plakát seriálu

Medicopter 117

(Medicopter 117)

Názory uživatelů

Nedoceněné dílo

Medicopter 117 si rozhodně nezaslouží takové nízké hodnocení. Je to vynikající seriál ze záchranářského prostředí, ale uvědomuji si, že tvůrci toho mohli hodně vylepšit. V seriálu se sice nachází hodně chyb, ale na druhé straně děj je docela zajímavý, hudba je skvělá a herecké obsazení je také docela solidní.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Medicopter

Němci měli tehdy docela dobrý nápad, natočit seriál o záchranářském vrtulníku. Nebudu brát v potaz to jak je to prakticky nereálný, tehdy se mi to líbilo. Dobrý prostředí, původní herecká sestava, to všechno do sebe tak nějak zapadalo. Dnes by se takovej seriál nejspíš neuchytil, ale v těch temných dobách let devadesátých to prostě sedlo. Dám 50 procent, spíše z nostalgie.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Medicopter 117

Nejsem stálým divákem Medicopteru, ale kdykoliv jsem viděla nějaký díl, nenudila jsem se. I ten tým byl celkem sympatický. Zkrátka se na to dalo koukat a je to snesitelnější, než tu většina píše. A na německou produkci je to sakra dobré.

70 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
81 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Medicopter 117

Tímto seriálem jsem dříve skoro žila. Neobešla jsem se bez jediného dílu. Výborně nasazený tým, skvělé hlášky. Není tým kde by nebyly hádky, ale vše se dá vyřešit.

80 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Medicopter 117

Já Medicopter ůplně miluju. stále se na něj dívám dokola a vůbec mě to nepřestává bavit . chápu že někomu vadí výměny hlavních rolí -to mě zezačátku taky vadilo ale už jsem si zvykla. Je to o ůžasných životech lékařů a já jsem ráda že jsem to mohla sledovat :))

100 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

117

Německou tvorbu obloukem obcházím,tento seriál se mi jako malé holce dost líbil,ale už jsem vyrostla a NE NE NE,tohle nepůjde :)
Těch 30 procent je za zábavu,kterou mi to dávalo před X lety.

30 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Medicoper 117

Začátek byl super. To, že zemřela Gabriella, tak to jsem ještě nějak přežila. Ale pak podle mne hodně tomuto seriálu uškodilo, že vlastně se tam skoro komplet změnilo obsazení. Takže v závěru celého seriálu z původního týmu zbyl snad jen jeden člověk (nevím jistě :)) Což mě docela odlákalo od sledování, takže poslední díly jsem ani neviděla:( Jinak mi ani nevadila tak nereálnost. Upřímně, moc reálných seriálů neznám ;))

50 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

medicopter

Seriál som pozerával ako malý chlapec, keď som ešte bol uchvátený všetkým čo súvisí s lietaním. Mal som veľmi rád dramatické zápletky a zachraňovanie helikoptérou. Ale seriál som videl iba raz, a bol som madší a už som nemal možnosť si ho pozrieť znova, čo sa značne odráža na mojom hodnotení. Ale s istotou môžem povedať, že sa seriál vydaril a oplatí sa sledovať aj teraz. Sympatický herci, občas nejaká hláška a nezabudnuteľné heslo: "Tu medicopter 117, prepínam" dokáže určite zaujať aj dnes.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nemám rád německé seriály

Ale tenhle vcelku ušel. Nesledoval jsem ho sice pravidelně, ale pokud jsem na něj v televizi narazil, rád jsem se na něj podíval. A souhlasím s Maret, letové scény byly úchvatné...

70 %
45 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
45 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

...

Medicopter 117! Ze začátku se mi seriál dost líbil, ale pak mě nějak přestal bavit. Celej tým poumíral (teda skoro), a už to bylo takové divné. Ale jinak za prostředí 80%

80 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

117

V poho seriál! I herci a jejich postavy jsou fajn. Některé díly se povedly, ale některé zase nic moc...takže bych mohla říct takový průměr. Jenže to létání vrtulníkem...to je můj sen! Vždycky jsem se nejvíc těšila, až vzlétnou a něco předvedou...=)

80 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Tak to vidím já...

