plakát seriálu

Mad Love

(Mad Love)

Názory uživatelů

Mad Friends

Já vím. Příběh je povědomý, zápletky jednotlivých dílů občas v hlavě naskočí a postavy vedené vypravěčem v první chvíli vyvolají pocit, že to s podobností někdo nevídaně přepálil. Jenže je tu ještě jeden aspekt - onen příjemný pocit, který jiné sitcomy á la New York rozdávají v jednom kuse. Mad Love se k nim sice nestihne přidat v celé své kráse, protože zaváhání ve sledovanosti se u potenciálních hitů těžko odpouští, ale já mám pro ně nejen díky skvělému obsazení (v čele s nezastavitelným Labinem) jenom slova chvály. Tenhle seriál si zrušení nezasloužil.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

I really can't, she'll make that face. Oh, I hate that face. You've seen it? Yeah, I've seen her face.

Pustila jsem si pilot a první věc, co mi přišla na mysl, bylo: ÚŽASNÍ HERCI! Sarah Chalke samozřejmě navždy bude Eliott, Scrubs je prostě nepřekonatelná komedie. Ale nikdy neuškodí vidět oblíbené herce v nových projektech. Trošku jsem měla obavi z Jasona Biggse, moc mi neseděl jako seriálový hrdina, spíš jsem u něj zvyklá na filmové role. Ale hned od prvních minut to kliklo a skvěle do Mad Love zapadl. Tyler Labine má neskutečný komediální talent, bohužel mu ale moc nepřeje štěstí. Reaper, Sons of Tucson ani Mad Love se na obrazovkách dlouho neudržely, ale stále pro něj doufám v ten správný průlom.
Je trošku škoda, že z toho vznikl sitcom a ne komedie. Možná je to trošku finančně náročnější, ale s propracovanějším prostředím a bez toho šíleného smíchu by se Mad Love posunulo na úplně jinou úroveň. I tak je to ale proklatě zábavný seriál, svěží závan do mdlých vod zaběhnutých sitcomů.
Celý seriál si drží vysokou úroveň. Rozhodně bych si přála další sezónu, Mad Love je jedna z mála novinek, u které mě zrušení opravdu mrzí.

90 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Mad Love

Mad Love je možná menší kopie HIMYM, ale každopádně tento sitcom má své kouzlo :) Je to takový nenáročný a vtipný seriál, který se vážně hodí, když člověk potřebuje na 20 min. vypnout a mít chvilku pro sebe a odreagovat se :) A u Mad Love to rozhodně jde :) A co se týče hereckých výkonů, u mě na plné čáře vede Tyler Labine, který mě přesvědčil v seriálu Reaper, že tyto typy rolí mu vážně sednout a umí je perfektně hrát :)

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Mad love

Vzhledem k tomu, že ještě pořád patřím mezi ty, kteří neviděli HIMYM, tak nemám s čím srovnávat. A musím říct, že mě tohle docela baví. Larry je super, jeho výrazy a "munchování"...:D Bena alias Jima mám ráda už od prciček, Connie je v pohodě... jen nemusím Kate. Ještě mám před sebou 3 díly a doufám, že nebude seriál končit otevřeně. Na jednu sérii je to fajn, na dvě už si to nedokážu moc představit, každopádně to je určitě příjemná věc a sledováním nic nezkazíte.
22. 7. Mám dokoukáno a ten konec mě fakt štve!

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Mad Love je škoda

Po dlouhé době seriál, u kterého mě opravdu mrzí zrušení. A to nejen kvůli konci poslední epizody. Obsazení je perfektní, Sarah, která navždy bude Elliot a Jason, který zase navždy zůstane Jimem k sobě skvěle pasují. Přesto je druhá dvojice zastiňuje a to hlavně četností vtípků. Jak Tyler tak i Judy jsou opravdu povedenými tahouny seriálu. A já nedokážu pochopit, jak je možné, že nedostali druhou sérii. A že je to "jen" kopírka HIMYM? No a? HIMYM jsou zase kopírkou Přátel. Co na tom sejde, když je to dobrý...

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Další oběť kletby

Tyler Labine a jeho seriálová kletba je už legendou. Mad Love je jeden ze seriálů, které zmasakrovala, a musím říct, že je to jeden z těch, které si to zasloužily míň.
Když jsem seriál před lety poprvé zkusila, brala jsem ho s rezervou. I když jsem celou čtveřici znala, Biggs moje očekávání dost snižoval. Dneska už má reputaci trochu lepší, ale tehdy to byl ten herec, který měl jedinou výraznější roli v Prcičkách, a žil ze slávy této série. Role, které dostával, byly jen pitomosti jako ten film o buranovi na univerzitě, kde se člověk moc vtipných vtipů nedočkal. Jeho účast tedy moc neslibovala. Má očekávání se ale nenaplnila, sitcom to byl perfektní.
Všichni to známe. Když si najdeme novou známost, musíme se smířit s tím, že nám do života vstoupí i jeho/její přátelé (koncept, který mi spíš připomíná Coupling než HIMYM). Jenže to, že s nimi dobře vycházíme my, neznamená, že je vyhráno. V tomhle seriálu spolu naprosto nevychází jeho a její nejlepší přátelé. Při prvním sledování jsem měla pocit, že Connie a Larry hlavní dvojici naprosto zastiňují. Jejich neustále pošťuchování, které nevyhnutelně musí skončit láskou, patří mezi nejvýraznější rysy seriálu. A protože vtipy nejsou ohrané, nýbrž velmi originální, je seriál jízda, kterou si dobře užijete. Nicméně při dalších kolech si uvědomíte, že ani hlavní dvojice není nudná. Jen by ti dva zastínili prostě každého. Mad Love měl opravdu nakročeno k tomu, že bude tím sitcomem, odkud se opakují hlášky i po letech od všech postav, ne jen od jedné, která má komediální protekci u scénáristů, což je vždycky dobré znamení.
Bohužel Labinova kletba zase řádila a seriál boj o prodloužení prohrál. Těch 10 % dávám dolů, protože ten konec opravdu mohl být lepší. Finále první řady skoro vždycky může být finále celého seriálu (Jak už ho stanice prodlouží jednou, neruší se jim ho tak snadno.) a scénáristi mohli odejít lépe. Jeden cliffhanger a jedna nuda, to není dobré skóre.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí