Mad Love

Mad Love (Mad Love) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
monberunka

15. července 2012

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Mad love

Vzhledem k tomu, že ještě pořád patřím mezi ty, kteří neviděli HIMYM, tak nemám s čím srovnávat. A musím říct, že mě tohle docela baví. Larry je super, jeho výrazy a "munchování"...:D Bena alias Jima mám ráda už od prciček, Connie je v pohodě... jen nemusím Kate. Ještě mám před sebou 3 díly a doufám, že nebude seriál končit otevřeně. Na jednu sérii je to fajn, na dvě už si to nedokážu moc představit, každopádně to je určitě příjemná věc a sledováním nic nezkazíte.
22. 7. Mám dokoukáno a ten konec mě fakt štve!

Avatar uživatele
Pajky

2. října 2012

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Mad Love je škoda

Po dlouhé době seriál, u kterého mě opravdu mrzí zrušení. A to nejen kvůli konci poslední epizody. Obsazení je perfektní, Sarah, která navždy bude Elliot a Jason, který zase navždy zůstane Jimem k sobě skvěle pasují. Přesto je druhá dvojice zastiňuje a to hlavně četností vtípků. Jak Tyler tak i Judy jsou opravdu povedenými tahouny seriálu. A já nedokážu pochopit, jak je možné, že nedostali druhou sérii. A že je to "jen" kopírka HIMYM? No a? HIMYM jsou zase kopírkou Přátel. Co na tom sejde, když je to dobrý...

Avatar uživatele
ragelly

12. června 2011

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

I really can't, she'll make that face. Oh, I hate that face. You've seen it? Yeah, I've seen her face.

Pustila jsem si pilot a první věc, co mi přišla na mysl, bylo: ÚŽASNÍ HERCI! Sarah Chalke samozřejmě navždy bude Eliott, Scrubs je prostě nepřekonatelná komedie. Ale nikdy neuškodí vidět oblíbené herce v nových projektech. Trošku jsem měla obavi z Jasona Biggse, moc mi neseděl jako seriálový hrdina, spíš jsem u něj zvyklá na filmové role. Ale hned od prvních minut to kliklo a skvěle do Mad Love zapadl. Tyler Labine má neskutečný komediální talent, bohužel mu ale moc nepřeje štěstí. Reaper, Sons of Tucson ani Mad Love se na obrazovkách dlouho neudržely, ale stále pro něj doufám v ten správný průlom.
Je trošku škoda, že z toho vznikl sitcom a ne komedie. Možná je to trošku finančně náročnější, ale s propracovanějším prostředím a bez toho šíleného smíchu by se Mad Love posunulo na úplně jinou úroveň. I tak je to ale proklatě zábavný seriál, svěží závan do mdlých vod zaběhnutých sitcomů.
Celý seriál si drží vysokou úroveň. Rozhodně bych si přála další sezónu, Mad Love je jedna z mála novinek, u které mě zrušení opravdu mrzí.

Avatar uživatele
Crazy-Nut*

2. dubna 2011

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Mad Love

Mad Love je možná menší kopie HIMYM, ale každopádně tento sitcom má své kouzlo :) Je to takový nenáročný a vtipný seriál, který se vážně hodí, když člověk potřebuje na 20 min. vypnout a mít chvilku pro sebe a odreagovat se :) A u Mad Love to rozhodně jde :) A co se týče hereckých výkonů, u mě na plné čáře vede Tyler Labine, který mě přesvědčil v seriálu Reaper, že tyto typy rolí mu vážně sednout a umí je perfektně hrát :)