Další německý seriál... Hrůza. Mám na ně alergii. Celý ten styl mi tak nějak vadí... Všechny tyhle seriály jsou na jedno brdo. A i tady je typicky německá nekonečnost kriminálek. Další a další řady chrlené do nekonečna...

Medicopter měl potenciál, ale v rukou Němců se změnil v nesnesitelnou telenovelu plnou rodinných problémů a zpletitých vztahů, kdy nakonec každý chodí s každým, každý zradí každého, ale pořád je to jedna šťastná parta. Jedním slovem - Hrůza.

30 %
36 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
55 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

117

Souhlasim s ostatnima.. serial jako takovy byl prumerny, a taky celkem nerealny (napr. vrtulnikem, ktery je be vzduchu posunout kolejnici) ale ty obrazky jak tam litaji :)

70 %
36 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
45 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Medicopter

Jednoducho milujem tento vrtuľník :)

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Medicopter

Jo, dá se ne něj dívat.Ale po smrti Thomase Wachtera to bylo trochu slabší, protože Thomas se někdy i popral a to se potom už moc nedělo.Vím, že seriál není založený na rvačkách, ale.... Později tam moc stálých herců nezůstalo.

70 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Zásahovka v akci

Další ze série záchranářských seriálů. Seriálů, které jsou plné akce, bojů o život a naděje. Opět je tento seriál ale něčím odlišný. Čím? Pojetím. Nenajdeme na seriálové scéně mnoho seriálů, jestli vůbec nějaký, který by vyprávěl o záchranářském vrtulníků. Nápad, který se ze začátku mohl zdát jako krok vedle, se proměnil jistojistě v poklad. Natáčet exteriéry z vrtulníku, ve vrtulníku nebo s vrtulníkem - to musí být určitě dřina. Co je ale stejné jako všude, to je dějová linka. Když pomineme vrtulník, co nám zbyde? Zbyde plytká a zápletkově hodně podprůměrná linka, kterou sem tam oživí úmrtí nějakého hlavního hrdiny. Přesto je ale nutné přičíst body k dobru už jen za fakt, že se jedná o DOBRÝ seriál německé tvorby, která podle mého názoru mezi špičku seriálové tvorby rozhodně nepatří.

80 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Medicopter 117

Medicopter 117 sleduji pořád a ještě mě neomrzel, je to výborný seriál se spousty akčních scén. Líbí se mi i jeho obsazení. Jen škoda, že už se nenatáčí nové díly. Také bych byla ráda, kdyby byla sedmá série i v češtině, doufám, že se toho dočkáme. :-D

100 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Německý, ale dobrý

Abych pravdu řekla na to že je to německý seriál se na to dá dívat.. jsou hezký záběry na vrtulník i zajímavá některý scény.. ale je škoda že některý postavy ze seriálu museli odejít ale nahradili je dobří herci.

80 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Můj názor....

Bylo to super ale potom co zemřel při výbuchu Thomas Wächter tak mě to moc nebralo bylo to prostě s ním super ale co už.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
30 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

***

Asi jako u tý kobry první série dobrý, zbytek stál za starou belu.

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Na to že...

..je to německý seriál, ke kterým taky zrovna netíhnu, mi přišlo, že to vcelku ušlo. Několik smrtí a odchodů mých oblíbenných postav mě ke konci už začínalo odrazovat od sledování, ale dokoukala jsem ho, protože nemám ráda nedokoukávání. Ke konci už jsem to sledovala vcelku ze setrvačnosti a taky proto, že to jistou dobu běželo před seriálem Čarodějky, ze kterého bych si nenechala uniknout díl. Ale mohli by zopakovat pilotní film, ten mi chybí:)

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí