nemůže nastěhovat, protože má alergii na psy. Přitom na začátku tohoto dílu sedí spolu s Robin a hladí si psa.
V této epizodě Barney mluví o firemní legendě Gary Blaumenovi, který po svém odchodu z firmy skrachoval a zemřel. Nicmeně Gary Blaumen má vlastní epizodu na konci deváté serie. Je živ a zdráv. A nějak ovlivnil život každého z party.
Ted přijde k páru, který sedí v jejich boxu a řekne ať okamžitě vypadnou. Dívka vezme ze stolu sklenici a telefon a odchází. Za chvíli se ale vrací s tím, že tam zapomněla mobil a ten znovu leží na stole.
V tomto díle je řečeno, že Marshall a Lily spolu roky sdílí jeden kartáček. Nicméně v epizodě 114 si oba ve stejnou dobu čistí zuby.
Ranjeet se v první řadě zmíní, že je z Bangladéše, v této epizodě ale nemluví bengálsky.
Robin se před Lily obhahuje, že prý nevymazala číslo na Dona, protože když klikla na vymazat, objevila se na displeji zpráva, jestli si je jistá. Když později číslo opravdu smaže, žádná taková zpráva se neobjeví.
Robin a Marshall spolu večeří a baví se o tom, že vlastně nikdy spolu nebyli sami. To ale není pravda. V díle 4x11 spolu byli v Marshallově "Minnesotském" baru, a poté i v Hoser Hutu, který jí Marshall speciálně našel. A hned o dva díly později (4x13) spolu uvízli v autě během sněhové vánice.
Na konci dílu vidíme Marshalla, jak zvedl ze země jídlo a začal ho jíst. Při tom ho vidí Barney, který drží v ruce iPhone 4, který se začal prodávat až v červnu 2007, onen incident se ale stal v roce 2006.
Na začátku epizody Marshall prohledává internet, jestli tam není něco, co by mu zkazilo nové místo v práci, a najde video "PIVKULES", kde běhá nahý. Ve sloupci vedle ale můžeme vidět další video o "PIVKULOVI", to se ale stalo až na konci epizody.
Když Barney v 52 sekundách popisuje vše, co se semlelo od chvíle, co Ted spatřil Robin, tak udělá menší chybu. Řekne, že Robin po rozchodu s Tedem odjela do Brazílie, jenže ona odjela do Argentiny.
Barney při prezentaci svého bytu ukazuje i svou vychytávku v podobě plátna na balkoně sloužícího na změnu výhledu. Jenže když se plátno spouští a vytahuje zpět, má podobu zeleného klíčovacího plátna sloužící k postprodukci. V reálném životě by to takto fungovat rozhodně nemohlo.

Filtr epizod

SPECIÁLNÍ KATEGORIE