plakát seriálu

Knight Rider

(Knight Rider)

Názory uživatelů

kto to nevidel?

No u Knight Rideru som presvedčený, že každý chalan narodený v 80tich rokoch vrátane mňa chcel byť Michaelom Knightom a mať KITTa. však , kto nie? Všetky časti videné a ak by to dávali opäť, určite si nájdem čas na to aby som si ho pozrel. A nezameniteľný Ján Galovič ako Michael Knight. Iný hlas si ani neviem predstaviť.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Další klasika

Knight Rider je další klasický seriál, který nám dnes přinde již spíše trapný. Ale ruku na srdce, kdo na něj jako dítě se nedíval a nepřál si mít taky takové auto se kterým by si pokecal, a umělo tolik věcí jako K.I.T. . Pro mě je to velká nostalgiee a nezapomenutelný seriál.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Knight Rider? Průměr!

Když jsme byli s bráchou malí, snažili jsme se nevynechat ani jeden díl. Bratr obdivoval mluvící auto a já zase Michaela Knighta...Dokonce jsem vlastnila i jeden plakát s tímto "idolem". Postupem času se ale můj/náš pohled na tento seriál podstatně změnil. Dnes mi při sledování určitých scén, hlavně při jejich rozhovorech, naskakuje husí kůže. Nechápu co se mi na tom tehdy tak líbilo...vždyť díl od dílu je skoro na chlup stejný – padouši unesou krásnou mladou dívku či dítě a neohrožený hrdina v černém a ve svém úžasně ukecaném autě se pouští osamocen do boje se zločinem. V každém druhém díle se objeví někdo – nejčastěji dva motorkáři, bezdomovci, zloději, kteří se snaží ukrást KITTa). Dialogy jsou hrozně umělý, ostatní herci také nijak excelentně nevynikají...Prostě a jednoduše KR je pro mě v téhle době průměrné ne-li podprůměrné dílo s průměrným hlavním hrdinou!

Nejsem si vůbec jistá, zda se podívám na novou verzi. Co jsem se tak dočetla, tak nová image s novou hlavní postavou stojí oproti původnímu ztvárnění za starou belu. Tak nevím co si o to má myslet - ještě jsem totiž neměla tu čest.

50 %
89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Tak to vidím já...

Jako hodně malý jsem to sledoval, to ostatně každý z nás. Neumím si představit, jak bych na to zareagoval dnes, ale tenkrát se mi to fakt líbilo.
Zkrátka seriál jako dělaný pro malé kluky, kteří si rádi hrají s autíčky... Pro starší, kteří chtějí smysluplný příběh a dobré výkony herců, to ale asi nebude to pravé.
Vzhledem k tomu, že tahle pecka nikdy nebyla jako něco takového myšlena, si ale zaslouží hezký nadprůměr...

60 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Ať si kdo chce co chce říká..

Ti, jenž tento seriál neviděli a neznají z doby jeho boomu jednoduše nikdy neocení jeho genialitu.

Ano, z pohledu dnešních seriálu je Knight Rider trapným, zrezivělým kusem železa patřícím leda někam na skládku. Dialogy až trapně zkoprnělé, zápletky ohromují asi jako to, že po pondělku následuje úterý.

Avšak každé dítě devadesátek jednoduše nezapře fakt, že se nedočkavě kroutilo na zadku před televizí, když měl jet K.I.T.T. Vždyť probůh lidi, to auto mluvilo! A ty super vysílačky v uších, technologie kam se podíváš a záporáci vždycky vymysleli nějaká super tajná spiknutí.. A na všechno stačilo auto chytré jak opice a jeden navoskovanej frajírek.

Bylo to prostě cool.
Tečka.

80 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

K.I.T.T.

Kdo by neměl rád K.I.T.T.a? Sympatické mluvící auto :) A hezouna Michaela Knighta? Vzpomnám, jak jsem seděla u satelitu ,aby mi náhodou neutekl jeden díl. A bylo mi putna, že jsem neuměla německy:) JE to opět jeden ze seriálů kde dobro vítězí nad zlem. A Michael by mouše ani křidýlko neutrhl.A jelikož jsem na motorový miláčky, tak jsem si tento seriál nemohla nechat ujít.

