Knight Rider

Knight Rider (Knight Rider)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
misiacik0308

11. prosince 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

kto to nevidel?

No u Knight Rideru som presvedčený, že každý chalan narodený v 80tich rokoch vrátane mňa chcel byť Michaelom Knightom a mať KITTa. však , kto nie? Všetky časti videné a ak by to dávali opäť, určite si nájdem čas na to aby som si ho pozrel. A nezameniteľný Ján Galovič ako Michael Knight. Iný hlas si ani neviem predstaviť.

Avatar uživatele
Ajam

27. května 2012

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Další klasika

Knight Rider je další klasický seriál, který nám dnes přinde již spíše trapný. Ale ruku na srdce, kdo na něj jako dítě se nedíval a nepřál si mít taky takové auto se kterým by si pokecal, a umělo tolik věcí jako K.I.T. . Pro mě je to velká nostalgiee a nezapomenutelný seriál.

Avatar uživatele
Nikola9

21. července 2008

89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Knight Rider? Průměr!

Když jsme byli s bráchou malí, snažili jsme se nevynechat ani jeden díl. Bratr obdivoval mluvící auto a já zase Michaela Knighta...Dokonce jsem vlastnila i jeden plakát s tímto "idolem". Postupem času se ale můj/náš pohled na tento seriál podstatně změnil. Dnes mi při sledování určitých scén, hlavně při jejich rozhovorech, naskakuje husí kůže. Nechápu co se mi na tom tehdy tak líbilo...vždyť díl od dílu je skoro na chlup stejný – padouši unesou krásnou mladou dívku či dítě a neohrožený hrdina v černém a ve svém úžasně ukecaném autě se pouští osamocen do boje se zločinem. V každém druhém díle se objeví někdo – nejčastěji dva motorkáři, bezdomovci, zloději, kteří se snaží ukrást KITTa). Dialogy jsou hrozně umělý, ostatní herci také nijak excelentně nevynikají...Prostě a jednoduše KR je pro mě v téhle době průměrné ne-li podprůměrné dílo s průměrným hlavním hrdinou!

Nejsem si vůbec jistá, zda se podívám na novou verzi. Co jsem se tak dočetla, tak nová image s novou hlavní postavou stojí oproti původnímu ztvárnění za starou belu. Tak nevím co si o to má myslet - ještě jsem totiž neměla tu čest.

Avatar uživatele
xxmartinxx

21. února 2008

88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Tak to vidím já...

Jako hodně malý jsem to sledoval, to ostatně každý z nás. Neumím si představit, jak bych na to zareagoval dnes, ale tenkrát se mi to fakt líbilo.
Zkrátka seriál jako dělaný pro malé kluky, kteří si rádi hrají s autíčky... Pro starší, kteří chtějí smysluplný příběh a dobré výkony herců, to ale asi nebude to pravé.
Vzhledem k tomu, že tahle pecka nikdy nebyla jako něco takového myšlena, si ale zaslouží hezký nadprůměr...

Avatar uživatele
Pet

6. května 2008

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

K.I.T.T.

Kdo by neměl rád K.I.T.T.a? Sympatické mluvící auto :) A hezouna Michaela Knighta? Vzpomnám, jak jsem seděla u satelitu ,aby mi náhodou neutekl jeden díl. A bylo mi putna, že jsem neuměla německy:) JE to opět jeden ze seriálů kde dobro vítězí nad zlem. A Michael by mouše ani křidýlko neutrhl.A jelikož jsem na motorový miláčky, tak jsem si tento seriál nemohla nechat ujít.

Avatar uživatele
van helsing

27. února 2012

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Osamělý jezdec

Tenhle seriál se počítá mezi staré dobré a léty prověřené klasiky. Hodně lidí říká že každy díl byl stejný nebo podobný, do jisté míry mají pravdu ale nebyl to zase takový extrém jako v kobře 11. Nicméně v té době kdy nebyly transformeři apodobně se tento seriál jevil opravdu převratově.

pokud jde o spracování seriálu tak to už docela pokulhává, například když kitt někam skače tak je vidět že karoserie auta je nějaký kus plechu slepený lepidlem na nějakém jiném autě udělany tak aby vypadal jako pontiac firebird, a je to vidět hodně!, další věc co považuji za chybu je to že Michael Knight je člověk v podstatě bez výcviku v boji přesto v jednom dílu přemůže dva motorkáře kteří jsou 2x větší než on a v jiném dílu ho zmlatí celkem průměrný chlap ktery mu dá ránu do břicha a michael už leží na zemi. To mi přijde trochu divný.

Ale i přes několik drobný chyb, které k tomu prostě patří mám tento seriál hodně rád a rád se na něj dívám když ho opakují proto 80%

Avatar uživatele
Mysliveček star trekovec

18. prosince 2012

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

K.I.T.T.

Nejdříve jsem ten seriál nemusel. Ale když jsem se podíval na jeden díl s kamarádem, celkem mě to chytlo. Jediný akční seriál, na který se rád podívam. Příjemná akce s K.I.T.T.ovými hláškami z osmdesátých let. Takhle vypadali osmdesátá léta a tohle je nepřekonatelná klasika. Skvělá úvodní znělka, slušné zápletky, Hasselhoff a hlavně KITT!

Avatar uživatele
alik01

22. září 2012

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Knight Rider

Seriál, kde v hlavní roli hraje mluvící a inteligentní auto a jeho řidič (David Hasselhoff), který vypadá jako vosková panenka. Ten seriál mi prostě příjde strašně divný... Hned, když uslyším znělku, hned vím, o jakej seriál se jedná. Dávám 20% za to, že to má alespoň nejaký děj.

Avatar uživatele
Alkaa

27. května 2012

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Auto

Klasika, dívat se na mluvící auto a jak mladý a zkušený David Hasselhoff zachraňuje svět nemá prostě konkurenci :) Co na to říct, prostě jeden čas to mělo pro mě kouzlo a mluvící auto jsem vždycky chtěla.

Avatar uživatele
Terezinka

26. února 2009

29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

K.I.T.T.

Když jsem viděla seriál poprvé tak se mi nejvíce líbil asi K.I.T.T. viděla jsem všechny díly ale potom když to vysílali minulí rok do třetice přestávalo mě to bavit jen některé díly sem musela vidět jsou to ty to K.I.T.T. zabiják, Ztráta paměti a Ztracený rytíř. ale Líbíl se mi celý seriál nejen nekteré díly prostě je to super seriál

Avatar uživatele
konz

27. listopadu 2007

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

...

Pohádka pro malé, taky jako malej sem to sledoval, teď už by mě asi nechytl. ale co si pamatuju tak se mi líbil.

Avatar uživatele
majorhoulihanova

30. prosince 2016

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Knight Rider

Tak to už je pořádná nostalgie, vždycky se mi líbilo tohle mluvící auto no a samořemě Michael toho jsem milovala. Dneska už mi to příjde šílené, ale tehdy...

Avatar uživatele
Director of SHIELD

21. února 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Michael a KITT

30 let starý seriál, který se mi ale velmi líbí a vyrůstal jsem na něm. Michael Knight. Černý stín, letící do nebezpečného světa lidí. Michael Knight, neohrožený muž, který jak bájný rytíř stojí po boku nevinných, bezbranných a bezmocných ve světě zločinců, pro které neplatí zákon. Naprostá paráda.