90 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Osamělý jezdec

Tenhle seriál se počítá mezi staré dobré a léty prověřené klasiky. Hodně lidí říká že každy díl byl stejný nebo podobný, do jisté míry mají pravdu ale nebyl to zase takový extrém jako v kobře 11. Nicméně v té době kdy nebyly transformeři apodobně se tento seriál jevil opravdu převratově.

pokud jde o spracování seriálu tak to už docela pokulhává, například když kitt někam skače tak je vidět že karoserie auta je nějaký kus plechu slepený lepidlem na nějakém jiném autě udělany tak aby vypadal jako pontiac firebird, a je to vidět hodně!, další věc co považuji za chybu je to že Michael Knight je člověk v podstatě bez výcviku v boji přesto v jednom dílu přemůže dva motorkáře kteří jsou 2x větší než on a v jiném dílu ho zmlatí celkem průměrný chlap ktery mu dá ránu do břicha a michael už leží na zemi. To mi přijde trochu divný.

Ale i přes několik drobný chyb, které k tomu prostě patří mám tento seriál hodně rád a rád se na něj dívám když ho opakují proto 80%

80 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

K.I.T.T.

Seriál je strašně jednoduše zkonstruovaný. Playboy Hasselhoff někam přijede a pomocí mluvícího auta se spoustou neuveřitelných schopností (některé jeho pozdější vylepšení byly opravdu až směšné) vyřeší nějaky zločin. Nedílnou součástí tohoto stále se opakující scénaře je i nějaká místní kráska zainteresovaná do případu.

50 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Best opening ever

Kdysi dávno jsem vymýšlel vlastní scénáře pro nové díly, kde byl nový nezničitelný záporák, Michael byl ještě stylovější a K.I.T.T. ještě vymakanější. A můj čas jednou přijde.

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

K.I.T.T.

Nejdříve jsem ten seriál nemusel. Ale když jsem se podíval na jeden díl s kamarádem, celkem mě to chytlo. Jediný akční seriál, na který se rád podívam. Příjemná akce s K.I.T.T.ovými hláškami z osmdesátých let. Takhle vypadali osmdesátá léta a tohle je nepřekonatelná klasika. Skvělá úvodní znělka, slušné zápletky, Hasselhoff a hlavně KITT!

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Knight Rider

Seriál, kde v hlavní roli hraje mluvící a inteligentní auto a jeho řidič (David Hasselhoff), který vypadá jako vosková panenka. Ten seriál mi prostě příjde strašně divný... Hned, když uslyším znělku, hned vím, o jakej seriál se jedná. Dávám 20% za to, že to má alespoň nejaký děj.

20 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Auto

Klasika, dívat se na mluvící auto a jak mladý a zkušený David Hasselhoff zachraňuje svět nemá prostě konkurenci :) Co na to říct, prostě jeden čas to mělo pro mě kouzlo a mluvící auto jsem vždycky chtěla.

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

K.I.T.T.

Když jsem viděla seriál poprvé tak se mi nejvíce líbil asi K.I.T.T. viděla jsem všechny díly ale potom když to vysílali minulí rok do třetice přestávalo mě to bavit jen některé díly sem musela vidět jsou to ty to K.I.T.T. zabiják, Ztráta paměti a Ztracený rytíř. ale Líbíl se mi celý seriál nejen nekteré díly prostě je to super seriál

100 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí
konz
27. listopadu 2007

...

Pohádka pro malé, taky jako malej sem to sledoval, teď už by mě asi nechytl. ale co si pamatuju tak se mi líbil.

80 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Knight Rider

Tak to už je pořádná nostalgie, vždycky se mi líbilo tohle mluvící auto no a samořemě Michael toho jsem milovala. Dneska už mi to příjde šílené, ale tehdy...

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Michael a KITT

30 let starý seriál, který se mi ale velmi líbí a vyrůstal jsem na něm. Michael Knight. Černý stín, letící do nebezpečného světa lidí. Michael Knight, neohrožený muž, který jak bájný rytíř stojí po boku nevinných, bezbranných a bezmocných ve světě zločinců, pro které neplatí zákon. Naprostá paráda.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé